Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Провал
Автор Повідомлення
Ur4uk Немає
Ученик
*

Повідомлень: 24
Приєднався: May 2010
Львів
Повідомлення: #11
25-10-2010 14:26 RE: Провал

Сьогодні говорив з одним майстрем він каже почати з свічок. Оригінальних в них немає тільки замінники, думаю на базарах також..... як буде час піїду на "Галант" або на зелену
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-10-2010 14:28 Ur4uk.)
Шукати всі повідомлення учасника
MASTERGID Немає
Ученик
*

Повідомлень: 12
Приєднався: Oct 2010

Повідомлення: #12
25-10-2010 20:06 RE: Провал

Свічки на Замарстинівській в магазині Шкода по мануалу підібрати оригінальні (типу оригіналMr. Green) Бош коштували по 90 грн за штуку.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #13
01-11-2010 11:59 RE: Провал

(25-10-2010 20:06)MASTERGID :  Свічки на Замарстинівській в магазині Шкода по мануалу підібрати оригінальні (типу оригіналMr. Green) Бош коштували по 90 грн за штуку.

Дорого! Оригінальні NGK коштують 70-80 грн за штуку. Не тре ніяких замінників ставити. Невже нема на Галанті в наявності? А в ШкодаШопі?

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Ur4uk Немає
Ученик
*

Повідомлень: 24
Приєднався: May 2010
Львів
Повідомлення: #14
01-11-2010 18:24 RE: Провал

Дзвонив на галант є в наявності. Як буде вільний час від роботи заїду дуда.
Шукати всі повідомлення учасника
Smith Wesson Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 230
Приєднався: Nov 2012
Львов
Škoda Octavia 1.8T
Повідомлення: #15
10-10-2013 11:31 RE: Провал

Теж було подібне час від часу, не дуже звертав увагу на то. Тепер здох бензонасос, хочу міняти моторчик, але електрик каже давай моторчик ключі від машини, поміняю. Я б хотів бути присутнім, щоб проконтролювати, чи промиє сітки та колбу і ще глянути що там в баку твориться та часу не маю там крутитися постійно, коли він візьметься за мою машину. От думаю може самому то в суботу зробити, нічого вроді складного в тому немає, тут на форумі не один шкодавод вже таке робив. Але цікавить чи зі Львова хтось таке робив сам?
Шукати всі повідомлення учасника
Schumacher Немає
Писатель
***

Повідомлень: 258
Приєднався: Apr 2009
Львів
,Skoda Felicia 1.3
Повідомлення: #16
10-10-2013 12:36 RE: Провал

складного дійсно нічого нема,треба просто акуратно і не спіша все це робити.Я робив це сам на ауді і помагав знайомому на шевроле авео замінити моторчик і прочистити все.На шкоді даної операції не проводив,але думаю кардильно нового там нічого немає.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1