Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Подорож в Німеччину або пригоди Fabia Combi New 1.4
Автор Повідомлення
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #1
18-01-2011 12:56 Подорож в Німеччину або пригоди Fabia Combi New 1.4

Всім доброго дня!

Наступна моя розповідь не так про саму подорож, як про проблеми, які виникли з автомобілем та знайомство з Шкода Асістанс Дойчланд. Тому прохання для модераторів в разі потреби перемістити тему у відповідний розділ.

Мушу сказати, що в Німеччину подорожую доволі часто і завжди своїм автомобілем, жодного разу пригод не було. Оскільки переважно відвідую південь Німеччини, мандрую через Берегово-Будапешт-Відень-Мюнхен. Так набагато швидше, оскільки в Угорщині через 50км від кордону починається автобан, який веде прямо до Німеччини (він переривається тільки в Будапешті, а за Будапештом продовжується знов). Подорож до першого пункту призначення - Ульм, пройшла чудово, як і до наступного міста - Гановер. Загалом це майже 2 000км.
Залишивши у вівторок ввечері машину перед будинком я не чіпав її аж до п"ятниці. Ось тут і почались приколи... Машина відмовилась заводитись. Оскільки горіла лампочка "мало палива" і машина стояла трішки під кутом, подумав, що бензонасос не може зачерпнути палива, тому і не заводится. Поїхав з другом на заправку купив каністру 5л., залив в бак і жодних змін. Далі подумав, що проблема в свічках, оскільки було значне потепління і вони могли відсиріти. Але я не мав при собі ключа і лізти чесно кажучи не дуже хотілось. Тим більше, що машинка на гарантії. Тут мене осяйнула думка і я поліз в сервісну книжку, яку завжди вожу з собою. Там був список телефонів Шкода Асістанс в різних країнах. Вибрав Дойчланд і зателефонував...

Мені відповів приємний жіночий голос, який поцікавився чим може мені допомогти. Я пояснив проблему і мене переключили на інший відділ, так мене переключали рази зо три. Нарешті потрібний працівник поцікавився ще раз, в чому проблема і на мою заяву, що машина на грантії сказав, що ГАРАНТІЯ У ЄВРОПІ НА АВТОМОБІЛІ ШКОДА ПРОДАНІ В УКРАЇНІ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ і звертайтесь на найближчий сервіс. Я випав від цієї заяви Повбывав бы. Мене просто хотіли відшитиДрака. Проте я заявив, що в мене на руках є документ з печаткою ЄВРОПКАР (так я трохи змінив назву нашого Єврокара, відомий європейський дилер та орендодавець авто), де говориться, що гарантія поширюється на всю Європу. Це подіялоНе за что. В мене запитались всі дані від ВІН коду до адреси мого проживання і сказали, що передзвонять через пів години.

Передзвонили через 45хв, сказали вийдіть на вулицю до авта, бо до вас їде сервіс. Через 10хв. приїхав мінівен Сеат з мигалками, вийшли двоє хлопчаків, одразу перевірили сервісну книжку (першу сторінку і останню, де печатка Шкоди) сказали, що дійсно є гарантія. Машину завести не вдалося і вони сказали, що мусять відвезти авто на сервіс до себе. Я погодився після того, як мені сказали, що все "костенлосс". Машину причепили через металеву штангу (а не трос) до Сеата, а за кермо Шкоди сів один с сервісменів. Я їхав з другом слідом на його автомобілі. На сервісі я перепитався чи це все безкоштовно і отримавши відповідь, що так, я окремо попередив, що перед тим, як щось робити таке, що потребує грошей узгодити це зі мною (це дуже важливо, бо ці хлопці з добрих мотивів можуть поміняти пів машини і виставити рахунок до небес, в мене вже був такий досвід з моїм БМВ).
Через пів години прийшов майстер і сказав, що машину завели і проблема у вентилі подачі палива, який вони зняли і тепер тестують (під вентилем він мав на увазі, швидше за все, інжектор, оскільки як він пояснив на кожен циліндр є свій вентиль, їх всього чотири). Через 1,5 год прийшли і сказали, що вентиль вони замінили, оскльки він був несправний, зараз все ок і я можу їхати. Підписав папери, мені віддали ключі. Все це мені коштувало 0 Євро. Крім того, мені ще машину помили.

До речі, на сервісі облаштована кімната для клієнтів, де є безкоштовний чай, кава, телевізор, свіжі газети та автожурнали. Так, що очікування було не важким.

Ось така історія...

Якщо є якісь питання, в т.ч. по особливостях подорожування в Європі, пишіть, з радістю відповім Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
vav Немає
...дитя хаоса...
*****

Повідомлень: 2 029
Приєднався: Sep 2007
Киев
Škoda Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #2
18-01-2011 13:28 RE: Подорож в Німеччину або пригоди Fabia Combi New 1.4

История действительно интересна и познавательна. Мало ли что может произойти зарубежом, а так буду знать, что не на столько и плохой "Еврокар" и сама Skoda inc. Respect

Úspěch, který trvá
Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #3
18-01-2011 13:41 RE: Подорож в Німеччину або пригоди Fabia Combi New 1.4

(18-01-2011 12:56)CHUK :  Нарешті потрібний працівник поцікавився ще раз, в чому проблема і на мою заяву, що машина на грантії сказав, що ГАРАНТІЯ У ЄВРОПІ НА АВТОМОБІЛІ ШКОДА ПРОДАНІ В УКРАЇНІ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ і звертайтесь на найближчий сервіс
Это полный "П" Я удивлен Я удивлен Я удивлен
История весьма поучительная - даже немцев надо погонять Shocked. Если бы это произошло у нас - то это было бы в порядке вещей. А тут...
Мда... Не все правда, что в книгах пишут Курить
Шукати всі повідомлення учасника
G@ngster Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 216
Приєднався: Apr 2010
Харьков
Skoda Octavia 1.8T Газовая Зажигалка
Повідомлення: #4
18-01-2011 16:38 RE: Подорож в Німеччину або пригоди Fabia Combi New 1.4

(18-01-2011 13:41)Karbon :  
(18-01-2011 12:56)CHUK :  Нарешті потрібний працівник поцікавився ще раз, в чому проблема і на мою заяву, що машина на грантії сказав, що ГАРАНТІЯ У ЄВРОПІ НА АВТОМОБІЛІ ШКОДА ПРОДАНІ В УКРАЇНІ НЕ ПОШИРЮЄТЬСЯ і звертайтесь на найближчий сервіс
Это полный "П" Я удивлен Я удивлен Я удивлен
История весьма поучительная - даже немцев надо погонять Shocked. Если бы это произошло у нас - то это было бы в порядке вещей. А тут...
Мда... Не все правда, что в книгах пишут Курить

Не скажи! Просто за бугром у всех сразу аллергия на людей из СНГ. Не раз с этим сталкивался!

А может до сих пор мстят за нашу победу в 1945?!Смешно
Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #5
18-01-2011 17:06 RE: Подорож в Німеччину або пригоди Fabia Combi New 1.4

(18-01-2011 16:38)G@ngster :  Не скажи! Просто за бугром у всех сразу аллергия на людей из СНГ. Не раз с этим сталкивался!

А может до сих пор мстят за нашу победу в 1945?!Смешно

Да ну! Аллергия здесь не причем. Человеческий фактор! Вот! Откосить всем хочется. Думали отморозятся и все - да не тут-то было...
Шукати всі повідомлення учасника
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #6
18-01-2011 18:29 RE: Подорож в Німеччину або пригоди Fabia Combi New 1.4

(18-01-2011 16:38)G@ngster :  А может до сих пор мстят за нашу победу в 1945?!Смешно

респект гансам!
вот зачем, нужно было их побеждать?? Smile
Шукати всі повідомлення учасника
Maga Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 197
Приєднався: May 2010

A5, MB 124
Повідомлення: #7
18-01-2011 20:36 RE: Подорож в Німеччину або пригоди Fabia Combi New 1.4

(18-01-2011 18:29)Мавпун :  
(18-01-2011 16:38)G@ngster :  А может до сих пор мстят за нашу победу в 1945?!Смешно

респект гансам!
вот зачем, нужно было их побеждать?? Smile

Шоб Мы мирно ездили на своих ШкодахПоехали
Шукати всі повідомлення учасника
Aлекс Немає
мнительный
***

Повідомлень: 451
Приєднався: Sep 2009
Феодосия Крым
Шкода Румстер 1.4i
Повідомлення: #8
18-01-2011 21:21 RE: Подорож в Німеччину або пригоди Fabia Combi New 1.4

(18-01-2011 18:29)Мавпун :  
(18-01-2011 16:38)G@ngster :  А может до сих пор мстят за нашу победу в 1945?!Смешно

респект гансам!
вот зачем, нужно было их побеждать?? Smile

А может не надо было?Дятел

МАСТЕРА оценивают по размеру его ИНСТРУМЕНТА
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #9
19-01-2011 09:18 RE: Подорож в Німеччину або пригоди Fabia Combi New 1.4

Взагалі якщо подивитись на те, як вони живуть і як ми живем, то не зрозуміло хто кого переміг.
Таке враження, що в нас дороги ще після війни не відремонтовані Добыча мыслей. А у Львові саме так і є, вул.Городоцьку взагалі замощували ще австріяки...
Для мене останні 70км від кордону були важчими за 1100км до кордону.
Шукати всі повідомлення учасника
Karbon Немає
ЕЗДОК
*****

Повідомлень: 2 910
Приєднався: Oct 2010
Ukraine, Kyiv
Skoda Octavia 1.6i (была)
Повідомлення: #10
19-01-2011 10:12 RE: Подорож в Німеччину або пригоди Fabia Combi New 1.4

(19-01-2011 09:18)CHUK :  Взагалі якщо подивитись на те, як вони живуть і як ми живем, то не зрозуміло хто кого переміг.
Таке враження, що в нас дороги ще після війни не відремонтовані Добыча мыслей. А у Львові саме так і є, вул.Городоцьку взагалі замощували ще австріяки...
Для мене останні 70км від кордону були важчими за 1100км до кордону.

Мда... Що маємо те маємо...Курить
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Подорож в Краків (парковка) ALincoln 19 11 873 21-03-2016 15:52
Останнє: Pilot the best
  Тим, хто їздить на Німеччину Тур 4 2 675 09-10-2012 12:07
Останнє: Тур

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1