Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Какую ручку круиза взять и почему?
Автор Повідомлення
sysanin Немає
Сусанин
***

Повідомлень: 379
Приєднався: Jun 2011
Киев, Позняки
Octavia toop 1,6 BFQ+LAVATO, Луаз 969М
Повідомлення: #1
10-09-2012 21:00 Какую ручку круиза взять и почему?

Всем привет. Hello! Буду в милионный раз писать фразу "хочу поставить круиз",но все же Курить
Двигатель 1,6 BFQ на октавии - ставится на ура. Это я выяснил. Мир

Теперь у меня взникли вопросы:

1. Какую ручку ставить? (есть как минимум 2 вида - с качелькой и кнопкой на торце). Что лучше и почему?

2. Обязательно ли активировать круиз через VAG? Можно попробовать поставить и если не работает, то активировать.

3. Какой прогой и каким устройством(бюджетно) можно купить и активировать самому?

4. Как работает круиз? Зачем кнопка on/off, если все равно надо нажимать SET для установки режим "круиз"? Можно ли все время не выключать "круиз" кнопкой OFF и ездить все время в положении рычажка ON. Зачем кнопка "RES" если при нажатии на сцепление "круиз вылючается?" Дятел

Искал долго, но так и не нашел ответы именно на эти вопросы. "Хлопци не бийтэ - гроши в носках" Мир
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-09-2012 12:50 sysanin.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #2
10-09-2012 21:26 RE: Какую ручку круиза зять и почему?

1 "кожен дроче як хоче" © Smile Панує думка, що з качелькою краще (регулювання швидкості + -). В тім суттєвої різниці немає. Швидко звикаєш у любому випадку. Не зручно хіба як є пару машин з різними ручками.
2 "если работает" значить його уже хтось активував. Чудес не буває. Якщо машина йшла без круізу у комплектації то і активованим він не буде. Ймовірність помилки на заводі мізерна.
3 бутжетно - до електрика. від 50 грн і далі. Любий шнурок буде дорожчим. мовчу про затрати часу.
4 працює згідно інструкції Smile On-Off для включення - виключення. SET для фіксації швидкості а не для включення режиму круізу. Так, можна постійно їздити з включеним круїзом, я особисто - не проти (а ще з габаритами, противотуманкою, ксеноном в прожекторі ітд. Читай першу фразу першого пункту).Res = Restore = відновити. От після нажимання щеплення (чи гальм, чи режиму коробки на автоматі ітд) кнопка ця відновить попередньо задану швидкість. А виключається круіз кн. On-Off

А ще:
- при нажиманні "газу" запрограмована швидкість не збивається. При забиранні ноги з педалі машина плавно повертається до попередньої швидкості. зручно при обгоні
- качелькою вверх - вниз (set - res) змінюється швидкість, короткочасно - на заданий крок (по замовчуванню 3 км/год) постійним нажаттям - відповідно повне гальмування двигуном або "тапок в полік"
без качельки - те саме виконується вправо - вліво, відповідними кнопками set - res.
- крок зміни швидкості теж програмується шнурком.
- круїз не функціонує на швидкості нижче 30 км/год
- точність круізу +- 10 км/год. На ручній КПП на крутих спусках чи підйомах може не справлятись. Ну і розхід буде не оптимальним.

- при тривалій їзді на круізі ви рослабляєтесь (обстановка для їзди на круізі сприяє цьому), нога відведена далеко від чи запедена під педаль гальма, реакція сповільнена. Памятайте про це, на випадок екстренного гальмування!!!!
- з установкою можуть бути нюанси, в залежності від двигуна і комплектації проводки.

Особливої шкоди від постійно включеного круізу не бачу. Однак, якщо розробник передбачив можливіть вкл - викл. значить була на то причина. Тут можна подискутувати. Hello!
Ваші варіанти, чм шкідливий чи небезпечний постійно активний круіз?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-09-2012 21:46 Porter.)
Шукати всі повідомлення учасника
vesel Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 846
Приєднався: Jun 2010
Киев - Кременчуг
Skoda Fabia1 combi 1.4 AUB 101hp Elegans LPG RS stуle
Повідомлення: #3
10-09-2012 21:35 RE: Какую ручку круиза зять и почему?

(10-09-2012 21:00)sysanin :  Всем привет. Hello! Буду в милионный раз писать фразу "хочу поставить круиз",но все же Курить
Двигатель 1,6 BFQ на октавии - ставится на ура. Это я выяснил. Мир

Теперь у меня взникли вопросы:

1. Какую ручку ставить? (есть как минимум 2 вида - с качелькой и кнопкой на торце). Что лучше и почему?

2. Обязательно ли активировать круиз через VAG? Можно попробовать поставить и если не работает, то активировать.

3. Какой прогой и каким устройством(бюджетно) можно купить и активировать самому?

4. Как работает круиз? Зачем кнопка on/off, если все равно надо нажимать SET для установки режим "круиз"? Можно ли все время не выключать "круиз" кнопкой OFF и ездить все время в положении рычажка ON. Зачем кнопка "RES" если при нажатии на сцепление "круиз вылючается?" Дятел

Искал долго, но так и не нашел ответы именно на эти вопросы. "Хлопци не бийтэ - гроши в носках" Мир

1. У меня стоит с кнопкой, но по моему качелькой удобнее добавлять и понижать скорость.
2. Попробуй...
3. Если кабель и прога нужны только для этого, то проще активировать у кого то из комрадов, у кого есть кабель или на СТО.
4. У меня переключатель всегда в положении ON, не переключал ни разу. Кнопка RES необходима для того, что бы после нажатия на неё скорость вернулась к значению которое было до отключения круиза.
Шукати всі повідомлення учасника
sysanin Немає
Сусанин
***

Повідомлень: 379
Приєднався: Jun 2011
Киев, Позняки
Octavia toop 1,6 BFQ+LAVATO, Луаз 969М
Повідомлення: #4
10-09-2012 22:16 RE: Какую ручку круиза зять и почему?

кабель я беру на будущее. раньше или позже буду брать - вот щас есть повод. какой лучше взять?

все равно не пойму кнопку RES для ручной кпп. вот ехал я 80 и нажал "ON" и "SET". Потом нажал тормоз или сцепление и скорость упала до 60 и смсл мне нажимать "RES"? если я опять могу выбрать нужную СКОРОСТЬ и ПЕРЕДАЧУ и опять нажать "SET"? Пиво до упаду

"кожен дроче як хоче" © - смысл понятен, НО есть как ПРАВИЛЬНО делать, а не КАК ВСЕ Respect

На екзисте предлагают аналог VAG-ручки круиза. Какой лучше взять?

Dello
SWAG
Febi
Hans Pries
Meyle
Topran
Vemo
Era
H+B Elparts
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-09-2012 22:26 sysanin.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 205
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #5
10-09-2012 22:28 RE: Какую ручку круиза зять и почему?

все равно не пойму кнопку RES - все просто.
я - переключив передачу, нажав кнопку, дивлюсь на дорогу.
ви - переключив передачу, поставив ногу на газ, нажав, подивився на щиток, на дорогу, на щиток, дожав педаль (чи віджав), див, на щиток. о! якраз потрібна швидкість Mr. Green нажав кнопку, зняв ногу з газу, див. на дорогу.
Шукати всі повідомлення учасника
sysanin Немає
Сусанин
***

Повідомлень: 379
Приєднався: Jun 2011
Киев, Позняки
Octavia toop 1,6 BFQ+LAVATO, Луаз 969М
Повідомлення: #6
12-09-2012 12:51 RE: Какую ручку круиза взять и почему?

еще открыт вопрос по "3. Какой прогой и каким устройством(бюджетно) можно купить и активировать самому?".
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
ROMA171 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 264
Приєднався: Jun 2011

Повідомлення: #7
12-09-2012 13:19 RE: Какую ручку круиза взять и почему?

1- прога- всдс 805.0, доступна , якщо шукати .. також вася-діагност,
2- шнурок, якщо на майбутне, то вибирайте самі , в залежності від авто, які будуть в майбутньому..
для тура- звичайний, для к-лінії,
в а5-потрібен шнур з підтримкою високошвидкісної кан шини( він к-лінію теж буде підтримувати).
Шнурків валом в неті, можливо тут на форумі теж є.
В мене шнурок ваг-ком, дуал-к енд КАН, діагностику роблю, графіки строїть, круїз активував..
Ціна шнурка від 300(к-лінія) до 800-1000 грн.

(октавія 1.9 TDІ -в минулому )
VW T4 multivan HIGHLINE 2.5 TDI 111 kvt
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-09-2012 13:20 ROMA171.)
Шукати всі повідомлення учасника
sysanin Немає
Сусанин
***

Повідомлень: 379
Приєднався: Jun 2011
Киев, Позняки
Octavia toop 1,6 BFQ+LAVATO, Луаз 969М
Повідомлення: #8
12-09-2012 13:42 RE: Какую ручку круиза взять и почему?

вот такой норм? OBDII OBD2 VAG K + CAN 1.4 или можно и http://smartlogic.com.ua/Device.aspx?deviceId=10

все для тур 2008 года.


а такой номер ручки круиза подойдет? 1J0 953 513
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-09-2012 15:09 sysanin.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Брдэ Далеко
Комбайнер на тракторці
*****

Повідомлень: 4 743
Приєднався: Jan 2009
Стольный град
octavia 1,92 TDI мало kWt
Повідомлення: #9
12-09-2012 21:28 RE: Какую ручку круиза взять и почему?

в природе существует два вида ручки: с качелькой и с кнопкой.особой разницы нету.У меня стояла и та и та.Действительно, привыкаешь к любой.Но как сказал любезнейший Портер, а я перефразирую. чтоб пиписька "длиннее была".Активируется Васей-диагностом и прочими программами для диагностики.Шнурок может быть как ваг-ком ,так и ваг-коммандер. У второго более широкие возможности.

Octavia 1.9 TDI (2006г.) AGR/No EGR/MAF delete/VNT 20@ 1.7 Bar/3bar map/Bosio Race 520 0,260 Nozzles/6 GEAR /Chip by RomSLR.
Шукати всі повідомлення учасника
sysanin Немає
Сусанин
***

Повідомлень: 379
Приєднався: Jun 2011
Киев, Позняки
Octavia toop 1,6 BFQ+LAVATO, Луаз 969М
Повідомлення: #10
01-10-2012 14:34 RE: Какую ручку круиза взять и почему?

поставил себе качельку новую. тестирую пока что. парни поставили за 30 минут и минимум затрат по $$$ Мир

б/у ручку родную с октавы с круизом и ту что сняли ручки - обе скоро появятся в Продайке Rulez
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Мой вариант круиза (бюджет смешной). NfM 46 26 080 12-04-2020 20:37
Останнє: AnttiAutti
  Какую резину можно надеть на оригинал литье? Egouar 11 4 355 04-05-2014 23:45
Останнє: Петро
  Где взять переходную рамку на магнитолу 2 din kdbc4 2 2 159 24-08-2013 19:32
Останнє: Timur
  Где взять "+" после запуска двигателя serega_t 5 4 762 29-03-2013 10:30
Останнє: 1.2HTP
  Помогите пожалуйста с заменой мультируля и установкой круиза. gelgard 26 11 059 02-09-2012 08:48
Останнє: YuraM
  Мультируль на Тур где взять и какой Alone 11 12 557 28-08-2012 10:31
Останнє: Ulisss
  где взять eibach pro kit -30 mm? СРОЧНО!!! Turbo 1.8 9 7 077 08-11-2011 17:52
Останнє: Владислав
  съём ППД. Где взять "европейки"? Vlad1358 34 11 586 09-06-2011 14:55
Останнє: jokerr9
  Что взять?? Phantom /// Flyaudio /// Columbus DIMSTON 35 18 904 29-05-2011 16:22
Останнє: Super
  Питание для магнитолы, откуда проще взять? Vxxx 25 9 180 14-10-2010 09:04
Останнє: Примат

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1