Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина ввела спецпошлины на импортные автомобили с двигателями 1-2,2 л на 3 года
Автор Повідомлення
VooDoo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 232
Приєднався: Jan 2010
Чернівці
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #61
15-03-2013 12:28 RE: Введены пошлины на импортные авто

пора уже виходити на вулицю, шукати їх і бити
Шукати всі повідомлення учасника
Saabix Немає
Оценщик
*****

Повідомлень: 1 974
Приєднався: Jun 2008

Повідомлення: #62
15-03-2013 19:44 RE: Украина ввела спецпошлины на импортные автомобили с двигателями 1-2,2 л на 3 года

что то не вовремя они с этими пошлинами... народ и так озлоблен дорогами (хотя, какими еще дорогами?), ценами на топливо, которые повышаются гривнами, а понижаются копейками; тут еще эти пошлины невменяемые... ну не вовремя, и все Курить хотя, проблемы индейцев, как говорится, шерифа не интересуют Mr. Green
с отечественным автопромом интересно выходит, конкурировать мы не хотим, чейта улучшать, доводить до ума, участвовать в рыночной борьбе - тоже впадло, да и риски знаете ли нехилые... но, партию можно спасти, пролоббировав нужные законы, завалить конкурентов напрочь, сделав их нереально дорогими; что сейчас и происходит Smile получается так, укрпром - насильно мил будешь и точка Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника
Argal Немає
Писатель
***

Повідомлень: 491
Приєднався: Feb 2012
Киев
Nissan X-Trail diesel
Повідомлення: #63
15-03-2013 20:50 RE: Украина ввела спецпошлины на импортные автомобили с двигателями 1-2,2 л на 3 года

(15-03-2013 10:24)CHUK :  ...
А ви не задавались питанням, чому в Україні ще досі випускають паливо Евро 2 і 3? Кожних півроку продовжують термін дії старих стандартів? Тому, що ніхто не хоче інвестувати у модернізацію. Простіше дати на лапу. На жаль, методи ведення бізнесу в нас такі. Це вже не совкова тенденція, це вже щось таке українське, спотворене...
Трохи не погоджуся.
Сечу у нас випускають тому, що наші НПЗ модернізувати практично немає сенсу.
Потрібно _сьогодні_ вкладати величезні кошти у модернізацію місцевих НПЗ, які "відіб*ються" ХЗ коли...
Тобто, потрібно або вкладати своє бабло, або шукати кредити.
А це дорого, гешефту нема...Crying or Very sad
І при цьому - існує купа імпортерів, які _вже сьогодні_ імпортують нормальне паливо з того ж Мозирського НПЗ, тощо...
Не так давно подібний висєр по бензинам/дизелю ми відбили, подивимось чи надовго...Попкорн
Шукати всі повідомлення учасника
GAZOK Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 199
Приєднався: Sep 2008
Одесса
была октаха 2.0,есть Corolla
Повідомлення: #64
15-03-2013 20:51 RE: Украина ввела спецпошлины на импортные автомобили с двигателями 1-2,2 л на 3 года

укр. народ сам виноват в происходящем, нас нагибают, а мы крепчаем.
Шукати всі повідомлення учасника
=Nazar= Немає
============
*****

Повідомлень: 5 447
Приєднався: Feb 2006
КиїВ
TDI
Повідомлення: #65
15-03-2013 21:28 RE: Украина ввела спецпошлины на импортные автомобили с двигателями 1-2,2 л на 3 года

захисники "вітчизняного" автопрому можуть кидати какєдлами в мене,але мені в принципі всеодноMr. Green але скажу словами Назаренко:"вітчизняний автопром закінчився тоді,коли зняли з виробництва Луаз і Таврію" ,а збирання всякого корейсько-китайського хламу, прикручування коліс і двигунів, вітчизняним автопромом назвати ну ніяк язик не повертається...і чому лоббісти цих спецпошлин(і якщо вірити оцим двом статтям (1 2 то Єврокар в їх числі) не борються за клієнта підняттям якості, а ось такими "низькими" методами...чому вони лізуть до нас,простих автомобілістів в карман,змушуючи платити набагато більше за те авто,що хочеш...або підводять до того,щоб у нас не було альтернатив і ми всі дружно почали купувати те,що вони роблять...Оцтой ...хотів ще дещо написати за заводи тих лоббістів...але краще промовчу...скажу одне,що я краще буду їздити на 10 річному "європейському" хламі а ніж на новому гавноланосі Hello!

[Зображення: Drunk-rides-pig.gif]
Поки не настане завтра,ти не зрозумієш,як тобі було добре сьогодні!
Шукати всі повідомлення учасника
butan Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 122
Приєднався: Feb 2012

Škoda Octavia Tour 1.6 (BFQ)
Повідомлення: #66
16-03-2013 10:01 RE: Украина ввела спецпошлины на импортные автомобили с двигателями 1-2,2 л на 3 года

(15-03-2013 08:32)VVD :  
(15-03-2013 00:17)butan :  Это дополнительная надбавка, которая взимается при поставке (ввозе) нового импортного авто. При этом реальное увеличение "стоимости" ввоза будет 6,5%+19%НДС от 6,5% и 12,95%+19%НДС от 12,95% соответственно - то есть 7,75% и 15,41% если я не ошибся с размером НДС.

А когда это в Украине НДС стал 19%, а не 20%?

Пардоньте, мой недосмотр - конечно 20%... пока. К сожалению - сути это не поменяло.
Просто неделя прошла под знаком бурного офисного обсуждения налога на прибыль и цифра 19% крепко засела в голове Добыча мыслей
Шукати всі повідомлення учасника
VIESSMANN Немає
сладкий персик
*****

Повідомлень: 4 597
Приєднався: Oct 2007
Киев
Рыно Дызэльная.
Повідомлення: #67
16-03-2013 11:10 RE: Украина ввела спецпошлины на импортные автомобили с двигателями 1-2,2 л на 3 года

Нормальный закон.
Согласен с VLADICHEK.

Хочешь денежки отдать дядьке буржую... ну плати дороже, или покупай Наше.

Слишком многие сейчас тратят деньги, которых они не заработали, на вещи, которые им не нужны, чтобы
произвести впечатление на людей, которые им не нравятся.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Gonzalez Немає
капитан улитка
*****

Повідомлень: 3 044
Приєднався: Jun 2006
Киев
Skoda Octavia 1.9TDI --- Mazda 3 1.6AT
Повідомлення: #68
16-03-2013 11:38 RE: Украина ввела спецпошлины на импортные автомобили с двигателями 1-2,2 л на 3 года

(16-03-2013 11:10)VIESSMANN :  Нормальный закон.
Согласен с VLADICHEK.

Хочешь денежки отдать дядьке буржую... ну плати дороже, или покупай Наше.

дык... и так дороже.. куда еще то? И если б наше хоть стоило того что за него просят - тогда невопрос.

TDI форева!
Шукати всі повідомлення учасника
Демьян Немає
Автотурист
*****

Повідомлень: 2 044
Приєднався: Sep 2012
AA AI
Снежный человек на стероидах
Повідомлення: #69
16-03-2013 12:18 RE: Украина ввела спецпошлины на импортные автомобили с двигателями 1-2,2 л на 3 года

(16-03-2013 11:10)VIESSMANN :  Хочешь денежки отдать дядьке буржую... ну плати дороже, или покупай Наше.
Я тоже поддерживаю политику
"Хотите продавать товар без пошлин в нашей стране? Тогда стройте предприятия на которых будут работать наши граждане и будет вам счастье"

Но не в сложившейся ситуации!

Но на данный момент данная пошлина больше похожа на:
1- Лоббирование интересов определенных дядей.
2- Очередная попытка выкачать денег с народа.
3- Очередной поднятия шума заинтересованных людей.

Вот только при получении З/П я любимому государству отдаю 19%
А при покупке продуктов еще 20%
А еще есть товары с добавочными акцизами!
И того с 1000грн. моей зп я как минимум отдаю 390грн!
И теперь при покупке авто я должен с того, что у меня осталось оплатить некомпетентность товарищей с убыточных заводов автопрома?
Почему за мой счет? Какой автопром? Там нет отечественных разработок!
Вот когда ребята научаться делать качественное автомобили тогда и поговорим о патриотизме!!!
Пускай меньше откатов делают а оптимизируют и модернизирую свое производство!

Вы мне предлагаете купить к примеру -
http://www.youtube.com/watch?v=X4AV0SRjtUc
Шукати всі повідомлення учасника
=Nazar= Немає
============
*****

Повідомлень: 5 447
Приєднався: Feb 2006
КиїВ
TDI
Повідомлення: #70
16-03-2013 13:11 RE: Украина ввела спецпошлины на импортные автомобили с двигателями 1-2,2 л на 3 года

(16-03-2013 11:10)VIESSMANN :  Нормальный закон.
Согласен с VLADICHEK.

Хочешь денежки отдать дядьке буржую... ну плати дороже, или покупай Наше.

Денис,а якщо б на шкоди також піднялись на 16% ціни, ти також би був "за" цей закон? і готовий був би купувати отой український хлам, що його зараз називають вітчизняним автопромом? чи все таки хотілось би мати альтернативу вибору і їздити на нормальному,якісно зробленому авто...а не на такому, що їде або з сервісу чи на сервіс? Попкорн особисто я за якісні авто...приклад із життя: 1.на роботі у штріха BMW E34 520 вісімдесят якихось там років, пробігу там під 300 т.км, за минулий рік проїхав близько 15 т.км,їздить дуже активно так ось за минулий рік, окрім планового ТО по заміні масла, була 1!!! поломка,якийсь там датчик накрився;2.у друга Accord 7ий, 2003 р.в. з пробігом 110 т.км,за минулий рік пробіг близько 13 т.км, на сервіс їздив тільки робити планове ТО по замініі масла і масляного фільтру (по регламенту); 3. моя А5 2008 р.в. пробіг 25 т.км, на сервісі був дуже часто, і не тільки по регламентним роботам...дуже багато вилазить косяків від криворуких робітників...Чому я їзжу на шкоді?тому,коли я купував авто,чомусь на інші марки не дививсяДобыча мыслей хоча за ті гроші,що я віддав за А5,можна було взяти Сівік,Джету,Фокус...але тоді був фанатом шкоди...маючи зараз на руках 25т.уй купив би я знову шкоду-відповідь ні...ось коли навчаться нормально прикручувати банально двірники нормально,а не так як наприклад у мене то було,що пасажирський був задраний хз куди вгору,набагато вище за зону обігріву,скрипучий салон, зі скрипами якого вже за*ся боротись і т.д. Да,я люблю дуже свою машину,навіть не дивлячись на те, що часто було що "любила" мізки,що заставляла їздити на сервіс (ну не люблю я , щоб було щось не так...щось поскрипує,постукує, не правильно працює), але я вже не такий фанат марки шкода,як то було у 2008 році...На роботі було 2оє колег,що минулого року хотіли купити нову шкоду,але провівши калькуляцію по опціям,які б хотілось мати,ціна виходила огого,в результаті один купив Прадік 2007 року,а інший зараз займається оформленням Гольфа 7Честь!

[Зображення: Drunk-rides-pig.gif]
Поки не настане завтра,ти не зрозумієш,як тобі було добре сьогодні!
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Будущие автомобили Skoda: кроссовер, Rapid II и Superb RS Vitaly_N 6 13 075 09-05-2016 13:00
Останнє: serafim
  Украина решила отменить ГАИ Алехан 32 9 897 15-11-2014 07:43
Останнє: ZSM
  Автомобили, которые любят. Опрос британского издания Auto Express Bagrij 8 2 339 24-05-2013 17:13
Останнє: Lucy

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1