Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США.
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #1
18-02-2013 20:32 Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США.

Шість років тому життя родини Ґрейвс змінилось назавжди - вони привезли з України сина Данилка. Мама Ірина – за походженням українка.
Її батьки були народжені в Україні та іммігрували до Сполучених Штатів відразу після завершення Другої світової війни.
Родина завжди плекала свої українські корені та підтримувала зв'язок з Батьківщиною. Її чоловік Кен – американець, щоправда, каже з появою Данилка все більше себе відчуває українцем.
Багато років подружжя Ґрейвс сподівались на народження власної дитини. Коли спеціалісти сказали, що шансів у них майже нема, рішення прийшло само по собі - вони всиновлять дитину з України. Після майже двох років нестерпного чекання, бюрократичної тяганини та перепон, родина з юристом їде у Донецький сиротинець, де має вибрати собі дитину. Ірина каже, що це був одним з найскладніших періодів у її житті, коли порада близьких їй потрібна була, я ніколи:
"Мені найтяжче психологічно було, як я можу сісти перед фотографіями і рішати, хто має мати батьків, а хто - ні! Я не зможу. А наш родич Івась мені сказав: "Ірцю, ти не вибираєш, Господь Бог вам дитину вже вибрав, ви лише її мусите віднайти".
Так вони віднайшли Данилка. Малюк мав грижу, затримку розвитку - у два роки він взагалі не розмовляв - хворобу легенів, видалену нирку та полікистоз у другій.

Найменше у щасливе завершення справи вірив персонал сиротинця, пригадує юрист родини Валентина Теличенко:

"Вона нікому насправді не була потрібна в Україні. Коли ми всиновлювали, мене підганяли працівники дитячого будинку: "Бігом-бігом, бігай!" Вони мені пояснили - вони боялися, що дитина помре раніше, ніж її передадуть на відповідальність нових батьків, усиновлювачів".

Все це не зупинило подружжя.

"Я цілий час думала за то, як Ісус говорив, поможете найменшому з моїх братів - ви мені також допомагаєте. І дійсно, він був той найменший", - каже Ірина Ґрейвс.

Персонал вмовляв взяти іншу дитину, але, як зазначила Ірина, подружжя вирішило – Данилко їх син.

"Може це такий був іспит наш від Бога так само – чи візьмете, чи застрашитись. Ми взяли його, таким, яким вони казали, що він є, ми його таким взяли. Тоді Господь Бог над нами змилувався, тепер все, нічого, здорова дитина буде. І дуже віруюча, між чоловік також, Данилко так само. Всяко буває, але ми тепер собі не уявляємо, яке б пусте наше життя було б без нього. Тяжко тепер навіть пригадати, як ми жили без нього".

Сьогодні Данилкові 8 років, він цілком зоровий, сповнений нескінченною енергією хлопчик, який обожнює Віні Пуха, складає Лего чи не з закритими очима та може зібрати карту Україні з паззлів на швидкість.

- Данилку, де ти народився?
- в Україні
- а в якому місті?
- в Донецьку
- Так

Ґрейвси роблять все для того, щоб Данилко не тільки знав, звідки він походить, вони плекають в ньому справжню любов до України. Щорічних поїздок до України хлопчик чекає більше, ніж різдвяних подарунків.

"Він любить. Ми тільки добре не прилетимо влітку, він вже готовий повертатися. То його коріння".

Кожної суботи Данилко відвідує українську школу, і не по сусідству, а у Філадельфії. Адже мама вважає, що син повинен ходити до найкращої, за її словами, української школі на східному узбережжі. І заради цього тригодинна подорож лише в один бік - невелика жертва:

"Я насправді хочу Данилкові ту саму любов до Батьківщини дати, не тільки до України, але і до Церкви, до своїх людей, до свого народу".

"Ірцю, ти не вибираєш, Господь Бог вам дитину вже вибрав, ви лише її мусите віднайти".
Івась Кривуцький, родич

Данилко зовсім не проти, адже має чим вразити американських однолітків.
А от розваги з сином - це вже парафія батька, Кена.

"У нас в хаті двоє хлопців – він та я. Ми разом збираємо Лего, хоча тепер я більше спостерігаю, як він це робить. Ми робимо разом домашнє завдання, влітку ходимо плавати. Він чудова дитина, сталася справжня трансформація у порівнянні з тим, яким він до нас потрапив. Він насправді просто розквітнув".

Сам же Кен стверджує, що з кожнім роком стає все більше українцем і вчиться у свого сина:

"Він такий у нас активіст на все українське!"

(Сім’я складає мапу з паззлів)
- Що то є?
- Прапор
- А який український прапор?
- Синьо-жовтий

"Я люблю Україну. Це гарна країна, люди дуже сердечні та привітні. Українці відмінні тим, що мають особливу рису – вони перетворили розмову у справжню форму мистецтва", - заявив Кен Ґрейвс.

Вони знайшли один одного, тепер це повна щаслива родина, яка каже, що з приходом до них Данилка почалось справжнє життя.
http://www.pravda.com.ua/inozmi/voa/2013/02/18/6983705/
http://www.youtube.com/watch?v=nKB_WfaeM...embedded#!

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
petruha Немає
Писатель
***

Повідомлень: 552
Приєднався: Apr 2009
Киев, Академгородок
Octavia Tour 1.6 BFQ - Octavia Tour 1.9 TDI ASZ 96kWt - Passat B7 2.0TDI DSG 130kWt сарай
Повідомлення: #2
18-02-2013 21:45 RE: Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США.

Это хорошо. Мне приятно такие новости читать.
Respect

18 лет бывает лишь раз в жизни! А 81 и того реже..
Имею возможность иметь козу… Но не имею желания. Имею желание иметь авто, но коза говорит – сначала шуба.
Шукати всі повідомлення учасника
Axia Немає
Українець
****

Повідомлень: 1 470
Приєднався: Jun 2009
Киев
Повідомлення: #3
19-02-2013 12:00 RE: Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США.

+1 Присоединяюсь. Желаю этим людям много добра!
Шукати всі повідомлення учасника
Швагер Немає
Banned

Повідомлень: 155
Приєднався: Jan 2011
Харьков
А5 1.6 Elegans, New Фокус, Лансер 9 - все служебка
Повідомлення: #4
19-02-2013 12:39 RE: Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США.

таких людей надо в ранг святых возносить!...
Шукати всі повідомлення учасника
vetalkiev Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 351
Приєднався: Nov 2005
KIEV OBOLON
SKODA 1.8 turbo(AGU)+ГБО
Повідомлення: #5
19-02-2013 18:19 RE: Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США.

Молодцы! Просто слов нет!Respect
Шукати всі повідомлення учасника
Cynabal Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 81
Приєднався: Mar 2012
Киев
Nissan Qashqai 2.0 CVT
Повідомлення: #6
20-02-2013 11:23 RE: Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США.

Хоть 1 хороший случай это хорошо, но кто занет сколько детей разобрали на органы или просто мучают каждый день в тех же американских семьях?
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #7
20-02-2013 13:04 RE: Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США.

(20-02-2013 11:23)Cynabal :  Хоть 1 хороший случай это хорошо, но кто занет сколько детей разобрали на органы или просто мучают каждый день в тех же американских семьях?

+1

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #8
20-02-2013 13:43 RE: Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США.

(20-02-2013 11:23)Cynabal :  ...но кто занет сколько детей разобрали на органы или просто мучают каждый день в тех же американских семьях?

Наверное, этот человек должен знать или другие компетентные государственные органы.

Уповноважений Президента України з прав дитини.

Уповноважений Президента України з прав дитини забезпечує здійснення Президентом України конституційних повноважень щодо додержання конституційних прав дитини, виконання Україною міжнародних зобов'язань у цій сфері.

Посаду Уповноваженого Президента України з прав дитини було запроваджено 11 серпня 2011 року...

http://www.president.gov.ua/content/pravadytyny.html

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-02-2013 13:44 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
Axia Немає
Українець
****

Повідомлень: 1 470
Приєднався: Jun 2009
Киев
Повідомлення: #9
20-02-2013 13:58 RE: Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США.

(20-02-2013 11:23)Cynabal :  Хоть 1 хороший случай это хорошо, но кто занет сколько детей разобрали на органы или просто мучают каждый день в тех же американских семьях?

Но статья не об этом, верно? Я радуюсь за этого конкретного ребенка, которому бог дал шанс выжить и стать нормальным человеком вопреки обстоятельствам, и выражаю искреннее уважение его приемным родителям (потому как сам на такое, наверное, не решился бы)

А если праведно гневаться - то нужно постить отдельную тему про ювенальную юстицию и там предлагать решение проблем и с насилием в семьях (и не только американских) и/или торговлей органами... У нас ветка негативных эмоций и так в полтора раза больше ветки радости, думаю, не стоит во всем искать чернуху
Шукати всі повідомлення учасника
Швагер Немає
Banned

Повідомлень: 155
Приєднався: Jan 2011
Харьков
А5 1.6 Elegans, New Фокус, Лансер 9 - все служебка
Повідомлення: #10
20-02-2013 15:32 RE: Хлопчик-сирота, якому в Україні не давали шансів на життя, ощасливив сім’ю у США.

(20-02-2013 11:23)Cynabal :  Хоть 1 хороший случай это хорошо, но кто занет сколько детей разобрали на органы или просто мучают каждый день в тех же американских семьях?

поверьте, там контроль на много выше чем у нас... помимо того что контролируют свои, так еще и наше консульство... америкосы более человечны в этом плане... это у нас, особенно восточный регион - такое практикуется...
Шукати всі повідомлення учасника


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Вартість авто в Україні і за межами - неподобство!!! YARI 26 6 048 03-03-2016 14:47
Останнє: IRIDIS
Information З життя маріонеток Гарри 2 795 14-06-2013 21:22
Останнє: Coder
  В Україні в поїздах з 1 червня туалети стануть платними Lady 35 5 187 27-04-2013 21:26
Останнє: nicolya84
  Transparency International: На корупцію в Україні впливає Межигір'я vetalkiev 1 869 07-12-2012 12:59
Останнє: Cynabal
  ООН погрожує Україні санкціями vetalkiev 5 1 520 25-10-2012 10:46
Останнє: Cynabal
  У Києві по Дніпру проплив найменший в Україні підводний човен. Шкодчук 9 3 419 21-09-2012 13:52
Останнє: Shvunf
  В Україні відкрили перший завод з переробки старих акумуляторів. Шкодчук 14 4 248 12-09-2012 11:51
Останнє: Oleksii Pinchuk
Video 1 день з життя Шини UncleSam 6 1 683 04-05-2012 16:25
Останнє: Владислав
  Google запустив в Україні безкоштовну навігацію для мобілок vetalkiev 14 6 297 03-04-2012 14:12
Останнє: Alexus83
  В Україні заборонять місіонерську позицію. Артемзон 32 7 485 28-03-2012 13:04
Останнє: Gerzik

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1