Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
моторист
Автор Повідомлення
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #11
09-01-2014 09:11 RE: моторист

(08-01-2014 20:44)Ramires :  
(08-01-2014 20:38)bobryk200 :  Я двома руками проти іфкара.

Можна дізнатись чому ?

Можете прочитати мій посту тут http://www.skoda-club.org.ua/forum/showt...023&page=2
Але це ще не все.
1) Їздив на розвал-сходження на бусі на ультрамодний сучасний суперточний стенд (від місця ремонту було найближче - з Черніїіва), 2 рази перероробляли, тянуло вправо - потім поняв, що штурпаки - поїхав до мужика на Тисменецький біля Рено сервісу, який без електронного стенда виставив так що перестало тягнути вправо і досі все ОК
2) Міняв цепь на фабії 1.4 AME - зробили, але з сальника колінвала масло почало рікою текти, приїхав переробили і поміняли сальник, який надірвали при заміні.
3) Через тисяч 7 поїїхав бо з прокладки піддона (герметик) масло почало сочитись - на вимогу заміни по гарантії, після спорів - вламали мене на ремонт 50/50 на витратні частини без оплати праці.
4) через 10-15 тис ланц почав гриміти так, що прийшлось знов міняти (перший раз до заміни ланц відїздив 100 тис.). так що 15 тис це жесть.
5) Поїхав другий раз раз міняти до них ланц - поміняли - все ок до сих пір.
Але поцарапали дверку і зразу олівцем закрасили - побачв тільки на 2 день.
6) Долили мені в ОЖ G12++ - ОЖ G12, не спитавшись чи треба чи не треба, хоча телефон мали могди спитатись (а майже ціла банка 1,5 л g12++ була в багажнику)
7) Діагностика жесть - вони відкривають книжку (витяг з ЕЛЬЗА) і дивляться, якщо наприклад є якась помилка і в висновку до неї написано - заменить болк управления двигателем - діагност так і каже треба міняти ЭБУ двигуном - це коштуэ -1000$. думати ніхто нехоче. Простіше поміняти - 10 фільтрів повітряних по 40 грн, чим перйматися поблемами клієнта, тим більше такими де треба думати.
Cool Коли приїхали з другом купляти октавію, особисто бачив як майстер продавав робочі свічки накалу наліво, які зняв у клієнта і сказав, що вони не робочі.
9) Потім на тій октавії коли міняли зубчатий ремінь з роликами - коли знімали бампер - бампер гонорово впав з підйомника до підлоги - ми якраз каву пили 2 на поверсі і все бачили.
10) коли вони ще були не в новому павільйоні, а там разом з жигулями, то був шокований як міняли привідний зубчатий ремінь на дизелі - міток маркером наставили і вперед. При заміні на 1,9 дизелі такий спрощений підхід з мітками маркером може обернутись погнутими клапанами.
11) при перевірці ходової - слюсар інтуїтивно називає пошкоджені вузли, опираючись на дані з практики, що вилітає найчастіше по нашим поганим дорогам (незважаючи що деякі деталі щойно замінені). Але коли авто на гарантії вперто не чує стуків і не бачить люфтів.
12) ітд. - можу ще писати про них, негативу дуже багато.
Останнє що не сподобалось -але це не робота СТО, а робота салону
Це коли записались з кумом через сайт на тест-драйв шкоди. Кум хотів купити нову A5 TSI. Через 15 хв. перзвонили мені і йому з Києва, щось нас попитали - сказали що нам перезвонять з салону Івано-Франківська напротязі дня. Куму перезвонили і сказали що нової А5 ще нема, але через 2 тижні-місяць появиться, дані є , вони перезвонять. Мені так і не дзвонили. Пройшло більше 2 місяців куму і мені не дзвонили.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-01-2014 09:17 makedonsky.)
Шукати всі повідомлення учасника
Gr_Vetal Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 113
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #12
09-01-2014 09:42 RE: моторист

Треба це виставити в гілці про СТО..., Чи писали Ви такого листа в Єврокар, якщо так то який результат ?Hello!

Skoda Simply Clever.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-01-2014 09:51 Gr_Vetal.)
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #13
09-01-2014 10:20 RE: моторист

(09-01-2014 09:42)Gr_Vetal :  Треба це виставити в гілці про СТО..., Чи писали Ви такого листа в Єврокар, якщо так то який результат ?Hello!

так я частину і написав. Там небагато відгуків про наше фірмове СТО, але здається мені що майже всі якщо не свфі негативні. Писати в Єврокар - писав на електронку. І відповідь прийшла на зразок - дякуєм за Ваше звернення ітд. Більше не писав. Треба щоб всі писали тоді толк може буде. а більший толк буде якщо директор того СТО своїми підлеглими керувати буде.
А доти будуть працювати абияк користуючись своїм монопольним становищем у нас в області - по принципу - косі бабло косі, пусть лохі цепенєють - ми поющіє трусиBig Grin.
Шукати всі повідомлення учасника
Gr_Vetal Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 113
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #14
09-01-2014 10:27 RE: моторист

Треба не частину виставити, а весь зміст повідомлення...

Skoda Simply Clever.
Шукати всі повідомлення учасника
Andrii. Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 204
Приєднався: Aug 2013
Івано-Франківськ
Skoda octavia a5 1.6 MPI 2007
Повідомлення: #15
09-01-2014 10:31 RE: моторист

на 1500 тисячі 400 грамм взяла! зараз просто 90 тисяч буду повне ТО робити так заодно нехай і подивляться
Шукати всі повідомлення учасника
Gr_Vetal Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 113
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #16
09-01-2014 10:35 RE: моторист

Це не великий пробіг, а розхід масла дуже великий...Hello!

Skoda Simply Clever.
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #17
09-01-2014 11:38 RE: моторист

(09-01-2014 10:31)Andrii. :  на 1500 тисячі 400 грамм взяла! зараз просто 90 тисяч буду повне ТО робити так заодно нехай і подивляться

Так масло трохи тікає. Я би на Вашому місці так і поступив спочатку поміняв сальники клапанів, а потім потспостерігав якщо жор масла не зменшиться, тоді скоріше за все маслозйомні кільця на заміну (можливо залягли або закоксувались). а перейти на 5w-50 чи 10w-60 і подивитись чи розхід зменшиться. Компресія напевно висока була при замірі?
Яка компресія по циліндрах якщо не секрет?
Який пробіг?
П.С. А масло випадково не 5w-30 заливаєте?
Шукати всі повідомлення учасника
Andrii. Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 204
Приєднався: Aug 2013
Івано-Франківськ
Skoda octavia a5 1.6 MPI 2007
Повідомлення: #18
09-01-2014 11:46 RE: моторист

5w40 на рахунок компресії в одиницях не знаю. проте на діагностиці сказали що нормально. я просто її придбав тільки і от почало вилазити. мене більше лякає що юбка поршня може калатати до прогріву але ця теорія 50на50 в різних мотористів! просто не знаю чим грозить бо на сто в крихівцях сказали що крім дратівливого звуку при прогріві нічим не грозить якщо буде масло. такщо хочу спочатку хочу зменшити до мінімуму розхід! питав може варто продати але по стану машини сказали що не варто бо машина в дуже хорошому стані не бита, відмінна динаміка їзди! тай також трохи руки приклав до неї шкода продавати,сам їжджу мало
Шукати всі повідомлення учасника
makedonsky Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 021
Приєднався: May 2010
Ивано-Франковск
Fabia AME, A4 B8.5 AR
Повідомлення: #19
09-01-2014 12:03 RE: моторист

(09-01-2014 11:46)Andrii. :  5w40 на рахунок компресії в одиницях не знаю. проте на діагностиці сказали що нормально. я просто її придбав тільки і от почало вилазити. мене більше лякає що юбка поршня може калатати до прогріву але ця теорія 50на50 в різних мотористів! просто не знаю чим грозить бо на сто в крихівцях сказали що крім дратівливого звуку при прогріві нічим не грозить якщо буде масло. такщо хочу спочатку хочу зменшити до мінімуму розхід! питав може варто продати але по стану машини сказали що не варто бо машина в дуже хорошому стані не бита, відмінна динаміка їзди! тай також трохи руки приклав до неї шкода продавати,сам їжджу мало

Міняй сальники клапанів, почисти трубки вентиляції картерних газів.
Після заміни і чистки викрути свічки і очисти розчинником (напевно буде нагар) або заміни на нові. Поїздиш трохи - подивишся на рівень масла.
Якщо і дальше буде тікати то напишеш мені в ЛС, домовимось, приїдеш до мене - і я поміряю компресію і оціним чи може бути справа в кільцях. Але не зараз - наприклад весною

пробіг напиши. ВАГ-ком маєш щоб провірити чи скручений чи оригінальний на всякий випадок?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-01-2014 12:04 makedonsky.)
Шукати всі повідомлення учасника
Andrii. Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 204
Приєднався: Aug 2013
Івано-Франківськ
Skoda octavia a5 1.6 MPI 2007
Повідомлення: #20
09-01-2014 12:19 RE: моторист

ні такого нічого не маю. а таке ще тоді питання що потрібно поміняти при то на 90 тисячах. зараз
89700км
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1