Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Допоможемо дітям
Автор Повідомлення
Iriwa Немає
Писатель
***

Повідомлень: 481
Приєднався: Apr 2007
Wild Wild West
Skype IDiriwa-blazhko
Повідомлення: #1
02-12-2007 13:00 Допоможемо дітям

Wave
У зв"язку із тим що скоро свято Миколая пропоную зібрати щось для дітей із дит. будинків. Це може бути будь що починаючи від фломастерів, закінчуючи одягом. Я впевнена що майже у кожного десь лежать непотрібні дитячі речі чи іграшки, які нікуда дівати. Це чудова нагода зробити щось дуже добре і потрібне для маленьких людей.

Акція організовується спільно з Мітсубісі клубом в особі Ігора (Igor_Lviv). Усі бажаючі велкам!!!

Курить Курить Курить
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #2
03-12-2007 09:47  

І може хтось знає якісь дитячі будинки чи хоспіси, які найбільше потребують допомоги.
Не обов'язково в самому Львові. Може бути і область.

ЗІ. Якщо немає іграшок чи одягу - не біда. Всілякі канцтовари (олівці, ручки, кольоровий папір тощо) дітям також потрібні. Скидаємось і ближче до Миколая з'їздимо на якусь гуртовню - щось накупимо.
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #3
03-12-2007 17:40  

add:
Цитата:нічого конкретного сказати на рахунок районів я не можу... просто, вихователі львівських сиротинців просили звернути увагу ще і на райони... там взагалі бідося... діти взимку гуляють по черзі, бо нема взуття!!!
насправді організувати все не складно. ми збирали речі по школах, факультетах і фірмах, але в нашому випадку залучаються лише одноклубники, тому буде простіше. пропоную поспілкувати з директорами шкіл, розпитати які в них діти, чого потребують найбільше. список можна знайти в неті, наприклад і вибрати звідти школи в селах, містечках.
http://www.lancer.com.ua/forum/viewtopic...484#321484
http://www.mykolai.lviv.ua/intern.html
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #4
03-12-2007 18:13  

Мдааа. Списочок огого!

Почитав я ваш форум і бачу що багато толкових ідей люди висловлюють. Давайте тоді можливо за організацію акції (вибір дит будинку а значить і категорію подарунків та дату акції) візміться ви а ми до вас долучимось вже з нашим конкретним внеском. Наразі не дуже багато людей тут відписує але хотів би наголосити для наших одноклубників що ми НЕ плануємо робити жодного піару з цієї акції. Жодних фото з дітьми та прапором Шкода Клубу, статей в газетах ітд. Особисто мені булоб соромно в такому приймати участь.

Акція виключно на засадах "від щирого серця тим хто дійсно потребує допомоги". Ще я вважаю що не варто ніяких посередників залучати щоб бути впевненими що допомога дійде до отримувачів. А ось поради людей які організовували подібні акції для нас на вагу золота.

Честь!

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #5
04-12-2007 15:19  

Потроху рухаємось вперед.
"Нарили" простенький б/к комп'ютер. Наш одноклубник Мітсубіші - Andrij - має "зайвий" монітор! Passat, також з Мітсу - допоможе з канцтоварами (респект - фірмі "Денді"). Є трохи одягу та іграшок!
Долучаємось активніше!!!
Шукати всі повідомлення учасника
Iriwa Немає
Писатель
***

Повідомлень: 481
Приєднався: Apr 2007
Wild Wild West
Skype IDiriwa-blazhko
Повідомлення: #6
04-12-2007 15:42  

Wave
Бажання допомогти виявив Антік, та й я допоможу якимось одягом та іграшками.
Спробуємо також зібрати ще торохи грошей. Постараємось зробити все що в наших силах. Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
antik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 700
Приєднався: Jun 2007
Львов
Octavia A5 Sportback
Повідомлення: #7
04-12-2007 20:10  

Игрушки кое-какие я насобирал... Но этого конечно недостаточно! Поэтому готов помочь материально
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #8
04-12-2007 20:18  

Лише одне прохання.
Давайте робити все без фанатизму! Не хочу, щоб хтось відчував обов'язок давати багато всього. Виходьте з власних можливостей! І однієї іграшки, буде цілком достатньо, якщо іншого немає! Є притча така, здається в Біблії, змісту не пам'ятаю, а суть - не важливо хто скільки дав, важливо як!

У Міциків, виявляється є дві людини, які цим займаються вже давно! Один - вже три роки допомагає левандівському будинку.
Інший - щойно з Брюхович.
[Зображення: AIESECSPInternat.jpg]
http://picasaweb.google.com/oleg.iko3/AIESECSPInternat
Шукати всі повідомлення учасника
Iriwa Немає
Писатель
***

Повідомлень: 481
Приєднався: Apr 2007
Wild Wild West
Skype IDiriwa-blazhko
Повідомлення: #9
04-12-2007 20:33  

Треба вирішити коли і куди ми збираємося їхати з подарунками дітям.
У когось є якісь думки?
Шукати всі повідомлення учасника
Igor_Lviv Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 213
Приєднався: May 2007
Lviv
Mitsubishi
Повідомлення: #10
04-12-2007 20:49  

Iriwa :Треба вирішити коли і куди ми збираємося їхати з подарунками дітям.
У когось є якісь думки?
Я скоординую це питання з організаторами подібних акцій, в т.ч. з Пластом, який зараз також активно займається збором подарунків.
Однозначно, думаю, як автоклуб - треба буде поїхати кудись в область, де ситуація суттєво гірша від Львова.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Допомога дітям-інвалідам 2009. Igor_Lviv 11 4 211 20-12-2009 16:54
Останнє: Igor_Lviv

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1