Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Не зупинився на вимогу
Автор Повідомлення
skodnyk Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 115
Приєднався: Nov 2011
Львів
Skoda Fabia 1.4 / BBZ
Повідомлення: #1
26-11-2011 19:34 Не зупинився на вимогу

Дело было вечером...
Їхав у напрямку Сихівського моста (виїзджав із Сихова), там де заправка ОККО, і де завжди люблять караулити даішники. Я їхав в центральному ряді і ще до моста вирішив обігнати машину. Обігнав і їхав в країньом лівому ряді (дальній ряд від заправки). Швидкість була 90 максимум 100 км/год. Тут бачу вискочив даішник - свистить і махає палкою. Таке враження шо він вискочив посеред дороги в другий ряд, інакше я б його не замітив. Я швидко по тормозам, але по інерції машина продовжувала їхати і фактично зупинився я вже посередині моста. Оскільки, нагадую я їхав в крайньому (швидкісному) ряді з-заду мені бібікала купа машин. Наскільки я знаю, зупинка на мості заборонена, я вирішив повільно доїхати до закінчення моста і там зупинитись. Їхав зі швидкістю 30-40 км/год з того переляку. Але оскільки бачив шо за мною ніхто не женеться з включеними мигалками, вирішив таки поїхати дальше не зупиняючись.
Знаю шо вчинив неправильно перевищивши швидкість, що призвело до такої ситуації. Але мене в даному випадку цікавить, щоб зробили ви на моему місці. І які можуть бути наслідки того, що я не зупинився? При бажанні даішник міг 3-и рази записати мої номера. Чи в них і так була камера що фіксує номера машини, чи звичаний радар? Я так підозрюю, якщо звичайний радар, то ніхто нічого не докаже потім, що я був неправий? Отже які можуть бути варіанти, чи варто мені переживати? А то я вже собі таке надумав, що мене аж в розшук можуть оголосити Smile
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-11-2011 19:35 skodnyk.)
Шукати всі повідомлення учасника
vladdash Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 222
Приєднався: Jul 2007

Skoda Octavia А5 1.6MPI, Audi A6 allroad quattro 3.0 TDI
Повідомлення: #2
26-11-2011 20:06 RE: Не зупинився на вимогу

Не переживайте. Не думаю, що Вас будуть шукати по номерних знаках, багато мороки. Якби була якась аварія, не дай Бог, то знайшли би. А якщо навіть знайдуть, то думаю два Ваші свідки, які були з Вами в машині, засвідчать, що Ви зупинялися, а даішники не підійшли, от Ви й поїхали собі далі. Я не зупинявся вже разів 5, ще жодного разу не шукали. Правда їхав на Ауді, на Шкоді не ризикую, бо точно не втечу, там мотор 1,6. Не подумайте, що я злісний порушник, просто часом є моменти, коли дійсно спішиш.

Бензин ваш - идеи наши.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-11-2011 20:07 vladdash.)
Шукати всі повідомлення учасника
X-Vlad Немає
Software Engineer
**

Повідомлень: 142
Приєднався: Jul 2006
Львов
VW Tiguan 2.0 D. 2018
Повідомлення: #3
26-11-2011 20:50 RE: Не зупинився на вимогу

Не парся. Ніхто шукати небуде. Якби хотіли то сіли б в службову і доганяли. а якщо службової немає то він взагалі немав права там стояти. Декілька раз було що незупинявся на вимогу.
Є вроді пункт правил в якому зазначено. "... можна незупинятись на вимогу якщо це спричинить аварійну ситуацію..." щось типу того. Тільки що їхав по сихівському мості в сторону шувару.. "чудо" стояло між полосами (там де фонарі) відразу за мостом. Щось типу хотів підняти палочку, але поняв що фанарь.. я тормозити і незбирався... 85 в крайньому лівому. Без варіантів не зупинився б.

За рулем запомни правило ДДД (Дай Дураку Дорогу). Wink
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
skodnyk Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 115
Приєднався: Nov 2011
Львів
Skoda Fabia 1.4 / BBZ
Повідомлення: #4
27-11-2011 00:13 RE: Не зупинився на вимогу

Дякую, заспокоїли Дружба
Шукати всі повідомлення учасника
Andre_1999 Немає
Banned

Повідомлень: 2 113
Приєднався: Sep 2010

Повідомлення: #5
27-11-2011 11:51 RE: Не зупинився на вимогу

Не переживай, я за 4 роки декілька разів не зупинявся на вимогу. І не тільки у Львові. Поки все окSmile Та і штраф там невеликийSmile

П.С. Коли їдеш дуже випивший, то деколи краще не зупинятисьSmile Жарт
Шукати всі повідомлення учасника
Batman_lv Немає
Ученик
*

Повідомлень: 31
Приєднався: Mar 2011
Львів
skoda octavia tour
Повідомлення: #6
27-11-2011 11:52 RE: Не зупинився на вимогу

я також вже не раз не зупинявся, на щастя ще нічого не було.моя думка така, що їм краще постояти і більше ''заробити'', ніж доганяти якусь машину, і не факт що щось докажуть, ну звісно залежить від ситуації...але не захоплюйтесь, бо затягуєBig Grin
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #7
27-11-2011 12:23 RE: Не зупинився на вимогу

да, до Европы нам как до неба раком. Потому и подрезают меня по три раза в день, и лезут на чужую полосу по встречке, а когда спрашиваешь у быдла "какого ты лезешь...." - в ответ " а шо важко пропустити".....Якого "художника" я тебе маю пропускати, ты самий "хитрий" из хохлов???
А мусора - быки, только бабло у колхозников собирают и в кабинетах хабари.
Скот.ская страна - бычье будущее
Шукати всі повідомлення учасника
Šved Немає
bor i riket
*****

Повідомлень: 1 657
Приєднався: Jan 2010
Stockholm
Volkswagen passat B8 BiTurbo
Повідомлення: #8
27-11-2011 12:39 RE: Не зупинився на вимогу

(27-11-2011 12:23)pete :  да, до Европы нам как до неба раком. Потому и подрезают меня по три раза в день, и лезут на чужую полосу по встречке, а когда спрашиваешь у быдла "какого ты лезешь...." - в ответ " а шо важко пропустити".....Якого "художника" я тебе маю пропускати, ты самий "хитрий" из хохлов???
А мусора - быки, только бабло у колхозников собирают и в кабинетах хабари.
Скот.ская страна - бычье будущее

Недоумение це гірка правда...

VW Passat B8 bi-turbo
Шукати всі повідомлення учасника
Sheket Немає
КНЯЗЬ
****

Повідомлень: 1 263
Приєднався: Feb 2008
Leopolis
Octavia A5 2.0 почти vRS
Повідомлення: #9
27-11-2011 13:13 RE: Не зупинився на вимогу

(27-11-2011 12:23)pete :  да, до Европы нам как до неба раком. Потому и подрезают меня по три раза в день, и лезут на чужую полосу по встречке, а когда спрашиваешь у быдла "какого ты лезешь...." - в ответ " а шо важко пропустити".....Якого "художника" я тебе маю пропускати, ты самий "хитрий" из хохлов???
А мусора - быки, только бабло у колхозников собирают и в кабинетах хабари.
Скот.ская страна - бычье будущее
Ну ты и патриот. Серега неужели все так плохо?

А по теме то не парься, искать не будут. Чтоб доказать это нужно было бы как минимум снимать на камеру все твои действия, чего конечно они не делали. Если и найдут, скажеш что не увидел в темное время суток вроде бы выпившего вибегающего мента из кустов

[Зображення: nomua_BC_0357_BE.png]
[Зображення: 1.gif]
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-11-2011 13:19 Sheket.)
Шукати всі повідомлення учасника
pete Немає
mihokXD

Повідомлень: 1 427
Приєднався: Jun 2007
Львов
vw polo 1,4
Skype IDmihokXD
Повідомлення: #10
27-11-2011 14:07 RE: Не зупинився на вимогу

да причём тут патриот - просто смотришь на это все и понимаешь....что до той культуры что хотя б в Польше (не говоря уже за Бундес, Голландию) нам далеко. Каждый бык на 20-тилетнем бмв считает себя царем. Половина прав вообще дарятся, камер наблюдения нет, чтоб отмазывать кого надо было легче. В Бельгии и в Праге даже машину никто не закрывает, не знают что такое нештатная сигналка.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1