Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Щодо чуток стосовно скасування норми +20 км/год до встановленого обмеження
Автор Повідомлення
Mikka Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 911
Приєднався: Aug 2006
Київ
VW Golf Variant 1.4TSI
Skype IDmikkars
Повідомлення: #21
21-01-2011 09:42 RE: Щодо чуток стосовно скасування норми +20 км/год до встановленого обмеження

(21-01-2011 09:09)Karbon :  Скажу всем одно - РАССЛАБИЛИСЬ!!! +20 дано не для того чтобы вместо 60 ездить 80, а для погрешности спидометра! Вам так сложно проехать по городу 60? Тогда едьте на взлетку и там показывайте возможности своего авто! Скоростной режим взят не с потолка! ДА, я считаю маразмом штрафовать за превышение в 10 км/ч, бывает засмотрелся, не обратил внимание на спидометр - сбросил и едь себе спокойно. Ведь нет! Можно же еще +20! А потом на отговорки, что ты не намеренно нарушил из-за этих летчиков никто не верит. Я не говорю что гайци святые. Думаете в Киеве просто так таблички с ограничением в 80 км/ч поснимали? Умерьте свой пыл! +20 нужны для "засмотревшихся", а не для гонщиков! ИМХО.

Пане! Я щиро хочу проїхатися біля Вас, коли Ви будете їхати порожнім проспектом Перемоги, або Столичним шоссе... Курить І переконатися, наскільки часто Ви "задумуєтеся" і яка буде "похибка" Вашого спідометра! От чомусь я просто впевненний, що стрілка перевалить далеко за позначку 80 км/год. Rolling Eyes

Не плутайте грішне з праведним! Я абсолютно згоден, що на багатьох вулицях потрібно ставити обмеження 60 км/год або навіть і 40 км/год! Але не на таких магістралях, на яких відсутні наземні переходи і перехрестя... Обмеження швидкості - це анахронізми! Вони писалися для радянських авто, для яких 60 км/год - це була крейсерська швидкість і більше було просто страшно їхати!

Тому почніть жити в реальному світі, а не у світі ілюзій... Якщо їздити за тими правилами, які були востаннє встановлені, то 90-а відсоткам водіїв їх буде білшье, ніж достатньо! Наприклад, на трассі мені абсолютно достатньо дозволеної швидкості (враховуючи погрішність) 110-130 км/год! Ми ж не на бричках їдемо, запряжених волами! Оцтой

Українська мова - єдина державна мова в Україні!!!
[Зображення: 80447-c121314-tr1_preview.jpg]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #22
21-01-2011 10:03 RE: Щодо чуток стосовно скасування норми +20 км/год до встановленого обмеження

Я скажу так Mikka:
- Даже если Вы будете двигаться со скоростью 60 км/ч и на переходе непонятным образом появиться пешеход - только тогда поймете, что даже эта скорость была большой!!! А когда какой-то полудурок перелазит отбойник? Это не только Ваша безопасность... Я не говорю об загородных трассах. Но в городе ездить под 100 - преступление. ИМХО.

P.S.: 1. Стараюсь чтобы стрелка в городе не доходила до 70 км/ч при любых обстоятельствах.
2. Магистрали для того и созданы чтобы на них ездить быстрее нежели в городе.
3. В европейских странах тоже действуют подобные ограничения и население старается придерживаться их.

Сейчас на меня наброситься толпа недовольных и начнет пинать ногами - все хотят погонять! Гоняйте, а я останусь при своем мнении!!!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-01-2011 10:05 Karbon.)
Шукати всі повідомлення учасника
ЯрославГончаренко Немає
ЗапчастиНННада
****

Повідомлень: 1 352
Приєднався: May 2008
Киев
ВжЫк и Беззубик 4x4
Повідомлення: #23
21-01-2011 10:25 RE: Щодо чуток стосовно скасування норми +20 км/год до встановленого обмеження

(21-01-2011 10:03)Karbon :  3. В европейских странах тоже действуют подобные ограничения и население старается придерживаться их.

Сейчас на меня наброситься толпа недовольных и начнет пинать ногами - все хотят погонять! Гоняйте, а я останусь при своем мнении!!!

Не идет речь о погонять, в европе ограничение в городе 50 км/ч, но на таких улицах как писал Микка, в европе стоят другие знаки где лично видел и 80 км и 100 км/ч, так что не надо путать. Конечно на Владимирской или Артема и много других где сильно не разгонишся даже выше 50, пусть и остается 60 км/ч. но там гайци с фенами и визирями не стоят, они стоят на Победы на Столичке, где едешь 80 и такое ощущение, что стоишь. Нужно персмотреть скоростные режимы на многих улицах города Киева, где можно ехать быстрее 60 км.ч, и предвидеть дорожную обстановку и ситуацию на дороге, а их достаточно.

О97-9З1-Ч8-9Ч
Шукати всі повідомлення учасника
Mikka Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 911
Приєднався: Aug 2006
Київ
VW Golf Variant 1.4TSI
Skype IDmikkars
Повідомлення: #24
21-01-2011 10:33 RE: Щодо чуток стосовно скасування норми +20 км/год до встановленого обмеження

(21-01-2011 10:03)Karbon :  P.S.: 1. Стараюсь чтобы стрелка в городе не доходила до 70 км/ч при любых обстоятельствах.
2. Магистрали для того и созданы чтобы на них ездить быстрее нежели в городе.
3. В европейских странах тоже действуют подобные ограничения и население старается придерживаться их.

Сейчас на меня наброситься толпа недовольных и начнет пинать ногами - все хотят погонять! Гоняйте, а я останусь при своем мнении!!!

Та ну! Ніхто не буде вас кОпати! Кожна людина має право на власну думку і я не ставлю за мету переконувати Вас в іншому!

1) З приводу присутності обмежень в Європі. Покажіть мені Європейське місто, в якому була би хоча б одна магістраль (в межах міста!!!), схожа на пр. Перемоги? Де було б мінімум 4 смуги для руху в одному напрямку... В європейських містах немає місця для таких магістралей!!! У нас своя специфіка! У нас вони є! І їх багато!

2) Згоден з Вами, що бовдури, які перелазять відбійник - це небезпека і загроза! Але від цього ніхто не застрахований! Навіть на автобанах! (варто лише згадати трагедію на Бориспільській трасі наприкінці минулого року)
От якби ще й пішоходів штрафували не на 50 грн., а, хоча б, на 500 грн., то вони б тричі подумали перш, ніж лізти куди не треба! А то якесь не сповна розуму вискочить поперед автомобіля (навіть, на пішохідному переході!), не задумуючись, що як би не хотів водій ТЗ загальмувати авто прямо на місці, але закони фізики ще ніхто не відміняв! Машина в русі в декілька разів важча за машину в інертному стані! Для прикладу, моє авто (Skoda Octavia 1.8t) має вагу за документами - 1280 кг. При швидкості 60 км/год несуча вага (перепрошую, але не можу перекласти з рос. термін "несущий вес") авто виростає до 23 тонн!!! То хіба може водій зупинити авто, як вкопане? Ні! Тому й потрібно від пішоходів вимагати такої ж уваги, як і від водіїв!

Українська мова - єдина державна мова в Україні!!!
[Зображення: 80447-c121314-tr1_preview.jpg]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #25
21-01-2011 10:36 RE: Щодо чуток стосовно скасування норми +20 км/год до встановленого обмеження

(21-01-2011 10:25)ЯрославГончаренко :  Не идет речь о погонять, в европе ограничение в городе 50 км/ч, но на таких улицах как писал Микка, в европе стоят другие знаки где лично видел и 80 км и 100 км/ч, так что не надо путать. Конечно на Владимирской или Артема и много других где сильно не разгонишся даже выше 50, пусть и остается 60 км/ч. но там гайци с фенами и визирями не стоят, они стоят на Победы на Столичке, где едешь 80 и такое ощущение, что стоишь. Нужно персмотреть скоростные режимы на многих улицах города Киева, где можно ехать быстрее 60 км.ч, и предвидеть дорожную обстановку и ситуацию на дороге, а их достаточно.

Вот именно! "В европе стоят другие знаки где лично видел и 80 км и 100 км/ч" О чем же и речь идет! Разрешено - едь себе спокойно, нет - будь добр терпи! А то потом заголовки в новостях - дтп, дтп, дтп...

З.Ы: хотел бы по этому поводу услышать мнение Чебышева
Шукати всі повідомлення учасника
Mikka Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 911
Приєднався: Aug 2006
Київ
VW Golf Variant 1.4TSI
Skype IDmikkars
Повідомлення: #26
21-01-2011 10:38 RE: Щодо чуток стосовно скасування норми +20 км/год до встановленого обмеження

(21-01-2011 10:36)Karbon :  З.Ы: хотел бы по этому поводу услышать мнение Чебышева

А він тут до чого? Mr. Green

Українська мова - єдина державна мова в Україні!!!
[Зображення: 80447-c121314-tr1_preview.jpg]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #27
21-01-2011 10:46 RE: Щодо чуток стосовно скасування норми +20 км/год до встановленого обмеження

откуда инфа о заграницах? теория?

из моей практики:
г.Амстердам, там в центре улочки узкие-узкие. И по ним все чешут 60 км/ч. Я еле удерживал этот темп. Сам бы не более 40 ехал.
но на банах - которые и через город идут - знаки 80, 100 и выше

Польша - ни в одном городе на широкой улице не видел знаков больше 60-ти (только уже при выезде из города)
и очень задрачивают знаки 60-40-20-40-60 которые стоят чуть ли не через 10 метров друг от друга. пока успеешь оттормозиться - уже и нет ограничения

(21-01-2011 10:33)Mikka :  1) З приводу присутності обмежень в Європі. Покажіть мені Європейське місто, в якому була би хоча б одна магістраль (в межах міста!!!), схожа на пр. Перемоги? Де було б мінімум 4 смуги для руху в одному напрямку... В європейських містах немає місця для таких магістралей!!! У нас своя специфіка! У нас вони є! І їх багато!
Миша, например Прага и Амстердам ... правда они там оформлены как автобаны с соответствующими ограничениями по сьездам и остановкам

Магия MyCode
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-01-2011 10:54 1.6.)
Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #28
21-01-2011 10:55 RE: Щодо чуток стосовно скасування норми +20 км/год до встановленого обмеження

(21-01-2011 10:33)Mikka :  Та ну! Ніхто не буде вас кОпати! Кожна людина має право на власну думку і я не ставлю за мету переконувати Вас в іншому!

1) З приводу присутності обмежень в Європі. Покажіть мені Європейське місто, в якому була би хоча б одна магістраль (в межах міста!!!), схожа на пр. Перемоги? Де було б мінімум 4 смуги для руху в одному напрямку... В європейських містах немає місця для таких магістралей!!! У нас своя специфіка! У нас вони є! І їх багато!

2) Згоден з Вами, що бовдури, які перелазять відбійник - це небезпека і загроза! Але від цього ніхто не застрахований! Навіть на автобанах! (варто лише згадати трагедію на Бориспільській трасі наприкінці минулого року)
От якби ще й пішоходів штрафували не на 50 грн., а, хоча б, на 500 грн., то вони б тричі подумали перш, ніж лізти куди не треба! А то якесь не сповна розуму вискочить поперед автомобіля (навіть, на пішохідному переході!), не задумуючись, що як би не хотів водій ТЗ загальмувати авто прямо на місці, але закони фізики ще ніхто не відміняв! Машина в русі в декілька разів важча за машину в інертному стані! Для прикладу, моє авто (Skoda Octavia 1.8t) має вагу за документами - 1280 кг. При швидкості 60 км/год несуча вага (перепрошую, але не можу перекласти з рос. термін "несущий вес") авто виростає до 23 тонн!!! То хіба може водій зупинити авто, як вкопане? Ні! Тому й потрібно від пішоходів вимагати такої ж уваги, як і від водіїв!

Вы считаете проспект Победы магистралью? А где ограничения по скоростному режиму и знаки 5.1 и 5.2? А как же ПДД о скорости в населенном пункте?

Согласно ПДД:
Автомагістраль - автомобільна дорога, початок і кінець якої позначаються дорожніми знаками 5.1, 5.2, має для кожного напрямку руху окремі проїзні частини, розділені розділювальною смугою, не має перехрещень на одному рівні з іншими дорогами, залізничними і трамвайними коліями, пішохідними чи велосипедними доріжками;
(Постанова КМ, КМ України, від 10.10.2001, № 1306 "Про Правила дорожнього руху")
сообщения объединены
(21-01-2011 10:38)Mikka :  
(21-01-2011 10:36)Karbon :  З.Ы: хотел бы по этому поводу услышать мнение Чебышева

А він тут до чого? Mr. Green

Умные вещи толкает человек. Думаю по пустякам воздух содрогать не будет.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-01-2011 10:58 Karbon.)
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #29
21-01-2011 11:06 RE: Щодо чуток стосовно скасування норми +20 км/год до встановленого обмеження

(21-01-2011 10:36)Karbon :  З.Ы: хотел бы по этому поводу услышать мнение Чебышева


Я вже неодноразово на цю тему висловлювався.
Вулиці на кшталт Бажана, Столичного шосе проектуються на розрахункову швидкість 100-120 км/год. Враховуючи відсутність на них транспортних розв'язок та пішоходніх переходів в одному рівні, думаю можливо збільшти на них швидкість до 80 і навіть до 100 км/год.
Але це не в моїй компетенції.
Hello!


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Mikka Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 911
Приєднався: Aug 2006
Київ
VW Golf Variant 1.4TSI
Skype IDmikkars
Повідомлення: #30
21-01-2011 11:22 RE: Щодо чуток стосовно скасування норми +20 км/год до встановленого обмеження

(21-01-2011 10:55)Karbon :  Вы считаете проспект Победы магистралью? А где ограничения по скоростному режиму и знаки 5.1 и 5.2? А как же ПДД о скорости в населенном пункте?

Согласно ПДД:
Автомагістраль - автомобільна дорога, початок і кінець якої позначаються дорожніми знаками 5.1, 5.2, має для кожного напрямку руху окремі проїзні частини, розділені розділювальною смугою, не має перехрещень на одному рівні з іншими дорогами, залізничними і трамвайними коліями, пішохідними чи велосипедними доріжками;
(Постанова КМ, КМ України, від 10.10.2001, № 1306 "Про Правила дорожнього руху")

От до чого ж Ви нудний! Mr. Green (не сприймайте буквально!) Тоді і я трохи понудю!

Від того, що там відсутні знаки, пр. Перемоги не перстає бути магістраллю. Звернемося до Вікіпедії:
Магистра́ль — термин: Широкая и прямая городская улица, обычно с интенсивным движением транспорта.

Не будемо заперечувати, що рух, таки, інтенсивний! Laughing

Підемо по визначенню з ПДД:
1) початок і кінець якої позначаються дорожніми знаками 5.1, 5.2. Ну, тут не буду перечити: знаків не бачив!
2) має для кожного напрямку руху окремі проїзні частини, розділені розділювальною смугою. А тут вже Ви не перечте! Smile Бо маємо і окремі проїзні частини, і розділювальну смугу!
3) не має перехрещень на одному рівні з іншими дорогами, залізничними і трамвайними коліями, пішохідними чи велосипедними доріжками. І де Ви бачили перехрещення на пр-ті Перемоги? Курить

(21-01-2011 10:55)Karbon :  
(21-01-2011 10:38)Mikka :  
(21-01-2011 10:36)Karbon :  З.Ы: хотел бы по этому поводу услышать мнение Чебышева

А він тут до чого? Mr. Green

Умные вещи толкает человек. Думаю по пустякам воздух содрогать не будет.

А ми що? Ми переливаємо з пустого в порожнє, чи що? Neutral

Українська мова - єдина державна мова в Україні!!!
[Зображення: 80447-c121314-tr1_preview.jpg]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Помогите составить Позовну заяву про скасування постанови Firestarter 2 2 580 27-06-2018 21:17
Останнє: Vtf
  Проект Закону (щодо спрощеної системи оподаткування) Lady 21 5 201 21-11-2011 11:15
Останнє: Lady
  Зміни щодо заборони використання житлової площі для інших потреб, крім житлових. Шкодчук 9 3 542 14-10-2011 16:19
Останнє: Шкодчук
  Скасування права міліції bboorryyss 12 6 828 12-07-2010 08:00
Останнє: Мавпун
  Уряд зняв необ'єктивні швидкісні обмеження на автодорогах i4ker 1 1 420 06-03-2009 10:39
Останнє: Mazh

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1