Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Эксплуатация нерастаможенных авто
Автор Повідомлення
c2h5oh Немає
AVP
***

Повідомлень: 567
Приєднався: May 2012
KieV
Skoda Super B 1.8 Н2О
Повідомлення: #71
28-04-2017 19:19 RE: Эксплуатация нерастаможенных авто

(28-04-2017 19:04)baz00k :  а тем временем машин этих как снега зимой, всё больше и больше, мне уже реально интересна их судьба дальнейшая, через год-дваHello!
на шпрот пойдут, они копейки стоят 2-3 евро..... есть и от 500 до 1000)))
это жаба Smile
Шукати всі повідомлення учасника
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #72
30-04-2017 00:23 RE: Эксплуатация нерастаможенных авто

Даже если на шрот, все равно кому-то польза с запчастями...
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #73
30-04-2017 07:09 RE: Эксплуатация нерастаможенных авто

В 1997 у мене була ауді, литовець. Кожен рік я був зобов'язаний її вивозити з країни а потів ввозити. І так три роки, а потім заборонили їх експлуатацію. Якщо не вивіз - пеня і не мала. Розшукали, пеню стягнули авто конфіскували. Були варіанти через конфіскацію якщо офіційно оформити, якщо залишити на запчастини, то через гаїшників дтп без можливості відновлення або через митників нібито вивезти і "не ввезти". Це все витрати. Тому не думаю, що їх так запросто залишать в Україні на запчастини. На сьогодні попит на нові авто "національного автовиробника" впав ніже плінтуса, лобі сидять в верхах, навіть на самих вищих щаблях, тому не за горами якась ложка дьогтю випливе. Замість того, щоб отримати в бюджет немалі кошти, оновити автопарк України, дати пересічному українцю їздити на надійних, комфортних і саме головне безпечних авто, вони вигадують закони, щоб пропихати населенню насильно тази, вази (під новим брендом) газелі під назвою Рута з бензиновим двигуном Євро "-3" желі, шмелі і тд. Хай попробують вести "виробництво, а в реальності великовузлове складання" при здоровій конкурентності. Впевнений, що більшість "заводів" би збанкрутіли.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Leader Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 892
Приєднався: Nov 2007
Киев
Octavia 1,6 AKL 2002г
Повідомлення: #74
30-04-2017 10:06 RE: Эксплуатация нерастаможенных авто

Стандартный набор букоф .... аргументы....
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #75
30-04-2017 13:15 RE: Эксплуатация нерастаможенных авто

(30-04-2017 10:06)Leader :  Стандартный набор букоф .... аргументы....
А Ви пробували читати букви і вникнути в зміст? Які ще потрібно аргументи, якщо двадцять років назад мене особисто і сотні тисяч таких як я держава "кинула" з тимчасово ввезеними авто на територію України. Я поділився "опитом" хоча обіцяли ті, що приганяли, що через три роки дозволять офіційно узаконити без розмитнення.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Dimonn Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 114
Приєднався: Jun 2007

WTS 8T8T FoxKiller
Повідомлення: #76
30-04-2017 13:31 RE: Эксплуатация нерастаможенных авто

(30-04-2017 13:15)МаSтеР :  .... мене особисто і сотні тисяч таких як я держава "кинула"..... хоча обіцяли ті, що приганяли,

що через три роки дозволять офіційно узаконити без розмитнення.
Чего-то непонятно.
Обещали те, которые пригоняли, или государство? Hello!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 629
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #77
30-04-2017 13:56 RE: Эксплуатация нерастаможенных авто

Митна служба Національна поліція України приступили до спільних рейдів з метою виявлення і конфіскації автомобілів з іноземними номерами, які були незаконно ввезені в Україну. Такі рейди вже успішно були проведені в двох українських областях – Полтавській та Тернопільській. На даний момент співробітники правоохоронних органів розшукують порушників, які не дотримувалися термінів перебування на території України. Як зазначає джерело, конфіскувати будуть тільки певні автомобілі. Йдеться про транспорт, який перебував на території нашої країни незаконно протягом не менше одного місяця. Якщо термін перебування менше, автомобіль не конфіскують. Однак, якщо термін перебування порушено більш ніж на місяць, власника авто чекає штраф у розмірі восьми тисяч гривень. Якщо автомобіль на територію України ввозився не резидент, правоохоронці не будуть виписувати штрафи, вони просто конфіскують автомобіль.

Курить

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #78
30-04-2017 14:07 RE: Эксплуатация нерастаможенных авто

(30-04-2017 13:31)Dimonn :  
(30-04-2017 13:15)МаSтеР :  .... мене особисто і сотні тисяч таких як я держава "кинула"..... хоча обіцяли ті, що приганяли,

що через три роки дозволять офіційно узаконити без розмитнення.
Чего-то непонятно.
Обещали те, которые пригоняли, или государство? Hello!
Очікуване питання. Не знаю з якого Ви року народження (чомусь скрито) але в далекому 1995 (користувався авто до 1997) компи були в одного з тисячі в кращому випадку а інтернета не було взагалі. Тому слідкувати за змінами в законодавстві не міг пересічний громадянин країни. Звідси обіцянки "государства" всі були на язику а не на папері. Хочу почути при всебічному доступі до законів України і їх змінами хоч перспективу для законної експлуатації даної категорії автомобілів.
ПС. І хто тут хоче залізти в карман Президенту? Ви навіть не уявляєте на що ви посягнули.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #79
30-04-2017 14:10 RE: Эксплуатация нерастаможенных авто

(30-04-2017 13:15)МаSтеР :  Які ще потрібно аргументи, якщо двадцять років назад мене особисто і сотні тисяч таких як я держава "кинула" з тимчасово ввезеними авто на територію України.

Мастер, це не держава, негідники від держави хотять похоронити цю країну, щоб ніколи ні Донбас ні Крим не повернулися назад...
Мало того, от зараз у мене виїджає в Німеччину, гарний (даже супергарний) спеціаліст яких мало в Україні..
...Я не знаю, що мене там жде, але їду заради дітей т. як тут не має перспектив і даже нятяку не має... Це її слова...
Мені дуже шкода, втратить мій бізнес, але я їй бажаю счастя...
Хіба тільки авто? А тільки підключення до електропостачання більш як 10 000 грн., а вчора за газопостачання 14000 грн.!!!, де її взяти простій людині з з/п 3000 грн? і так далі...
Шукати всі повідомлення учасника
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #80
30-04-2017 14:13 RE: Эксплуатация нерастаможенных авто

Да, і хотілося би декому нагадати хто входить до складу МВС і хто такий їхній очільник - в нас не має шансів.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Эксплуатация fabia new (вопрос-ответ) Quatro 12 5 609 29-07-2012 13:55
Останнє: troy
  Эксплуатация автомобиля в сильные морозы! Lokki2006 92 28 946 13-02-2012 13:45
Останнє: Alexus83
  Эксплуатация авто за границей Rostiq 22 8 329 20-06-2006 13:13
Останнє: Karagh

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1