Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
різновиди бензину А95
Автор Повідомлення
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #11
12-01-2011 16:30 RE: різновиди бензину А95

Звісно, що бензин бадяжать не заправники (хоч і вони це полюбляють, якщо є змога).
Тут мова про інше, що нафторейдери везуть в Україну 92-ий бензин, або ще щось гірше і "доводять" тут його до 95-го, Пульсу, Мустангу тощо.
Пересувна лабораторія - дійсно може перевіряти бензин на АЗС, але перевіряти його відповідність "корпоративному стандарту". Тобто, чи не добадяжили його на самій заправці.

Не зустрічав ще жодної людини, яка б не помітила різниці між "українським" бензином, будь він Прибалтійським, Румунським, Польським чи якимось іншим, порівняно з "тим же" бензином в Румунії, Польщі і т.д.
В банальній Білорусі - "той самий" 95-ий в рази кращий. Щоб далеко не ходити, буквально паралельна по часу тема. Ось відгук: http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic...76#1750176.

Питання просте - чому 95-ий залитий в Україні інший від 95-го залитого за кордоном? Відповідь очевидна.

Як і заставляють задуматись результати експертиз українських бензинів. Фіг з ним, з сірками, бензолами і т.п. Чому а-ля "румунський" чи "білоруський" 95-ий бензин кардинально різний у різних мереж? Румуни хіба роблять "95-ий для ОККО", "95 для ВОГ" і т.д. Звісно, що ні. Бадяжать його - кожна мережа по своєму.

Що до конкретно ОККО.
92 Мозирський ОККО - суттєво тупіший від 92 Мозирського ЖФЦ. Вивітрився по дорозі? Shocked

Ну а про франчайзинг - я взагалі краще промовчу. Не зважаючи на вивіску, то таке ж ОККО, як я космонавт.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Балик Немає
Banned

Повідомлень: 193
Приєднався: Mar 2010
Стрий
ОКТАВІЯ ТУР 2.0
Повідомлення: #12
12-01-2011 18:58 RE: різновиди бензину А95

Моя думка,що бензин в нас бадяжать!!!!!Кожна фірма,якщо до них приїхала перевірка,зробить любе голубе (заплатить) щоб їхня бензина відповідала "номеру" (95,92...)
Це моя думка!
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #13
12-01-2011 21:06 RE: різновиди бензину А95

(12-01-2011 18:58)Балик :  Кожна фірма,якщо до них приїхала перевірка,зробить любе голубе (заплатить) щоб їхня бензина відповідала "номеру" (95,92...)
Біда в тому, що перевірки до них не приїжджають. Тобто, бензин до норм ДСТУ ніхто не перевіряє.
Перевірки є лише внутрішні. ОККО перевіряє ОККО, Лукойл - Лукойл, ВОГ - ВОГ.
І перевіряють вони не на ДСТУ, а на те, чи не добадяжили чогось директор АЗС та заправщики, до того, що їм привезли з нафтобази.
Грубо кажучи, привезли з нафтобази сечу віслюка, от лабораторія і перевіряє чи в резервуарі на АЗС сеча віслюка.
До якості бензину, це, фактично, відношення не має.

[Зображення: 09013048.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
am1980 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 53
Приєднався: Sep 2009

Skoda Octavia
Повідомлення: #14
12-01-2011 21:44 RE: різновиди бензину А95

(12-01-2011 21:06)Igor_Lviv :  І перевіряють вони не на ДСТУ, а на те, чи не добадяжили чогось директор АЗС та заправщики, до того, що їм привезли з нафтобази.
Грубо кажучи, привезли з нафтобази сечу віслюка, от лабораторія і перевіряє чи в резервуарі на АЗС сеча віслюка.
До якості бензину, це, фактично, відношення не має.

Повністю згоден.
Я би так не вихваляв окко все залежить на якій заправці заправлятись, для прикладу: біля містечка Перемишлян Львівської обл. на окружній є заправка ОККО я особисто добре знав минулого директора, так він особисто мені казав що не варто в нього заправлятись ні 95 ні 92, причина я думаю зрозуміла, а ще при столі розказував як дзвонять з офіса і попереджають про цей чудодійний бусик з лабараторією. Я не хочу сказати, що ОККО як сітка погана, просто бувають безвідповідальні директори.

(12-01-2011 16:04)Tramp :  Цікаво запитатись ту експертку- на 92 бензі стоїть табу на бадяження? Логічно канешно думає дама.

так я не настоюю на тому, що вона сказала безсумнівна правда, тим більше особисто з нею не говорив, просто цікаво взнати думку одноклубників.

По - друге Tramp чому ви запрпавляєтеся тільки на ОККО, якщо ".. казки про бадяжений бензин залишились в СССР..", виходить не має різниці на якій заправці заправлятися? І ще одне питання чому поведінка машини різна на нашому ОККОвському пульсі, і на простому НЕ пульсі залитому в Польщі (пробував на своїй конячці), як це пояснити?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-01-2011 21:49 am1980.)
Шукати всі повідомлення учасника
Tramp Немає
Писатель
***

Повідомлень: 426
Приєднався: Dec 2009
Львів
Skoda A7 1.8 TSI DSG Elegence
Повідомлення: #15
12-01-2011 22:50 RE: різновиди бензину А95

(12-01-2011 21:44)am1980 :  [quote='Igor_Lviv' pid='921588' dateline='1294859177']

По - друге Tramp чому ви запрпавляєтеся тільки на ОККО,
І ще одне питання чому поведінка машини різна на нашому ОККОвському пульсі, і на простому НЕ пульсі залитому в Польщі (пробував на своїй конячці), як це пояснити?
Заправляюсь тільки на ОККО, бо коли в 2008 році купив машину в салоні на Стрійській, то коли виїхав, компютер показував 0 бензи в баку, на 0 км( могли б в тому салоні, за такі бабки хоть 100 г капнути в бак Курить) і найблища АЗС була на перехрестку Стрійс.-Сихів. ОККО. Незнаю яким чудом і на яких парах дотягнув тих кілька сот метрів. Залив Пульса( ну все таки ж нова машина, хочеться чогось лібшого) і мені сподобалось, так і досі заправляюсь виключно ним. Доречі як буваю в Київі, то заправляю там бак КЛО 95. Хоч він дорожчий трохи , але мені здається , що від нього мотор тихіше працює і машинка лібше бриє.
Щодо бензику в Польщі, згоден повністю з вами, що там на фірмових заправках бенза супер , теж деколи буваю там , то завжди заправляюсь на Орлені- 95. Хороша бенза. Хоч бензик там дорогий. Підозрюю, що саме ціна впливає на якість нашого і їхнього бензину. Я просто хочу сказати, що з того , що є у нас на львівському ринку, Пульс найлібший на мою думку. Тільки, заправляюсь завжди на Сихівському мості, там завжди польский бензик , а на Кульпарківський - Прибалтійський і мені щось він не дуже.
Шукати всі повідомлення учасника
Core(i5) Немає
веломаньяк

Повідомлень: 4 201
Приєднався: Oct 2010

A-5(FL)/1.8tsi-мкпп
Повідомлення: #16
12-01-2011 23:00 RE: різновиди бензину А95

Ось офіційна інфа про..."Mustang 100 реалізується виключно у мережі автозаправних станцій WOG
При виготовленні Mustang 100 застосована унікальна технологія покращення, розроблена спільно із німецьким хімічним концерном BASF, що має багаторічний практичний досвід у розробках із покращення характеристик пального"
Висновки робимо самі...
Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #17
13-01-2011 14:54 RE: різновиди бензину А95

Тема вічна... Особисто я не відчуваю різниці меж бензинами.
Чесно кажучи, не відчув і різницю польського, чи болгарського, чи румунського від українського...
Може не вмію відчувати Wink
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-01-2011 14:55 uranium.)
Шукати всі повідомлення учасника
am1980 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 53
Приєднався: Sep 2009

Skoda Octavia
Повідомлення: #18
13-01-2011 22:10 RE: різновиди бензину А95

Дивлячись на попередні повідомлення хотілося пи підняти таке голосування, просто мені особисто цікаво, чи вартує лити паливо таке як Пульс, В повер і тому подібне чи можна лити 92. Не діло в коштах діло в якості, в кого яка думка, скажіть будь-ласка.
Шукати всі повідомлення учасника
Балик Немає
Banned

Повідомлень: 193
Приєднався: Mar 2010
Стрий
ОКТАВІЯ ТУР 2.0
Повідомлення: #19
14-01-2011 07:41 RE: різновиди бензину А95

Зробіть голосування.
Тут і в грошах є великарізниця,95 чи 92!
Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #20
14-01-2011 09:23 RE: різновиди бензину А95

А що дасть голосування??
Вже не раз робили на тему, хто яким бензом заправляється.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  заміник 95 бензину. kakady2 14 3 681 14-09-2009 12:55
Останнє: kakady2

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1