Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Чіптюнінг
Автор Повідомлення
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #31
18-09-2010 19:36 RE: Чіптюнінг

(18-09-2010 10:58)В... :  uranium те що ти вважаєш чіп поганою ідеєю ми зрозуміли давноLaughing,дуже непереймайся ніхто не ставить атомну станцію в багажникУпал и качаюсь

False.
Я не вважаю поганою ідеєю чіпування. Питання в тому, яка мета. Отут я собі розкладаю все на ряд питань, скоріше навіть дерево питань, яке дає відповідь на головне - нашо воно мені, або точніше - яка мета.

Перш за все, я виходжу з того, що на заводі виробникові сидять явно не талабоби, і знають, що вшити в мозги комп"ютеру.

Якщо я думаю, що то, що вони вшили, не є добре для мене, їдем далі.
Зразу скажу, відкидаю ідеї на рахунок чіпування, бо воно дасть якусть там економію палива, чи якісь такі ефемерні ідеї. Хто хоче таке робити, будь ласка.

Основне, для чого робиться чіп-тюнінг, це все таки підняти перфоменс машини.
Ділимо машини на атмосферники і турбовані.
Що може дати атмосфернику чіп, це зняти відсічку і поміняти трохи кути запалювання, щоб на великих оборотах 6-7 тисяч мотор правильно крутився.
Для турбіни основне, що дає чіп - це підняти тиск турбіни.

Визначаємо мету такого перфоменсу - це просто "тюнєнх", це "драх", і це перетворення машини в більш спортивний варіант.

Якщо перше чи друге, думаю, тоді це на тюнінг клуб Wink
Якщо останнє, то тут перш за все людина має мати голову, і вона собі сама поставить ряд запитань, на які спробує дати відповідь на них.
Зокрема, це:
- чи справді публіка, яка мені буде чіпувати машину, розуміє, що вона зашиє в мозок моєї машини
- чи можу я без перевірки машини на стенді, як мінімум побачити графіки мотора, довіритися невідомим установкам
- і найголовніше, чи чіп - це найголовніше, з чого варта почати?

Правильний тюнінг машини починається з тюнінга самого себе. Спочатку пробуєш, чи ти вмієш їхати добре, правильно і масимально ефективно на "стоку". А далі стандартний і головне, єдино правильний шлях для модернізації машини -
1. Коли ти починаєш відчувати, що ти з машиною на ти, і повороти ти можеш іти на межі - ставляться спортивні стійки і ходова
2. Якщо ти відчуваєш, що твій гальмівний шлях став масимально ефективним, і тобі стандартних гальм бракує - ставляться кращі гальма.
3. І лише накінець робиться кращим двигун - коли ти відчуваєш, що можеш їхати ще швидше.

А тоді ти собі задаєш накінець інше питання, а може краще купити Ево чи Сті Wink
І все починається з нульового етапа...


Надіюсь, я тепер трошки більше пояснив свою позицію на рахунок чіп тюнінга.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 18-09-2010 19:41 uranium.)
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #32
19-09-2010 01:56 RE: Чіптюнінг

(18-09-2010 19:36)uranium :  Надіюсь, я тепер трошки більше пояснив свою позицію на рахунок чіп тюнінга.

Прекрасно обгрунтованоRulez

(18-09-2010 19:36)uranium :  Перш за все, я виходжу з того, що на заводі виробникові сидять явно не талабоби, і знають, що вшити в мозги комп"ютеру.
Вшивають потужність якої вистачає середньо статистичному водіюVery Happy

(18-09-2010 19:36)uranium :  це перетворення машини в більш спортивний варіант.
логічно мислишArrow

(18-09-2010 19:36)uranium :  1. Коли ти починаєш відчувати, що ти з машиною на ти, і повороти ти можеш іти на межі

Важке питання.кожен вважає для себе і багато хто помиляєтьсяПоехали

(18-09-2010 19:36)uranium :  Якщо ти відчуваєш, що твій гальмівний шлях став масимально ефективним, і тобі стандартних гальм бракує
чього бракує трохи того бракує

(18-09-2010 19:36)uranium :  коли ти відчуваєш, що можеш їхати ще швидше.

З розряду ""коли ти з машиною на ти"""

(18-09-2010 19:36)uranium :  А тоді ти собі задаєш накінець інше питання, а може краще купити Ево чи Сті
незадаю бо в мене ітак літакLaughing
Чуть не забув сказатиExclamation
На виході з поворотаПоехали всежтаки інколи бракуюTwisted Evil
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-09-2010 01:57 В....)
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #33
19-09-2010 20:23 RE: Чіптюнінг

я би чіп зробив тільки для облегшення роботи двигуна за рахунок "забиття болта" на екологію, котрою задавлені сучасні двигуни. Так як ми живемо в Гондурасі. де менти не конролюють а косять, нафіг не потрібна та екологія нікому. Проїдьте за маршруткою без рециркуляції і все зрозумієте.
А також зменшив "паузу" електронного дросселя і різні дрібнички. Тільки грамотно його зроблять тільки в Києві, тому і не чіпую, бо не буваю там на авто.
Шукати всі повідомлення учасника
Владислав Немає
хренасдва
*****

Повідомлень: 16 744
Приєднався: Aug 2005
Киев
Октавия 1,8Т 4*4 длинная + туча VTGшных мустангов под капотом.+ Фокус ST
Повідомлення: #34
19-09-2010 20:41 RE: Чіптюнінг

(18-09-2010 19:36)uranium :  Надіюсь, я тепер трошки більше пояснив свою позицію на рахунок чіп тюнінга.

Вроде всё верно Вы написали ,но...
1. На заводе пишут программы под "усредненного" потребителя с учетом его потребительского лоховства и жадности. А именно ТО 15000 ,глушения мотора сразу и т.д. После чипа естественно нужно более аккуратно относится к подкапотному железу.
2. Экономия топлива.
Сразу скажу ,что на турбо моторе никакой экономии в целом неполучится ,т.к. поднятие давления наддува влечет за собой естественно большее к-во топлива необходимого для эффективного достижения стихиометрического состава смеси ,который в идеале составляет 14,7/1. т.е. чем больше воздуха мы суем ,тем больше топлива палим и соответственно наоборот ,чем больше топлива ,тем больше нужно воздуха. (экономия в данном случае получается только при сильно обедненной смеси ,что черевато для ШПГ).
3. В общей ветке "Лучше быстрее громче" , есть прикрепленная статья ,на тему Тюнинга и нафига оно надо. Советую её всем прочитать ,дабы понять для себя ,"нафига оно мне нужно".
С Уважением Влад. Hello!




402м- 14,515с. (пока)

[Зображення: giphy.gif]
Произвол под заказ из материала заказчика - дорого.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
kym56 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 133
Приєднався: Apr 2010

Повідомлення: #35
19-09-2010 22:41 RE: Чіптюнінг

(19-09-2010 20:23)pete :  Тільки грамотно його зроблять тільки в Києві, тому і не чіпую, бо не буваю там на авто.
Саме грамотно зроблять на Еврокарі на закарпатті. Місцеві хлопці говорили що вже десь там такий сервіс запустили ... правда не взяв координати. Скоріше всього там міняють прошивку з "еко" на "спорт". Єдине що можна бути впевненим що та прошивка оригінальна(бо взагалі то прошивки є комерційною таємницею). Всі решта прошивки або витягнуті з дампа і частково розшифровані (повністю розшифрувати неможливо) це в кращому випадку, або тюнінг робиться зміною базових установок паливних карт а це попросту розвод.
Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #36
20-09-2010 09:31 RE: Чіптюнінг

(19-09-2010 20:23)pete :  Так як ми живемо в Гондурасі.

а не задумувався, чому живеш в гондурасі?

"змінися сам, і світ навколо тебе зміниться" (С)

Two tears in the bucket?
Fuck it!
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #37
20-09-2010 21:51 RE: Чіптюнінг

(20-09-2010 09:31)andyvit :  
(19-09-2010 20:23)pete :  Так як ми живемо в Гондурасі.

а не задумувався, чому живеш в гондурасі?

"змінися сам, і світ навколо тебе зміниться" (С)

я змінений давно, точніше "адаптований". а якщо ти не розумієш, чому в Гондурасі - то я тобі не доХтор.Wave
(19-09-2010 22:41)kym56 :  
(19-09-2010 20:23)pete :  Тільки грамотно його зроблять тільки в Києві, тому і не чіпую, бо не буваю там на авто.
Саме грамотно зроблять на Еврокарі на закарпатті. Місцеві хлопці говорили що вже десь там такий сервіс запустили ... правда не взяв координати. Скоріше всього там міняють прошивку з "еко" на "спорт". Єдине що можна бути впевненим що та прошивка оригінальна(бо взагалі то прошивки є комерційною таємницею). Всі решта прошивки або витягнуті з дампа і частково розшифровані (повністю розшифрувати неможливо) це в кращому випадку, або тюнінг робиться зміною базових установок паливних карт а це попросту розвод.

а можна детальніше взнати?? наскільки я знаю, оригінальна прошивка одна. А що Владіслав скаже на це?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-09-2010 21:53 pete.)
Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #38
21-09-2010 09:37 RE: Чіптюнінг

(20-09-2010 21:51)pete :  я змінений давно, точніше "адаптований". а якщо ти не розумієш, чому в Гондурасі - то я тобі не доХтор.Wave

чому ти живеш в гондурасі, ясно і без доХтора...Laughing

Two tears in the bucket?
Fuck it!
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #39
21-09-2010 11:53 RE: Чіптюнінг

(21-09-2010 09:37)andyvit :  
(20-09-2010 21:51)pete :  я змінений давно, точніше "адаптований". а якщо ти не розумієш, чому в Гондурасі - то я тобі не доХтор.Wave

чому ти живеш в гондурасі, ясно і без доХтора...Laughing

Усне попередження обидвом. Переходи на особистості і образи - наразі в легкій формі.

Давайте не будемо сваритися колеги!

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
or4uk Немає
Джадай
**

Повідомлень: 145
Приєднався: May 2010
Лемберг
Pajero WGN, LC Prado
Повідомлення: #40
21-09-2010 13:50 RE: Чіптюнінг

Так тут э людина яка чіпувала машину?????
І які відчуття опісля????
а писати : - перше змініть себе
потім тормоза і тоді чіпуйте мотор......
"Тормоза придумали трусы"

"Я,сцука,непревзойдённый гений паскудства"
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1