Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
халтурне фарбування бампера
Автор Повідомлення
godsdog Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 108
Приєднався: May 2008

Повідомлення: #1
16-05-2013 21:21 Exclamation халтурне фарбування бампера

[attachment=47525][attachment=47525]Всім привіт. Зіткнувся із нечесністю майстра, який виконував фарбування бампера півтора роки тому. Зараз, після останнього миття машини побачив, що фарба з бампера злущується, а під нею є попередній шар фарби. Перед фарбуванням майстер не зняв попередній шар! Бампер треба перефарбовувати, бо тепер злущиться повністю все.

Як би ви реагували на це? Забили би, чи вимагали би у майстра компенсації?

Вигляд місця, де лущиться фарба у прикріпленому файлі.
Шукати всі повідомлення учасника
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 638
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #2
16-05-2013 21:27 RE: халтурне фарбування бампера

зачем две темы? что бы было интереснее? Добыча мыслей
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Vlad KR Немає
специалист
***

Повідомлень: 350
Приєднався: Apr 2013
Кривбасс
Fabia Combi Elegance ; Ford Focus II
Повідомлення: #3
16-05-2013 22:48 RE: халтурне фарбування бампера

Хочу сказать, что предыдущий слой краски снимать не нужно , просто видимо глянец был сбит плохо, его вину доказать реально. нужно ехать разбираться

Поехали
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #4
17-05-2013 08:55 RE: халтурне фарбування бампера

(16-05-2013 22:48)Vlad KR :  Хочу сказать, что предыдущий слой краски снимать не нужно , просто видимо глянец был сбит плохо, его вину доказать реально. нужно ехать разбираться

А как доказать что за полтора года еще ктото не красил бампер и что это работа конкретного "мастера"? Я бы забил наверное. Если бы до полу года прошло то другое дело.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Vlad KR Немає
специалист
***

Повідомлень: 350
Приєднався: Apr 2013
Кривбасс
Fabia Combi Elegance ; Ford Focus II
Повідомлення: #5
17-05-2013 10:01 RE: халтурне фарбування бампера

(17-05-2013 08:55)StE@LtH :  
(16-05-2013 22:48)Vlad KR :  Хочу сказать, что предыдущий слой краски снимать не нужно , просто видимо глянец был сбит плохо, его вину доказать реально. нужно ехать разбираться

А как доказать что за полтора года еще ктото не красил бампер и что это работа конкретного "мастера"? Я бы забил наверное. Если бы до полу года прошло то другое дело.

Если некачественный окрас производился на родной слой . то получается сейчас на бампере 2а слоя краски: родной и некачественный второй (возможно крашенный на глянец). Смыть 2й слой и оставить глянец на родном не получится, следовательно бампер был крашен один раз на плохо подготовленную к 2му слою родную краску. типо вот так ...Smile

Поехали
Шукати всі повідомлення учасника
VIR Немає
***
**

Повідомлень: 145
Приєднався: Mar 2010
Lembеrg
Повідомлення: #6
17-05-2013 10:08 RE: халтурне фарбування бампера

Якщо не помиляюсь, то гарантія на малярні роботи дається на рік і то за умови що там сервіс і чеки на роботу при собі. В гаражах доказати щось - практично безполєзно... Все буде заключатись в "порядності" майстра.
Шукати всі повідомлення учасника
Шульц Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 128
Приєднався: Jun 2009
Lemberg
Skoda SUPERB 1.8T
Повідомлення: #7
18-05-2013 13:01 RE: халтурне фарбування бампера

В мене колись була аналогічна ситуація. Малювався бампер, щоб сильно не влітати рішив робити на гаражах... Через півроку-рік фарба почала лущитися та злазити, поїхав до майстра він переробив, через півроку-рік аналогічно. Після чого вирішив зробити на фірмовому сервісі, потім все було добре.
На гаражах мабуть не витримується технологія, не ті умови, матеріали і т.д.

Їдьте до нього та пред'являйте, а там буде залежати від його, як вже сказали, порядності.

Я намерен жить вечно - пока все идёт нормально)))
Шукати всі повідомлення учасника
godsdog Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 108
Приєднався: May 2008

Повідомлення: #8
18-05-2013 23:41 RE: халтурне фарбування бампера

Доводити з мого боку тут нема що. Ми ж не в суді. Він знає, що прогнав халтуру (думаю, що пам'ятає, незважаючи на півтора року), а тепер і я про це знаю. Він точно не буде посилатися на відсутність чеку, бо це виглядатиме смішно.

На порядність я не дуже сподіваюся. Розмова буде неприємна. Він буде мені дурню тулити, а мені доведеться доводити, що я не верблюд. Але питання таке, що саме від нього вимагати? Перефарбувати бампер? Якось закруто. Повернути частину грошей?

PS Це не другий шар фарби, а третій. Другий шар мені поклали по страховці. На гаражах один пан вчив свою доньку водити авто але та не справилась із керуванням і мене добряче буцнула. Страхова відшкодувала повну заміну бампера, але на "фірмовому сервісі" бампер акуратно запаяли і пофарбували. Але пофарбували халтурно! Колір бампера відрізнявся від кольору машини. Але я тоді був зовсім зелений і не мав найменшої думки, що таке можливе. Подумав, що така різниця в кольорі є помітною лише коли придивитися, а значить зійде. Коли мені все пояснили, то вирішив: х.. з тобою, "фірмовий сервіс". Ви трошки на мені заробили, і вважатимемо, що я вам дозволив це зробити. Але якщо наступного разу із вами виникне якась напівконфліктна ситуація, то я це момент згадаю, і використаю на свою користь. А ви кажете "фірмовий сервіс".

Я чту уголовний кодекс!
І ПДР теж.
Шукати всі повідомлення учасника
Vlad KR Немає
специалист
***

Повідомлень: 350
Приєднався: Apr 2013
Кривбасс
Fabia Combi Elegance ; Ford Focus II
Повідомлення: #9
18-05-2013 23:50 RE: халтурне фарбування бампера

(18-05-2013 23:41)godsdog :  Доводити з мого боку тут нема що. Ми ж не в суді. Він знає, що прогнав халтуру (думаю, що пам'ятає, незважаючи на півтора року), а тепер і я про це знаю. Він точно не буде посилатися на відсутність чеку, бо це виглядатиме смішно.

На порядність я не дуже сподіваюся. Розмова буде неприємна. Він буде мені дурню тулити, а мені доведеться доводити, що я не верблюд. Але питання таке, що саме від нього вимагати? Перефарбувати бампер? Якось закруто. Повернути частину грошей?

PS Це не другий шар фарби, а третій. Другий шар мені поклали по страховці. На гаражах один пан вчив свою доньку водити авто але та не справилась із керуванням і мене добряче буцнула. Страхова відшкодувала повну заміну бампера, але на "фірмовому сервісі" бампер акуратно запаяли і пофарбували. Але пофарбували халтурно! Колір бампера відрізнявся від кольору машини. Але я тоді був зовсім зелений і не мав найменшої думки, що таке можливе. Подумав, що така різниця в кольорі є помітною лише коли придивитися, а значить зійде. Коли мені все пояснили, то вирішив: х.. з тобою, "фірмовий сервіс". Ви трошки на мені заробили, і вважатимемо, що я вам дозволив це зробити. Але якщо наступного разу із вами виникне якась напівконфліктна ситуація, то я це момент згадаю, і використаю на свою користь. А ви кажете "фірмовий сервіс".

Думаю, если даже маляр окажется порядочным не стоит рассчитывать на денежную компенсацию, если согласится переделать пусть переделывает это уже что-то, но предупредить, что если опять полезет краска будет компенсировать материально

Поехали
Шукати всі повідомлення учасника
godsdog Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 108
Приєднався: May 2008

Повідомлення: #10
19-05-2013 22:52 RE: халтурне фарбування бампера

(18-05-2013 23:50)Vlad KR :  Думаю, если даже маляр окажется порядочным не стоит рассчитывать на денежную компенсацию, если согласится переделать пусть переделывает это уже что-то, но предупредить, что если опять полезет краска будет компенсировать материально

Не думайте, що я хочу на цьому заробити. Мене просто коробить, що доведеться ще раз викласти не малу суму за фарбування. Якщо погодиться перефарбувати (і зробить це добре), то це для мене буде якраз те, що мене повністю влаштує! Ок. Вимагатиму перефарбувати. Дякую!


Може Stealth правий і варто забити. 1.5 роки таки багато. Ще не знаю, чи піду.

Я чту уголовний кодекс!
І ПДР теж.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-05-2013 23:40 godsdog.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Кузовний ремонт та фарбування Sasha_U 0 929 09-05-2022 10:58
Останнє: Sasha_U
  фаркоп, підрізання бампера. ONazarR 13 7 634 22-04-2017 10:53
Останнє: spider_ua

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1