Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Военкомат
Автор Повідомлення
valekss Немає
Валентин
****

Повідомлень: 1 050
Приєднався: Nov 2012
Київ, Буча
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP (CGPA) 2012р
Повідомлення: #3191
23-05-2018 16:36 RE: Военкомат

тут согласен, тут случай совсем другой... Хотя как после воен. кафедры рядовым??.. Вот как раз такие случаи, а они массовые и не только в армии, доводят страну до абсурда...

Hello! Бортовик Skoda
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #3192
24-05-2018 05:13 RE: Военкомат

Постараюсь внести ясність. Приходять на дмб строковики учасники АТО. Поодинокі випадки, але є. Я звичайно запитую чи підписував 6 місяців контракт (під час дії особливого періоду ті, хто відслужили 11 місяців можуть підписати піврічний контракт) чи інші обставини. Так от — щоб строковику попасти в зану АТО потрібен його рапорт і згода батьків, завірена нотаріусом. Звичайно батьки такому згоду рідко дають, тому винахідливі призовники якимось чином (не буду палити контору) її отримують, служать місяць три на 2-ій лінії оборони, пільги, земля і убедешка. Тому не пишіть про примусове залучення і про передову.
ПС. Хтось бачив як представники військкомату насильно під руки запихали в машину і насильно призивали?
ППС. Хтось хоть одного призвав?
Якщо ні, то не пишіть дурниць.


(23-05-2018 16:27)smile :  надо смотреть подробности конкретного случая. Например, у моего дружбана сына (программиста и лейтенанта после военкафедры) забрали на срочную в 14м. фактически находился в каком-то из АТОшных палаточных штабов между харьковым и собственно зоной АТО, связистом, бумажки УБД нет. т.е. он как бы и был в АТО, но и не был одновременно.

означает ли этот случай, что срочников берут в АТО? нет, так как с одной стороны он не обычный рядовой необученный, а с другой - он не был в АТО, если участием в АТО считать боевые действия.

Hello!
В 14 році не було призову на строкову службу — ні весняного ні осіннього. Після військової кафедри він перебував на обліку офіцерів запасу і не існує процедури повернення на облік призовників. Це стосується і військовозобов‘язаних — їх також неможливо призвати на строкову службу.
Тому можу припустити, що його призвали як офіцера запасу по мобілізації, або хтось чогось недоговарює із друзів.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-05-2018 05:24 Майстер.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
smile Немає
Бородатий адмін
*****

Повідомлень: 7 336
Приєднався: Jul 2005
Київ
A5TDI.DSG, Golf+TDI.DSG, Micra1.2AT
Skype IDecho123
Повідомлення: #3193
24-05-2018 08:52 RE: Военкомат

(24-05-2018 05:13)МаSтеР :  
(23-05-2018 16:27)smile :  надо смотреть подробности конкретного случая. Например, у моего дружбана сына (программиста и лейтенанта после военкафедры) забрали на срочную в 14м. фактически находился в каком-то из АТОшных палаточных штабов между харьковым и собственно зоной АТО, связистом, бумажки УБД нет. т.е. он как бы и был в АТО, но и не был одновременно.

означает ли этот случай, что срочников берут в АТО? нет, так как с одной стороны он не обычный рядовой необученный, а с другой - он не был в АТО, если участием в АТО считать боевые действия.

Hello!
В 14 році не було призову на строкову службу — ні весняного ні осіннього. Після військової кафедри він перебував на обліку офіцерів запасу і не існує процедури повернення на облік призовників. Це стосується і військовозобов‘язаних — їх також неможливо призвати на строкову службу.
Тому можу припустити, що його призвали як офіцера запасу по мобілізації, або хтось чогось недоговарює із друзів.

Призвали його як офіцера звичайно. Просто розглядаю це як призив на строкову службу, оскільки до цього він не служив. може з юридичної точки зору тут є тонкощі, але я дивлюся по суті. Wink
можливо я неточно сформулював вище про "с одной стороны он не обычный рядовой необученный" - мав на увазі, що його призвали офіцером, а не звичайним солдатом, який ще по учебці має побігати півроку, чи скільки там зараз.
Hello!

Moscovia deletum est!

vim it!^[:wq
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
TEZEY Немає
ДЕД
*****

Повідомлень: 2 201
Приєднався: Sep 2009
Кременчуг
NIVA 4x4, Мужик 4,6TD
Повідомлення: #3194
24-05-2018 08:52 RE: Военкомат

(24-05-2018 05:13)МаSтеР :  Так от — щоб строковику попасти в зану АТО потрібен його рапорт і згода батьків, завірена нотаріусом. Звичайно батьки такому згоду рідко дають, тому винахідливі призовники якимось чином (не буду палити контору) її отримують, служать місяць три на 2-ій лінії оборони, пільги, земля і убедешка. Тому не пишіть про примусове залучення і про передову.

Так от. мій племенник по призову ( я йому організував, щоб трішки розуму набрався ) служив строкову в Білоцерківській дивізії. Спочатку АТО туди відправили контрактників. Потім строковики ( безпосередньо взвод в якому служив мій плємяш) всім взводом написали рапорт на контракт і дружньо поїхали в АТО. Батьки більше півроку не знали що він воює. Коли дізналися то думав що вони мене вбьють ( тіпа, це ти його відправив у армію ізза тебе він там і т.д.) І це ще вони не знали що він мінометник на передовій, бо ми їм казали що він сапер у тилу за 30 км від передка. треба ж було якось маму з бабусею заспокоювати.

Це я до того що ніякого дозволу від батьків не було, і не могло бути. Так що теж не меліть єрунди будь ласка. Hello!

Жить надо так, что бы было приятно вспоминать, но стыдно детям расказать...
+380503080507
+380681555955
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
1.6 Немає
зажратый сеньор
*****
FC Skoda Club

Повідомлень: 5 900
Приєднався: Jun 2007
Київ, Сирець
антрацитовий тур
Повідомлення: #3195
24-05-2018 11:42 RE: Военкомат

(24-05-2018 08:52)TEZEY :  
(24-05-2018 05:13)МаSтеР :  Так от — щоб строковику попасти в зану АТО потрібен його рапорт і згода батьків, завірена нотаріусом. Звичайно батьки такому згоду рідко дають, тому винахідливі призовники якимось чином (не буду палити контору) її отримують, служать місяць три на 2-ій лінії оборони, пільги, земля і убедешка. Тому не пишіть про примусове залучення і про передову.
Це я до того що ніякого дозволу від батьків не було, і не могло бути. Так що теж не меліть єрунди будь ласка. Hello!
так про це і написано ж ...
виділив !!!

Магия MyCode
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #3196
24-05-2018 13:07 RE: Военкомат

Рапорт на контракт — це одно. Контрактники повнолітні, згоди батьків не потрібно,і їх залучають до АТО. Я про строковиків, які не підписували контракт, в зону АТО без їх згоди та згоди батьків не залучають.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3197
24-05-2018 14:58 RE: Военкомат

(24-05-2018 13:07)МаSтеР :  Рапорт на контракт — це одно. Контрактники повнолітні, згоди батьків не потрібно,і їх залучають до АТО. Я про строковиків, які не підписували контракт, в зону АТО без їх згоди та згоди батьків не залучають.

Стаття 15. Призовний вік. Призов громадян України на строкову військову службу

1. На строкову військову службу призиваються придатні для цього за станом здоров'я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 18 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу (далі - громадяни призовного віку).

2. Громадяни призовного віку в добровільному порядку можуть бути прийняті на військову службу за контрактом на умовах, передбачених частиною першою статті 20 цього Закону, та в порядку, визначеному положеннями про проходження військової служби громадянами України.
...
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/2232-12/page2


Не знайшов про "згоду батьків". І якщо людина сирота, тоді що?
Який документ регламентує згоду батьків, як необхідну умову?

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-05-2018 15:04 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Vitaly_N Немає
татаро-монголофоб
*****

Повідомлень: 13 638
Приєднався: Oct 2008
Харьков, Павлово поле
А5 1,6 MPI+ESP
Повідомлення: #3198
24-05-2018 18:42 RE: Военкомат

сирот не призывают... Курить

Всю жизнь что-то портишь. В молодости девок, в старости воздух.
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Майстер Немає
kiy
*****

Повідомлень: 4 602
Приєднався: Mar 2008
Шаргород
Roomster 1,6 comfort T8T8 АКВАРИУМ
Повідомлення: #3199
24-05-2018 19:04 RE: Военкомат

Рішення РНБО від 28.08.2014 року «Про невідкладні заходи щодо захисту України та зміцнення її обороноздатності» введеного в дію Указом Президента України від 24.09.2014 року №744. Відповідно нього військовослужбовці строковики не залучаються до АТО. Тому потрібна як його згода так і батьків.


(24-05-2018 18:42)Vitaly_N :  сирот не призывают... Курить
Вони можуть не скористатися таким правом.

142000 км на одометре.
Он же "kiy".
Безнаказанность порождает беспредел.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-05-2018 19:05 Майстер.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #3200
24-05-2018 22:02 RE: Военкомат

(24-05-2018 18:42)Vitaly_N :  сирот не призывают... Курить

Разговаривал как-то с одним парнем, он срочную в десанте служил (еще до войны), при этом говорил, что с детства сирота (без отца и матери).

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2