Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Клуб любителей велосипедов
Автор Повідомлення
thaiboxer Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 231
Приєднався: Jan 2013
Los Solomas
VW Passat B6 2.0TDI+DSG6
Повідомлення: #3411
30-04-2020 15:47 RE: Клуб любителей велосипедов

Уважаемые велознатоки!! Поскольку я в этом деле не бум-бум (мой последний велосипед УРАЛ (типа Украины) был в 10 классе:break_the_wallSmile, поэтому прошу совета!!!

Нужен велосипед для ребенка:
- мальчик
- 9 лет
- рост 136 см.

Интернет полопатил, но для меня они все одинаковыДобыча мыслей

Посоветуйте пожалуйста цена-качество
Бюджет: до 10 тис.

Всем спасибо!!!Дружба

(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-04-2020 15:52 thaiboxer.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
strangerok Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 66
Приєднався: Jan 2017
Кременчук
Skoda Fabia 2
Повідомлення: #3412
30-04-2020 17:22 RE: Клуб любителей велосипедов

Аж ніяк не претендую на звання знатока, але порадив би дивитися на моделі з колесами 24"". Щодо рами, то, скоріш за все, хардтейл, навряд чи ви зараз потрібен двохпідвіс. (На ригідах зараз масово не їздять) Моделей зараз скільки, що очі розбігаються. З іменитих брендів Каннондейл, Джайнт, Бергамонт і т.д. на слуху є. Але, є і не такі дорогі. Все залежить від того, в яких умовах і навантаженнях будете експлуатувати велосипед. Ну, і на який термін - рік, два, п'ять.
Колись, максимум мрій - це "Україна" , нога крізь раму і Поехали
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
uds214 Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 046
Приєднався: Jun 2011
Trojeschyna
лайба на швальбах
Повідомлення: #3413
30-04-2020 18:17 RE: Клуб любителей велосипедов

моїй малій 9 років, буду з часом теж купувати їй новий вел (вже 4-й в її житті, шобмитакжили Mr. Green). можу сказати що дітям потрібно від велика, а що не потрібно:
- марка і вартість велика абсолютно дітей не цікавить, головне щоб їхало, а ашан це, чи щось фірмове - не оцінять і не зрозуміють.
- моїй малій передній перемикач абсолютно не потрібний, достатньо 3-х передач на задніх зірочках.
- вага і матеріал, з якого виготовлено раму, взагалі немає значення, діти не спортсмени, рекорди їм не ставити, велотуризмом теж в переважній своїй більшості не займаються.
- гальма дискові це більше бутафорія і щоб щоки надувати, самі звичайні V-брейки так само справляються, а якщо поставити нормальні колодки, то й краще.
Що важливо:
- щоб велик подобався, дитина повинна вибрати сама, як правило вибір обмежується кольором.
- дуділки, перділки, світилки. коштують копійки, докупіть чого забажає. пацану купіть мигалку з лазером, я сам від цього досі тащусь Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
strangerok Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 66
Приєднався: Jan 2017
Кременчук
Skoda Fabia 2
Повідомлення: #3414
30-04-2020 20:50 RE: Клуб любителей велосипедов

(30-04-2020 18:17)uds214 :  моїй малій 9 років, буду з часом теж купувати їй новий вел (вже 4-й в її житті, шобмитакжили Mr. Green). можу сказати що дітям потрібно від велика, а що не потрібно:
- марка і вартість велика абсолютно дітей не цікавить, головне щоб їхало, а ашан це, чи щось фірмове - не оцінять і не зрозуміють.
- моїй малій передній перемикач абсолютно не потрібний, достатньо 3-х передач на задніх зірочках.
- вага і матеріал, з якого виготовлено раму, взагалі немає значення, діти не спортсмени, рекорди їм не ставити, велотуризмом теж в переважній своїй більшості не займаються.
- гальма дискові це більше бутафорія і щоб щоки надувати, самі звичайні V-брейки так само справляються, а якщо поставити нормальні колодки, то й краще.
Що важливо:
- щоб велик подобався, дитина повинна вибрати сама, як правило вибір обмежується кольором.
- дуділки, перділки, світилки. коштують копійки, докупіть чого забажає. пацану купіть мигалку з лазером, я сам від цього досі тащусь Mr. Green
Повністю підтримую! Нехай дитина вибере собі, що до вподоби саме їй. Додам від себе: якщо на велосипеді ще й бризговики будуть (бо на деяких, гірських, в комплектації не йдуть) - то мама тільки подякує, коли після дощу і калюж одяг малечі буде чистий і сухий.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Максимилиан Немає
географ
*****

Повідомлень: 1 880
Приєднався: Apr 2017
Эльзас
A5 MPI 08
Повідомлення: #3415
30-04-2020 21:32 RE: Клуб любителей велосипедов

(30-04-2020 15:47)thaiboxer :  Уважаемые велознатоки!!
Нужен велосипед для ребенка:
- мальчик
- 9 лет
- рост 136 см.
Посоветуйте пожалуйста цена-качество
Бюджет: до 10 тис.
Всем спасибо!!!Дружба

https://bikemotive.com.ua/products/velos...BBSXJidCL0

600 К 3665
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
thaiboxer Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 231
Приєднався: Jan 2013
Los Solomas
VW Passat B6 2.0TDI+DSG6
Повідомлення: #3416
30-04-2020 22:03 RE: Клуб любителей велосипедов

(30-04-2020 17:22)strangerok :  Аж ніяк не претендую на звання знатока, але порадив би дивитися на моделі з колесами 24"". Щодо рами, то, скоріш за все, хардтейл, навряд чи ви зараз потрібен двохпідвіс. (На ригідах зараз масово не їздять) Моделей зараз скільки, що очі розбігаються. З іменитих брендів Каннондейл, Джайнт, Бергамонт і т.д. на слуху є. Але, є і не такі дорогі. Все залежить від того, в яких умовах і навантаженнях будете експлуатувати велосипед. Ну, і на який термін - рік, два, п'ять.
Колись, максимум мрій - це "Україна" , нога крізь раму і Поехали

Дякую!!!


(30-04-2020 18:17)uds214 :  моїй малій 9 років, буду з часом теж купувати їй новий вел (вже 4-й в її житті, шобмитакжили Mr. Green). можу сказати що дітям потрібно від велика, а що не потрібно:
- марка і вартість велика абсолютно дітей не цікавить, головне щоб їхало, а ашан це, чи щось фірмове - не оцінять і не зрозуміють.
- моїй малій передній перемикач абсолютно не потрібний, достатньо 3-х передач на задніх зірочках.
- вага і матеріал, з якого виготовлено раму, взагалі немає значення, діти не спортсмени, рекорди їм не ставити, велотуризмом теж в переважній своїй більшості не займаються.
- гальма дискові це більше бутафорія і щоб щоки надувати, самі звичайні V-брейки так само справляються, а якщо поставити нормальні колодки, то й краще.
Що важливо:
- щоб велик подобався, дитина повинна вибрати сама, як правило вибір обмежується кольором.
- дуділки, перділки, світилки. коштують копійки, докупіть чого забажає. пацану купіть мигалку з лазером, я сам від цього досі тащусь Mr. Green

Дякую!!! Теж десь таких думок притримуюсь!


(30-04-2020 20:50)strangerok :  
(30-04-2020 18:17)uds214 :  моїй малій 9 років, буду з часом теж купувати їй новий вел (вже 4-й в її житті, шобмитакжили Mr. Green). можу сказати що дітям потрібно від велика, а що не потрібно:
- марка і вартість велика абсолютно дітей не цікавить, головне щоб їхало, а ашан це, чи щось фірмове - не оцінять і не зрозуміють.
- моїй малій передній перемикач абсолютно не потрібний, достатньо 3-х передач на задніх зірочках.
- вага і матеріал, з якого виготовлено раму, взагалі немає значення, діти не спортсмени, рекорди їм не ставити, велотуризмом теж в переважній своїй більшості не займаються.
- гальма дискові це більше бутафорія і щоб щоки надувати, самі звичайні V-брейки так само справляються, а якщо поставити нормальні колодки, то й краще.
Що важливо:
- щоб велик подобався, дитина повинна вибрати сама, як правило вибір обмежується кольором.
- дуділки, перділки, світилки. коштують копійки, докупіть чого забажає. пацану купіть мигалку з лазером, я сам від цього досі тащусь Mr. Green
Повністю підтримую! Нехай дитина вибере собі, що до вподоби саме їй. Додам від себе: якщо на велосипеді ще й бризговики будуть (бо на деяких, гірських, в комплектації не йдуть) - то мама тільки подякує, коли після дощу і калюж одяг малечі буде чистий і сухий.

Дякую!


(30-04-2020 21:32)Максимилиан :  
(30-04-2020 15:47)thaiboxer :  Уважаемые велознатоки!!
Нужен велосипед для ребенка:
- мальчик
- 9 лет
- рост 136 см.
Посоветуйте пожалуйста цена-качество
Бюджет: до 10 тис.
Всем спасибо!!!Дружба

https://bikemotive.com.ua/products/velos...BBSXJidCL0

Дякую!!

(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-04-2020 22:05 thaiboxer.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Konstantin.m Немає
Писатель
***

Повідомлень: 560
Приєднався: Mar 2017
Київ
Audi A4 B9 2.0 TFSI Ultra
Повідомлення: #3417
30-04-2020 22:07 RE: Клуб любителей велосипедов

Если бы я свою дочку пустил в разнос выбирать то выиграл бы ширпотреб с корзинкой впереди руля Упал и качаюсь.
В целом отбираю пару моделей против которых буду точно не против касательно характеристик и там уже ей дам на выбор по цвету и прочему.

Мой дочке шесть с половиной лет, рост сейчас где-то 122 см, пол зимы ломал голову, нам 20 или 24 колеса. Первый вариант на год, второй может быть великоватый. Склоняюсь к поиску 24 с рамой поменьше отосительно других и примерке. Если что, пусть на текущем на 16 еще год докатывает Big Grin.
Покупать буду ригидку ибо амовилка это + полтора кило. Но у меня девочка, а вот пацану 9 ти лет во дворе пофиг наверное на те килограммы - тренды в таком возрасте могут дорого стоить в плане репутации (таке життя).

Бергамонт от Максимилиана хорош. Я в субботу катался, проехал мимо папы с девочкой, у нее был revox 24 lite (ригидная вилка). Он мне так понравился, прям вернулся посмотреть, пощупать ).
Еще вот этот нравится https://yabiker.com.ua/products/velosipe...ight-green
С промокодом ALEX от продавцов на 7% (они на ютубе каналы ведут, при оформлении на сайте вводите промокод, оно сразу скидку считает) акурат 10 тыс получается.
У мериды 8 скоростная касета, задний переклюк в теории получше (альтус против торнея), уже есть подножка. И вроде как у мериды еще фетиш везде звоночек ложить, но будет ли тут хз.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-04-2020 22:22 Konstantin.m.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
thaiboxer Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 231
Приєднався: Jan 2013
Los Solomas
VW Passat B6 2.0TDI+DSG6
Повідомлення: #3418
30-04-2020 22:29 RE: Клуб любителей велосипедов

(30-04-2020 22:07)Konstantin.m :  Если бы я свою дочку пустил в разнос выбирать то выиграл бы ширпотреб с корзинкой впереди руля Упал и качаюсь.
В целом отбираю пару моделей против которых буду точно не против касательно характеристик и там уже ей дам на выбор по цвету и прочему.

Мой дочке шесть с половиной лет, рост сейчас где-то 122 см, пол зимы ломал голову, нам 20 или 24 колеса. Первый вариант на год, второй может быть великоватый. Склоняюсь к поиску 24 с рамой поменьше отосительно других и примерке. Если что, пусть на текущем на 16 еще год докатывает Big Grin.
Покупать буду ригидку ибо амовилка это + полтора кило. Но у меня девочка, а вот пацану 9 ти лет во дворе пофиг наверное на те килограммы - тренды в таком возрасте могут дорого стоить в плане репутации (таке життя).

Бергамонт от Максимилиана хорош. Я в субботу катался, проехал мимо папы с девочкой, у нее был revox 24 lite (ригидная вилка). Он мне так понравился, прям вернулся посмотреть, пощупать ).
Еще вот этот нравится https://yabiker.com.ua/products/velosipe...ight-green
С промокодом ALEX от продавцов на 7% (они на ютубе каналы ведут, при оформлении на сайте вводите промокод, оно сразу скидку считает) акурат 10 тыс получается.
У мериды 8 скоростная касета, задний переклюк в теории получше (альтус против торнея), уже есть подножка. И вроде как у мериды еще фетиш везде звоночек ложить, но будет ли тут хз.

Спасибо!!

Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
oleg77 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 319
Приєднався: Nov 2010
Харьков
Roomster FL 1.4
Повідомлення: #3419
01-05-2020 11:23 RE: Клуб любителей велосипедов

Раз пошел разговор за детские велосипеды, может и мне что-то посоветуете - девочка, 9 лет, рост 145см.
Хочется что-то полегче, без особых наворотов, более прогулочное, бюджет до 10k.
В инете выбор большой, но с 26 колесами идут в основном взрослые модели, а веломагазины закрыты, чтобы съездить посмотреть/примерить.
Товарищ советует Cannondale, он себе на всю семью закупил, но тратить 20k на велосипед который будет выезжать 1-2 раза в неделю и который придется через 2-3 года продавать, я пока морально не готов.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Максимилиан Немає
географ
*****

Повідомлень: 1 880
Приєднався: Apr 2017
Эльзас
A5 MPI 08
Повідомлення: #3420
01-05-2020 12:21 RE: Клуб любителей велосипедов

еще посмотрите "Команч" и "Прайд"
тоже относительно не дорогие и вполне рабочие варианты

600 К 3665
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Клуб любителей горных лыж, бордов, коньков и т.д. Patis 725 193 707 08-01-2024 23:19
Останнє: Porter
  Клуб любителей рыбалки. papik 6 421 1 503 315 18-09-2022 15:24
Останнє: Daverion
  Клуб любителей настольного тенниса Vladko 12 14 145 30-06-2021 15:51
Останнє: Vladko
  Клуб любителей пулевой стрельбы КОТяра 317 124 546 12-09-2020 20:32
Останнє: Oleksii Pinchuk
  Клуб любителей фотографии MaksimusSkodovec 181 97 915 24-01-2020 23:50
Останнє: Serhij
  Клуб любителей ОХОТЫ! ВиталийХарьков 621 249 857 19-01-2020 22:43
Останнє: Іван Мещер
  Клуб любителей бега Ruslan2018 3 10 406 14-07-2018 16:24
Останнє: Ozzy
  Клуб любителей хоккея KVADRO 178 93 290 11-06-2018 22:11
Останнє: butan
  Клуб любителей плавания Pashka 48 34 582 11-11-2016 14:20
Останнє: Санчо
  Клуб любителей сквоша vbogdan 8 9 769 28-01-2013 19:46
Останнє: WhiteBear

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1