Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Робоча нарада відділення
Автор Повідомлення
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #11
12-06-2007 11:05  

На ці вихідні я буду повністю зайнятий, то якшо є бажання зібратися і потуситись - без мене

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #12
12-06-2007 11:19  

euripid :На ці вихідні я буду повністю зайнятий, то якшо є бажання зібратися і потуситись - без мене
Якось неправильно зустрічатись без людини зі статусом "Адміністрація". Мабуть ти мав би бути. Хіба Антон чи будь хто з нас потім тобі розкаже про що ми домовились і т.п. В такому випадку викладай свої думки про питання варті зустрічі і обговорення тут, щоб нам легше було орієнтуватись і враховувати думку всіх... особливо "Адміністрації"! Wink
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #13
12-06-2007 12:06  

Roha :Так блін це я администрація чи ти??? що за флуд
створіть собі тему пиво "о" чи "оо" чи "оооооо" і розбирайтеся з ним там а тут нетре флудити
+1 "Адміністрація", стирай все "пиво О" і давайте по суті!
Пропоную поговорити про:
1. Символіку клубу. Зокрема, замовити у киян:
1.1. Прапори великі і маленькі.
1.2. Наклейки "www.skoda-club.org.ua", як у Стелса.
1.3. Бажаючим - ніки,... як у Стелса.
1.4. Клубні карточки.
Є варіант робити все це самим, але треба знати чи хтось з шкодаводів таким займається, а отже, зможе зробити недорого. Звідси наступне:
2. Організувати щось на зразок "клубу взаємодопомоги". Тобто розказати хто чим займається і хто що може зробити для Шкода-клубу.
Шукати всі повідомлення учасника
Roha Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 568
Приєднався: Mar 2007
Львов
была:Skoda Fabia 1.2 HTP (270 000 km), щас:Honda Civic 4d
Повідомлення: #14
12-06-2007 12:15  

1.Прапор великий в нас маэ бути +1
2.Маленькі таксамо треба мати для виїзду клубу (класно на антені висить взяв безвоздмездно в Stralis & Turbo дякую )
3. Наклейки закуповувати нема змісту думаю як появляються бажаючі можна замовити тоді буде.
4. Нік - по бажанню (я собі буду клеїти чекаю від Страліса відповіді поки)
5. Клубні карточки - думаю наразі недуже потрібна річ так як нас мало привілеїв від неї наразі у львові 0 (ноль а не "О") - це ще може чекати

6. Треба фолаери і наклейкі якісь з описом клубу і.т.п щоб десь на заправках поклеїти, під дворнік впихнути і т.п

[Зображення: roha999.gif][Зображення: 7281.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #15
12-06-2007 12:27  

Люди добрі!!! Не знаю як ви! Але я починаю ображатися на "Адміністрацію" серьозно. Бо це вже в ніякі ворота не лізе!!! Я оголошую байкот клубу поки так звана "Адміністрація" не перестане динамити клуб!!!

Чесно - мене це ДІСТАЛО! Спочатку одні тіпа шкодаводи - настправді члени інших клубів мене звинувачують у проактивності. А тепер ще песимізм Адміністрації (зрозумілий для мене песимізм до шкода зльоту але не зараз коли активність реально є).

Я думаю що призначення Адміністрації бути самою проактивною, ПРАЦЮВАТИ у напрямку розвитку клубу ітд. Ну ок! Візьмемо поправку на західний наш менталітет - але ЯК МІНІМУМ не стояти в стороні цього процесу!!!

Скільки було в мене намагань зібрати зустрічі клубу, скільки разів з Петром домовлялися хочаб в двох посидіти і погвоорити про можливості розвитку клубу ітд. На чемпіонаті з мільярду за мене вболівав вже всім відомий Міша з ланос клуба!!! І що! Повний ігнор! Скинув мені на мило макети рекламних наклейок і анкети для СТО і ВСЕ!!!! Так не можна!!!

Оцтой Оцтой Оцтой Оцтой Добыча мыслей Драка Mad

Я розумію справи чи ще щось - але має бути міра якась. Навідь на зліт довелося вмовляти нашу Адміністрацію тай ще домовлятись з людиною яка б діставила її у Київ!!!

Я байкотую всі активності клубу без участі Адміністрації!!!

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #16
12-06-2007 12:31  

ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!! ГАНЬБА!!!

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #17
12-06-2007 12:35  

Roha :2.Маленькі таксамо треба мати для виїзду клубу (класно на антені висить взяв безвоздмездно в Stralis & Turbo дякую )
3. Наклейки закуповувати нема змісту думаю як появляються бажаючі можна замовити тоді буде.
Я б казав придумати щось, щоб клубну машину можна було розпізнати і спереду.
Обговорювати ті чи інші питання можемо безпосередньо на зустрічі. Тут, важливо окреслити коло питаннь і ідей, які варто обдумати і поговорити в суботу / неділю.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #18
12-06-2007 12:43  

За останній місяць наш клуб виріс десь у три-чотири рази і крім мене ніхто незнає як виглядає наша "Адміністрація"!!!

Ганьба!!!

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
euripid Немає
Писатель
***

Повідомлень: 397
Приєднався: Oct 2005

Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #19
12-06-2007 12:51  

Igor_Lviv :"Адміністрація", стирай все "пиво О" і давайте по суті!
Прийнято, все почищено) приємно мати справу з діловими людьми
Дискусію по суті продовжуємо

Все буде добре - Л. КучмаSmile
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #20
12-06-2007 12:52  

StE@LtH :Я оголошую байкот клубу поки так звана "Адміністрація" не перестане динамити клуб!!!
Стелс, не вар'юй!!! Все буде ок! Не вдаючись у грунтовний аналіз: "Хто, що і коли?" (я людина нова тут... та ще й без Шкоди), але ти всю цю кашу заварив - тобі її і хлебати! Respect На вихідних зустрічаємось і про всі питання говоримо!!! Не кажи, що всі твої старання з організацією першої зустрічі пропадуть просто так! Я перший напишу "Ганьба!", але вже на твою адресу!
Може "Адміністрація" хоче залишатись "Адміністрацією" виключно он-лайн?
... А скептикам... Вам варто було поїздити з нами Стралісом, Турбо і Вікторією по місту в суботу!!! З прапором і т.п. Коли на світлофорах нас доганяли Шкоди і питали що це таке, де ми збираємось і як приєднатись, або ж просто сигналили та блимали. І не лише Шкоди, а увагу ми привертали у всіх.
Так, що Антон, бачиш сам - нас стає дедалі більше! І навіть цей форум і активність на ньому - цьому свідчення. І ти хочеш тепер плюнути на все це? Не дамо!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Зустріч відділення 28 вересня! euripid 17 4 891 26-12-2007 15:28
Останнє: StE@LtH
  Чергова зустріч відділення у жовтні euripid 25 5 979 29-10-2007 18:45
Останнє: DIG
  Остання зустріч Львівського відділення у 2006 році? euripid 16 6 480 27-12-2006 22:52
Останнє: Klinsman

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1