Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Поддерживаете ли Вы агрессию РФ против Украины?
Голосування завершено.
Да 6.16% 70 6.16%
Нет 92.87% 1055 92.87%
Это меня не касается 0.97% 11 0.97%
Всього 1136 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
Війна РФ проти України (до 24.02.2022)
Автор Повідомлення
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #63371
09-10-2019 11:10 RE: Агресія РФ проти України

Все логічно…Скорбим

Цитата:Дмитро "Калинчук" Вовнянко

Парламент Нідерландів проголосував за розслідування ролі України в катастрофі Боїнгу компанії «Малайзійські авіалінії», що виконував політ за маршрутом МН17 у липні 2014 р. Можу привітати усіх. Додаткове розслідування стосуватиметься причин, через які Україна не закрила повітряний простір над Донбасом під час бойових дій у 2014 р.

З пропозицією провести додаткове розслідування виступила партія «Християнсько-демократичний заклик» (CDA), яка нині входить до правлячої коаліції. Партія CDA також входить до міжнародного об’єднання політичних партій «Центристський демократичний інтернаціонал», членом наглядової ради якого від 2008 року є «Єдина Росія» - правляча в РФ партія Владіміра Путіна.

Це рішення парламенту Нідерландів – зовнішньополітичний провал ЗЕкоманди, ніяк не менший за повернення Росії у ПАРЄ. І якщо там ЗЕкоманда ще могла виправдатися мовляв «все було вирішено заздалегідь» (читайте – то все Порошенко винний), нині, що називається, крити нічим. Ситуацію створила ЗЕкоманда власними руками – коли видала Росії бойовика Володимира Цемаха, підозрюваного в участі у збитті малайзійського лайнера.

Володимир Цемах був ключовим свідком у справі про збиття Боїнгу. До того ж – він був єдиний, до кого нідерландське правосуддя могло дотягнутися, всі інші підозрювані нині ховаються від суду на території Росії. Українські спецслужби провели дивовижну операцію по вивезенню Цемаха з окупованих теренів. Але…

Не віддавати Цемаха Москві Україну просила Генеральна прокуратура Нідерландів, генпрокурор Фред Вестербак надіслав до Києва відповідного листа. На зустрічі послів країн Євросоюзу у Брюсселі питання видачі Москви Цемаха було підняте на зустрічі країн Євросоюзу – голландці висловили глибоку стурбованість. Дипломати знають, що означають такі слова. А що на це відповів Київ? Відповів запитанням голови ОПУ Богдана, мовляв, ми мусимо захищати інтереси українців, чи інтереси Нідерландів?

Передача Цемаха викликала обурення в Нідерландах. «Відносини з Росією, заклятим ворогом, що анексував Крим, для Києва, схоже, важливіші, ніж відносини з Амстердамом» - це цитата з «De Telegraaf», найбільшої щоденної голландської газети.

Вже тоді говорили, що віддавши Цемаха Москві президент Зеленський сформував у Європі нову політичну реальність – показав, що готовий до гнучкості в переговорах з росіянами. Зеленський показав, що не вважає міжнародну коаліцію, сформовану президентом Порошенком проти Москви, метою якою не можна поступатися. А якщо міжнародна коаліція не потрібна Україні – нащо вона Заходу, який співіснує з такою Росією останні чотири сторіччя, і який зазнає збитків від антиросійських санкції?

ЗЕкоманда послала такий от сигнал Європі. ЗЕкоманда прохлопала вухами той факт, що в правлячій коаліції Нідерландів перебуває партія наближена до «Єдиної Росії»… В той час як російські дипломати провели десятки зустрічей з голландськими депутатами, президент Зеленський не робив нічого. Когось дивує рішення голландського парламенту прийняте щойно? Все логічно…

Що далі? Далі Україну вочевидь зроблять винною в катастрофі малазійського Боїнгу на рівні з Росією – бо небо над зоною АТО не перекрила. Чхати на те, що на момент збиття Боїнгу Україна закрила польоти на висотах до 10 тисяч м, - тобто значно вище ніж закрито над Сомалі. В політиці не буває справедливості – там є лише війна інтересів. Визнання України винною на рівні з РФ стане підставою аби Україна виплачувала компенсації. Суд США вже назвав суму у $400 мільйонів. Це – лише родинам загиблих пасажирів Боїнга. А ще визнання України винною на рівні з РФ буде використане для зняття санкції з Росії. І виставляти претензії нікому – бо саме всього цього захотіли пересічні українці, коли обрали цього президента і цю монобільшість і ВР. Хіба ні?

Це – ціна звільнення наших полонених за виконання президента Зеленського. Захищати українців чи інтереси Нідерландів? А чи існувало таке питання взагалі?

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #63372
09-10-2019 12:01 RE: Агресія РФ проти України

Поліція перекрила рух активістів, ветеранів АТО і представників Нацкорпусу по дорозі у напрямку Золотого на Луганщині, де заплановане відведення українських військ.


Курить

Под Кременным Луганской области полиция остановила колонну безоружных активистов, направляющихся в Золотое.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
AlexMotel Немає
Асертивний самогонщик
*****

Повідомлень: 4 112
Приєднався: Aug 2009
Полтава-Motel
AUQ+EHA=vRS combi
Повідомлення: #63373
09-10-2019 12:06 RE: Агресія РФ проти України

Це робота для мирових юристів,ті можуть порвать як одну так і іншу сторону "вдрабадан":smok:

п.с. це про боїнг

Асерт́ивність — здатність оптимально реагувати на критику та вміння рішуче говорити собі та іншим «ні», якщо цього вимагають обставини.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-10-2019 12:07 AlexMotel.)
Шукати всі повідомлення учасника
OSV Немає
Писатель
***

Повідомлень: 391
Приєднався: Oct 2005

Skoda Fabia Combi 1.4 16V
Повідомлення: #63374
09-10-2019 12:18 RE: Агресія РФ проти України

Судя по этим сообщениям, складывается ощущение, что задача всех этих нацкорпусов, нацжон, свободы и прочих остается прежней - испохабить и похерить зарождающееся антикапитулянтское движение.
Заявлена цель поездки - занять место уходящих подразделений ЗСУ. При этом трижды подчеркивается, что они мирные, безоружные протестующие волонтеры-добровольцы. Вы видите в этом логику? Занять оставленные позиции безоружными людьми. Зачем, чтобы умереть?
Значит, цель поездки другая - намеренно вступить в столкновения с полицией. При этом полиция в курсе (обе организации подчинены одному и тому же лицу - Авакову) и начинает безпричинно стрелять, ноги совать под колеса и т.д. Создается телевизионная картинка неадекватных людей, совершенных отморозков, представляющих, типа, антикапитулянтское движение. На самом деле, они представляют только своих хозяев.
Это такая же наспех слепленная картинка, как и подрыв моста в Киеве. Кстати, и что-то там затихло с "подрывником" - ни слуху, ни духу. Как и не было вовсе.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 09-10-2019 12:22 OSV.)
Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #63375
09-10-2019 12:54 RE: Агресія РФ проти України

(09-10-2019 09:25)Dimonn :  
(09-10-2019 07:59)m.dreval :  Главный свидетель Цемах был нужен не Нидерландам. Он был нужен нам. Нидерландские следователи в любом случае проведут расследование и для своего лохтората найдут виновного.
Помнится мне, что проскакивала инфа, что они Цемаха таки допросили...
А если не допросили, то вопрос - почему за то время, пока он был в Украине? Курить

Допрос это одно. От показаний и отказаться можно. А вот живое выступление в суде в качестве или свидетеля, или, ещё лучшее, подозреваемого, придало этому делу бы совсем другой коленкор.

А теперь будем рассказывать почему нам в 14 году очень нужны были деньги, и мы не закрыли свой воздушный простор.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #63376
09-10-2019 12:59 RE: Агресія РФ проти України

(09-10-2019 12:18)OSV :  Судя по этим сообщениям, складывается ощущение, что задача всех этих нацкорпусов, нацжон, свободы и прочих остается прежней - испохабить и похерить зарождающееся антикапитулянтское движение.
Заявлена цель поездки - занять место уходящих подразделений ЗСУ. При этом трижды подчеркивается, что они мирные, безоружные протестующие волонтеры-добровольцы. Вы видите в этом логику? Занять оставленные позиции безоружными людьми. Зачем, чтобы умереть?
Значит, цель поездки другая - намеренно вступить в столкновения с полицией. При этом полиция в курсе (обе организации подчинены одному и тому же лицу - Авакову) и начинает безпричинно стрелять, ноги совать под колеса и т.д. Создается телевизионная картинка неадекватных людей, совершенных отморозков, представляющих, типа, антикапитулянтское движение. На самом деле, они представляют только своих хозяев.
Это такая же наспех слепленная картинка, как и подрыв моста в Киеве. Кстати, и что-то там затихло с "подрывником" - ни слуху, ни духу. Как и не было вовсе.

+1Hello!

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Navy45 Немає
плавали,знаем
****

Повідомлень: 1 020
Приєднався: Dec 2013
Lv&Dr
Yeti 1.8 6MG "Мetalbobic"
Повідомлення: #63377
09-10-2019 17:22 RE: Агресія РФ проти України

(09-10-2019 07:59)m.dreval :  
(09-10-2019 03:53)Navy45 :  
(08-10-2019 22:39)m.dreval :  
(08-10-2019 22:21)Navy45 :  
(08-10-2019 20:47)m.dreval :  Ну шо, вова добегался?

Дятел

Ещё раз повторюсь в надежде о несбыточном:

Главный свидетель Цемах был нужен не Нидерландам. Он был нужен нам. Нидерландские следователи в любом случае проведут расследование и для своего лохтората найдут виновного. Или рашку, или нас. Или с Цемахом, или без. Они вопрос закроют в любом случае. А вот нам не мешало бы посуетиться, чтобы не стать виновником. А потом страной изгоем.

Повторяюсь ещё раз, если не будет виновата Россия, то будет виновата Украина. И спасение утопающих в данном случае не нидерландская забота. Что Нидерланды сейчас и проявили во всей своей красе.

Ну а пока Нидерланды проверяют вопрос открытого неба, можете попробовать им рассказать про голосование в ПАСЕ, про сп2 и про то, как вы на них обиделись.

Еще раз повторюсь:
1."главный свидетель" Цемах
как минимум в равной степени нужен был и стране
которая собиралась провести настоящий судебный процесс
и на основе ОГРОМНОГО МАССИВА собранной информации ДЕЙСТВИТЕЛЬНО объявить виновного???
Да ладно! Бросьте!
евро- хуйло-ссыкуны переживают только за сумму компенсаций!


2.Да насрать, что там решат голландцы!
В любом случае, в вопросе "открытого/закрытого" неба - это будет банальная месть и чисто политическое решение.
ибо уже разбирали
не существует в мире четких и предписывающих норм по закрытию своего воздушного пространства


К тому же!
Хуйло уже пятый год (!)
очень подробно рассказывает и показывает
куда надо нести и во сколько раз перед этим сложить
эти "эйропейские судовые решение")))
---
международному трибуналу по морскому праву было сообщено что военные катера уже возвращены Украине))))ХА-ХА-ХА
все встали, пожали плечами и ушли

кто нибудь там видел или слышал морскую державу Нидерланды?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 10-10-2019 05:41 Navy45.)
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #63378
10-10-2019 08:31 RE: Агресія РФ проти України

Цитата:Віктор Трегубов:

Як ветерани до Зеленського ходили.

Привіт, рідні.

Я сьогодні трішечки поспілкувався з паном Володимиром Зеленським. Забігаючи наперед скажу, що спілкування було не зовсім теплим, в чому, здебільшого, моя провина - не дотримався етикету привітання. Але, принаймні, певний конструктив був - я маю, що вам розповісти.

Сьогодні на пів на п’яту до Офісу президента запросили групу ветеранів - майже повністю з тих, хто так чи інакше виходив на акції протесту проти нього, або навіть організовував їх. На жаль, я не знаю багатьох в обличчя - були азовці, зокрема Матрос, був Жора Турчак, був Карась, був Саша Погребиський - загалом близько дюжини осіб. Ну і я, ваш покірний. З “того боку”, окрім власне Зеленського, були Андрій Єрмак, Микола Тищенко, генерал Хомчак. Була й така собі “проміжна сторона” - по-перше, керівництво Мінвету, по-друге - Фацевич, голова Нацполіції, по-третє - Єгор Чернєв, ветеран, що пройшов до парламенту по списку Слуги народа. Може, когось забув. Я зараз спробую переказати півтори години жвавої бесіди по пам’яті, тож вибачте, якщо щось впущу. Також, очевидно, що свої питання та репліки я пам’ятаю краще, ніж репліки колег - це не тому, що я так себе люблю, просто пам’ять людська так влаштована.

Бесіда почалася майже без вступного слова, але якось швидко перескочила на тему звільнення заручників. Це взагалі в команді Зеленського вважають великою перемогою і яскравим свідченням, що їм і далі все вдаватиметься, тож треба вірити. Особисто Зеленський вважає, що вдало склеїв простачка, і що дуже вигідно здійснив обмін. Обурювався на критику щодо Цемаха - за його словами, той був абсолютним нулем та пустишкою в якості свідка.

Тут я трішки не витримав і запитався, як же так сталося, що відразу після цього голандський парламент одноголосно проголосував за початок розслідування ролі України в загибелі Боїнга.

Зеленський попросив вимкнути камеру (так я дізнався, що була ввімкнута якась камера) та досить емоційно пояснив, що до цього мав переговори на усіх рівнях з голандцями, які взяли з Цемаха усе, що можна взяти, і повністю схвалили його передачу.

- То що, виходить, вас голандці кинули? - перепитав я.

Мені пояснили, що голандці взагалі виявилися не дуже лояльними партнерами - он як голосували за повернення РФ у ПАСЕ.

(в принципі, вірю. Тільки вбачаю певну проблему в том, що нашого очільника можуть кинути голандці - йому ще з росіянами говорити…)

Взагалі з західною підтримкою, за словами Зеленського, в України проблеми: викручують руки по Мінських угодах, прямо дають зрозуміти, що не хочуть бачити Україну в НАТО, хочуть позбутися санкцій.

(ні, я не став згадувати попередника, який якось з цим впорався - припустимо, переобрання Зеленського частина західних лідерів справді могла сприйняти як можливість позбутися попередніх домовленостей)

- Я б сам відмовився від Мінських, в перший же день хотів! - казав він, - але мені дали зрозуміти, що автоматично знімуть санкції.

Далі мова пішла про розведення. За словами наших візаві, мова поки що йде лише про окремі пункти, і про невеликі дистанції.

- Ну, ви ж воювали, знаєте, що відійти на 500 метрів - можна швидко й повернутися - переконував Хомчак.

Присутні мали певні сумніви. Як на мене - то залежно від ділянки. ДУЖЕ залежно від ділянки.

За версією влади, сірої зони не буде взагалі. В населених пунктах буде українська влада, українські поліцейські сили та військові Спільного центру по контролю та координації (росіян там немає - я спершу трішки офонарів, бо коли я служив, їх там була половина, але Хомчак нагадав мені, що вони звідти вийшли). А якщо що - ВСУ підтягнеться.

Мені не дуже віриться в ефективність такого захисту, особливо якщо ворог піде всерйоз. Але, принаймні, цього разу конкретно пояснили, як вони взагалі уявляють ситуацію.

Зеленський сподівається вирішити справи з Донбасом за рік. Якщо за рік не вдасться - схильний, цитую “вибудувати вал” - я це зрозумів, як повернення до діючого статус-кво з ізоляцією окупованих територій. Взагалі, він впевнений, що у будь-який момент може зіскочити і повернутись до цього стану (а от я - ні). Але цей варіант він розглядає, як негативний, тому прагне до реінтеграції.

Власне, це й було найважливіший для мене запитанням - як він розглядає реінтеграцію, на що готовий піти і що буде пропонувати Путіну. Але саме на це я відповіді й не отримав. Зеленський прямо стверджує, що форсував процес мирних перемовин для виходу на Нормандський формат і прямого діалогу з Путіним. Але що він йому запропонує? Тут він посилається на те, що такі речі не розголошуються, і просить просто дати йому шанс.

Власне, це і є головна проблема особисто для мене. Я вголос зауважив - нічого особистого, та я не вірю, що квнщик затащить кдбшника.

Це справді так. Зеленський може вірити в свою зорю. Навіть якщо вважати, що він повністю щирий, мене лякає думка, що така людина, як він, від імені моєї країни буде торгуватися з такою людиною, як Путін. Зеленський ж стверджує, що вони просто обміняються умовами, а він зможе з цих запропонованих варіантів обрати найкращий, та не нарватися на негативні.

І так, він каже, що розглядає можливість проведення виборів на окупованих територіях, якщо російські війська підуть, а українські збройні сили - не зайдуть (хоча, можливо, зайдуть інші українські державні органи). І це будуть вибори за українськими законами, хоча він впевнений, що, на жаль, на них все одно переможуть місцеві “авторитети”.

(тут я зауважив, що для того, щоб вибори пройшли за українськими законами, партії “місцевих авторитетів” мають бути зареєстровані в Мінюсті України. Він чомусь впевнений, що для них це проблемою не буде. Мені здалося, він просто не знає, як це робиться)

Зрештою, наприкінці бесіди Зеленський, як на мене, зробив велику помилку. Йому вже час було йти - здається, мала бути телефонна розмова з одним з європейських лідерів. Саша Погребиський попросив його передати привіт Богдану та вимагати від нього вибачень перед ветеранами. Адже Богдан звинуватив мітингуючих 6 жовтня у тому, що вони збиралися за гроші. А йому - та іншим присутнім там ветеранам - трішки образливо це чути.

- Хлопці, - каже Зеленський своїм характерним тоном, - 99% з вас нормальні люди. Але є ж 1%… Коротше, мені ж теж кладуть на стіл записи. Я ж знаю, хто з ким про що домовлявся і хто кому скільки платив. А привіт Богдану я передам.

Усю бесіду Зеленський намагався будувати діалог на емоційній ноті “мужики, я свій”. Якщо йому й вдалося з кимось встановити якийсь емоційний контакт, то цей фініш, судячи з витягнутих облич поряд, його лихо порвав. Просто так вийшло, що більшість з присутніх там людей точно знала, що ніхто на цьому мітингу за гроші не стояв. І одне з двох - або людина перед нами кидає слабенький понт, невдало вбиваючи між нами клин, або - що, може, й гірше - йому локшину на вуха вішають не тільки голандці, а й власні спецслужби. Ну б**дь. Нормально ж спілкувались.

(десь в цей момент я зрозумів, що “ну б**дь!” кажу вголос, а не про себе, і стулив пельку)

Далі Зеленський пішов, а хлопці ще певний час дискутували з іншими присутніми. Особливо палко сперечалися азовці з Фацевичем, виясняючи, хто більше не правий у сутичках на шляху до Золотого, їхні побратими чи поліція. Але я невдовзі пішов геть.

Якщо вам цікаве моє враження - для мене ця розмова дещо прояснила, але нічого не змінила. Навіть якби я змусив себе повірити в щирість Зеленського, я не потягну змусити себе повірити в його професійність як дипломата. Я не можу на це ставити долю моєї країни. А це означає, що я буду й надалі протестувати - можливо, тепер із більш чітким усвідомленням, що і як відбувається. І в якій ми ситуації.

Facepalm

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 621
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #63379
12-10-2019 09:05 RE: Агресія РФ проти України

Муляет, ох муляет лаптёвым Порошенко. А наш величайший лидер современности им подыгрывает...

Цитата:В Европе шокированы поведением Порошенко, заявил Зеленский

МОСКВА, 12 окт — РИА Новости. Европейские лидеры и СМИ в шоке от того, что происходит с экс-президентом Украины Петром Порошенко, заявил действующий глава государства Владимир Зеленский. Видео с его выступлением опубликовано на странице офиса президента в фейсбуке.
По словам Зеленского, бывший глава государства хочет возглавить "новый майдан", однако это его ошибка.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 365
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #63380
12-10-2019 20:14 RE: Агресія РФ проти України



Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Війна РФ + РБ проти України Zandercatcher 891 177 792 25-03-2024 00:09
Останнє: Dimon325
  Кому потрібне авто для евакуації з Яготина до Західної України? CIM 0 1 316 28-02-2022 15:00
Останнє: CIM
  Визвольна війна АЗЕРБАЙДЖАНУ. Майстер 81 24 282 18-06-2021 08:19
Останнє: Vitaly_N
  Воєнний стан проти АТО. Різниця у правових інструментах. WhiteBear 25 160 733 14-02-2015 22:18
Останнє: Serhij

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 4