Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Живлення штатної активної антени на фабіії?
Автор Повідомлення
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 206
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #1
17-06-2013 22:49 Живлення штатної активної антени на фабіії?

Сьогодні мав інтим... Поможіть зрозуміти суть.
У знайомого на фабії впала чутливість радіоприймача. На сервісі зняли антену, побаили окисли у основи і передбачаючи "типовуху" відправили на заміну антени...

Ззовні справді були окисли, підсилювач чистий, трохи окислений контакт на саму антену з підсилювача. Почистив, підключили - не помогло. Міряю живлення (воно по кабелю) - нема живлення.
Дзвонимо до електрика на СТО, питаємо про живлення штатної антени. За його словами штатна Шкодівська магнітола живить антену по кабелю, для інших виробників тре ставити адаптер.

У знайомого якийсь піонер, ніякого адаптера нема і не було. Проте стверджує, що раніше нормально працювало... Курить
Через резистор в півкілоома кидаю +12 (жовтий провід) на центральну жилу, споживання 18 мА, сигнал з мінімума підскакує на 100%, прийом відмінний. Шлю знайомого купувати адаптер.
Хоче тут і негайно, і в магнітофоні Smile Ну не проблема...
Врізаю розділюючи йкондюк 100 нФ, кидаю через ті ж пів кіля і дросель на АСС. Збираю, мафон не включається Я удивлен При відключеній антені - вмикається, при підключенні антени гасне. Нічого не димить, не горить Smile
Розбираю, перевіряю, все вірно! +12 АСС через резистор і дросель на центральну жилу кабеля... Курить Перевіряю, чи мафон і кабель десь не підкорочують - все гаразд.
Пес з ним... Беру +12 з керування на саб - працює нормально Курить
Я в шоці....
Питання:
- Якщо сторонні магнітоли не мають живлення антени по каоксіалу, то як в чувака робило раніше??? І мало місце різке падіння сигналу?
- що за спецефекти з не включенням з живленням від АСС. Це ж ті самі +12 тільки через замок!
- чи мають сучасні магнітоли Піонер живлення по каоксіалу? Тобто, чи міг росто вийти з ладу магнітофон по колах живлення антени?

Все вроді дико просто однак сьогодні дивний день... не можу розставити крапки над "і" Sad

* і як у мене на турі з активною (?) атеною працює проста старенька сонька? На чутливість не жаліюсь наче... Хоч бери і розбирай, міряй Facepalm 5 років так їжджу і гадки не мав , що там може бути активна антена!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-06-2013 23:40 Porter.)
Шукати всі повідомлення учасника
Alex9178 Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 145
Приєднався: Oct 2012
Киев
Повідомлення: #2
18-06-2013 12:50 RE: Живлення штатної активної антени на фабіії?

а вы попробуйте кусок провода без 12В кинуть на центральную жилу и сигнал тоже вырастет до 100%. там проблема с антеной (усилителем) или с кабелем...
а сигнал вырастает до 100% потому что подключаемый провод используется как антенна...
Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 206
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #3
18-06-2013 13:27 RE: Живлення штатної активної антени на фабіії?

Alex9178 Брєд несете... Оцтой Мо десь в когось і проблема з підсилювачем. Однак, якщо підсилювач без живлення робити не буде навіть як справний. Відповідно чутливість антени сильно обмежена.

Зняв свій магнітофон - фантомного на антену нема.Sad Спаяв адаптер, 21 мА. У місті різниці не помітив, гляну як за містом буде.
Знайомий відзвонився - за містом паше як ніколи, купу нових станцій понаходив Smile

Дивно, що інформація про те, що антена штатна активна і потрібен адаптер фантомного живлення для не рідних магнітол є мало розповсюдженою Курить Я, от, на пятий рік лише роздуплився...
Інші паранормальні явища з першого посту розгадати так і не можу...
Шукати всі повідомлення учасника
Misterd Немає
Алексей
*****

Повідомлень: 8 078
Приєднався: Jun 2008
Поділля
Seat Ibiza ST 1.6 TDI Reference+)
Повідомлення: #4
18-06-2013 15:21 RE: Живлення штатної активної антени на фабіії?

про адаптеры для штатного усилителя тем полно даже на нашем форуме с картинками и схемами че куда и как паять...

Skoda Fabia Combi
Seat Ibiza ST
Шукати всі повідомлення учасника
dob_UA Немає
Ученик
*

Повідомлень: 7
Приєднався: Nov 2012

Повідомлення: #5
18-06-2013 15:54 RE: Живлення штатної активної антени на фабіії?

Уважаемый Портер!Я в электрике не очень,но месяц назад тоже был озадачен такой же проблемой!Подъехал к знакомому электрику,он взял усилитель(так называемый "шприц"),че то там в нем перепаял,соединил на прямую и О ЧУДО все заработалоАплодисменты!!!Так я заметил,что раньше в городе,кое где,не брал хорошо сигнал,а теперь просто супер.Прыгаю от радостиМожет попробуете,хотя научно я объяснить вам,что он сделал,не смогу!!!!Crying or Very sad
Шукати всі повідомлення учасника
Porter Немає
Інженегр
*****

Повідомлень: 2 206
Приєднався: Oct 2010
Львів
Oсtavia Tour 1.6i BFQ 2008
Повідомлення: #6
18-06-2013 16:55 RE: Живлення штатної активної антени на фабіії?

dob_UA дякую Smile у мене все працює. Тема по суті не проце. Я відстав від життя.
misterd поняв, мовчу Smile
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Робота ЦЗ (функція SAFE) та штатної сигналізації. Gr_Vetal 39 5 514 29-05-2021 18:02
Останнє: Gr_Vetal
  Підсвітка штатної магнітоли RCD 310 Nazikey 9 2 752 15-10-2015 12:41
Останнє: pup
  Постійне живлення на прикурювачі Nazariy_R 26 4 578 11-06-2015 00:15
Останнє: sklifan
Information Установка штатної сигналізації в Octavia Tour і Octavia A5 до FL. Gr_Vetal 9 3 453 10-04-2015 08:02
Останнє: Gr_Vetal
  Правильне живлення нештатної магнітоли на Octavia A5 до FL. Gr_Vetal 2 1 108 16-12-2014 22:43
Останнє: Gr_Vetal
  Пропадає живлення магнітоли VolodymyrS 7 2 219 26-06-2008 10:21
Останнє: bor4ik

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1