Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Чи заважають загальному руху такі водії?
Голосування завершено.
Дуже заважають. 62.86% 22 62.86%
Заважають. 22.86% 8 22.86%
Не заважають. 14.29% 5 14.29%
Всього 35 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Об'їзд корка по зустрічній.
Автор Повідомлення
or4uk Немає
Джадай
**

Повідомлень: 145
Приєднався: May 2010
Лемберг
Pajero WGN, LC Prado
Повідомлення: #11
27-09-2010 09:43 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

Я думаю кожен з нас таке робив, тільки як ми виїжджаєм на зустрічну то нормально, а хтось другий, то значить козелSmile

"Я,сцука,непревзойдённый гений паскудства"
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #12
27-09-2010 09:55 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

(27-09-2010 09:43)or4uk :  Я думаю кожен з нас таке робив, тільки як ми виїжджаєм на зустрічну то нормально, а хтось другий, то значить козелSmile

козли за рульом є серед тих хто обганяє і серед тих хто ніVery Happy
Шукати всі повідомлення учасника
Tramp Немає
Писатель
***

Повідомлень: 426
Приєднався: Dec 2009
Львів
Skoda A7 1.8 TSI DSG Elegence
Повідомлення: #13
27-09-2010 11:07 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

Тут питання глобальне і копатись треба , і в культурі водіїв, і в неправельній організації руху на дорозі. А ще ті самі гаїшники, перед тим як видати куплені права очередному "татовому" синочку чи доці , хоч би заради цікавості запитались пару правил. А ті старі ще советскі "трактори" , я б їм взагалі заборонив виїжати на дороги. Вони глохнуть в пробках , роблячи її ще більшою. У нас 90% їздить на куплених правах і їздити вчиться находу. То що ж ми дивуємся? Я так само можу обігнати по зустрічній, але коли таке роблю, то точно впевнений що доїду до світофора, щоб нікуда не вклинюватись . Їхати так їхати і ніколи так робити не буду, коли всі будуть дотримуватись правил, а так життя заставляє. Як на мене , то вся проблема в наших ДАЇ- вони хоч і створені для водіїв, то для нас не існують, а жерують на нас , розцінюючи водія виключно як наживу, а не "учня", якого треба строго наказати за невиконання правил. Така вже у нас влада товариші Laughing
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #14
27-09-2010 11:26 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

(27-09-2010 09:43)or4uk :  Я думаю кожен з нас таке робив, тільки як ми виїжджаєм на зустрічну то нормально, а хтось другий, то значить козелSmile

Не розписуйся за всіх. Я навідь на квесті собі такого не дозволяю. Вважаю що це небезпечніше ніж потихеньку уважно на червоне проїхати.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
VIR Немає
***
**

Повідомлень: 145
Приєднався: Mar 2010
Lembеrg
Повідомлення: #15
27-09-2010 13:03 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

Проголосував за 2 пункт, так як інколи заважають. Якщо людина робить грамотно і нікому не заважає, а не нагло то хай собі їде на свій ризик. Треба мати на увазі що інколи таке порушення виконують з нагальної необхідності. Особисто такого ще ніколи не робив, але впевнений що якщо би сильно треба було то обганяв би і просив інших водіїв дати дорогу. Інколи, стоючи в корці, коли людина культурно проситься, то пускаю перед собою, а коли нагло лізе - то випираю. І ще згадав: у товарища була нагальна ситуація (батькові зле стало) то він на стрийській (між автовокзалом і поворотом на хуторівку) частину дороги їхав по тротуарі. І йому далеко би було якщо навіть ДАЇ шники би то бачили, але він намагався не заважати пішоходам.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-09-2010 13:08 VIR.)
Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #16
27-09-2010 17:45 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

Все одно не розумію ідеї опитування.
Якщо для ДАЇ, то навіть дивує. Типу, чи заваджають люди, які порушують грубо правила. Тіпа, якщо, то може взагалі скасуємо таке правило.
Дивненько... Ну або я шось не розумію.

З.І.: Мені особисто заваджають тільки тормоза, які на вузьких вуличках досипають за кермом, і обігнати їх нема як.
Всі решта пофіг.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #17
27-09-2010 17:55 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

(27-09-2010 17:45)uranium :  Все одно не розумію ідеї опитування.
(27-09-2010 17:45)uranium :  Всі решта пофіг.

Мабуть, тому і не розумієш. Laughing
Як ще пояснити - вже не знаю.
Спробуєм так... По тому лінку, що я давав.
Особисто я вважаю, що ДАІшник більше потрібен на Стрийській чи Гвардійській ніж ззаду міського ДАІ слідкувати хто виїде одним колесом на кусок суцільної лінії.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #18
27-09-2010 18:03 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

(27-09-2010 17:55)Igor_Lviv :  Гвардійській ніж ззаду міського ДАІ слідкувати хто виїде одним колесом на кусок суцільної лінії.
+100500
Ясна річ, що їх потрібно там, де складний рух, а не де кормушка.
Як на мене, тут і голосування не треба.
Ще раз пригадую Румунію, де мєнтів, чи то пак поліцаїв, видно було за три версти, бо вони стояли з мигалкою. Але зато як всі чемно їхали.
Ну, але ж наші не просто так в кущах сидять. Їх так поставили в такі умови.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #19
27-09-2010 18:15 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

(27-09-2010 18:03)uranium :  
(27-09-2010 17:55)Igor_Lviv :  Гвардійській ніж ззаду міського ДАІ слідкувати хто виїде одним колесом на кусок суцільної лінії.
+100500
Ясна річ, що їх потрібно там, де складний рух, а не де кормушка.
Як на мене, тут і голосування не треба.
Ще раз пригадую Румунію, де мєнтів, чи то пак поліцаїв, видно було за три версти, бо вони стояли з мигалкою. Але зато як всі чемно їхали.
Ну, але ж наші не просто так в кущах сидять. Їх так поставили в такі умови.

Всі ми в рівних умовах живемо. І мені, і тобі грошей бракує, а начальство каже "Давай більше". Ти ж не ідеш на вулицю людей грабувати, бо твоєму шефу грошей треба? Smile
А з голосування візьму середньостатистичні цифри.

Між іншим, що до цифр. Ти мені гарну ідею підкинув. Але трохи згодом, бо вже і так за ці голосування маса народу косо дивиться і не розуміє. Створити ще одне опитування, що до виконання ІДПС своїх посадових функціональних обов'язків.
Треба обміркувати коректні відповіді.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #20
27-09-2010 20:04 RE: Об'їзд корка по зустрічній.

+1 до "не заважають", бо впевнений що в окремих ситуаціях сам так можу вчинити.
Єдине що розумію, коли це робиться виходячи з обставин, а коли це робить мужлан, бо йому чхати на нас всіхОцтой
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1