Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Переезд в Чехию
Автор Повідомлення
VVD Немає
Академик
*****

Повідомлень: 5 001
Приєднався: Jan 2012
Днепр
A5 FL 1.8 TSI 6AG
Повідомлення: #21
04-06-2013 18:46 RE: Переезд в Чехию

Прагу топит Я удивлен.
Шукати всі повідомлення учасника
Василий Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 95
Приєднався: Nov 2005

Skoda fabia 1.2(була). superb new 1.9 tdi. vw passat b8 2.0 tdi dsg
Повідомлення: #22
04-06-2013 21:41 RE: Переезд в Чехию

1.Наклейка на лобове скло називається- дальнічна знамка.
2.Раніше справді через польщу треба було їхати вночі. зараз вдень нормально тільки з жешува і до Тарнова трохи важко там 80 км не по автобамі ,все решту ,якшо через Вроцлав автобам.
3.Плата за автобам злотими і євро (курс трохи нижчий ).Прямо на дорозі стоять будки .
4.Машину не розтоновуйте там є достатньо начорно затонованих авто.Hello!
Ще шось згадаю напишу
Старайтеся не сильно перевищувати швидкість навіть на автобамах ,тому що багато поліцаїв їздять на фольцах з потужними моторами і без наклейок міліцейських і дуже швидко доганяють.Поскакали
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #23
05-06-2013 16:22 RE: Переезд в Чехию

(04-06-2013 18:40)Pavlentiy :  Замінити можна будь-які права (у мене ще "ламіновані" 2002 року)?
А поліцаї перевірять закордонний паспорт при перевірці документів (щоб побачити перетин кордону раз в 6 місяців)?

Можна поцікавитись, звідки такі знання про Чехію? Wink

Так, можна. Я міняв права 2004 року ламіновані, тепер маю ЕУ.

Якщо ви їздите на укр. номерах, будьте готові, що періодично вас будуть зупиняти поліцаї в спільних нарядах з митниками. В них в машині є база з "тормознутим" інтернетом, який постійно висне Mr. Green . Тому, вони і так будуть мати інформацію де ви їздили і коли. Перевіряють як особисті документи так, і документи на авто. До речі, коли у вас буде карточка ВНЖ, штамп в паспорт на кордоні ставити не будуть (проте, словаки та мадяри ставлять, решта ніхто не ставить, тому надаю перевагу Польщі, щоб не загаджувати паспорт).

Я фактично мешкаю в сусідній Словаччині, мені до Чехії 35 км. Smile
Інформація з "перших рук" Big Grin .

На рахунок авто.
Якщо плануєте в подальшому отримати трвалий побит, то продавайте зараз своє авто. Втратите до 15%, але за ті гроші купите Ауді А6 2,7ТДІ кватро 3-ох річне. Читайте mobile.de. Тільки з АААавто не майте справи, розводять за милу душу.

До речі. За він'єтку. Це не колка, а далнічна знамка або налепка. Колка - це по словацьки поштова марка Big Grin . Вигідно купити на рік - це 1500 корун, на місяць коштує 440 корун. Що називається відчуй різницю.
До речі, після того як наклеєте, корінець не викидайте. Без корінця наклейка не дійсна і там ОБОВ'ЯЗКОВО повинен бути вписаний ВАМИ номер вашого автомобіля. Якщо цього нема, можуть натягувати на штраф. В мене таке вже було. Але 15 хвилин милого спілкування з поліціянтами і в нього здали нерви, сам дав мені ручку, щоб я записав номер в корінець Упал и качаюсь . Дістав я його Упал и качаюсь не звикли вони, що з ними правопорушники "торгуються" Big Grin

Якщо будуть ще якість питання пишіть в особисті повідомлення. я дам свій контакт.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 05-06-2013 16:23 CHUK.)
Шукати всі повідомлення учасника
SER CLK Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 151
Приєднався: Jun 2013
Словакия
Octavia Scout 2.0
Повідомлення: #24
05-06-2013 17:55 RE: Переезд в Чехию

Яб не радив продавати машину! Людина їде в чужу країну, нічого не знае, знайомих нема.
Машину можна поставити на тимчасовий облік, принаймні я так ставив свого мерседеса, але потрібно взнавати, чи можливо то в Чехії. Я брав страхівку на 2 тижні 260 грн на кордоні (річна біля 4000, якщо не помиляюся) поставив машину на слов. номери і зробив слов. страхівку 90 евро в рік. Якщо можливо, то взнайте, чи забирають Укр. номери і тех паспотр, щоб потім не було проблем. В мене не забирали і мав 2 тех. паспорти і 2 номерів. В мене 2 прав Укр. і Євро зразок Словацькі. Доречі їду в Київ на вихідні можемо зустрітися, зізвонитися розповім і дам тел.
Шукати всі повідомлення учасника
polimnia Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 121
Приєднався: Jan 2012
Ukraine
Skoda Octavia А5 1.6MPI ,BSF. 2G2G
Повідомлення: #25
05-06-2013 21:24 RE: Переезд в Чехию

На трвалый побыт как пишет CHUK не надейтесь сильно.Раньше ,почти его не давали.Люди прожившие почти 10 лет,за несколько месяцев до 10 лет(возможность оформить трвалый побыт) получали отказ в продлении .Сейчас немного изменилось.Купить в Чехах подержанную авто нормального состояния почти невозможно.За год машина проезжает почти 100 тыс(на фирме). Отматывается кметраж и продается как с малым пробегом с минимальной потерей.На базарах машины почти все пустой комплектации,много битых.А по документам все целые и не были в аварии.Решайте сами.
Шукати всі повідомлення учасника
Coder Немає
Banned

Повідомлень: 890
Приєднався: May 2007

фабаком-12
Повідомлення: #26
05-06-2013 22:38 RE: Переезд в Чехию

продавать не стОит
до гренци с ненькой ехать 1 день, за выхи можно раз в полгода смотаться
чехи как и поляки те еще жуки
Шукати всі повідомлення учасника
CHUK Немає
Мандрівник
****

Повідомлень: 953
Приєднався: Jul 2008

Fabia Combi New 1.4 => Octavia A5 1.8TSI Elegans+=> BMW 3 E91
Повідомлення: #27
06-06-2013 09:45 RE: Переезд в Чехию

Стосовно авто.
Продавати чи не продавати, це слід вирішувати самостійно, в залежності від намірів залишатись чи ні. Тобто, при прийнятті рішення слід зважити на стратегічні наміри. А купувати раджу не в Чехії а в Німеччині і то не в комісах, а в дилерів трейд-ін (там хоч ціни трохи дорожчі зате впевнений, що не купиш собі проблему).

Стосовно трвалого побиту.
Не лякайте людей. Трвалий побит (ПМЖ) дається через 5 років проживання по преходному побиту (ВНЖ). Щодо випадків, то різні бувають, оскільки там є нюанси по безперервності проживання, наявності житла, знання мови і тд. Знаю одне, якщо людина чесно працює і не обманює поліцію, то проблем немає. Просто деякі представники нашого народу звикли в Європі поводитись як дома, і вважають, що є хитрішими за всіх, цього не люблять... з цього і випливають проблеми.

Якщо у вас офіційна робота і отримали ви преходні побит на працевлаштування, то за 5 років спокійно отримаєте трвалий.
Шукати всі повідомлення учасника
Pavlentiy Немає
Banker
**

Повідомлень: 193
Приєднався: Mar 2011
Prague, Czech Republic
Повідомлення: #28
06-06-2013 14:29 RE: Переезд в Чехию

(04-06-2013 21:41)Василий :  4.Машину не розтоновуйте там є достатньо начорно затонованих авто.Hello!
Ще шось згадаю напишу
То це там може і можна їздити затонованим. Але в основному пишуть, що проблемою є перетин польського кордону. Чи не так?
(04-06-2013 21:41)Василий :  Старайтеся не сильно перевищувати швидкість навіть на автобамах ,тому що багато поліцаїв їздять на фольцах з потужними моторами і без наклейок міліцейських і дуже швидко доганяють.Поскакали
Я так розумію, що певний такий досвід у вас є? Wink


(05-06-2013 16:22)CHUK :  Якщо ви їздите на укр. номерах, будьте готові, що періодично вас будуть зупиняти поліцаї в спільних нарядах з митниками. В них в машині є база з "тормознутим" інтернетом, який постійно висне Mr. Green . Тому, вони і так будуть мати інформацію де ви їздили і коли. Перевіряють як особисті документи так, і документи на авто. До речі, коли у вас буде карточка ВНЖ, штамп в паспорт на кордоні ставити не будуть (проте, словаки та мадяри ставлять, решта ніхто не ставить, тому надаю перевагу Польщі, щоб не загаджувати паспорт).
Мої майбутні колеги із Праги зв'язались із представником якоїсь компанії, і він пообіцяв допомогти із реєстрацією мого авто. Сказав, що податків ніяких платити не доведеться, а лише за саму реєстрацію. Більше деталей поки не знаю. Коли дізнаюсь - відпишусь.
(05-06-2013 16:22)CHUK :  Я фактично мешкаю в сусідній Словаччині, мені до Чехії 35 км. Smile
Інформація з "перших рук" Big Grin .
Значить, будемо сусідами Wink
(05-06-2013 16:22)CHUK :  На рахунок авто.
Якщо плануєте в подальшому отримати трвалий побит, то продавайте зараз своє авто. Втратите до 15%, але за ті гроші купите Ауді А6 2,7ТДІ кватро 3-ох річне. Читайте mobile.de. Тільки з АААавто не майте справи, розводять за милу душу.
Поки важко сказати, що ми плануємо. Я ще жодного разу навіть у Празі не був Smile Але, дивлячись на те "покращення", що відбувається на Батьківщині, якось бажання обов'язково повернутись додому все менше і менше. В будь-якому випадку, будемо дивитись, як воно буде.
Але дякую за пораду. Багато чув про дешеві німецькі авто, але не думав, що аж на стільки дешеві...
(05-06-2013 16:22)CHUK :  До речі. За він'єтку. Це не колка, а далнічна знамка або налепка. Колка - це по словацьки поштова марка Big Grin . Вигідно купити на рік - це 1500 корун, на місяць коштує 440 корун. Що називається відчуй різницю.
До речі, після того як наклеєте, корінець не викидайте. Без корінця наклейка не дійсна і там ОБОВ'ЯЗКОВО повинен бути вписаний ВАМИ номер вашого автомобіля. Якщо цього нема, можуть натягувати на штраф. В мене таке вже було. Але 15 хвилин милого спілкування з поліціянтами і в нього здали нерви, сам дав мені ручку, щоб я записав номер в корінець Упал и качаюсь . Дістав я його Упал и качаюсь не звикли вони, що з ними правопорушники "торгуються" Big Grin
Про це добро я вже начитався Smile Я так розумію, що платних доріг в Чехії не уникнути, і доведеться платити. До речі, а якщо мені серед року треба купити до кінця року, то платити треба буде тільки половину вартості?
(05-06-2013 16:22)CHUK :  Якщо будуть ще якість питання пишіть в особисті повідомлення. я дам свій контакт.
Відпишіть в особисті повідомлення контакти. Іще раз дякую за поради.


(05-06-2013 17:55)SER CLK :  Яб не радив продавати машину! Людина їде в чужу країну, нічого не знае, знайомих нема.
Машину можна поставити на тимчасовий облік, принаймні я так ставив свого мерседеса, але потрібно взнавати, чи можливо то в Чехії. Я брав страхівку на 2 тижні 260 грн на кордоні (річна біля 4000, якщо не помиляюся) поставив машину на слов. номери і зробив слов. страхівку 90 евро в рік. Якщо можливо, то взнайте, чи забирають Укр. номери і тех паспотр, щоб потім не було проблем. В мене не забирали і мав 2 тех. паспорти і 2 номерів. В мене 2 прав Укр. і Євро зразок Словацькі. Доречі їду в Київ на вихідні можемо зустрітися, зізвонитися розповім і дам тел.
Мабуть так і зроблю. Спочатку подивимось, як воно там буде, а далі уже вирішимо. Може на тимчасовому обліку можна і довше півроку їздити.
Дякую за пропозицію зустрітись, але я перед переїздом і новою роботою вирішив погріти кості на морі 10 днів, тому на вихідних буду за кілька тисяч км. від столиці. Smile


(06-06-2013 09:45)CHUK :  Стосовно трвалого побиту.
Не лякайте людей. Трвалий побит (ПМЖ) дається через 5 років проживання по преходному побиту (ВНЖ). Щодо випадків, то різні бувають, оскільки там є нюанси по безперервності проживання, наявності житла, знання мови і тд. Знаю одне, якщо людина чесно працює і не обманює поліцію, то проблем немає. Просто деякі представники нашого народу звикли в Європі поводитись як дома, і вважають, що є хитрішими за всіх, цього не люблять... з цього і випливають проблеми.

Якщо у вас офіційна робота і отримали ви преходні побит на працевлаштування, то за 5 років спокійно отримаєте трвалий.
Я їду в Чехію за "синьою картою". Згідно таких умов, начебто, за 5 років перебування в ЄС уже можна надіятись на ПМЖ. Але, знову ж таки, час сам покаже, як воно буде.
Колишній співробітник проживав у Празі більше року і розказав мені усі "+" і "-". Тобто я не маю особливих ілюзій стосовно життя там, і не чекаю, що все буде дуже просто. Хоча, не дивлячись на всі "-", сам він повертатись на Батьківщину уже не захотів...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-06-2013 14:51 Pavlentiy.)
Шукати всі повідомлення учасника
Coder Немає
Banned

Повідомлень: 890
Приєднався: May 2007

фабаком-12
Повідомлення: #29
06-06-2013 15:18 RE: Переезд в Чехию

а можно подробнее про "-"
Шукати всі повідомлення учасника
SER CLK Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 151
Приєднався: Jun 2013
Словакия
Octavia Scout 2.0
Повідомлення: #30
06-06-2013 17:19 RE: Переезд в Чехию

Пленку всетаки советую снять на передних дверях, просто ее рано или поздно заставят снять и как всегда в самый не подходящий момент + штраф. И как говорилось меньше нарушать, там бывают случаи, ездят полицаи на машинах без всяких разпознавательных знаком, одна машина впереди, другая позаду и вы едете через населенный пункт, передняя едет специально вяло, провоцируя на обгон, а там еще и сплошная, в это время задняя машина с камерой все пишет и вот он попандос!


(06-06-2013 15:18)Coder :  а можно подробнее про "-"
Все минусы описать сложно! Хорошо там где нас нет! Я жил 4 года в Братиславе, потом 4 в Киеве и снова приехал на 4 в Пряшев, но на совсем - никогда!


если надумаете брать машину потом, берите такую, которую потом продать можно, а не отдать за так. Я хотел Мерс брать Е 212 кузов, но они тут не популярные и продать потом тяжело, Словаки и Чехи любят Шкоду, от Ауди и БМВ просто тащатсяМирМир Еще Фольцы популярны. Кстати машины в Чехии и словакии есть дешевле чем в Германии, на это не ведитесь - там скручено все, что можно скрутить, но это все выявить легко, они даже скрутить нормально не могут.


Советую на машину сделать в Чехии полное каско, машины воруют сильно Шкоды и на запчасти, стоянок нет, можно гараж снять. Я жил в Братиславе и хотел купить шкоду, меня знакомый полицай отговорил, и за 4 года проживания под моим домом украли 5 шкодБаянБаянБаян
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-06-2013 17:39 SER CLK.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Переезд в Литву yarsumy 2 1 501 17-12-2018 17:02
Останнє: yarsumy
  Поездка в Чехию Rom@ 25 11 402 31-03-2013 10:44
Останнє: andrewg-1
  В Чехию на автомобиле Abram 14 5 204 10-07-2007 22:36
Останнє: Jenya
  Собираюсь машиной на майские в Чехию. smile 39 17 846 28-04-2007 08:43
Останнє: Saloons

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1