Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Де замінити масло?
Автор Повідомлення
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #31
21-03-2011 08:52 RE: Де замінити масло?

(21-03-2011 00:16)Core(i5) :  
(20-03-2011 14:16)StE@LtH :  Розшифруй будь ласка "а там,як попадеш".
Малось на увазі походження масла.Немає ніякої гарантії,що не лівак...Тому я завжди беру масло у офіціалів,тим більше,наприклад,Shell Helix Ultra AV-L 5W-30 там не купити.Hello!

В вас були преценденти з підробним маслом в гарній упаковці? Чи Ви бачили такі преценденти на власні очі? Чим це проявлялося? Яка марка, де купувалося, хто заливав?
Шукати всі повідомлення учасника
kym56 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 133
Приєднався: Apr 2010

Повідомлення: #32
21-03-2011 12:08 RE: Де замінити масло?

(20-03-2011 12:29)SVAt :  це про які то гроші говориш, ти добре перші пости прочитай, заміна безкоштовна
Хе .... безкоштовний тільки сир в мишоловці.....
Пощо так тупо рекламу пхати.... ти що думаєш тут на форумі люди рахувати не вміють..... все в ціну масла і фільтра включено.. А якщо ціна масла така як в магазині то значить або демпінг, або масло туфта. Зарплату робітникам і аренду за землю і за все інше з чого платять. То що благодійний червоний хрест ....?
Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #33
21-03-2011 12:17 RE: Де замінити масло?

(21-03-2011 12:08)kym56 :  
(20-03-2011 12:29)SVAt :  це про які то гроші говориш, ти добре перші пости прочитай, заміна безкоштовна
Хе .... безкоштовний тільки сир в мишоловці.....
Пощо так тупо рекламу пхати.... ти що думаєш тут на форумі люди рахувати не вміють..... все в ціну масла і фільтра включено.. А якщо ціна масла така як в магазині то значить або демпінг, або масло туфта. Зарплату робітникам і аренду за землю і за все інше з чого платять. То що благодійний червоний хрест ....?

я не спеціаліст із продаж масла, але знаю, що в торгових мережах всюди накрутки такі, що їм це дає можливість абсолютно безболісно давати знижки і 10 і 20 і більше %.
а вартість роботи по заміні мастила якраз низька.
в нас ціна людської роботи не накручується, так скажем мяко
Шукати всі повідомлення учасника
kym56 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 133
Приєднався: Apr 2010

Повідомлення: #34
21-03-2011 12:29 RE: Де замінити масло?

(21-03-2011 08:52)uranium :  В вас були преценденти з підробним маслом в гарній упаковці? Чи Ви бачили такі преценденти на власні очі? Чим це проявлялося? Яка марка, де купувалося, хто заливав?
Були .... минулого року. Чоловік проїхався з швидкістю біля 200 і спалив двигун. Розібрали подивились і відвезли масло на приватну експертизу.... оказалась очищена переробка від масла Мобіл. Масло було куплене в упаковці Мобіл з усіма етикетками у відомої фірми . Пробували щось доказати але нічого не вийшло бо машина проїхала вже біля 3500 км і по часу пройшло майже три місяці. Назву фірми не даю бо думаю вона тут ні причому і зробила певні висновки з своїми гуртовиками. Були ще випадки коли перед заливкою бракували масло через підозру по текучесті слизкості і інших признаках. але все одно не рекомендуєм нікому використовувати масла дорогих розкручених брендів... там найбільше підробок
Шукати всі повідомлення учасника
uranium Немає
Писатель
***

Повідомлень: 406
Приєднався: Aug 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #35
21-03-2011 12:33 RE: Де замінити масло?

(21-03-2011 12:29)kym56 :  але все одно не рекомендуєм нікому використовувати масла дорогих розкручених брендів... там найбільше підробок

а що використовувати?
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #36
21-03-2011 18:19 RE: Де замінити масло?

(21-03-2011 12:33)uranium :  
(21-03-2011 12:29)kym56 :  але все одно не рекомендуєм нікому використовувати масла дорогих розкручених брендів... там найбільше підробок

а що використовувати?

Питання в точку Упал и качаюсь

А на рахунок походження я впевниний в ньому і не буду тут нічого розжовувати бо як там вище хтось сказав що все це "реклама". Я звісно не погоджуюсь через те що тему про ПітЛайн тут підняв я і зиску з того немаю (і СВАт теж). Але продовжувати "пропаганду" небуду. Я висловив свою думку в якості відповіді топікстартеру на питання "де замінити масло". Далі справа кожного де купляти масло, яке, як і де міняти, зливати ітд. Мені достатньо що цей форум це форум КЛУБА а не дошки оголошень. І тут всі люди свої, які один з одним знайомі ітд. І якщо починається якась туфта з розводами і барижничиством то такі люди в клубі не жильці. Тому для мене це один з багатьох аргументів які мені наводив СВАт для того, щоб я зробив свій вибір на користь ПітЛайна. Це там питали про благодійні ціни ітд - так от ціни там не завищені і не дармові. Вони вище базарних і можливо на рівні середніх цін автомагазинів. Але думаю що якщо я дуже попрошу то СВАт мені зможе довести документально звідки масло (хоча потреби в цьому не бачу).

Що ви так взагалі вчіпились до того ПітЛайна. Ну сказав я що там мені подобаються умови і все решта. Ніхто нікому нічого не навязує.

Ще таке питання:
(21-03-2011 12:29)kym56 :  але все одно не рекомендуєм ...

Чому ти вживаєш тут множину? Ти це кажеш від себе як водій чи як представник якоїсь компанії чи може дилера якого "нерозкрученого" бренду виробника "непідробленого" масла?

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #37
21-03-2011 19:13 RE: Де замінити масло?

ну на рахунок підробки на наших пітлайнах, то я точно знаю де ми берем масло і якої воно якасті інакшеб не пропонував всім своїм друзям і доречі не заливав со сам, як на пмене то нормальній людині цього малоб бути досить, а на рахунок безкоштовної заміни то наголошую масло в нас по тих жеш цінах, що в магазинах, про базар не говорю, плюс в дилерів масла є така штука, що ціна на масло залежить від кількості яке підприємство бере в них масла, а тепер порахуй скільки візьме твій магазинчик офіціал (доречі який так само закупляє масло в дилера), а скільки закупляє і реалізовує вся мережа пітлайн по україні, для прикладу в місті Дніпропетровску близько 80-ти пітлайнів, не враховуючи комплексів і магазинів. от тобі і пояснюється звідки заробітня плата працівникам, а оренду за землю ітак платять бо там АЗС , а як ти міг зауважити пітлайн в полі не стоіть, а дружбан твій своє масло взагалі невідомо де брав, і взяв він в кращому випадку просто добре відстояну переробку, ти собі тільки уяви вартість очистки відпрацьованої оливи, їїж треба очистити не тільки від твердих відходів, а позабирати тяжкі метали і різноманітні речовини які забруднюють масло в процесі експлуатації автомобіля, та та переробка буде коштувати в три рази дорожче нормального масла.

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
Core(i5) Немає
веломаньяк

Повідомлень: 4 201
Приєднався: Oct 2010

A-5(FL)/1.8tsi-мкпп
Повідомлення: #38
21-03-2011 19:18 RE: Де замінити масло?

SVAt,на ПітЛайн масло ,Shell Helix Ultra AV-L 5W-30 буває?
Шукати всі повідомлення учасника
kym56 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 133
Приєднався: Apr 2010

Повідомлення: #39
21-03-2011 19:55 RE: Де замінити масло?

(21-03-2011 19:13)SVAt :  а на рахунок безкоштовної заміни то наголошую масло в нас по тих жеш цінах, що в магазинах, про базар не говорю, плюс в дилерів масла є така штука, що ціна на масло залежить від кількості яке підприємство бере в них масла,
Не бачив черг на Піт Лайнах а навпаки рідко коли бачив щоб там щось робили..... а значить оборот не дуже... а тепер хто розуміється на економіці нехай сам порахує... чи при мініманьній націнці можна утримати пункт Піт Лайну.
Цитата:а тепер порахуй скільки візьме твій магазинчик офіціал
ми взагалі не звязані з продажами масла ми ремонтуєм двигуни і бачимо що робиться з маслами після певних пробігів
Цитата:ти собі тільки уяви вартість очистки відпрацьованої оливи, їїж треба очистити не тільки від твердих відходів, а позабирати тяжкі метали і різноманітні речовини які забруднюють масло в процесі експлуатації автомобіля, та та переробка буде коштувати в три рази дорожче нормального масла.
Не хімік і не уявляю, але якщо зляти синтетику і воно постоїть якийсь час то на дні організується чорний осад а переробка світліє... думаю наші доморощені специ уже давно щось і придумали, а якщо не платити за базове масло то 100% заробку точно мають... А на якому ріні підробка попадає в продажу ...то вже питання до слідства... і магазини чи навіть ваш Піт Лайн може не знати що це підробка. І найгірше в цій ситуації що результат підробки може вилізти через пів року, рік... а тоді крайнього точно не знайдеш.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-03-2011 19:57 kym56.)
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #40
22-03-2011 08:35 RE: Де замінити масло?

Ну тоді стандартне питання.

Що ти пропонуєш?

1. Де купляти масло
2. Яке
3. Як його міняти
4. Де


В нас такий менталітет, що критикувати всі гаразд. От і твоєї критики тут море а конкретних пропозицій і порад ноль.

На рахунок відсутності популярності під тайну пояснити дуже просто. Всі знають яка слава в УкрНафти - мяко кажучи мало хто там заправляє свої приватні авто бо бензус не ахті мяко кажучи. От і до піт лайна таке саме ставлення. Якби мені сват не порадив спробувати я б зара масло в гаражників міняв і обїжджав той піт лайн 20ю дорогою. А на рахунок утримання то сват вже відповів що всі вони на територіях заправок стоять і як кажуть в народі майже "їсти не просять".

Давай моеж ти нарешті відповіш на питання ураніума і мої 4 питання тут.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1