Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
яке масло заливати?
Автор Повідомлення
Hundra Немає
Партнер Клуба
***

Повідомлень: 520
Приєднався: Dec 2012

Повідомлення: #71
10-04-2013 21:53 RE: яке масло заливати?

(10-04-2013 21:44)Igor_Lviv :  
(10-04-2013 21:30)Hundra :  "Перед каждой заменой моторного масла, в прогретый двигатель добавить одну дозу MOTUL Engine Clean в старое масло. "

При обслуживании сильно загрязненных систем, а также при перегреве двигателя или при использовании низкосортных ГСМ рекомендуется использование Olsystem Spulung High Performance.

Взято з офіційних сайтів, довго не шукаючи.
Може я не чітко висловився.
Цікавить інформація з офіційних джерел, НЕ продавців чи виробників присадок, а від виробників масел, а ще краще - виробників автомобілів про рекомендації використовувати присадки / промивки при заміні масла.
Дякую.
Бажано з лінками. На сайт Шкоди, Мерса, якогось японця - будь-якого виробника.
Тобто, не "Купляйте нашу супер-промивку", а "Ми рекомендуємо промивати наші двигуни Мерседес присадками".
Рекомендації про масла - є. Причому, без виробника масла. Клас, вязкість, допуски і крапка.
Про присадки - знаю лише від їх виробників, від продавців і від "щасливчиків", які ними скористались.
Отож, буду вдячний за ґрунтовну інформацію.
Ви досить чітко висловилися, саме тому я і навів цитати виробників моторних олив. Перша - мотюл, друга - лікві молі. Рекомендацій виробників двигунів немає, або вони мені не відомі.
Прошу.

https://5w40.com.ua/ - професійний підбір та продаж технічних рідин
Поехали
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #72
10-04-2013 22:26 RE: яке масло заливати?

(10-04-2013 21:53)Hundra :  Ви досить чітко висловилися, саме тому я і навів цитати виробників моторних олив. Перша - мотюл, друга - лікві молі. Рекомендацій виробників двигунів немає, або вони мені не відомі.
Прошу.
Не зовсім так. Це не лише виробники масел, а й виробники промивок / присадок! Вірно? Причому, "рекомендації" стосуються не стільки промивати двигун, скільки використовувати саме їхню присадку. (Читай - купити).
Цілком вірю, що присадка Мотул не зашкодить маслу Мотул і двигуну. Це той випадок, про який я писав: "в кращому випадку - нічого не зробить". Припускаю, що Лікві Моллі також не вб'є двигун і сальники, як це зробить Хі-Гір, Хадо, Нано чи ще якась сеча з калом та кислотою.
Що до виробників автомобілів та двигунів, звісно, що таких рекомендацій нема і не буде з цілком зрозумілих причин - промивки і присадки - нафіг не потрібні і лише шкодять двигуну (або нічого не роблять).
Щоб багато не сперечатись на "вічну" тему, пропоную просто почитати матеріали від НЕ ПРОДАВЦІВ і не виробників промивок та присадок:

Цитата:"Раз уж меняем моторное масло в двигателе - его обязательно нужно помыть внутри" - именно так мыслит подавляющее большинство автолюбителей. Только вот автопроизводители почему-то "забывают" писать требования о регулярной промывке своих моторов в инструкциях по эксплуатации автомобилей. Не задумывались, почему так происходит? Все очень просто - при нормальной эксплуатации и правильном обслуживании автомобиля мотор внутри остается чистым без каких-либо дополнительных процедур и химии, ну а неправильное сервисное обслуживание не может предусмотреть (допустить) ни один производитель.
http://avtomaslo.info/promyivka-dvigatelya/index.php

Цитата:Вообще, присадки к моторным маслам - это одно из самых "вредных" изобретений в области автохимии, поскольку последствия их применения приносят максимальный ущерб кошельку автомобилистов, поверивших в рекламные сказки. Именно поэтому, я никогда не куплю моторное масло производителя, который также выпускает и присадки к моторным маслам. Но это все лирика, ниже попробую объяснить, о чем конкретно идет речь.
http://avtomaslo.info/vse-o-dopolnitelny.../index.php

http://www.avtomaslo.org/avtomasla/prisa...i-promyvka
http://enc.drom.ru/2612/
http://автороссия.рф/sovety-avtomobilist...i-v-masle/


(10-04-2013 16:40)Smith Wesson :  Прийшов час замінити мастило, як купив машину ще не міняв )))
Буду лити Motul x-cess 8100.
Зараз напівсинтетика, треба двигун промивати?
Ось з тих лінків, що давав вище:
Цитата:Если Вы регулярно и вовремя заливаете в двигатель одно и то же качественное масло – никакие дополнительные очистительные процедуры Вашему мотору не нужны! Другой вопрос, если Вы только купили автомобиль, и его сервисная история для Вас окутана неким туманом неуверенности. Или, к примеру, Вы решили сменить марку, тип, либо производителя автомасла. В этих, а также некоторых других случаях, мотор промыть нужно, но только не химией и не каким-то специальным промывочным маслом, если конечно у Вас не Жигули, на состояние которых Вам абсолютно наплевать, и если Ваш двигатель Вам дорог, ну хотя бы, как память.

[Зображення: 09013048.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-04-2013 22:35 Igor_Lviv.)
Шукати всі повідомлення учасника
Hundra Немає
Партнер Клуба
***

Повідомлень: 520
Приєднався: Dec 2012

Повідомлення: #73
10-04-2013 22:58 RE: яке масло заливати?

Igor_Lviv, повірте, я теж прочитав кілька статей, але думка моя саме така. Все що хотів сказати написав в пості #69.

https://5w40.com.ua/ - професійний підбір та продаж технічних рідин
Поехали
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #74
10-04-2013 23:06 RE: яке масло заливати?

(10-04-2013 22:58)Hundra :  Igor_Lviv, повірте, я теж прочитав кілька статей, але думка моя саме така. Все що хотів сказати написав в пості #69.

Ключове слово тут - думка!
Я ніколи не буду вважати навіть свою думку розумнішою чи правильнішою від сотень чи тисяч багаторічних експериментів та досліджень кваліфікованих інженерів Фольцьвагену, Мітсубіші, Мобіла, Аралу тощо.
Ми і кулібіни в підвалах та гаражах - думаємо, а вони - досліджують, рахують, випробовують, експериментують маючи відповідну кваліфікацію, освіту, обладнання, матеріали та всі необхідні засоби та можливості.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Hundra Немає
Партнер Клуба
***

Повідомлень: 520
Приєднався: Dec 2012

Повідомлення: #75
10-04-2013 23:20 RE: яке масло заливати?

(10-04-2013 23:06)Igor_Lviv :  
(10-04-2013 22:58)Hundra :  Igor_Lviv, повірте, я теж прочитав кілька статей, але думка моя саме така. Все що хотів сказати написав в пості #69.

Ключове слово тут - думка!
Я ніколи не буду вважати навіть свою думку розумнішою чи правильнішою від сотень чи тисяч багаторічних експериментів та досліджень кваліфікованих інженерів Фольцьвагену, Мітсубіші, Мобіла, Аралу тощо.
Ми і кулібіни в підвалах та гаражах - думаємо, а вони - досліджують, рахують, випробовують, експериментують маючи відповідну кваліфікацію, освіту, обладнання, матеріали та всі необхідні засоби та можливості.
Так саме думка. А не промивати - це ваша думка.
Ви видаєте відсутність рекомендацій за заборону. Це різні речі.

Якщо так хочете мене переконати надайте результати авторитетного, незалежного тесту.

Решта це думки.

https://5w40.com.ua/ - професійний підбір та продаж технічних рідин
Поехали
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #76
10-04-2013 23:46 RE: яке масло заливати?

(10-04-2013 23:20)Hundra :  Так саме думка. А не промивати - це ваша думка.
Ви видаєте відсутність рекомендацій за заборону. Це різні речі.
Перекручування - це не гарно.

Не промивати - це не моя думка, а відсутність такої дивної "процедури" в будь-якій карті ТО, будь-якого автомобіля чи виробника масел! (Не присадок).

Відсутність рекомендацій - це не заборона, це ще гірше. Ніякому німецькому чи японському інженеру-автохіміку чи автоконструктору навіть в страшному сні не присниться, що якийсь кулібін надумає в збалансоване масло, над яким працювали та вирівнювали хімічний склад до нанограмів на тону сотні кваліфікованих інженерів, влити 200гр помийїв, переробки чи кислоти для "кращого промивання", "підсилення динаміки" тощо.

Так, коли я в Москвич чи Жигуль у 80-их роках минулого сторіччя лив масло фірми "Світле, яке вдалось знайти" і потім міняв на марку "Здається трохи світліше і пахне інакше, вкрадене з Автобусного заводу"; коли допуски агрегатів двигуна вимірювались дерев'яною лінійкою і підганялись напильником і шкуркою; коли з редуктора при зміні масла вивалювались кульки від підшипників і стружка вигрібалась пальцем - я і сам промивав двигун, коробку, задній міст. Що маслом, що соляркою.

Масла - вже давно не ті. Автомобілі також. Та й форум не ВАЗів 70-х років випуску. Але гаражні кулібіни і далі промивають та покращують, бо мають більше знань та досвіду від Фольцвагену, Аралу та всіх інших разом взятих. Скорбим

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Smith Wesson Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 230
Приєднався: Nov 2012
Львов
Škoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #77
11-04-2013 09:26 RE: яке масло заливати?

(10-04-2013 22:26)Igor_Lviv :  
Цитата:Другой вопрос, если Вы только купили автомобиль, и его сервисная история для Вас окутана неким туманом неуверенности. Или, к примеру, Вы решили сменить марку, тип, либо производителя автомасла. В этих, а также некоторых других случаях, мотор промыть нужно, но только не химией и не каким-то специальным промывочным маслом, если конечно у Вас не Жигули, на состояние которых Вам абсолютно наплевать, и если Ваш двигатель Вам дорог, ну хотя бы, как память.

З цього не зрозумів чим же промивати?
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #78
11-04-2013 09:29 RE: яке масло заливати?

(11-04-2013 09:26)Smith Wesson :  
(10-04-2013 22:26)Igor_Lviv :  
Цитата:Другой вопрос, если Вы только купили автомобиль, и его сервисная история для Вас окутана неким туманом неуверенности. Или, к примеру, Вы решили сменить марку, тип, либо производителя автомасла. В этих, а также некоторых других случаях, мотор промыть нужно, но только не химией и не каким-то специальным промывочным маслом, если конечно у Вас не Жигули, на состояние которых Вам абсолютно наплевать, и если Ваш двигатель Вам дорог, ну хотя бы, как память.

З цього не зрозумів чим же промивати?
Лінк я давав вище. Повний текст:
http://avtomaslo.info/promyivka-dvigatelya/index.php

[Зображення: 09013048.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2013 09:30 Igor_Lviv.)
Шукати всі повідомлення учасника
Hundra Немає
Партнер Клуба
***

Повідомлень: 520
Приєднався: Dec 2012

Повідомлення: #79
11-04-2013 10:05 RE: яке масло заливати?

Igor_Lviv, а чому Ви виріши, що стаття Сергея Маслова не є лише його думкою?
__________

Підозрюю, що це буде теж розкритиковане, але все ж викладу.




https://5w40.com.ua/ - професійний підбір та продаж технічних рідин
Поехали
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #80
11-04-2013 10:25 RE: яке масло заливати?

(11-04-2013 10:05)Hundra :  Igor_Lviv, а чому Ви виріши, що стаття Сергея Маслова не є лише його думкою?

Я вже писав - жах, як не люблю перекручувань та виривань слів.
Я не наводив ніяких Маслових, як авторитетів та аргументів. Навіть не знаю хто це. Просто дав лінки, щоб люди почитали.
Я просив надати скан карти ТО Шкоди, Міцика чи будь-якого авто, чи дати лінк на виробника масел (який не виробляє присадок / промивок / покращувачів / прискорювачів) з такою регламентною роботою, як "промивка двигуна".
Зустрічав в картах ТО такі роботи, як підтягування гвинтиків, навіть "візуальний огляд ЛФП" і ніколи не бачив процедури "промивка двигуна" ні раз в 50тис., ні навіть раз у 300 чи 500тис.
Базуючись саме на цьому, стверджую, що "промивка двигуна" це пережиток виключно від радянських автомобілів минулого сторіччя і не більше ніж засіб додаткових прибутків для виробників присадок / промивок.
Ну а те, що у нас маса людей (в т.ч. і я) - жертви реклами - заперечувати не буду.
Біда не тоді, коли ця промивка нічого не зробить, а коли після її використання треба буде їхати до моториста. Перевірено на власному двигуні абсолютно не дешевою промивкою відомого імпортного бренду.
От тому у мене реакція не "хлопці, подумайте чи варто", а "БОЖЕ БОРОНИ"!


(11-04-2013 10:05)Hundra :  Підозрюю, що це буде теж розкритиковане, але все ж викладу.

Можна ще відсканувати рекламні листівки всяких Еко, Нано, Супер, Платинум, Турбо присадок і закинути сюди, як авторитетний аргумент.
70% екології, 30% економії, 40% динамічності...
Якщо зібрати все рекламне гівно і засипати, залити, закачати в авто - машина від тої чистоти, екологічності та економічності має пролітати над ямами і сама виробляти пальне.
Масла раз на 10тис. міняють лише ідіоти. Навіщо? Можна ж залити нано-тефлоно-молібденову супер-трупер присадку і їздити 50тис. без заміни!

[Зображення: 09013048.jpg]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-04-2013 10:31 Igor_Lviv.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1