|
Передняя оптика !!!
|
|
| Автор | Повідомлення |
visotsky
Ученик ![]() Повідомлень: 23 Приєднався: Mar 2007 Skoda Fabia |
|
||
|
Medved
Бог, спаси мою страну ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 528 Приєднався: Jan 2007 TDI |
|
||
|
Medved
Бог, спаси мою страну ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 528 Приєднався: Jan 2007 TDI |
|
||
|
Medved
Бог, спаси мою страну ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 528 Приєднався: Jan 2007 TDI |
|
||
|
visotsky
Ученик ![]() Повідомлень: 23 Приєднався: Mar 2007 Skoda Fabia |
|
||
|
Medved
Бог, спаси мою страну ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Повідомлень: 3 528 Приєднався: Jan 2007 TDI |
|
||
|
sasha_dkk
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 235 Приєднався: Jul 2007 бобик |
|
||
|
sasha_dkk
Рассказчик ![]() ![]() Повідомлень: 235 Приєднався: Jul 2007 бобик |
|
||
|
visotsky
Ученик ![]() Повідомлень: 23 Приєднався: Mar 2007 Skoda Fabia |
|
||
|
Барбара Стрейзенд у-у-у-уууууу Повідомлень: 2 096 Приєднався: Feb 2007 Киевлянин, епта Šķőđā Ŏćţåvîã 1.4 ŔŠ + chip |
|
||
|
|
« Старша тема | Молодша тема »
|
Переглядають: Гості: 1





![[Зображення: skoda_fabia_chrom.jpg]](http://www.lion-tuning.de/capital/bilder_gross/scheinwerfer/skoda_fabia_chrom.jpg)
![[Зображення: skoda_fabia_black.jpg]](http://www.lion-tuning.de/capital/bilder_gross/scheinwerfer/skoda_fabia_black.jpg)
![[Зображення: i-1321.jpg]](http://foto.mail.ru/mail/o.l.e.g83/195/i-1321.jpg)
![[Зображення: 7940135.jpg]](http://andreevka.net.ua/_fr/1/7940135.jpg)
![[Зображення: 0591175.jpg]](http://andreevka.net.ua/_fr/1/0591175.jpg)

В Москве у PROSport-а они стоят 6440 рублей!!! Киевляне её больше не возят! Есть Харьков!... Но ответа они еще не дали!!!!
, а на второй? 