Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Украина. Шаги к восстановлению и процветанию
Автор Повідомлення
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #16371
16-08-2018 20:44 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Укрпошта випустить марку із зображенням Кузьми Скрябіна
Зображення Андрія Кузьменка (Кузьми) з’явиться на українських марках.

До 50-річчя від дня народження лідера гурту «Скрябін» Укрпошта ініціювала випуск та презентує нову поштову марку «Андрій Кузьменко. 1968-2015 (Скрябін)» із зображенням співака. Спецпогашення марки, на якій буде проставлено відтиск підпису музиканта, відбудеться 17 серпня у Києві на Головпоштамті та на батьківщині співака, у Львові, на поштамті.

Випуск марки реалізовано за підтримки ТОВ “Кузьма Скрябін”, батьків Кузьми та його дружини. Основою для марки стало фото Андрія Кузьменка, зняте фотографом Оленою Божко.

Марка випущена тиражом 130 тисяч примірників, її номінал – 9 грн.

Марку «Андрій Кузьменко. 1968-2015 (Скрябін)» чи іншу філателістичну продукцію можна придбати у будь-якому відділенні Укрпошти по всій території України.
   
   

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #16372
17-08-2018 13:32 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Hello!Hello!

Реформы от Бендукидзе


В последнее время опять разговоры о реформах. Что мол не видно реформ. Меня не покидает ощущение, что за реформами народ изначально понимал копеечную коммуналку, народ хотел пенсию побольше, зарплаты повыше, субсидий вагон и пенсий тележку.

...
Ну давайте возьмем на примере той же Грузии. Потому что у нас модно её в пример ставить. Там же реформы были и вообще, не то что у нас....

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #16373
17-08-2018 13:52 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Roshen відсудив червону стрічку у "Київхліба"

   

Happy Birthday

Smile

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника
cop Немає
отэц
*****

Повідомлень: 4 094
Приєднався: Oct 2006
Кривой Рог
Kia ceed
Повідомлення: #16374
17-08-2018 14:02 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-08-2018 13:32)Lady :  Hello!Hello!

Реформы от Бендукидзе


В последнее время опять разговоры о реформах. Что мол не видно реформ. Меня не покидает ощущение, что за реформами народ изначально понимал копеечную коммуналку, народ хотел пенсию побольше, зарплаты повыше, субсидий вагон и пенсий тележку.

...
Ну давайте возьмем на примере той же Грузии. Потому что у нас модно её в пример ставить. Там же реформы были и вообще, не то что у нас....

Бред очередной от горе реформаторов, я хочу нормальную полицию, я не жалуюсь на размеры штрафов, я жалуюсь на то что дятлы штрафы выписую , я жалуюсь что в медицине как была жопа так там и осталась, даже ещё больше стала особенно в онкологии, мне дешевле не надо это я о высерах горных друзей

[Зображення: 147324-10.png]
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
pup Далеко
Айболит

Повідомлень: 3 626
Приєднався: Jun 2012
Харьков
Octavia A5FL
Повідомлення: #16375
17-08-2018 14:23 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-08-2018 13:32)Lady :  Hello!Hello!

Реформы от Бендукидзе - Серж Марко

Серж Марко казался нормальным человеком, жаль.....,
ну что...признаю свою ошибку. Добыча мыслей
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-08-2018 15:10 pup.)
Шукати всі повідомлення учасника
Sozercatel Немає
метафізик
*****

Повідомлень: 2 446
Приєднався: Oct 2013
Мій дім - Всесвіт
Yeti 1.8 МT Мато Вraun
Повідомлення: #16376
17-08-2018 19:40 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

"Є"Новости". Шаги к процветанию.7`
http://youtu.be/Ap7DuDiM5p0

«Можно быть свободным среди рабов, а можно быть рабом среди свободных...».
Шукати всі повідомлення учасника
Челенжер Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 108
Приєднався: Jul 2012
Киев
Skoda Fabia 1.4,16v(86 л.с.) 2012
Повідомлення: #16377
17-08-2018 20:42 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

http://www.youtube.com/watch?v=NZkgEDD6L9o
Шукати всі повідомлення учасника
ШВАРЦ Немає
Banned

Повідомлень: 2 916
Приєднався: Jun 2010
Харьков
Jetta
Повідомлення: #16378
17-08-2018 21:32 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

18 августа президент России Путин посетит свадьбу министра иностранных дел Австрии Кнайсль по приглашению последней.
Парад, говоришь ? ХаМирМир
Куритьэто шанс
Шукати всі повідомлення учасника
manjik Немає
...
*****

Повідомлень: 3 306
Приєднався: Oct 2008
Київ
WTS=>Yeti 4х4=>VW Golf Alltrack 320hp
Повідомлення: #16379
18-08-2018 08:13 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

Цитата:Mason Lemberg
В грудні 2016 року партія "єдіная рассія" та "австрійська партія свободи" в Москві уклали договір про співпрацю.
Щоб ви розуміли, "Австрійська партія свободи" - це партія, яку заснував колишній член партії гітлера, міністр фашистського уряду в окупованій Австрії. А її програма, хоч і прилизана під сучасні принципи, але максимально запозичена в партії гітлера.
Так, так... дєдивоєвалє в грудні 2016 року уклали пакт з прямими послідовниками гітлера.
Тільки не кажіть про це цим кумедним ватним дгнератам з тирнетів.

Через рік на парламентських виборах в жовтні 2017 року "австрійська партія свободи" хоч і зайняла 3-тє місце, але значно наростила популярність (на 1 депутата менше ніж в 2-го місця, на 11 менше ніж в лідера) і ввійшла в коаліцію.

Як прийнято в країнах ЄС, молодшому коаліційному партнеру (в даному випадку представнику "австрійської партії свободи") відводиться посада міністра закордонних справ. Її обійняла Карін Кнайсль.

Якщо ввести запит по її імені в гуглі чи російською чи англійською мовами, то гугл видає фотки її численних зустрічей з лавровим, путіним, на якихось заходах в москві ітд. Ото такий міністр МЗС Австрії.

Ото завтра в тої пані буде весілля. І вона запросила туди путіна. І путін приїде. Не сам. Везе з собою цілий "кізячий хор" і ще напевне якісь подарунки.

А ви кажете.. обстріли з території росії, розпороті животи, розстріляні полонені, відрубані руки, спалені живцем чи вбиті хімічною зброєю сирійські діти...

До чого це я? - А пам'ятаєте ті срачі, які відбувалися в тирнетах під час обговорення моделі антикорупційного суду? А пам'ятаєте тих смішних меншовартісних клоунів, які розказували, що там, на заході люди апріорі чесніші, менш корумповані ітд?...

- turbine is20, 3" custom exhaust, Overload (4.5с 0-100, 12.66с 402м, 13.28с 100-200), brakes 340mm/310mm
Шукати всі повідомлення учасника
kwon Немає
турбобой
*****

Повідомлень: 2 294
Приєднався: Nov 2005
Борисполь
Octavia Tour 1,8T+chip ATG+ГБО була
Повідомлення: #16380
18-08-2018 08:21 RE: Украина. Шаги к восстановлению и процветанию

(17-08-2018 20:42)Челенжер :  http://www.youtube.com/watch?v=NZkgEDD6L9o

завод Антонова, каждый день это действо наблюдаю Курить

"Все будет хорошо! Главное, чтобы все было нормально", "Я сегодня подниму вопрос по этому вопросу" (мой начальник, военный в отставке)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Украина. Прыжки к восстановлению ...или в бездну.. smile 2 633 387 071 09-02-2022 12:11
Останнє: MaksymS
  Интервью Чичваркина про Украину власть и шаги к востановлению Firestarter 2 1 898 23-10-2017 19:06
Останнє: Dimon325

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2