Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Потрібна порада про купівлю авто
Автор Повідомлення
summer-vlad Немає
Ученик
*

Повідомлень: 3
Приєднався: Jan 2013

Повідомлення: #1
14-01-2013 06:58 Потрібна порада про купівлю авто

Планую купити Skoda Fabia Combi Ambition у офіційного дилера на протязі першого тижня травня. Нове авто куплятиму вперше і тому буду вдячний якщо поділитись досвідом.

- по 'неважливим' причинам вікно на купівлю буде лише один тиждень. Планую відвідати дилерів в Донецьку і Маріуполі. Чи реально розраховувати що буде що вибрати і не треба чекати на доставку?

- на яку ціну варто розраховувати: всі платять офіційні ціни на сайті дилера чи можна домовитися про знижку?

- ціна на магнітолу Blues у дилера майже $600, а вживана на eBay.de десь $180. Вартує замовити б/у в Європі?

Думаю ще питання будуть. Дякую.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-01-2013 13:54 summer-vlad.)
Шукати всі повідомлення учасника
rusua Немає
Производитель Шкодников
*****

Повідомлень: 1 800
Приєднався: Feb 2010
Wa-wa
ТУР В6
Skype IDrusua_evil
Повідомлення: #2
14-01-2013 08:36 RE: Потрібна порада про купівлю авто

Курить
муки выбора...

[Зображення: images?q=tbn:ANd9GcTRHwNOhWRFIsSyROawfYM...Ra2DVCdVuA]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
manjik Немає
...
*****

Повідомлень: 3 306
Приєднався: Oct 2008
Київ
WTS=>Yeti 4х4=>VW Golf Alltrack 320hp
Повідомлення: #3
14-01-2013 08:43 RE: Потрібна порада про купівлю авто

иииии, здрасте Курить

- turbine is20, 3" custom exhaust, Overload (4.5с 0-100, 12.66с 402м, 13.28с 100-200), brakes 340mm/310mm
Шукати всі повідомлення учасника
ksv50 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 50
Приєднався: Jan 2013
Київ
Skoda Octavia 1.8 TSI
Повідомлення: #4
14-01-2013 20:07 RE: Потрібна порада про купівлю авто

Здравствуй, Влад!
Очень хорошо, что ты уже определился с:
1. Маркой машины (а ты уверен, что тебе нушна новая Фабия, а не чуть-чуть подержаный Мерс)Дятел;
2. Конструкцией кузова (а, может, потянет на природу и надобно будет джипчик паркетничек, или даже внедорожник?)Дятел;
3. Комплектацией ( а может, подзанять денег и купить навороченней)Дятел?
4. Цветом (серебристый или черный? Черный - класс выглядит, но мыть надо часто...)Дятел.
5 Датой покупки ( одна неделя в мае, а, может дадут одну неделю в июне - тогда денег будет больше, и можно будет купить аудисистему новую с Европы)Дятел.
Тебе уже не в чем сомневатьсяПопкорн, определись только с мелочью, с диллером - Донецк, он, все-таки больше, но а в Мариуполе могут быть посговорчивее.
И самое главное. У нас, как в самой что ни есть азиопе, торговаться нужно всегда и ВЕЗДЕ. Скидки могут быть огромные.
Да. Еще нужны права с категорией минимум В. И тогда- впнеред Поехали
Шукати всі повідомлення учасника
summer-vlad Немає
Ученик
*

Повідомлень: 3
Приєднався: Jan 2013

Повідомлення: #5
14-01-2013 20:22 RE: Потрібна порада про купівлю авто

Дякую за відзив. Ситуація така. Сам проживаю за кордоном. Машина в подарунок мамі, тому і мале вікно на купівлю коли буду в Україні весною. Так, я ретельно вивчив що пропонується на ринку в Україні і думаю Фабія це самий оптимальний варіант (купляти б/у або імпортувати багато мороки і нема часу на це). Мама зараз їздить на Ладі Вісімці так що невелика, містка, якісна машина як Фабія Комбі буде в самий раз. Питання яке мене хвилює це який запас ассортиманту дилери зазвичай мають, ну і взагалі чого потрібно остерігатись, осклільки я не знайомий з Українськими дилерами і як вони працюють.
Шукати всі повідомлення учасника
ksv50 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 50
Приєднався: Jan 2013
Київ
Skoda Octavia 1.8 TSI
Повідомлення: #6
15-01-2013 09:38 RE: Потрібна порада про купівлю авто

Тоді все зрозуміло. В Київі зазвичай у ділерів потрібних машин доводиться чекати (я чекав місяць після невеличкої попередньої оплати). Проте, бувають акційні машини - з виставки або неходовий колір. Тому нехай мама , якщо це не обов"язково сюрприз, проїде по діллерам, закаже машинку на певний строк, підбере колір по душі. Да, і потрібно торгуватись - даютсь гарні скидки: одна - від менеджера залу, ще одна - від адміністратора, ще одна - ще від когось. І подарунки - коврикі, захист картера, гума, підлокітник і таке інше.
Остерігатись потрібно нових машин, у яких були певні дефекти і їх перефарбовували - це достатньо розповсюджене явище в Україні.
Доречі, мені не дуже подобається якість лакового покриття (у мене чорна октавія української збірки) - дуже легко залишаються подряпини. І хоча ділер казав, що до машин у нас тільки колеса прикручують, проте українська машинка все одно хуже чешки(((. Да і ціні в Ураїні значно вищі!
Шукати всі повідомлення учасника
VVD Немає
Академик
*****

Повідомлень: 5 001
Приєднався: Jan 2012
Днепр
A5 FL 1.8 TSI 6AG
Повідомлення: #7
15-01-2013 20:39 RE: Потрібна порада про купівлю авто

Сейчас запасы у дилеров есть, но неизвестно, что будет весной.
Шукати всі повідомлення учасника
RomaKol Немає
Писатель
***

Повідомлень: 312
Приєднався: Jan 2012

Skoda Octavia A5 1.6MPI MT брЮнеточка)
Повідомлення: #8
16-01-2013 22:26 RE: Потрібна порада про купівлю авто

Hello!ТС, так поддерживайте связь з форумчанами, а кода прийдет пора брать свяжитесь с кем нибуть из клубней и они вам за ДружбаДружбаДружба съезьдют и узнают цвет наличия комплектацыиКурить

Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
VVD Немає
Академик
*****

Повідомлень: 5 001
Приєднався: Jan 2012
Днепр
A5 FL 1.8 TSI 6AG
Повідомлення: #9
16-01-2013 22:39 RE: Потрібна порада про купівлю авто

(16-01-2013 22:26)RomaKol :  Hello!ТС, так поддерживайте связь з форумчанами, а кода прийдет пора брать свяжитесь с кем нибуть из клубней и они вам за ДружбаДружбаДружба съезьдют и узнают цвет наличия комплектацыиКурить

Очень правильный совет.
Шукати всі повідомлення учасника
Ulisss Немає
сомелье всея Донецк
*****

Повідомлень: 9 775
Приєднався: Apr 2008
Луцьк
Polo 1,2 TDi
Повідомлення: #10
17-01-2013 08:31 RE: Потрібна порада про купівлю авто

На войне ситуация меняется каждое мгновенье (с) Наполеон
Какой ассортимент сейчас и какой будет в мае никто не скажет.
Идеальный вариант, имея такое количество времени в запасе, заказать авто в производство "под себя" и в мае получить именно то, что хочется, а не то, что будет. Время позволяет.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Шкода Октавіа Тур 2002 р,1.8( 20) турбо потрібна консультація. Vtf 5 2 382 24-06-2018 21:08
Останнє: Vtf
  Потрібна порада по резині kio 11 2 962 31-08-2017 08:52
Останнє: Олександр М.
  Машина на естонських номер. Потрібна схема РостиславРос 25 8 264 13-08-2017 09:47
Останнє: Waldemaar
  Потрібна дапромога! lartem2007 4 1 818 07-12-2011 21:09
Останнє: 12qwerty12
  Добрий день потрібна допомога при виборі walik_rr 21 8 089 14-03-2011 22:18
Останнє: 8...
  Потрібна консультація терміново andl 3 3 341 03-08-2010 06:29
Останнє: Шеф

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1