Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
постанова про відкриття виконавчого впровадження
Автор Повідомлення
yoichi Немає
айтишник
**

Повідомлень: 236
Приєднався: Jan 2008
Kiev
Fabia new white
Повідомлення: #21
20-10-2009 14:30  

успехи никак: ответа нету, и я вроде так припоминаю, что я письма отправила, а подписи моей на них нету (тупо забыла подписать... О_о)
а так вот пока нет времени почитать, что и когда они мне должны ответить и что ответить им если они не ответят мне в сроки..
ЗЫ: на мыло отправила.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
yabeda Немає
ТаксАвод)
****

Повідомлень: 807
Приєднався: Jul 2006
Киев
KIA "РИК" Sorento, Cruze"Наследник", была - Окташа 2,0
Повідомлення: #22
22-10-2009 15:14  

письмо с уведомлением отправили?

машина - не средство передвижения, а источник удовольствия... (с)
http://www.drive2.ru/cars/kia/sorento/sorento/yabedka/
http://www.magichunter.narod.ru
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
yoichi Немає
айтишник
**

Повідомлень: 236
Приєднався: Jan 2008
Kiev
Fabia new white
Повідомлення: #23
22-10-2009 15:37  

yabeda :письмо с уведомлением отправили?

лист рекомендований (с уведомлением не было почему-то.. они при мне ещё 3м людям сказали, что бланков нет. чёто такое)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
mako Немає
Писатель
***

Повідомлень: 266
Приєднався: Jun 2008
Київ-Львів
Octavia 1.8T (WTS)
Повідомлення: #24
17-02-2010 23:45 Ответ:

Сегодня получил шедевр в виде «постанови про відкриття виконавчого впровадження від 13.02.2010». Я удивлен
«Я, державний виконавець Сол****** Роман Богданович, розглянув документ щодо примусового виконання:
- назва документу: постанова № ВС 049*** виданий 17.09.2010
- документ видав: Відділ ДАІ
- про: стягнення штрафу в розмірі 680 грн.
- Боржник: mako
- Стягувач: Держава
Дата набрання рішенням чинності: 17.09.2010
ПОСТАНОВЛЯЮ:
1. Відкрити виконавче провадження з виконання:
2. Боржнику добровільно виконати:до 20.02.2010 р..


Можете не спрашивать, все даты переписал правильно. Не знаю, кем надо быть, чтобы в феврале 2010 выносить постановление об открытии исполнительного производства по постанове, которая вступит в силу только в сентябре 2010.

Предыстория такова: 17.09.2009 поймали на фен. Выписали протокол без постановления, потому что на месте написал ходатайство с требованием «Надати мені можливість реалізувати моє право на правову допомогу. Надати мені час для вибору захисника моїх прав, у зв’язку з чим розгляд справи про адміністративне правопорушення відкласти на іншу дату. Про дату, час та місце розгляду справи повідомити письмо». С тех пор ни слуху, ни духу. Постанов от ГАИ не получал. Писем не приходило.

Теперь вот подбросили в ящик обычное (не заказное) письмо с постановлением от исполнителя. Сижу и думаю с какой стороны начинать, что и кому писать? HuhДятел

А как у вас все прошло? Чем завершилось?

P.S. Единственное что порадовало из всего, так рабочая сцылко из этого постановления, мол «Cторони виконавчого провадження мають право знайомитися з матеріалами виконавчого провадження, унесеними до Єдиного державного реєстру виконавчих проваджень, за адресою в мережі Інтернет https://trade.informjust.ua/ ідентифікатор для доступу ***********»
Шукати всі повідомлення учасника
evgene Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 86
Приєднався: Feb 2008
Киев
Skoda Octavia 1.9 TDI, 66kw
Повідомлення: #25
18-02-2010 10:35 Ответ:

(17-02-2010 23:45)mako :  «Надати мені можливість реалізувати моє право на правову допомогу. Надати мені час для вибору захисника моїх прав, у зв’язку з чим розгляд справи про адміністративне правопорушення відкласти на іншу дату. Про дату, час та місце розгляду справи повідомити письмо».
Можете скинуть в личку, если есть конечно, шаблон такого ходатайства? На кого писать (гаишника / его начальника)? Что еще должно быть указано в этом ходатайстве?
Спасибо.
Шукати всі повідомлення учасника
mako Немає
Писатель
***

Повідомлень: 266
Приєднався: Jun 2008
Київ-Львів
Octavia 1.8T (WTS)
Повідомлення: #26
21-02-2010 21:06 Ответ: постанова про відкриття виконавчого впровадження

(18-02-2010 10:35)evgene :  Можете скинуть в личку, если есть конечно, шаблон такого ходатайства? На кого писать (гаишника / его начальника)?

Конечно, могу. Творчество все-таки не мое, а общее – из интернета:

.doc  про надання права на захист_ver1.doc (Розмір: 35,5 кб / Завантажень: 37)

.doc  про надання права на захист_ver2.doc (Розмір: 26,5 кб / Завантажень: 32)
(18-02-2010 10:35)evgene :  Что еще должно быть указано в этом ходатайстве?
см. интересный док
.doc  Шаблон даних зупинки.doc (Розмір: 109,5 кб / Завантажень: 35)
Hello!
(17-02-2010 23:45)mako :  Сижу и думаю с какой стороны начинать, что и кому писать? HuhДятел

Посидел, подумал, погуглил и вот что получилось:
После того, как в исполнительной службе ввели электронную систему доступа к документам - жизнь этих клерков немножко изменилась. Теперь они все дела вводят в единую базу, доступ к которой имеет любая из сторон по делу. В идеальном варианте и каждый гражданин Украины на случай, если ему захочется узнать, нет ли против него исполнительного дела. (К сожалению, пока эта функция не работает). Поскольку мой госисполнитель получил постановление, датированное 17.09.2009 г. он, понятное дело должен был его вернуть в ГАИ без рассмотрения и те соответственно аннулировать протокол. Поскольку открывая исполнительное дело и вводя информацию о датах с 2009 года в электронную систему она б ему сразу выдала ошибку, что он нарушает закон или предупредила что с датами он чего-то перепутал, ну или вообще отказалась принимать от него некорректные данные. Так нет, у него «мысль на выдумки больна» ведь сидит он в своем кабинете целыми днями и скучно ему там. Вот он и придумал способ обмануть электронную систему и при этом поднять свой статус перед руководством, мол вот сколько я дел за этот месяц рассмотрел. А в конце месяца еще и премию сам попросит по показателям его работы. Одним словом, взял этот человечек и преднамеренно изменил дату в своем постановление с сентября 2009 на сентябрь 2010 года. И по-барабану ему было что на улице февраль, а он на основание простроченного постановление намутил точно такое же только с будущего времени.
Меня понятное дело, как любого нормального человека, заинтересовала эта «машина» с которой можно получать документы из будущего. Предвкушая сколько денег можно заработать, имея у себя такой станок, я решил покуситься на святое и выяснить, кто этот счастливчик и не желает ли он поделится своим секретом. Поскольку он не захотел сам со мной общаться, пришлось прибегнуть к более суровым действиям и придать этому делу гласность.
Так на свет появилась первая жалоба на человека фокусника:


Начальнику Відділу Державної Виконавчої Служби *** районного управління юстиції, Львівська обл.
Копія: Прокуратура *** району Львівська обл.,

Від: mako тел.

Скарга

До мене, mako, 17.02.2010 р. надійшов лист від виконавчої служби про відкриття щодо мене виконавчого провадження за Постановою ВП № ХЗ-1 від 13.02.2010 р. державним виконавцем Б*а*р*а*н*о*м Р.Б. на підставі виконавчого документа – Постанови в справі про адміністративне правопорушення № ХЗ-2 від 17.09.2010 р.
Прошу зазначити, що даний виконавчий документ, я не отримував і, відповідно, не мав змоги оплатити його або оскаржити у встановлений законом строк. Тому отримання Постанови про виконавче впровадження стало для мене несподіванкою. Також зазначаю, що виконавчий документ, на підставі якого, 13.02.2010 р. державний виконавець Б*а*р*а*н Р.Б. Р.Б. відкрив виконавче провадження, набуває чинності у майбутньому часі, а саме 17.09.2010 р.

Вважаю, що дії державного виконавця грубо порушують норми діючого законодавства України,зокрема:

1. Перше, що наштовхує на підозру в порушенні державним виконавцем норм діючого законодавства – те, що постанова про відкриття щодо мене виконавчого провадження винесена на підставі виконавчого документа, а саме Постанови ВДАІ № ХЗ-2 від 17.09.2010 р, що не має законної сили. Даний виконавчий документ не вступив у законну силу станом на 13.02.2010р. - дату, коли було відкрите виконавче провадження, оскільки виконавчий документ повинен набрати чинності 17.09.2010р.
Вважаю, даний факт, свідчить про наступне: постанова ВДАІ № ХЗ-2 від 17.09.2010 р. отримана державним виконавцем з порушенням передбачених законом строків пред’явлення до виконання виконавчих документів, тобто з порушенням пп. 4 ст. 21 Закону України «Про виконавче впровадження» та порушенням пп. 1 ст. 24 Закону України «Про виконавче впровадження», а саме Прийняття виконавчого документа до виконання: Державний виконавець зобов'язаний прийняти до виконання виконавчий документ і відкрити виконавче провадження, якщо не закінчився строк пред'явлення виконавчого документа до виконання і цей документ відповідає вимогам, передбаченим цим Законом, та пред'явлений до виконання до органу державної виконавчої служби за належним місцем виконання рішення.

2. Копія постанови ВП № ХЗ-1 від 13.02.2010 р. про відкриття щодо мене виконавчого провадження була направлена в мою адресу лише 16.02.2010 р., про що свідчить отриманий поштовий конверт з відбивкою поштового штемпеля.
Вважаю, даний факт, свідчить про порушення державним виконавцем ч.5 ст.24 Закону України «Про виконавче впровадження», де зазначено, що «копія постанови про відкриття виконавчого провадження не пізніше наступного дня надсилається стягувачу, боржнику та органу (посадовій особі), який видав виконавчий документ»

3. Прошу зазначити, що відповідно до пункту 3 частини першої статті 26 Закону України «Про виконавче впровадження», «якщо рішення на підставі якого видано виконавчий документ, не набрало законної сили, окрім випадків, коли воно у встановленому законом порядку допущено до негайного виконання», державний виконавець Б*а*р*а*н Р.Б. повинен був відмовити у відкриті виконавчого провадження на підставі ст.19 Закону України «Про виконавче впровадження».

У зв’язку із грубим порушенням Закону зі сторони виконавчої служби, посилаючись на вищенаведене та керуючись ст. 1, 4, 6 (ч.1), 14, 16 (ч.1), 19, 20 Закону України «Про звернення громадян» та ст. 8. Закону України «Про виконавче впровадження» прошу:

1. Скасувати постанову про відкриття виконавчого провадження ВП № ХЗ-1 від 13.02.2010 р. як таку, що винесена з порушенням чинного законодавства; та вношу клопотання про закінчення виконавчого провадження повернення виконавчого документу без виконання;

2. Провести службове розслідування по факту незаконних дій державного виконавця Б*а*р*а*н*а Р.Б. із застосуванням відповідних заходів впливу;

3.Про результати розгляду даної скарги та про прийняте рішення повідомити письмово у порядку та терміни передбаченими Законом України «Про звернення громадян».



У зв’язку з тим, що в даний час виконавча служба намагається на мене накласти штраф, та на підставі вищевикладеного, та керуючись ст. ст. 12, 19 Закону України «Про прокуратуру» прошу:

1.Перевірити на предмет додержання норм діючого законодавства України, державного виконавця Відділу державної виконавчої служби **** районного управління юстиції Б*а*р*а*н*а Р.Б., безпосередньо по виконавчому провадженню № ХЗ-1.

2. Про результати розгляду даної скарги та про прийняте рішення повідомити письмово у порядку та терміни передбаченими Законом України «Про звернення громадян».

Додаток:
1. Копія постанови про виконавче впровадження ВП № ХЗ-1 від 13.02.2010р. (1 арк.)
2. Копія поштового конверта з відбивкою поштового штемпеля.

18.02.2010р. Підпис.

После этого все красиво упаковал и отправил заказным с уведомлением в исполнительную и прокуратуру.
Пока жду ответа и выкладываю вордовский вариант этого документа здесь. Если еще комуто надо - стучите в личку.


.doc  Скарга постанова про виконавче впровадження_АМ_blinded.doc (Розмір: 40,5 кб / Завантажень: 73)
(Востаннє це повідомлення було змінене: 21-02-2010 21:46 mako.)
Шукати всі повідомлення учасника
bboorryyss Немає
автоюзер
*****

Повідомлень: 2 958
Приєднався: May 2009
Черновцы
Octavia FL 1.6 BSE Ambiente
Повідомлення: #27
22-02-2010 09:37 Ответ: постанова про відкриття виконавчого впровадження

А не отмажутся? Типа опечатка...

Детям нельзя пользоваться интернетом!
Интернет от детей глупеет!
Шукати всі повідомлення учасника
evgene Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 86
Приєднався: Feb 2008
Киев
Skoda Octavia 1.9 TDI, 66kw
Повідомлення: #28
22-02-2010 10:50 Ответ: постанова про відкриття виконавчого впровадження

(21-02-2010 21:06)mako :  Конечно, могу. Творчество все-таки не мое, а общее – из интернета:
Спасибо, mako!
Шукати всі повідомлення учасника
mako Немає
Писатель
***

Повідомлень: 266
Приєднався: Jun 2008
Київ-Львів
Octavia 1.8T (WTS)
Повідомлення: #29
22-02-2010 13:29 Ответ: постанова про відкриття виконавчого впровадження

(22-02-2010 09:37)BBOORRYYSS :  А не отмажутся? Типа опечатка...
Допустим. Если напишут, что очепятка. И что из этого? Все равно дело нельзя заводить по срокам. Если заведут – то снова нарушение закона и превышение служебных полномочий. Сомневаюсь я, что он во второй раз пойдет на такой подвох после запроса из прокуратуры. Кроме этого не мог же я сам написать, что у меня есть этот протокол только он за 2009 год. Копию от исполнителя я же не получал. И чисто формально я оперировал только его постановлением, которое мне подбросили в почтовый ящик.
Пока жду ответа, там посмотрим. Зацепил меня этот «преднамеренный» человечок. Если будет время и желание, то чисто из принципа затребую от него возмещения моих расходов в размере 1.7 грн. за пересылку письма. Наверное.

P.S. может все-таки эта машина будущего существует и мы с ним договоримся на совместное использование. Курить
Надежда умирает последней!КуритьКурить
(Востаннє це повідомлення було змінене: 22-02-2010 13:32 mako.)
Шукати всі повідомлення учасника
mako Немає
Писатель
***

Повідомлень: 266
Приєднався: Jun 2008
Київ-Львів
Octavia 1.8T (WTS)
Повідомлення: #30
07-03-2010 12:29 Ответ: постанова про відкриття виконавчого впровадження

(22-02-2010 09:37)bboorryyss :  А не отмажутся? Типа опечатка...
Не отмазались. Прыгаю от радости
В электронной базе ГИС появилась новая запись от 3.03.2010 – «ПОСТАНОВА про відмову у відкритті виконавчого провадження (відмову в прийнятті до провадження виконавчого документа) видана начальником ВДВС на підставві порушення вимог ст. 19 Закону України «Про виконавче провадження», а саме прийнято до виконання виконавчий документ коли закінчився строк пред’явлення виконавчого документа до виконання. Постнановляю: 1. Відмовити в прийнятті до провадження виконавчого документа та у відкритті виконавчого провадження з примусового виконання;
2. Копію постанови направити заявникові.
3. Постанова може бути оскаржена до суду в 10-денний строк з моменту її одержання.
Пока я жду официального ответа из ГИС и Прокуратуры. Получается, что постановление ГИС об открытие дела отменили, а постановление ГАИ о взыскание штрафа остается без рассмотрения. Я этого постановления на 340*2=680 грн. не видел. Интересуют дальнейшие мои действия.
Если постановление ГИС не будет обжаловано ГАИ, значит они согласились с ним. Если постановление ГИС вступит в законное действие, значит постановление ГАИ на 680 грн больше не может быть мне предъявлено к исполнению. Чисто теоретически, ГАИ автоматически должно удалить информацию об этом протоколе и штрафе из их базы, если таковая была туда внесена.
Вопрос к юристам и просто знающим людям: теперь можно спать спокойно? Курить Может еще что-то надо сделать?
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Постанова пришла слишком поздно seifer 3 3 317 27-05-2010 13:25
Останнє: GrivnaDolar
  Протокол и постанова без свидетелей и доказательств evgene 69 19 844 25-02-2010 12:02
Останнє: mako
  Постанова. Стоянка под мостом. ShpileR 7 3 541 13-10-2009 16:06
Останнє: BuX

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1