Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Газовое оборудование на Octavia 1.8T
Автор Повідомлення
OLd Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 80
Приєднався: Jun 2006

Octavia, 2L, Elegance, ГБО - ушла... KIA Magentis 2,7i V6 AT - обкатую...
Повідомлення: #21
26-02-2007 18:38  

Лёха :
OLd :Да все дуже просто.
Вхідні дані
1) Витрати пального на 100 км. 10 л – бензус, 11 л – газ.
2) Вартість пального 3,7 грн – бензин, 1,7 грн – газ.
3) Вартість установки 3800 грн (це з ТОРом). Зі звичайним балоном на 300 грн дешевше).
Розрахунок
3800 / (3,7-1,7) / 11 * 100 = 17272 км.

Тепер ти приведи свій розрахунок. А то дуже цікаво, звідки у тебе 50 штук вийшло.
при Ваших условиях у меня получилось около 20700 км...
за расчет я брал немного другие цены...
ну да ладно, подгоним под Ваши
расход/100км 8-бенз, 9-газ
бенз 3,7 газ-1,7
расход денег на 100км - бенз-29,6, газ-15,3 разница на 100км = 14,3 грн
3800/14,3=265,7*100=26570км.
но я прочитавши пост brx "Устанавливают и нормально работает. Но только ставить надо ГБО 4-го поколения с фазированным впрыском - от $1000."
условия ставил другие
бенз-3.85
газ-2,2
расход денег на 100км - бенз-30,8, газ-19,8 разница на 100км = 11 грн
5000/11=454,5*100=45450км...
+ сюда можно накинут всетаки требуемый прогрев на бензе и выйдет 50т км.... а если еще и учесть расходы на оформление и ежегодные проверки и того больше....
Ще раз говорю, що у мене ціна на ГБО (4-те покоління з фазованим впорскуванням) коштує 760 баксів, а не «от $1000». Так що, різниця все ж таки значна в Ваших розрахунках.
По-друге чому Ви враховуєте прогрів на бензині? Адже це аж ніяк не впливає на пробіг на ГБО!!! В розрахунках враховується лише фізичний пробіг на ГБО при рівноцінному порівнянні з бензином!!!
Можна взагалі випалити десять баків на прогрів і при цьому з місця не зрушити, т.т. пробіг буде дорівнювати 0. Скажіть, Ви теж тоді будете це враховувати? А якщо літом заводитись постійно на газу і ніколи не переходити за 20-30 тис на бензин, як тоді враховувати показники прогріву? (Для таксистів 20-30 тис за літо – нормальний пробіг).
Ось саме тому в моїх розрахунках нічого не сказано про прогрів і брались середні показники бензина/газа.
Шукати всі повідомлення учасника
malyar2 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 8
Приєднався: Feb 2007

ВАЗ 2107
Повідомлення: #22
26-02-2007 20:23  

wednesday :А как установка ГБО сказывается на времени жизни движка? Ведь изначально то он заточен под бензин?

Ресурс движка на 25-30 % больше ввиду отсутствия детонации при сгорании газовоздушной смеси.
Шукати всі повідомлення учасника
malyar2 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 8
Приєднався: Feb 2007

ВАЗ 2107
Повідомлення: #23
26-02-2007 20:33  

2 ALL

Собственно, на сабж ответ получил сразу, хотя менеджер в салоне очень уверенно сказал, что на турбо газ не ставят.
Всем спасибо за ответы, вопрос снят ввиду полной ясности
Шукати всі повідомлення учасника
OLd Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 80
Приєднався: Jun 2006

Octavia, 2L, Elegance, ГБО - ушла... KIA Magentis 2,7i V6 AT - обкатую...
Повідомлення: #24
27-02-2007 11:34  

malyar2 :2 ALL

Собственно, на сабж ответ получил сразу, хотя менеджер в салоне очень уверенно сказал, что на турбо газ не ставят.
Всем спасибо за ответы, вопрос снят ввиду полной ясности
Стосовно турбо - брєд.
Лишається лише дивуватись деяким менеджерам....
Мдя....
Шукати всі повідомлення учасника
Лёха Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 940
Приєднався: Oct 2006
Киев
Octavia A5 FL1.6MPI Combi (CHGA+ГБО)
Повідомлення: #25
27-02-2007 12:19  

OLd :Ще раз говорю, що у мене ціна на ГБО (4-те покоління з фазованим впорскуванням) коштує 760 баксів, а не «от $1000». Так що, різниця все ж таки значна в Ваших розрахунках.
По-друге: чому Ви враховуєте прогрів на бензині? Адже це аж ніяк не впливає на пробіг на ГБО!!! В розрахунках враховується лише фізичний пробіг на ГБО при рівноцінному порівнянні з бензином!!!
Можна взагалі випалити десять баків на прогрів і при цьому з місця не зрушити, т.т. пробіг буде дорівнювати 0.
Да Вы правы, про прогрев я загнул... но есть и доп. затраты на оформление и проверки гбо.. хотя есть и плюсы гбо, отсудствие нагара и т.д..
Подскажите сколько стоит ежегодная проверка гбо? Я все в раздумьях.. братся за это дело или не братся... взвешиваю плюсы и минусы...
Шукати всі повідомлення учасника
OLd Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 80
Приєднався: Jun 2006

Octavia, 2L, Elegance, ГБО - ушла... KIA Magentis 2,7i V6 AT - обкатую...
Повідомлення: #26
27-02-2007 13:24  

Лёха :
OLd :Ще раз говорю, що у мене ціна на ГБО (4-те покоління з фазованим впорскуванням) коштує 760 баксів, а не «от $1000». Так що, різниця все ж таки значна в Ваших розрахунках.
По-друге чому Ви враховуєте прогрів на бензині? Адже це аж ніяк не впливає на пробіг на ГБО!!! В розрахунках враховується лише фізичний пробіг на ГБО при рівноцінному порівнянні з бензином!!!
Можна взагалі випалити десять баків на прогрів і при цьому з місця не зрушити, т.т. пробіг буде дорівнювати 0.
Да Вы правы, про прогрев я загнул... но есть и доп. затраты на оформление и проверки гбо.. хотя есть и плюсы гбо, отсудствие нагара и т.д..
Подскажите сколько стоит ежегодная проверка гбо? Я все в раздумьях.. братся за это дело или не братся... взвешиваю плюсы и минусы...
Я проходив ТО на 20 тис. Заплатив в межах 50 грн. Сюди входить перевірка на герметичність системи, настройка інжекторів, якщо необхідно та чистка фільтра паливної системи.
По суті, кожен вирішує сам, ставити чи ні. Я, наприклад, ще на попередній машині ставив ГБО (правда, третього покоління), а як взяв окташу, так відразу поставив четвертого. На даний час, вже пройшов стадію окупності і починаю економити. Правда, не сильно виходить, якщо брати загальну масу витрачених грошей. -) Якщо б раніше я менше катався на бензині, то зараз я за пробігом не слідкую. Катаюсь коли захочу і куди захочу (середній річний пробіг у мене 30 тис.км. і це при сидячій зранку до ночі роботі). -)
Якщо цікавить система, як у мене, то можна почитати про неї більш кращий опис тут http//forum.autoua.net/showflat.php?Cat=0&Number=1170419&an=0&page=0&gonew=1#UNREAD
Шукати всі повідомлення учасника
wednesday Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 181
Приєднався: Jan 2007

Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #27
27-02-2007 17:14  

malyar2 :Ресурс движка на 25-30 % больше ввиду отсутствия детонации при сгорании газовоздушной смеси.
Это ресурс увеличивается пир переходе на ГБО?
Шукати всі повідомлення учасника
shol Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 105
Приєднався: Aug 2005
Харьков
Touareg NF `12 3.0TDI
Skype IDshol_skype
Повідомлення: #28
27-02-2007 18:09  

malyar2 :
wednesday :А как установка ГБО сказывается на времени жизни движка? Ведь изначально то он заточен под бензин?

Ресурс движка на 25-30 % больше ввиду отсутствия детонации при сгорании газовоздушной смеси.

Мне сервисник из 1-го автоцентра (рыженький такой дядечка есть, если кто знает) начал рассказывать, что наоборот, ресурс двигателя уменьшается, вес машины увеличивается килограмм на 100, соответственно, чаще необходимо заниматься задней ходовкой и т.д.

Что скажете коллеги?

Жизнь - хитрая штука, идет по спирали Smile
Шукати всі повідомлення учасника
Yoji Немає
Писатель
***

Повідомлень: 256
Приєднався: Jan 2006

Skoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #29
27-02-2007 18:17  

Aspire :
malyar2 :А как насчет метана? Пропан не очень выгодно
Видил на автобусах большые красные балоны...
Хесли хочешь себе такие .. ВПРЕД ))

на крышу можно установить, красота))

Джек
Шукати всі повідомлення учасника
malyar2 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 8
Приєднався: Feb 2007

ВАЗ 2107
Повідомлення: #30
28-02-2007 15:25  

shol :
malyar2 :
wednesday :А как установка ГБО сказывается на времени жизни движка? Ведь изначально то он заточен под бензин?

Ресурс движка на 25-30 % больше ввиду отсутствия детонации при сгорании газовоздушной смеси.

Мне сервисник из 1-го автоцентра (рыженький такой дядечка есть, если кто знает) начал рассказывать, что наоборот, ресурс двигателя уменьшается, вес машины увеличивается килограмм на 100, соответственно, чаще необходимо заниматься задней ходовкой и т.д.

Что скажете коллеги?


1. Подробнее http://vigas.dp.ua/
2. Цитата с http://www.autovek.ru/faq/:
"Вопрос: Прошу Вас разъяснить, какам образом перевод а/м Волга на газ (установка ГБО) снижает ресурс двигателя "Крайслер"? По всем отзывам ГБО продлевает ресурс двигателей. Одновременно прошу сообщить, а/м Волга с каким двигателем может быть переведена на газ без потери гарантии на двигатель?
Ответ: Ресурс двигателя увеличивается, а вот мощность уменьшается. Завод официально прислал уведомление, что автомобили с установкой ГБО под гарантию не попадают."

Можно еще много чего найти в инете...
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Газовое оборудование на 1,8TSI Украинец 6 4 247 24-06-2013 21:20
Останнє: Владислав
  Газовое оборудование, прошу совета... B_i_l_l_ 5 4 539 22-04-2011 09:50
Останнє: Karbon
  Газоваое оборудование -ставить или нет!!! kiritl 170 54 795 22-04-2011 09:35
Останнє: Karbon
  Доп оборудование на А5 FL Andrey_A5 3 2 463 27-01-2011 14:26
Останнє: Андрiй
  Доп оборудование на Форд Jorj 7 2 651 30-03-2007 16:27
Останнє: smile

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1