Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Вентилятор Радіатора (не працює 1-а швидкість)
Автор Повідомлення
skodnyk Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 115
Приєднався: Nov 2011
Львів
Skoda Fabia 1.4 / BBZ
Повідомлення: #1
23-05-2013 16:05 Вентилятор Радіатора (не працює 1-а швидкість)

Недавно їздив на Автоклімат заправляти фреон в кондюку. Працівники випадково помітили, що не працює Вентилятор Радіатора, той що більший і сказали обовьязково перевірити на СТО. Заїхав на Галант, пів години перевіряли там шось і сказали, що таки не працює 1-а швидкість, тільки 2-а. Ремонтом вентилятора не займаються, сказали тільки під заміну оригінал за 3-к гривень. Звичайно, такий варіант мені не підходить.
Китай за 850 грн теж не дуже хочеться ставити. На форумі вичитав, що в Києві ремонтує Валентин, дзвонив до нього казав, що за 450 грн може зремонтувати. Але потрібно самому його знімати, відправляти новою почтою і потім знов самому ставити.
До того ж, якщо вентилятор працює на 2-ій швидкості, то логічно припустити, що він справний (пробував рухою крутити - легко крутиться) і проблема можливо в якомусь датчику. А я буду його знімати, відправляти і не факт, що потім все буде працювати.

Цікавить питання, чи хтось стикався з такою ж проблемою і де у Львові ремонтував?

Друг, радить взагалі не чіпати вентилятор, поки двигун не почне нагріватись. Оскільки малий вентилятор працює + великий на 2-ій швидкості підстрахує в любому випадку. А авто я купляв б/у майже 2-а роки тому, і можливо, вентилятор не працював і тоді на 1-ій швидкості. І якби, не працівники Автоклімату, так би й не знав про цю проблему. За весь час, проблем з перегрівом двигуна ні разу не виникло. І 3-и дні їздив після того як взнав, теж не нагрівався.

Отже, що порадите в даній ситуції: ставити китайский вентилятор; відправляти на ремонт в Київ; забити на проблему, поки мотор не почне перегріватись; чи шукати у Львові того, хто може поремонтувати (де саме).
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-05-2013 17:33 skodnyk.)
Шукати всі повідомлення учасника
Grizzly Немає
ДОБРЯК
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Sep 2010
Львів
Octavia ІІ 1,8 TSI MG була, VW Golf SportWagen 2.0 TDI DSG6
Повідомлення: #2
24-05-2013 08:37 RE: Вентилятор Радіатора (не працює 1-а швидкість)

я б забив..
Шукати всі повідомлення учасника
Шульц Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 128
Приєднався: Jun 2009
Lemberg
Skoda SUPERB 1.8T
Повідомлення: #3
24-05-2013 09:03 RE: Вентилятор Радіатора (не працює 1-а швидкість)

Можливо тут здайдеш якісь варіанти рішення,
http://forum.skoda-club.ru/viewtopic.php?t=99743
правда так і не написано чи щось з того допогло вирішити проблему.

Китай я б не розглядав! ІМХО

Я намерен жить вечно - пока все идёт нормально)))
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Не працює звуковий сигналізатор включених габаритів Павло 12 3 841 12-04-2011 23:03
Останнє: Павло
  19січня радіоринок працює? Core(i5) 0 1 301 16-01-2011 03:04
Останнє: Core(i5)
  Потрібен б/у вентилятор uranium 4 2 202 21-06-2010 08:51
Останнє: uranium

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1