Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Автокрісло до 12р.???
Автор Повідомлення
Балик Немає
Banned

Повідомлень: 193
Приєднався: Mar 2010
Стрий
ОКТАВІЯ ТУР 2.0
Повідомлення: #11
24-12-2010 08:47 RE: Автокрісло до 12р.???

(23-12-2010 22:03)Igor_Lviv :  
(22-12-2010 14:50)Балик :  Це правда,що з нового року дитину до 12р. возити в машині потрібно в автокріслі???
Маю ще кілька ідей для нових тем, типу спецпропуску і дитячого крісла. Laughing
"Це правда, що в місті можна не більше 60 їхати?"
"Які лампи поставити в поворотники, щоб можна було повертати з лівої смуги - направо, а з правої - наліво"
"Чи дозволяється їхати на зелений блимаючий сигнал світлофора".
Потім ще ідей підкину. Hello!

Це я до того, що вже по другій темі зауважую незнання ПДР. Може таки варто їх пречитати? Упал и качаюсь

А тобі не здається,що ти забагато мудруєш?!Може варто тобі вже трошки зупинитись?Я впевнений,що ти НЕ знаєш всіх правил ПДР!Чи може тут заборонено задавати такі питання?Якщо ти хочеш мене пі.....ти чимось то пиши в лічку а не показуй людям який ти козирний і т.д і т.п.!Удачі тобі знаток!Аплодисменты
сообщения объединены
Гривні три - сам кольоровий друк.
Гривень 100-500 - знайомому, залежно від наглості.
1-3 тис.грн за "закриття кримінальної справи" по підробці документів.
Тобто, в середньому, десь 2003грн.

Це тоже ти не пі....вав?Людина задає питання а ти ось так відповідаєш!Аплодисменты
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-12-2010 08:52 Балик.)
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #12
24-12-2010 09:39 RE: Автокрісло до 12р.???

Ясно, що підколюю. Laughing
Звісно, що всіх правил не знаю сам. Але перш ніж написати щось, а тим більше задати питання - відкриваю Правила і відповідь шукаю там. Менше дурних тем і безглуздих постів виходить.
А реакція, чесно скажу, спровокована "спецперепустками-дозволами для порушень ПДР".
Ну не поважаю я людей, тим більше мужиків, що бояться відповідати за свої вчинки і намагаються сховатись за мамину спідницю, спецперепустку, вуйка з органів і т.п.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Балик Немає
Banned

Повідомлень: 193
Приєднався: Mar 2010
Стрий
ОКТАВІЯ ТУР 2.0
Повідомлення: #13
24-12-2010 09:42 RE: Автокрісло до 12р.???

(24-12-2010 09:39)Igor_Lviv :  Ясно, що підколюю. Laughing
Звісно, що всіх правил не знаю сам. Але перш ніж написати щось, а тим більше задати питання - відкриваю Правила і відповідь шукаю там. Менше дурних тем і безглуздих постів виходить.
А реакція, чесно скажу, спровокована "спецперепустками-дозволами для порушень ПДР".
Ну не поважаю я людей, тим більше мужиків, що бояться відповідати за свої вчинки і намагаються сховатись за мамину спідницю, спецперепустку, вуйка з органів і т.п.

ти не розумієш.В нас в Стрию дають такі перепустки,половина на таких їздить перепустках.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #14
24-12-2010 09:47 RE: Автокрісло до 12р.???

(24-12-2010 09:42)Балик :  ти не розумієш.В нас в Стрию дають такі перепустки,половина на таких їздить перепустках.
Точно так було у Львові. Років з 5-10 тому даішники також видавали. Поки кожен другий не їздив з ними і не було кого штрафувати.
Самі ж даішники на них плюнули і почали валити по повній - з "перепусткою" ти чи ні. Це одне.

Інше. Якщо хтось щось робить - не означає, що ти маєш робити так само.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Балик Немає
Banned

Повідомлень: 193
Приєднався: Mar 2010
Стрий
ОКТАВІЯ ТУР 2.0
Повідомлення: #15
24-12-2010 09:57 RE: Автокрісло до 12р.???

(24-12-2010 09:47)Igor_Lviv :  
(24-12-2010 09:42)Балик :  ти не розумієш.В нас в Стрию дають такі перепустки,половина на таких їздить перепустках.
Точно так було у Львові. Років з 5-10 тому даішники також видавали. Поки кожен другий не їздив з ними і не було кого штрафувати.
Самі ж даішники на них плюнули і почали валити по повній - з "перепусткою" ти чи ні. Це одне.

Інше. Якщо хтось щось робить - не означає, що ти маєш робити так само.

Я через центр часто їжджу і тому мені та перепустка потрібна.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #16
24-12-2010 10:45 RE: Автокрісло до 12р.???

Стоп! По перше це вже виглядає як чат ... спілкуйтесь в ЛС.

По друге ви обидвоє в чомусь праві в чомусь ні.

Ігор - я вважаю що твій прікол занадто різкий. В правилах форуму таки є пункт про заклики до порушення законодавства України - цього достатньо - не треба правокувати в ображати людей (може ти цього і не хотів але якби на мою адресу таке написали мені було б дуже неприємно).

Балик - твої відповіді на правокацію Ігора на бою думку якісь ммм щоб не образити тебе - дивні. Що значить "я часто їжджу по центру і мені це треба". Тобі в голову не приходило що тисячам водіїв було б зручніше дістатися свого пункту призначення через центр але вони обїжджають як і усі. Ти що особливий якийсь? В нас старе, історичне, туристичне місто. В усьому світі є практика центральні зони робити пішохідними! В нас жеж діє цей режим тільки на вихідних - якщо в тебе щоденні маршрути через центр то скажи дякую що в нас центр в будні дні відкритий.

І ще вам обом за офтоп ганьба. Леді тіко закрила тему про той рагулізм так ви сюда перебазувались. Короче по попередженню вам.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #17
24-12-2010 10:48 RE: Автокрісло до 12р.???

(24-12-2010 10:45)StE@LtH :  Ігор - я вважаю що твій прікол занадто різкий.
Embarassed Згоден. Перепрошую.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #18
24-12-2010 10:50 RE: Автокрісло до 12р.???

(24-12-2010 10:48)Igor_Lviv :  
(24-12-2010 10:45)StE@LtH :  Ігор - я вважаю що твій прікол занадто різкий.
Embarassed Згоден. Перепрошую.

35% Wink

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Балик Немає
Banned

Повідомлень: 193
Приєднався: Mar 2010
Стрий
ОКТАВІЯ ТУР 2.0
Повідомлення: #19
24-12-2010 11:43 RE: Автокрісло до 12р.???

Sorry.Embarassed
сообщения объединены
(24-12-2010 10:45)StE@LtH :  Стоп! По перше це вже виглядає як чат ... спілкуйтесь в ЛС.

По друге ви обидвоє в чомусь праві в чомусь ні.

Ігор - я вважаю що твій прікол занадто різкий. В правилах форуму таки є пункт про заклики до порушення законодавства України - цього достатньо - не треба правокувати в ображати людей (може ти цього і не хотів але якби на мою адресу таке написали мені було б дуже неприємно).

Балик - твої відповіді на правокацію Ігора на бою думку якісь ммм щоб не образити тебе - дивні. Що значить "я часто їжджу по центру і мені це треба". Тобі в голову не приходило що тисячам водіїв було б зручніше дістатися свого пункту призначення через центр але вони обїжджають як і усі. Ти що особливий якийсь? В нас старе, історичне, туристичне місто. В усьому світі є практика центральні зони робити пішохідними! В нас жеж діє цей режим тільки на вихідних - якщо в тебе щоденні маршрути через центр то скажи дякую що в нас центр в будні дні відкритий.

І ще вам обом за офтоп ганьба. Леді тіко закрила тему про той рагулізм так ви сюда перебазувались. Короче по попередженню вам.
мені просто було цікаіо скільки така перепустка коштує.Вона мені не потрібна так як я їжджу не дуже часто у львів по вихідних.От в Стрию так,вона мені потрібна.
сообщения объединены
Igor_Lviv-вибачай,якщо чимось образив.Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-12-2010 11:47 Балик.)
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #20
24-12-2010 12:37 RE: Автокрісло до 12р.???

Дуже радий що ми порозумілись. Щодо питання топікстартера, вважаю відповідь була дана у вигляді цитати ПДР і особистого ставлення до питання одноклубників.
Тему закриваю.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1