Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Не открывается замок багажника Octavia Tour
Автор Повідомлення
kasergo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 95
Приєднався: Jan 2013
Житомир
ТУР 1,6 AKL 2006
Повідомлення: #11
24-09-2013 15:31 RE: Не открывается замок багажника Octavia Tour

А кто подбирал коромысло, та же проблема что и у Олега(найти не могу), а покупать новый замок -как то глупо(и жаба душит).Crying or Very sadBig Grin

[Зображення: 2000e1f2c5.png]
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
kostya_ya Немає
Писатель
***

Повідомлень: 441
Приєднався: Oct 2012
Киев, борщаговка
Octavia 1,8T
Skype IDdavidenko.k
Повідомлення: #12
22-07-2015 22:32 RE: Не открывается замок багажника Octavia Tour

Помогите! Проблемма с запиранием замка.
при закрытии с брелка замок работает но не доконца закрывает, если несколько раз поклацать то закрывает.
с открытием проблеммы нет.
если прислушатся то слышно что замок как то вяленько работает, что с ним может быть? окислились контакты или нжуно менять моторчик?

[Зображення: nomua_AA_2830_MK.png]
[Зображення: 1.gif]
Давать советы всегда проще чем принимать решения.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
salj4ok Немає
Классик
****

Повідомлень: 906
Приєднався: Nov 2011
Київ-Вишневе
VW_Golf_6_1.6_TDI
Повідомлення: #13
23-07-2015 00:35 RE: Не открывается замок багажника Octavia Tour

(22-07-2015 22:32)kostya_ya :  Помогите! Проблемма с запиранием замка.
при закрытии с брелка замок работает но не доконца закрывает, если несколько раз поклацать то закрывает.
с открытием проблеммы нет.
если прислушатся то слышно что замок как то вяленько работает, что с ним может быть? окислились контакты или нжуно менять моторчик?
У мене механічний замок і точно така ж проблема.Ще три роки назад я знімав моторчик, як на мене там все ок, крутиться, смазка є. На відкривання, при першому натисканні на кнопку, моторчик ніби дотягує чи доштовхує, я вже не памятаю, механізм не до кінця, а ніби до половини. Нажимаєш ще раз, моторчик знову спрацьовує відтягує чи відштовхує вже в крайню точку. А от при закритті, нажав кнопку, моторчик вяло спрацював, довів механізм десь до половини, всі двері закриті, а багажник відкритий і при повторному закритті спрацьовує тільки цз водійської двері. Буває припаркуєшся, вийдеш, поставив на сигналку, а багажник відкритий. Знову знімаю з сигналки, відкриваю водійську дверку і клацаю цз туди сюди поки механізм закриття багажника не стане в потрібне положення. Це звичайно приносить деякий дискомфорт, коли вечером припаркувався і спішиш додому, але самому поставити обшивку багажника, щоб туди лишній раз полізти, то даже не знаю, що краще Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
пашка Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Jul 2015

Повідомлення: #14
24-07-2015 23:07 RE: Не открывается замок багажника Octavia Tour

Народ купив дві неділі назад Fabia Aktive+комбі 2010р.в. 1.4 бензін,через пару днів виявив що непрацює скло підіймач правої передрьої дверкі,і при закритті цинтрального замка та сама дверка залишається відкритою,а при відкритті вона відповідно закривається радили поміняти полюса ефекту ніякого не дало,білше того за ці дві неділі вже поміняв четвертого електрика,а чітку позицію ніхто мені так і не сказав, знаю тількі те що дверка була замінена разом з всіми комплектуючіми, а всі маркіровкі по не зрозумілим причінам зірвані,якщо в когось були такі ситуациї підскажіть що робити і взагалі в яку сторону біжати....., буду дуже вдячний.
Просто до цієї моделі в мене була октавія vrs, скаут, супер на повному приводі, але з ними ніколи небуло проблем, а тут все і сразу....................
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Илья2015 Немає
Ученик
*

Повідомлень: 49
Приєднався: Mar 2015

Повідомлення: #15
26-07-2015 14:27 RE: Не открывается замок багажника Octavia Tour

У багажніку в лівому карманчіку є моток проводів і його потрібно розмотать там побачите штекери якіпотрібно розєднати і убрати окиснення и все запрацює
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
salj4ok Немає
Классик
****

Повідомлень: 906
Приєднався: Nov 2011
Київ-Вишневе
VW_Golf_6_1.6_TDI
Повідомлення: #16
27-07-2015 14:51 RE: Не открывается замок багажника Octavia Tour

(26-07-2015 14:27)Илья2015 :  У багажніку в лівому карманчіку є моток проводів і його потрібно розмотать там побачите штекери якіпотрібно розєднати і убрати окиснення и все запрацює
Якщо я правильно зрозумів, то цей пост мені і kostya_ya. Із-за окислення на моторчик не поступає достатньо току і він не докінця відводить механізм замка? На тижні постараюсь туди долізти і про результат відпишуть Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
kostya_ya Немає
Писатель
***

Повідомлень: 441
Приєднався: Oct 2012
Киев, борщаговка
Octavia 1,8T
Skype IDdavidenko.k
Повідомлення: #17
27-07-2015 18:11 RE: Не открывается замок багажника Octavia Tour

(26-07-2015 14:27)Илья2015 :  У багажніку в лівому карманчіку є моток проводів і його потрібно розмотать там побачите штекери якіпотрібно розєднати і убрати окиснення и все запрацює

Левый карманчик, это в багажнике где арка левого колеса? у меня там стелс, придется вынимать Sad

[Зображення: nomua_AA_2830_MK.png]
[Зображення: 1.gif]
Давать советы всегда проще чем принимать решения.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
salj4ok Немає
Классик
****

Повідомлень: 906
Приєднався: Nov 2011
Київ-Вишневе
VW_Golf_6_1.6_TDI
Повідомлення: #18
03-08-2015 19:51 RE: Не открывается замок багажника Octavia Tour

Пробував сьогодны вирышити вишеописану проблему. Відігнувши карпет лівого крила, побачив там три фішки з проводами і розєднавши їх там були блискучі не окислені контакти. Значить проблему потрібно шукати в другому місці Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
winston Немає
Писатель
***

Повідомлень: 416
Приєднався: Mar 2013
Житомир
окташа bfq
Повідомлення: #19
04-08-2015 12:14 RE: Не открывается замок багажника Octavia Tour

у меня работает на туре через раз, вчера снял обшивку вроде все ок , контакты везде норма, кнопка к микрику достает, но видимо именно сам микрик через раз срабатываетОцтой че делать не знаю(((( собирал все обратно кто же сцуко так придумал конструкцию, ипался час что бы скобы все на место защелкнутьПовбывав бы

Трижды подумай сын мой, ибо одев один раз сине-белый пропеллер не снимешь его никогда!!!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
abcd95 Немає
Мастерик
***

Повідомлень: 469
Приєднався: May 2010

Octavia 2.0i AQY Combi, A5 FL 2.0TDi+DSG BKD Combi
Повідомлення: #20
04-08-2015 12:39 RE: Не открывается замок багажника Octavia Tour

У меня проблема была в одном оборванном проводе, идущем к замку. Не открывалась дверь, но закрывалась. Там идут 2 провода, поочередно подается питание на них (открыть/закрыть) Земля идет с корпуса. Я так понял. Перепеаял кусок провода в гофре. Пока работает.

Никому нельзя верить, мне можно!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Лямбда-зонд (1) Skoda Octavia Tour 2006, 1.6 BFQ. Maynard 10 9 697 03-04-2024 16:56
Останнє: o.holliak
  Octavia tour вода в дверній карті AndriiD 4 203 31-03-2024 15:04
Останнє: dot
Information Чому на прогрітому двигуні Octavia Tour 1.8T (AGU) сигналізує тиск оливи? Gr_Vetal 12 486 07-03-2024 23:00
Останнє: Gr_Vetal
  Octavia Tour mk1, airbag shcherbinkin.e 12 1 129 09-01-2024 15:19
Останнє: Андрей82
Exclamation Проблеми після встановлення діодів Octavia Tour Combi Maks_Ivanchuk 12 830 18-12-2023 21:57
Останнє: Maks_Ivanchuk
  Оцінка пошкоджень та ремонт Octavia Tour Київ SerjD 6 520 06-10-2023 10:35
Останнє: SerjD
  Не открывается задняя дверь Гриша 49 32 416 21-09-2023 20:14
Останнє: Мавпун
  Утечка антифриза. Skoda Octavia Tour 1.6 AKL VVNNVV 7 982 28-08-2023 07:27
Останнє: VVNNVV
  Обшивка багажника Octavia Tour zumnuj 2 587 23-02-2023 08:07
Останнє: zumnuj
Sad Вібрація з початком холодів, Skoda Octavia Tour(вирішено) Oleg_kh 0 611 07-01-2023 04:09
Останнє: Oleg_kh

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1