Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Карпати,Славско
Автор Повідомлення
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #11
08-08-2011 18:43 RE: Карпати,Славско

Прыгаю от радости Данке Шон
СВАТУ Wave
класні фотки!

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
vladdash Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 222
Приєднався: Jul 2007

Skoda Octavia А5 1.6MPI, Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI
Повідомлення: #12
08-08-2011 19:58 RE: Карпати,Славско

На з'їзді з траси Київ-Чоп на Славсько, десь метрів за 200 по правій стороні є два гарні ресторанчики. В першому є мінізоопарк. Якщо подорожуєте з дітьми, то варто заїхати, діти будуть задоволені.

Бензин ваш - идеи наши.
Шукати всі повідомлення учасника
В... Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 781
Приєднався: Aug 2008
Львов
Octavia Tour vts
Повідомлення: #13
09-08-2011 10:17 RE: Карпати,Славско

Якшо з"жжати з траси в бік Славська то можливо вони поліву сторонуQuestion Бо по праву шось не можу зорінтуватись де це Недоумение
Я постараюсь ввечері теж викинути фотки
Шукати всі повідомлення учасника
Schumacher Немає
Писатель
***

Повідомлень: 258
Приєднався: Apr 2009
Львів
,Skoda Felicia 1.3
Повідомлення: #14
09-08-2011 13:22 RE: Карпати,Славско

Цитата:Короче я би рекомендував напрямок Яремче. Там є 2 дуже гарних водоспада (Гук і Манявський), монастир (Манявський Скит), замок (Пнівський) безліч річок, лісів ітд. На перевалі за Татаровом колоритний сувенірний ринок. Говерла теж під боком ітд. Гори там не такі як в Славську а справжні височезні гори.

Розкажи по детальніше. Де водоспади ? скількі їхати? де замок і тп. і тд . чим подетальніше тим покраще.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #15
09-08-2011 13:49 RE: Карпати,Славско

(09-08-2011 13:22)Schumacher :  
Цитата:Короче я би рекомендував напрямок Яремче. Там є 2 дуже гарних водоспада (Гук і Манявський), монастир (Манявський Скит), замок (Пнівський) безліч річок, лісів ітд. На перевалі за Татаровом колоритний сувенірний ринок. Говерла теж під боком ітд. Гори там не такі як в Славську а справжні височезні гори.

Розкажи по детальніше. Де водоспади ? скількі їхати? де замок і тп. і тд . чим подетальніше тим покраще.

1. Ну напряму до Яремче порядку 220-240 км.
2. Водоспад Гук знаходиться десь в 10 км від Яремче. На машині можна підїхати майже до водоспаду (останній кілометр фігової дороги). На вїзді збирають по 10 грн з людини (малих дітей не рахують). Далі 100-150 метрів пішки. Підійти до водоспаду можна і знизу і зверху.
3. Манявський Скит і Манявський Водоспад знаходять в селі Манява. Для того щоб туди потрапити необхідно звернути з траси (по дорозі на Яремче) направо в напрямку села Підгіря (цей поворот приблизно 15 км недоїжджаючи до міста або смт Надвірна). Від того повороту порядку 10 км до монастиря і ще 8 км від монастиря до водоспаду по дуже фіговій дорозі (як видно на фото ми йшли десь 1 км пішки переходячи річку пішки - прогулянка приємна і не складна). Рекомендую заїжджати туди по дорозі на Яремче так як потім доведеться їхати з Яремче 80 км до Маняви і назад на Яремче ітого 160 км зайвої дороги.
4. В самій Надвірній є вказівник на замок. Я там не був - залишив на наступний раз Smile Кажуть що там лишились тільки розвалені стіни але всеодно цікаво було б глянути на нього.
5. Якщо зупинитись в Яремче або Микуличині то від них далі по трасі десь 10-15 км знаходиться Яблуниця і перевал (920 метрів над рівнем моря). Там великий сувенірний ринок більший і дешевший ніж в Яремче.
6. Недоїжджаючи 500 метрів до ринку є поворот направо на Буковель. Там багато всього і якщо є бабоси то можна там цікаво провести час (підйомник, ресторани і кафе, прокат роверів, майданчики для дітей ітд.)
7. Ще на наступні поїздки хочу відвідати Коломию (просто подивитись і погуляти).
8. Ще на наступну поїздку хочу заїхати у Ворохту (хз що там але місцеві радять).

Якщо поїдеш то можем зустрітись і я тобі детально розповім куди і як їхати ітд.

http://www.Skodniki.org.ua
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-08-2011 13:52 StE@LtH.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Schumacher Немає
Писатель
***

Повідомлень: 258
Приєднався: Apr 2009
Львів
,Skoda Felicia 1.3
Повідомлення: #16
09-08-2011 14:07 RE: Карпати,Славско

дуже велике спасибі .Планую цього тижня на вихідні ,а там буде видно .Якщо що то наберу.
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #17
09-08-2011 14:29 RE: Карпати,Славско

(09-08-2011 14:07)Schumacher :  дуже велике спасибі .Планую цього тижня на вихідні ,а там буде видно .Якщо що то наберу.

Добре. Єдине що на Маняву ЖПС направляє через Надвірну - типу коротше але там така дорога що будеш їхати 40 км на год. Тому через Підгіря, Солотвин ітд треба їхати. Там хороша дорога аж до маняви. Потім трішки гірша коли лишиться 10 км до водоспаду і дуже хренова останні 7-8 км (я там на 17ках своїхї їхав 20-30 км/год.).

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
or4uk Немає
Джадай
**

Повідомлень: 145
Приєднався: May 2010
Лемберг
Pajero WGN, LC Prado
Повідомлення: #18
10-08-2011 08:48 RE: Карпати,Славско

чомусь в мене асоціації з Карпатами набухатись і зранку вийти на вулицю подихати повітрям. Зараз там нема що робити

"Я,сцука,непревзойдённый гений паскудства"
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #19
10-08-2011 10:40 RE: Карпати,Славско

(10-08-2011 08:48)or4uk :  чомусь в мене асоціації з Карпатами набухатись і зранку вийти на вулицю подихати повітрям. Зараз там нема що робити

Насправді все залежить від бажаного формату відпочинку. Під сімейний відпочинок з дітьми можна вибрати конкретні бази ітд там де є майданчики дитячі ітд. Якщо набухатися, то їхати компанією, знімати цілий котедж і відриватися, якщо потупити то там можна і на такий відпочинок знайти місце.

Наприклад 3 тижні тому коли я там відпочивав то була одна жіночка з сином років 5. Без машини. Так вона цілими днями пропадала. То знайшла десь а-ля екскурсію по водоспадам, є походи за грибами, є по церквам і монастирям. Кому що.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #20
11-08-2011 12:49 RE: Карпати,Славско

(09-08-2011 14:29)StE@LtH :  коли лишиться 10 км до водоспаду і дуже хренова останні 7-8 км (я там на 17ках своїхї їхав 20-30 км/год.).

ага а я на 15-ках їхав і молився, щоб піддон в маняві не лишити)))

Skoda Pajero Sport 3.0
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1