Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Виски
Автор Повідомлення
storm Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 879
Приєднався: Feb 2008
Кривбасс
Octavia A5 1.6 MPI
Повідомлення: #1111
01-11-2018 15:25 RE: Виски

(01-11-2018 14:02)Андрей 2.8 :  Laphroaig Quater Cask на выходные взял.

Неплохой. Послаще десятки, менее брутальный плюс правильная крепость

Тот,кто хочет-находит средство,кто не хочет-находит причину.

80675690114
Шукати всі повідомлення учасника
МЫМ Немає
Узурпатор №4
*****

Повідомлень: 11 760
Приєднався: Aug 2008
Запорізька Січ
Subaru Леся (R.I.P), Subaru Олеся
Повідомлення: #1112
02-11-2018 10:19 RE: Виски

(31-10-2018 19:06)storm :  https://m.rozetka.com.ua/offer/54657060/?

В сильпо сейчас вся линейка Hamiltons по скидке сейчас по 499

Baburka resort : spa,lounge & grill in ZPcity (deni$)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #1113
02-11-2018 10:46 RE: Виски

storm :Все не так просто начиная с запаса выдержаны спиртов и дефицита бочек. Но не хочу вступать в спор. Много буков нада

Хотя в том что пузырь под названием рынок виски растет неприлично быстро согласен
Так ніби суперечки немає.
Звичайно – якщо є змога заробляти (ємність ринку), регуляція не душить, то конкуренція робить своє. Природнім є лише те, що якісних довго витриманих спиртів буде менше (але більше ніж виноградних, бо інший процес та підходи).

Як казав один виробник – ми можемо побудувати новий завод і підвищити виробництво, але тоді впаде ціна і наш статус...

Sozercatel :
SergM :По-перше можна повернутися назад і згадати що це просто витриманий спирт (собівартість відома?).
В приведённом выше ролике (пост №1087), как раз о такой точке зрения и упоминалось (о крабах)...

"Та на шо воно вам н-нада?", "Та это всего лишь "витриманий спирт", "ти даремно тратиш гроші - це дурня" и т.д. и т.п.
Тут у мене десь було таке? – Я конкретно веду мову про те, що навіть у нас собівартість пшеничного спирту низька і більша частина вартості алкоголю – акциз. З чого економічно випливають малі проблеми насичення ринку і вартості, але... З одного боку є бажання заробляти, з іншого – регуляція і питання здоров'я. І у нас і у них люблять ціною підкреслювати "обраність".

Sozercatel :Вот оно - общество "крабов"... Заскорузлость мышления, подсознательное желание усреднённости т.е. - "КАК ВСЕ" И НИ-НИ.

А то что разнообразное предложение ранее недоступных нюансов жизни, в принципе, расширяет диапазон возможностей личного свободного выбора - это для кого-то не имеет значения.

Зашоренность мировозрения - это гиря на "ногах общества".
[...]
Сегодня подобная полемика вокруг виски напоминает прошлое...Mr. Green
Smile
Тут не було мови про це. Особисто я полюбляю більш природні речі і не розумію усяких спроб одорування (аж до тупого хімічного одорування невитриманих спиртів – що є зараз і з кон'яками, і з віски). Ще не розумію підходу змальованого вище – коли щось треба "пояснювати" (не плутати з суб'єктивним смаком).


P.S. Є така думка: Хілтон у Парижі мало відрізняється від Хілтону у Токіо, так само як умовний Будвайзер у всьому світі приблизно однаковий (= середній). – З точки зору смаку набагато краще мати доступну локальну цікавинку з колоритом і тоді це буде розширенням вибору. Також така цікавинка не буде глобалізованою і мати у ціні сильно розкручену брендову, PR та інші складові = буде доступна, що означає реальність вибору, а не тільки номінальну можливість.
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #1114
04-11-2018 19:02 RE: Виски

(02-11-2018 10:19)МЫМ :  
(31-10-2018 19:06)storm :  https://m.rozetka.com.ua/offer/54657060/?

В сильпо сейчас вся линейка Hamiltons по скидке сейчас по 499
У нас порядка месяца была по 425, все отведал, спейсад не брать совсем прост, хайленд чуть понасыщенней хересный, можно... айла очень понравилась - за эти деньги хороший, может лучший вариант для понимания, лоуленд на любителя, но мне очень зашел, сам не ожидал...


(02-11-2018 10:46)SergM :  Тут не було мови про це. Особисто я полюбляю більш природні речі і не розумію усяких спроб одорування (аж до тупого хімічного одорування невитриманих спиртів – що є зараз і з кон'яками, і з віски). Ще не розумію підходу змальованого вище – коли щось треба "пояснювати" (не плутати з суб'єктивним смаком).
СержМ, Вам уже пару раз пытался пояснить, Вы действительно не понимаете....
Попытка номер Х по-простому...
Если вернуться к истокам, все вышло не из-за маркетинга, а просто из-за бедности...как обычно в истории...
1 Ничего не росло, кроме ячменя, перегонять только ячмень - это Вам в тупую сингл молт
2 Нечем было сушить ( острова в первую очередь ), дров не было , сушили на торфе , это Вам торфянники...
3 Негде было хранить, заливали пойляк в бочки из выпитого вина, из разных стран...это Вам разные довыдержки...
Это Вам в кратце, история виски....можете не пить и просчитать весь маркетинг на 1000 лет вперед, но если не пьете, не понимаете, не можете оценить, пишите в другой теме, пожалуйста...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 04-11-2018 19:23 1.2HTP.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #1115
05-11-2018 09:59 RE: Виски

1.2HTP :Попытка номер Х по-простому...
Smile))
Ви теж не розумієте про що я...
Міцні напої для мене не проблема для оцінювання і мова не про смак як такий (який у кожного свій).
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #1116
05-11-2018 11:26 RE: Виски

Тодi точно , не розумiю....
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #1117
06-11-2018 19:26 RE: Виски

(01-11-2018 10:02)storm :  Кстати последняя 10 глен грант мне совершенно не понравилась
Когда изменилась этикеша, уже стал хужее на мой вкус...
Крайнее время не пробовал, не было на него хорошей цены, попадались варианты поинтересней...
(01-11-2018 10:02)storm :  Для Примат. Попробуйте если будет желание марк маерс если по акции увидеть в пределах 500 грн. Достойна я альтернатива куропатке хоть и не такая крепкая
Сань, уже писал, когда акционка была по 425, спец для клубня
сообщение 1060 )))
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #1118
07-11-2018 09:15 RE: Виски

1.2HTP :Тодi точно , не розумiю....
Мабуть потрібен келішок чаю... Smile
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 477
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #1119
07-11-2018 12:09 RE: Виски

можливо й так Дружба
Шукати всі повідомлення учасника
Андрей 2.8 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 540
Приєднався: Sep 2014
Львов
Повідомлення: #1120
15-11-2018 14:40 RE: Виски

Glen Grant The Major's Reserve
Добрый день, что скажите за этот? Не пробовал, но цена халява
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1