Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли Вы агрессию РФ против Украины?
Голосування завершено.
Да 6.16% 70 6.16%
Нет 92.87% 1055 92.87%
Это меня не касается 0.97% 11 0.97%
Всього 1136 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Війна РФ проти України (до 24.02.2022)
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #63151
10-09-2019 11:37 RE: Агресія РФ проти України

Цитата:Volodymyr Ariev
1 ч.
Післязавтра комітет ПАРЄ з питань рівності і недискримінації розглядає проект доповіді з кримсько-татарського питання. Там буде 4 росіян-окупантів. Там, напевно, не буде 3 українців, бо голова ВР просто не підписує відрядження мені, Мустафі Джемілеву і Андрію Лопушанському. Є різні чутки з цього приводу, але є остання надія, що це просто технічне непррозуміння. Наслідок такий:
ми, як ініціатори доповіді з дискримінації кримських татар, будемо позбавлені можливості представити позицію і трьох голосів на підтримку адекватного тексту резолюції. Ми не зможемо завадити російським поправкам, які можуть знищити дух резолюції.
Якщо після цього попередження ситуація не зміниться, можна буде говорити про свідоме перешкоджання членам чинної делегації в ПАРЄ завершити виконання своїх обов‘язків і захистити проект резолюції з питання дискримінації кримстких татар.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #63152
10-09-2019 12:24 RE: Агресія РФ проти України

FacepalmFacepalmFacepalm

Для відновлення довіри за столом переговорів і деокупації Донбасу в партії "Слуга народу" готові говорити про виведення американських інструкторів з території України.


"Звичайно, це покращить атмосферу за столом переговорів - коли воно буде зроблено, воно дозволить перейти до якогось наступного питання. Не обов’язково про зміну української Конституції чи амністію, бо ще є маса гуманітарних питань на лінії розмежування, є питання виведення іноземних військ з території України", - сказав Яременко.

"Так, росіяни скажуть, що йдеться про американських інструкторів з території України, ми скажемо, що російських нерегулярних військових формувань з окупованих територій. Але до цієї дискусії все рівно потрібно дійти", - наголосив він.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #63153
10-09-2019 12:26 RE: Агресія РФ проти України

(10-09-2019 12:24)Lady :  FacepalmFacepalmFacepalm

Для відновлення довіри за столом переговорів і деокупації Донбасу в партії "Слуга народу" готові говорити про виведення американських інструкторів з території України.


"Звичайно, це покращить атмосферу за столом переговорів - коли воно буде зроблено, воно дозволить перейти до якогось наступного питання. Не обов’язково про зміну української Конституції чи амністію, бо ще є маса гуманітарних питань на лінії розмежування, є питання виведення іноземних військ з території України", - сказав Яременко.

"Так, росіяни скажуть, що йдеться про американських інструкторів з території України, ми скажемо, що російських нерегулярних військових формувань з окупованих територій. Але до цієї дискусії все рівно потрібно дійти", - наголосив він.
Давайте сразу украинскую армию выведем с территории Украины. Я думаю переговоры ещё быстрее пойдут.
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #63154
10-09-2019 15:15 RE: Агресія РФ проти України

КуритьКурить

Віталій Гайдукевич

Тидищ. Білі польта, як ви там?

Голова Комітету ВР із зовнішньої політики Богдан Яременко: «Для відновлення довіри за столом переговорів і деокупації Донбасу в партії "Слуга народу" готові говорити про виведення американських інструкторів (!!!) з території України».

Блд... Блд... Блд...

Москва сказала "нафіг НАТО", зелені узурпатри взяли під козирьок. "Простим людям", це будуть впарювати під соусом "довіри процесу врегулювання".

Питання "яка ціна звільнення заручників" ставилося не дарма. Ну, що хто там бігав із прапором "давайте без політики", готові повернутися до адекватності і спільних дій?

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #63155
10-09-2019 15:37 RE: Агресія РФ проти України


Інтерв'ю із мічманом «Яни Капу» про 286 днів полону

-Якби ви повернути час назад, ви би все одно пішли?

-Я виконував свій обов’язок перед державою. Якби мені сказали тоді, що має статися, я би все одно пішов.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #63156
11-09-2019 12:31 RE: Агресія РФ проти України

(10-09-2019 11:37)Lady :  
Цитата:Volodymyr Ariev
1 ч.
Післязавтра комітет ПАРЄ з питань рівності і недискримінації розглядає проект доповіді з кримсько-татарського питання. Там буде 4 росіян-окупантів. Там, напевно, не буде 3 українців, бо голова ВР просто не підписує відрядження мені, Мустафі Джемілеву і Андрію Лопушанському. Є різні чутки з цього приводу, але є остання надія, що це просто технічне непррозуміння. Наслідок такий:
ми, як ініціатори доповіді з дискримінації кримських татар, будемо позбавлені можливості представити позицію і трьох голосів на підтримку адекватного тексту резолюції. Ми не зможемо завадити російським поправкам, які можуть знищити дух резолюції.
Якщо після цього попередження ситуація не зміниться, можна буде говорити про свідоме перешкоджання членам чинної делегації в ПАРЄ завершити виконання своїх обов‘язків і захистити проект резолюції з питання дискримінації кримстких татар.

Зеля ваще йобнулся головой?Facepalm
учитывая что несколько часов назад Арьев улетел на заседание ПАСЕ

https://www.president.gov.ua/documents/6802019-29561

Цитата:Президент України Володимир Зеленський позбавив Володимира Ар'єва та Артура Герасимова вищих дипломатичних рангів, які їм присвоїв експрезидент України Петро Порошенко.

Про це йдеться в тексті указу, який опублікували на сайті президента.

Своїм указом Зеленський позбавив Ар'єва та Герасимова дипломатичного рангу Надзвичайного і Повноважного посла.

Скасувати як такі, що видані безпідставно.....

Facepalm
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 11-09-2019 14:09 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #63157
11-09-2019 13:09 RE: Агресія РФ проти України

Курить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Алехан Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 519
Приєднався: May 2013
Данеццк когда-то (Киев сейчас)
епонский
Повідомлення: #63158
11-09-2019 19:50 RE: Агресія РФ проти України

"времени на раскачку" не осталось, идут в наступление
неужели все зря?
Шукати всі повідомлення учасника
Gerzik Немає
Все буде HD )
*****

Повідомлень: 6 636
Приєднався: Jul 2008
Київ- Батурин- Кам'янець
H-D Dyna,H-D RoadGlide ,TurboSmart,VW T5 VR6 4x4
Повідомлення: #63159
11-09-2019 19:54 RE: Агресія РФ проти України

(11-09-2019 19:50)Алехан :  "времени на раскачку" не осталось, идут в наступление
неужели все зря?

Касапів розкачують... союз розвалили, і ерефія туди ж

moscovia delenda est
Шукати всі повідомлення учасника
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 365
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #63160
11-09-2019 20:29 RE: Агресія РФ проти України

(11-09-2019 19:54)Gerzik :  
(11-09-2019 19:50)Алехан :  "времени на раскачку" не осталось, идут в наступление
неужели все зря?

Касапів розкачують... союз розвалили, і ерефія туди ж
Похоже, да.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Війна РФ + РБ проти України Zandercatcher 891 177 747 25-03-2024 00:09
Останнє: Dimon325
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 316 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 24 281 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 160 719 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2