Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Законопроект об усилении ответственности. ОБСУЖДЕНИЕ.
Автор Повідомлення
Mazh Немає
На общественных началах...
*****

Повідомлень: 1 430
Приєднався: Apr 2007

Aveo 1.5 (красная черепашка)
Повідомлення: #151
21-10-2008 12:01  

KnayzS :если у кого действующие таблицы.
Леплю потихоньку, кум попросил, т.к. не умеет читать много букв Mr. Green

Зы. слеплю - кину сюда...

Алексей
Памятка водителю в Юридической ветке!
Шукати всі повідомлення учасника
ОМсhik Немає
мы белые и пушистые)))
*****

Повідомлень: 5 828
Приєднався: Feb 2008
Киев
VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi
Повідомлення: #152
21-10-2008 12:07  

Mazh :
KnayzS :если у кого действующие таблицы.
Леплю потихоньку, кум попросил, т.к. не умеет читать много букв Mr. Green

Зы. слеплю - кину сюда...
л, сама такая же, если честно, поэтому буду очень благодарна!!! Hello!

[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]
Мир прекрасен!.. как это объяснить тем, кто пострадал за этот МИР?!...®
Шукати всі повідомлення учасника
KnayzS Немає
Классик
****

Повідомлень: 998
Приєднався: Jun 2008

Octavia WTS
Повідомлення: #153
21-10-2008 12:42  

Mazh :
KnayzS :если у кого действующие таблицы.
Леплю потихоньку, кум попросил, т.к. не умеет читать много букв Mr. Green

Зы. слеплю - кину сюда...

в очередной раз Respect и Аплодисменты
Шукати всі повідомлення учасника
MMR Немає
Ученик
*

Повідомлень: 7
Приєднався: Mar 2007

Skoda Octavia Tour 1.8T
Повідомлення: #154
21-10-2008 14:21  

Есть вот такой раздел в тексте закона:
--------------------------
48 ) у статті 258:
у частині першій слова і цифри “частинами третьою, четвертою і п‘ятою статті 1331” виключити;
частину третю замінити чотирма новими частинами такого змісту:
“У випадках, передбачених частиною першою цієї статті, уповноваженими органами (посадовими особами) на місці вчинення правопорушення виноситься постанова по справі про адміністративне правопорушення, відповідно до вимог статті 283 цього Кодексу.
Якщо під час складання постанови по справі про адміністративне правопорушення, особа оспорить допущене порушення і адміністративне стягнення, що на неї накладається, то уповноважена посадова особа зобов’язана скласти протокол про адміністративне правопорушення, відповідно до вимог статті 256 цього Кодексу. Цей протокол є додатком до постанови по справі про адміністративне правопорушення.
Постанова по справі про адміністративне правопорушення та протокол про адміністративне правопорушення, у разі його оформлення, складаються у двох екземплярах, один з яких вручається особі.
У разі виявлення адміністративного правопорушення в сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксованого за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото – і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото-і кінозйомки, відеозапису, протокол про адміністративне правопорушення не складається, а постанова у справі про адміністративне правопорушення виноситься без участі особи, яка притягається до адміністративної відповідальності. Копії постанови у справі про адміністративне правопорушення та матеріалів, зафіксованих за допомогою працюючих в автоматичному режимі спеціальних технічних засобів, що мають функції фото – і кінозйомки, відеозапису чи засобів фото-і кінозйомки, відеозапису, надсилаються особі, яка притягається до адміністративної відповідальності, протягом трьох днів з дня винесення вказаної постанови”;
--------------------------
Подскажите, правильно ли я понимаю, что если я не соглашусь с решением и суммой штрафа на месте, то ГАИ составляет, как и ранее, протокол (в дополнение к своему постановлению о взыскании штрафа) и передает его в суд, и требовать оплаты на месте не имеет права

Вот ссылка на табличку, адекватность не проверял.
http://nikinfo.net/news/news.php?id=6970
Шукати всі повідомлення учасника
KnayzS Немає
Классик
****

Повідомлень: 998
Приєднався: Jun 2008

Octavia WTS
Повідомлення: #155
22-10-2008 10:41  

MMR :Подскажите, правильно ли я понимаю, что если я не соглашусь с решением и суммой штрафа на месте, то ГАИ составляет, как и ранее, протокол (в дополнение к своему постановлению о взыскании штрафа) и передает его в суд, и требовать оплаты на месте не имеет права

да, так оно и должно быть
Шукати всі повідомлення учасника
Pivik Немає
Писатель
***

Повідомлень: 555
Приєднався: Nov 2007

Окташка
Повідомлення: #156
22-10-2008 13:31  

KnayzS :
MMR :Подскажите, правильно ли я понимаю, что если я не соглашусь с решением и суммой штрафа на месте, то ГАИ составляет, как и ранее, протокол (в дополнение к своему постановлению о взыскании штрафа) и передает его в суд, и требовать оплаты на месте не имеет права

да, так оно и должно быть

и до оплаты оставляет твои права у себя Twisted Evil

"Сколько раз я вам говорил, делайте что хотите, но не оставляйте документов, не оставляйте следов."
XVI съезд ВКП(б) 1930г.
Шукати всі повідомлення учасника
KnayzS Немає
Классик
****

Повідомлень: 998
Приєднався: Jun 2008

Octavia WTS
Повідомлення: #157
22-10-2008 14:57  

Pivik :и до оплаты оставляет твои права у себя Twisted Evil

никак у знакомых гаишников уточнить не могу.но в законопроекте не написано это, имеют права забирать согласно чего?за пьянку и т.д. или за всё и до решения изъять или оплатить?!не понятно
ну хорошо, если до оплаты, то что потом бегать искать гайца для того что бы забрать права?или где их забирать?короче не понятно
Шукати всі повідомлення учасника
MMR Немає
Ученик
*

Повідомлень: 7
Приєднався: Mar 2007

Skoda Octavia Tour 1.8T
Повідомлення: #158
22-10-2008 15:43  

Т.е. права заберут до факта оплаты, а, по идее, выдадут справку?
А где вы вычитали, что они должны в этом случае забрать права? На каком основании?
Шукати всі повідомлення учасника
KnayzS Немає
Классик
****

Повідомлень: 998
Приєднався: Jun 2008

Octavia WTS
Повідомлення: #159
22-10-2008 15:46  

MMR :Т.е. права заберут до факта оплаты, а, по идее, выдадут справку?
А где вы вычитали, что они должны в этом случае забрать права? На каком основании?
+1
Шукати всі повідомлення учасника
Pivik Немає
Писатель
***

Повідомлень: 555
Приєднався: Nov 2007

Окташка
Повідомлення: #160
23-10-2008 10:59  

KnayzS :
MMR :Т.е. права заберут до факта оплаты, а, по идее, выдадут справку?
А где вы вычитали, что они должны в этом случае забрать права? На каком основании?
+1

Сорри, забыл добавить "ИМХО", просто предположил Хм

"Сколько раз я вам говорил, делайте что хотите, но не оставляйте документов, не оставляйте следов."
XVI съезд ВКП(б) 1930г.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1