Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Военкомат
Автор Повідомлення
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 606
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #3251
20-01-2022 12:09 RE: Военкомат

(20-01-2022 11:53)Oleksii Pinchuk :  якщо свинособаки почнуть наступ, мисливці вже ніяких дозволів від кабміна не будуть очікувати.
В мене особисто гідний такий запас 12-х та 308-х набоїв, на кілька оленів вистачить, сподіваюсь Курить

ты пока до границы добежишь - два дня пройдет
Курить

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #3252
20-01-2022 12:18 RE: Военкомат

(20-01-2022 12:09)Vitaly_N :  
(20-01-2022 11:53)Oleksii Pinchuk :  якщо свинособаки почнуть наступ, мисливці вже ніяких дозволів від кабміна не будуть очікувати.
В мене особисто гідний такий запас 12-х та 308-х набоїв, на кілька оленів вистачить, сподіваюсь Курить

ты пока до границы добежишь - два дня пройдет
Курить
это смотря о какой границе говорить, я например, думаю что граница с Беларусью это тоже граница с раисей Курить а это ну ооочень близко

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 606
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #3253
20-01-2022 13:52 RE: Военкомат

(20-01-2022 12:18)Oleksii Pinchuk :  
(20-01-2022 12:09)Vitaly_N :  
(20-01-2022 11:53)Oleksii Pinchuk :  якщо свинособаки почнуть наступ, мисливці вже ніяких дозволів від кабміна не будуть очікувати.
В мене особисто гідний такий запас 12-х та 308-х набоїв, на кілька оленів вистачить, сподіваюсь Курить

ты пока до границы добежишь - два дня пройдет
Курить
это смотря о какой границе говорить, я например, думаю что граница с Беларусью это тоже граница с раисей Курить а это ну ооочень близко

выбери себе ближний кусок - будешь от ШКУ за главного...
и патронов пришли)))

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Oleksii Pinchuk Немає
...
*****

Повідомлень: 5 749
Приєднався: Aug 2009
Київ 11-й км.
E Golf 36 kWt, Aвоська D4 4.0 biturbo, Passat 2.0 tdi - Company car
Повідомлення: #3254
20-01-2022 14:39 RE: Военкомат

(20-01-2022 13:52)Vitaly_N :  
(20-01-2022 12:18)Oleksii Pinchuk :  
(20-01-2022 12:09)Vitaly_N :  
(20-01-2022 11:53)Oleksii Pinchuk :  якщо свинособаки почнуть наступ, мисливці вже ніяких дозволів від кабміна не будуть очікувати.
В мене особисто гідний такий запас 12-х та 308-х набоїв, на кілька оленів вистачить, сподіваюсь Курить

ты пока до границы добежишь - два дня пройдет
Курить
это смотря о какой границе говорить, я например, думаю что граница с Беларусью это тоже граница с раисей Курить а это ну ооочень близко

выбери себе ближний кусок - будешь от ШКУ за главного...
и патронов пришли)))
ОК, бро ) тогда слушай боевой приказ:
бери исправный Т64, коих полно в Харькове, и выдвигайся УЖЕ в столицу, будем организовывать территориальную оборону силами 2-х боевых едениц(ты и я).
Патронов я тебе по месту насыплю, скока хош )

Батько режисера #
fascist with German Shepherd dog Не за что
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #3255
20-01-2022 16:01 RE: Военкомат

(20-01-2022 12:03)Oleksii Pinchuk :  В штатах менты в Калифорнии моей своячнице во время black lives matter апокалипсиса) говорили чтобы если что, то жмурили наглухо нападавших, чтобы ему потом лечение не оплачивать )
Не все там так радужно. Помнится мне пацанчика, который вальнул двух негров и одного ранил (хотя и предупредил сразу что у него ружьё, и напали они на него втроем) - так ели отмазали, и то толпой.
Так что пока на диване, так все герои, только оружие им дай. А что с ним делать и куда стрелять - никто не знает.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 20-01-2022 16:02 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 606
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #3256
20-01-2022 20:37 RE: Военкомат

(20-01-2022 14:39)Oleksii Pinchuk :  ОК, бро ) тогда слушай боевой приказ:
бери исправный Т64, коих полно в Харькове, и выдвигайся УЖЕ в столицу, будем организовывать территориальную оборону силами 2-х боевых едениц(ты и я).
Патронов я тебе по месту насыплю, скока хош )

не могу достать - слишком близко стоят...

[Зображення: 96_big.jpg]

потом дотолкать до АЗС и под Борисполем искать дозаправку...

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #3257
21-01-2022 19:21 RE: Военкомат

(19-01-2022 22:42)Lady :  Леня...ты лучше скажи-автомат свой брать или выдадут??ПопкорнMr. Green

Як це не трагічно але що маємо то маємо. В тому числі пєчальная промова нашого верховного, яка до оборони нічого не має. Напевно сам ВВП просльозився а руський солдатен плакали один одному в гівностерку. Про дозвіл застосовувати мисливську зброю взагалі клоунада ще та.
Теоретично якщо основні частино єдиним фронтом проходять через певну територію, то на місцях залишаються поліцаї (внутрішні війська) ворога. Якщо певна кількість свідомих громадян українців підуть в партизани і їх не виявлять, то здобути взамін свого гладкоствола нарізну зброю великий шанс. І тут ситуація — виходять українці партизани і до кацапського поліцая:
— давай Калаш і ящик патронів, бо продирявимо твою тупу голову дробовиком!
— а вы мне ничего не сделаете потому что Вам не разрешено в меня стрелять! Нет постановления зрады и разрешения от вашего главного командира! И автомат мой не пригодиться так как из него тоже нельзя стрелять так как не поставлен на баланс ЗСУ, не выдано разрешение, не подписано в трёх инстанциях одновременно. Так что идите вы ребята лесом и никого не трогайте, а я вам в спину постреляю, нам это разрешили.

В ідеалі звернення нашого Вови мало б мати такий формат:
«Шановні Українці, ворог в лиці Росії на наших кордонах, в разі перетину ворогом нашого кордону я як Верховний Головнокомандуючий даю добро на знищення його всіма доступними чи недоступними методами, зброєю чи голими руками. Ворог має бути знищений!
Росіяни, якщо ви думаєте, що війна буде тільки на території України, то ви помиляєтесь. При перших мирних жертвах на території України я дам добро на обстріли ваших міст. Війна це війна. Тому якщо ви підтримуєте свого диктатора і війну проти нас, то і наслідки для вас будуть відповідні.
Шановний Байден, Президент Сполучених Штатів, введи війська!»
ПС. Головне не сплутати в кого просити допомогу, а то з переляку попросить в путіна.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 365
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3258
22-01-2022 00:12 RE: Военкомат

(20-01-2022 12:09)Vitaly_N :  ты пока до границы добежишь - два дня пройдет
Курить
Обдолбаный говнокомандующий имеет мнение что бежать тебе к нам)


Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 365
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #3259
22-01-2022 00:56 RE: Военкомат

(21-01-2022 19:21)Майстер :  Шановний Байден, Президент Сполучених Штатів, введи війська!»
Леня, не ватничай.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #3260
23-02-2022 10:22 RE: Военкомат

Цитата:Президент України видав Наказ про призов резервістів на військову службу за призовом осіб із числа резервістів в особливий період.

Призову підлягатимуть резервісти від 18 до 60 років. Це будуть як офіцери так і рядовий, сержантський склад.

Призов розпочнеться від сьогодні. Максимальний термін служби 1 рік.

Резервісти оперативного резерву першої черги проходитимуть службу у тих військових частинах і за тим фахом, в яких вони проходили службу до цього та підписали контракт для проходження служби в оперативному резерві.
Для прикладу: під час попередньої служби військовослужбовець був водієм-механіком у військовій частині А0000, тому призиватимуть його в цю ж частину, на цю ж військово облікову спеціальність.

ВАЖЛИВО! За призваними резервістами, згідно Закону України зберігатиметься робоче місце та середньомісячна заробітня плата.

Які дії резервістів?

Відповідно до Наказу Президента України, резервісти оперативного резерву мають самостійно з’явитись у свої військові частини або ТЦК та СП, за телефонним дзвінком або ж отримавши повістку для явки у свій ТЦК.

Якщо резервіст з тих чи інших причин, передбачених Законом не може бути призваним, йому необхідно особисто надати підтверджуючі документи. За неявку чи ігнорування виклику передбачено адміністративну або кримінальну відповідальність.

Довідково :

- Резервісти оперативного резерву — це військовослужбовці, які звільняються зі строкової військової служби, військової служби за призовом під час мобілізації, на особливий період, які за своїми професійно-психологічними характеристиками і станом здоров’я придатні до служби у військовому резерві та відповідають встановленим вимогам проходження служби у військовому резерві, та набули певної військової облікової спеціальності.
- Відповідно до Закону України Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку дозволяє протягом доби призвати резервістів на військову службу в особливий період без оголошення мобілізації. Право оголосити про такий призов має Президент України — Верховний Головнокомандувач ЗСУ.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1