Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Невідповідність ЗСП Правилам:
Голосування завершено.
Дуже заважає та небезпечне. 70.00% 21 70.00%
Заважає інколи. 30.00% 9 30.00%
Не заважає. 0% 0 0%
Всього 30 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Нестандартні / несправні зовнішні світлові прилади.
Автор Повідомлення
Sergey_Ded. Далеко
Волшебник
****

Повідомлень: 1 478
Приєднався: Sep 2009
Odessa. UA
WTSssочка
Skype IDSergey_ded.
Повідомлення: #11
27-09-2010 15:36 RE: Нестандартні / несправні зовнішні світлові прилади.

(27-09-2010 11:40)andyvit :  
(27-09-2010 09:46)or4uk :  Чого ви пристали до ксенонів, якщо говорити про закордон, то там все освітлюється, а в нас темно як в негра....... тому я за то щоб їх ставили
тут я тебе абсолютно не підтримую. в "них" далеко не все освітлюється, хоча так, освітлюється набагато більше ніж в нас.
але їздиш на машині, в якої фари не жигулівські. сучасна оптика дає цілком нормальне освітлення...
якщо ж вже ставити ксенон, то тільки оригінал, лінзований і бажано з омивачами.
це моя суб"єктивна думка.

здесь позволю себе не согласится с вами:
стандартная оптика (или свет) в ТУРе крайне ХЕ..овый, у меня на ланчере 93 года рифленная оптика и то лучше светила.
по причине этого и еще по причине того. что за 25 тыщ американский президентов (в 2007 году) ЕВРОКАР не соизволил в фары поставить ПТФы в их штатные места, и отдельно их как запчасть купить нельзя, я поставил себе "кЕтайский ксенон на 4300К" только ставил его я у фицыалов, с последующей регулировкой. за почти 3 года - мне ни одного разу не моргнули, не один раз ездил впаре с женой на 2 машинах, сам садился за жены фабу и ехал впереди своей машинки - так ничего не мешает.


здесь вопрос не в кЕтайском ксеноне, а в регулировке фары после установки в оную ксеноновый лампы.

+ сейчас взял себе доп. ПТФы Хелла микро ФФ, и поставил их под номер - исключительно для езды в дождь, и ненастную погоду.

Свободный Человек!!!!!!!!!!!!!!!Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #12
27-09-2010 16:12 RE: Нестандартні / несправні зовнішні світлові прилади.

(27-09-2010 15:36)Sergey_Ded. :  
(27-09-2010 11:40)andyvit :  
(27-09-2010 09:46)or4uk :  Чого ви пристали до ксенонів, якщо говорити про закордон, то там все освітлюється, а в нас темно як в негра....... тому я за то щоб їх ставили
тут я тебе абсолютно не підтримую. в "них" далеко не все освітлюється, хоча так, освітлюється набагато більше ніж в нас.
але їздиш на машині, в якої фари не жигулівські. сучасна оптика дає цілком нормальне освітлення...
якщо ж вже ставити ксенон, то тільки оригінал, лінзований і бажано з омивачами.
це моя суб"єктивна думка.

здесь позволю себе не согласится с вами:
стандартная оптика (или свет) в ТУРе крайне ХЕ..овый, у меня на ланчере 93 года рифленная оптика и то лучше светила.
по причине этого и еще по причине того. что за 25 тыщ американский президентов (в 2007 году) ЕВРОКАР не соизволил в фары поставить ПТФы в их штатные места, и отдельно их как запчасть купить нельзя, я поставил себе "кЕтайский ксенон на 4300К" только ставил его я у фицыалов, с последующей регулировкой. за почти 3 года - мне ни одного разу не моргнули, не один раз ездил впаре с женой на 2 машинах, сам садился за жены фабу и ехал впереди своей машинки - так ничего не мешает.


здесь вопрос не в кЕтайском ксеноне, а в регулировке фары после установки в оную ксеноновый лампы.

+ сейчас взял себе доп. ПТФы Хелла микро ФФ, и поставил их под номер - исключительно для езды в дождь, и ненастную погоду.

Я согласен. Суть не в производителе ксенона а в оптике и регулеровки. Лампочка она и в африке лампочка. Может менее надежная ... но рассеивание и направление пучка света всетаки задает оптика.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
migal Немає
Классик
****

Повідомлень: 849
Приєднався: Sep 2008
Lviv
Octavia Tour 1.6i
Повідомлення: #13
27-09-2010 20:18 RE: Нестандартні / несправні зовнішні світлові прилади.

Проголосував за 1 варіант.
Говорити можна багато, але коли людина свідома (і все в авто робить з головою), то ти навіть не помітиш різницю між заводським та кетайським їдучи такому на зустріч. Але сам був неодноразово "жертвою" колгоспників (при чому марка авто ролі не грає,трапляються як на дорогих так і на малобюджетних), особливо вночі, в дощ на трасі ДятелОцтой. Хотілось такому бобажати "всього найкращого", і це мяко кажучиПовбывав бы
Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #14
28-09-2010 09:26 RE: Нестандартні / несправні зовнішні світлові прилади.

все то воно правильно, що оптика задає напрямок світла, но мабуть не просто так придумали для ксенона лінзу, і автоматичний коректор фар, і якщо уважно подивитися на конструкцію нормальної галогенки, то кожен з нас побаче, що спіралька ближнього світла наполовину закрита поіншому вонаб нічим не відрізняласяб від дальнього, а ксенон пердолить на всю, от тому то ніхто з виробників не мутить такої фігня як ставити ксенони в звичайну фару, а щодо їзди перед такою машиною то дискомфорту воно не створює, тимбільше з сучасними дзеркалами, а вот як таке чудо плететься назустріч, то хачеться йому щі лампочки кудась позапихати. Я проголосував за перший варіант.

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
andyvit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 532
Приєднався: Apr 2008

Повідомлення: #15
28-09-2010 09:33 RE: Нестандартні / несправні зовнішні світлові прилади.

@SVAt
+1

Two tears in the bucket?
Fuck it!
Шукати всі повідомлення учасника
zip Немає
набираючий оберти
*

Повідомлень: 16
Приєднався: Jul 2010
Львів
Skoda Octavia Tour 1.8
Повідомлення: #16
28-09-2010 15:04 RE: Нестандартні / несправні зовнішні світлові прилади.

Дуже заважає та небезпечне!
До кольорових габаритів мені якось байдуже, а от за "лєвий" ксенон - відразу на штрафмайданчик. Гарно розумію, шо кожен хоче в темну пору добре бачити, але ж ви не одні на дорозі. [/i]
Панове, будьмо взаємоввічливі!!!
Шукати всі повідомлення учасника
genikk Немає
ʞʞıuǝƃ
***

Повідомлень: 726
Приєднався: Jul 2008
Lwów
9˙⇂ ɐıgɐɟ ɐpoʞs
Повідомлення: #17
28-09-2010 15:47 RE: Нестандартні / несправні зовнішні світлові прилади.

+1
Дуже заважає та небезпечне!

пс. сам колись думав про ксенон в рефлектор (з ким не буває), але відчувши на собі як воно заважає вночі, коли на тебе їде машина а ти на 3-4секунди майже нічого не бачиш... одразу передумав це ставити, буду просто частіше мити шкло фари
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-09-2010 15:50 genikk.)
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #18
28-09-2010 15:50 RE: Нестандартні / несправні зовнішні світлові прилади.

В теорії, ксенон - це переобладнання...а зараз за це штрафують.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #19
28-09-2010 21:58 RE: Нестандартні / несправні зовнішні світлові прилади.

http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...?tid=37545
Теоретично, вже можна закривати.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
samvexler Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 159
Приєднався: May 2008
Lviv
Smart ForTwo
Skype IDvexler.thug
Повідомлення: #20
29-09-2010 23:28 RE: Нестандартні / несправні зовнішні світлові прилади.

ксенон це фігня....найгірше коли їдуть ідіоти, а в них ззаду нічого не світиться, ні стопи, ні габарити + ще й повороти гад не вмикає....пару днів підряд мав таких кадрів....буквально на пару сек завтикаєш і ..... ще й їздять на бусах або фургонах всяких...отаких треба штрафувати....як так можна їздити безвідповідально і не перевіряти авто перед їздою....просто жесть!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 29-09-2010 23:28 samvexler.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1