Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Обов"язкові дії майстра на СТО при заміні моторного масла
Автор Повідомлення
Jaguarko Немає
Писатель
***

Повідомлень: 509
Приєднався: Sep 2012
Славетне місто Львів
Skoda Octavia tour 1.8T
Skype IDjagyaruch
Повідомлення: #1
07-10-2013 12:39 Обов"язкові дії майстра на СТО при заміні моторного масла

Ситуація, яку я опишу нижче, частково стосується і "Обслуговування та ремонту", але все ж таки я її описую тут, так як надіюся отримати юридичну підтримку.

І так.
В червні місяці поїхав я на СТО міняти масло. Сам майстер і СТО провірені роками, плюс лояльні ціни. Враховуючи, що одночасно з тим я міняв пружини та аморти - машину підняли на підйомник і масло міняли саме коли машина була на ньому, а не на ямі.
В кінці липня поїхав на невеликий апгрейд, машину піднімають - і на захисті видно сліди масла. Знімають захист - і з під масляного фільтра видно потьоки масла. Коментар - "Не дотягнули фільтр". В результаті прийшлося долити 0,5 л. Помилку пробачив - з ким не буває.
Минулого тижня після поїздки у село прийшлося трошки рівняти захист. Машина на підйомник - а на захисті знову масло. Рівень масла - на мінімумі. Масляний фільтр - знову дотягнули. Після невеличкої сварки з майстром - нач СТО - власником домовився
про приїзд і заміну масла та фільтра з великою знижкою. Нібито часткову вину признали. Але до того треба було ще доїздити. А масло на мінімумі. Долив щ 1 л. Знову за свої кошти.
Приїхав на заміну, відкрутили масляний фільтр і спробували дотягнути отой шток (болт) на який закручується масляний фільтр. Його докрутили на пів оберта.
Коли прийшла справа до оплати - про знижку всі забули.
Аргумент - нашої вини в тому нема. Ми фільтр докрутили добре. А був недокручений шток. Тому і масло пропускало. А перевіряти дотяжку штока ми не зобов"язані. Повбывав бы

З вище описаного виникає ключове питання:
Чи десь якимись стандартами, нормами передбачено, що при перевірці масла майстер має перевірити дотяжку отого штока, на який він закручує масляний фільтр?

Буду вдячний за посилання на відповідні ресурси.

[Зображення: ab248728.gif]

amat victoria curam
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-10-2013 12:40 Jaguarko.)
Шукати всі повідомлення учасника
JorikIF Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 718
Приєднався: Nov 2012
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL 1,8 TSI
Повідомлення: #2
07-10-2013 12:52 RE: Обов"язкові дії майстра на СТО при заміні моторного масла

С юридической стороны не знаю, но элементарный здравый смысл подсказывает. что если вас не пускают (как оно обычно бывает) к месту проведения работ, то обязаны сами проверить и устранить все возможные нюансы, связанные с заменой масла и фильтра. Почти уверен, что существует некая инструкция по замене масла и, учитывая педантичный и "на дятла" буржуинский подход, там обязательно должны присутствовать подобные проверки.
Шукати всі повідомлення учасника
astrolet Немає
Любитель
*****

Повідомлень: 1 666
Приєднався: Oct 2011

Универсальчег RS 1.9TDI / A5 сарай 1,6
Повідомлення: #3
07-10-2013 12:57 RE: Обов"язкові дії майстра на СТО при заміні моторного масла

Масляный фильтр -стрелка- открутить гаечным ключом на 30 и снять, лучше всего снизу.
– Очистить уплотняемую поверхность на двигателе.
– Слегка смазать маслом резиновый уплотнитель нового фильтра.
– Ввернуть новый фильтр и затянуть от руки.
– После заливки масла проверить прогретый до рабочей температуры двигатель на герметичность


цитата из эльзы. так что не обязан,а на сколько совесть есть


да и фильтр чей был(кем куплен)?

Faba 1.9TDI (ATD)/ no EGR/no MAF/no CAT/GARRETT 2265/4Bar MAP/Pumpe-Düse 0.320/2,00bar boost/Front Cupra R FMIC/Chip Жека К
(Востаннє це повідомлення було змінене: 07-10-2013 12:59 astrolet.)
Шукати всі повідомлення учасника
Jaguarko Немає
Писатель
***

Повідомлень: 509
Приєднався: Sep 2012
Славетне місто Львів
Skoda Octavia tour 1.8T
Skype IDjagyaruch
Повідомлення: #4
07-10-2013 13:21 RE: Обов"язкові дії майстра на СТО при заміні моторного масла

Фільтр був їхній.

[Зображення: ab248728.gif]

amat victoria curam
Шукати всі повідомлення учасника
Turbo4x4 Немає
Украина
****

Повідомлень: 1 033
Приєднався: Apr 2010
Киев
Turbo 4х4 2002 ARX
Повідомлення: #5
07-10-2013 13:46 RE: Обов"язкові дії майстра на СТО при заміні моторного масла

Брал фильтра одного из не дорогих производителей, текли на разных машинах одинаково. Поэтому думаю что проблема в некондиционных расходниках. Но не расстраивайтесь бывает куда хуже, я ездил к официалам на замену масла, так те забыли слить масло. И добавили мне еще 4 литра..... Я через сутки проверил уровень и чуть не сел. Все закончилось спорами и битьем себя в грудь что этого не может быть, но откуда в двигателе оказалось лишних пару литров масла ни кто так и не сказал.

https://youtu.be/WC3WYRZz9v0
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1