Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Поїздка Європою Німеччина-Швейцарія- Франція - Італія ...
Автор Повідомлення
slavik_n79 Немає
Banned

Повідомлень: 10
Приєднався: Feb 2014

VW GOLF V Variant 1.9TDI
Повідомлення: #1
16-06-2014 12:55 Поїздка Європою Німеччина-Швейцарія- Франція - Італія ...

Доброго вечора. Після тогорічної поїздки Берлін-Брюсель- Амстердам- Париж, плануємо цьогорічну подорож по маршруту з Варшави (тут проживаємо ) - Дрезден - Мюнхен - Цюрих - Женева - Ліон - Канни - Ніцца - Монако - Мілан - Венеція - Любляна - Грац - Варшава

Хто бував в даних містах і катався по подібному маршруту цікавить допомога в такому

1. Уточнення маршруту,якими дорогами краще, де вигідніше скоротити, зупинитись по дорозі,ціни на участки доріг де вони платні і як об"їхати там де вигідно безкоштовною дорогою.

2. Де можна недорого поїсти/переночувати.

3. Перевірені вигідні і недорогі паркінги в даних місцях.

4. Де що порекомендували б відвідати, можливо невелике відхилення від маршруту.

П.С. В Верхній частині Європи побував і нижній теж. Цікавить тільки частина Європи яка охоплена на карті.

Берлін- Прага - Відень - Будапешт вже відвідували тому не цікавлять.

Дякую всім за будь-яку інформацію. Хочеться максимально підготуватись до поїздки, бюджет на поїздку дуже обмежений

[Зображення: I4p6rMetVpw.jpg]
Шукати всі повідомлення учасника
Gr_Vetal Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 102
Приєднався: Apr 2011
Івано-Франківськ
Skoda Octavia A5 FL. Liftback Elegance Businessline 2.0 TDI-СR 16V DPF EURO-5 DSG-6 2012
Повідомлення: #2
16-06-2014 17:36 RE: Поїздка Європою Німеччина-Швейцарія- Франція - Італія ...

Хороший маршрут..., Щасливої дороги!!!Hello!

Skoda Simply Clever.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 17-06-2014 12:40 Gr_Vetal.)
Шукати всі повідомлення учасника
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #3
17-06-2014 10:54 RE: Поїздка Європою Німеччина-Швейцарія- Франція - Італія ...

Если Вы уже не первый раз путешествуете, то думаю на многие вопросы знаете ответ Дружба
когда катался я (бюджетно), то останавливались в ibis Padova, это возле Венеции. очень даже ничего. Думаю Вы наверно были в "ibis", так что в курсе Wink
в Дрездене был, но уже не бюджетно Embarassed так что не подскажу
Милан день только - гулял Курить
Швейцария, не дешево. Надо искать хостелы Дружба

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
filuk Немає
Писалкин
****

Повідомлень: 1 180
Приєднався: Jul 2010
Винница
была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 6 мех машина жены была Skoda Octavia 1.8 tsi Elegans 7 DSG
Повідомлення: #4
17-06-2014 11:40 RE: Поїздка Європою Німеччина-Швейцарія- Франція - Італія ...

как по мне, то очень много городов за раз, впечатления будут не те

067430381два Виталик
ЧИПокнутый я реклама удалена
402м- 14,2 сек
Шукати всі повідомлення учасника
VPK Немає
manager
***

Повідомлень: 458
Приєднався: Jun 2010
~Dnepropetrovsk~
Lexus ES 250 Business +
Skype IDnazarenko707
Повідомлення: #5
18-06-2014 19:08 RE: Поїздка Європою Німеччина-Швейцарія- Франція - Італія ...

Подскажите пжл при мерный бюджет таких поездок в Эвропу плюс минус , все сам хочу поехать , не знаю с какой стороны к этому подойти Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
VooDoo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 232
Приєднався: Jan 2010
Чернівці
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #6
19-06-2014 11:59 RE: Поїздка Європою Німеччина-Швейцарія- Франція - Італія ...

В Німеччині, трохи вище Цюріха, є парк атракціонів Rust. Я туди планував їхати, однак не склалось. Рекомендую, вражень має бути море. Був у парку атракціонів в США в Six Flags, NJ в 2009, то до сих пір згадую. Хоча коли тільки їхав туди, то вважав банальним відпочинком, мовляв це ж так примітивно кататися на тих смішних вагончиках))). Думку змінив кардинально і хочу ще. Погугливши, зрозумів, шо Rust - саме то в Європі. Так шо, якшо є бажання, то гоу!
Шукати всі повідомлення учасника
slavik_n79 Немає
Banned

Повідомлень: 10
Приєднався: Feb 2014

VW GOLF V Variant 1.9TDI
Повідомлення: #7
19-06-2014 18:06 RE: Поїздка Європою Німеччина-Швейцарія- Франція - Італія ...

(18-06-2014 19:08)VPK :  Подскажите пжл при мерный бюджет таких поездок в Эвропу плюс минус , все сам хочу поехать , не знаю с какой стороны к этому подойти Hello!

Ну ми на пару будемо брати з 600 євро і це так буде по мінімуму. На 4 буде 1200 євро.

Того року з Варшави - Берлін- Амстердам- Брюсель - Париж (10 днів,правда жили в знайомих безкоштовно) все разом винесло біля 800 євро на двоїх і це тому що витрати на паливо тільки взяли повністю на себе так як їхали тільки двоє. по кілометражу вийшло 5000 км


(19-06-2014 11:59)VooDoo :  В Німеччині, трохи вище Цюріха, є парк атракціонів Rust. Я туди планував їхати, однак не склалось. Рекомендую, вражень має бути море. Був у парку атракціонів в США в Six Flags, NJ в 2009, то до сих пір згадую. Хоча коли тільки їхав туди, то вважав банальним відпочинком, мовляв це ж так примітивно кататися на тих смішних вагончиках))). Думку змінив кардинально і хочу ще. Погугливши, зрозумів, шо Rust - саме то в Європі. Так шо, якшо є бажання, то гоу!

А Як там по ціні? Ми того року в Парижі були в Астерікс парку. Там одного дня мало правда і черги на один атракціон нормальний по 30-60 хв. Але вийшло білети взяти недорого по 25 євро за особу здається це при тому що в паризький діснейленд тоді було 80 євро з одного. З радістю б відвідав той парк в німцях


(16-06-2014 17:36)Gr_Vetal :  Хороший маршрут..., Щасливої дороги!!!Hello!

дякую Дружба
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-06-2014 18:30 slavik_n79.)
Шукати всі повідомлення учасника
VooDoo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 232
Приєднався: Jan 2010
Чернівці
Skoda Fabia Combi 1.2 HTP
Повідомлення: #8
23-06-2014 14:38 RE: Поїздка Європою Німеччина-Швейцарія- Франція - Італія ...

Про Руст
Зараз, бачу, там ціна 36 євро за день. Ось сайт, можете посерфити http://www.europapark.de/lang-en/
Ще бувають акції різні. Наприклад, де я був, то там ціна 50 долларів за день. Була акція, здав їм банку Пепсі і отримав 50% скидки)).
Шукати всі повідомлення учасника
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #9
24-06-2014 09:42 RE: Поїздка Європою Німеччина-Швейцарія- Франція - Італія ...

(23-06-2014 14:38)VooDoo :  Про Руст
Были там, ребенку нашему Девушка 1,5 годика тогда было. Не могли от туда уйти, не хотелось уходить. Точно туда вернусь еще с ребенком Hello!

Но самое главное, там было интересно нам взрослым Mr. Green (2-мя семьями ездили). Аттракционы просто бомба, на один так и не решился, страшно было))))
Фот фотки этого чуда))
[Зображення: 0b198030b843.jpg]
[Зображення: f036ad0a6909.jpg]

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-06-2014 09:49 ABU.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Олеся Немає
птичка - мозгоклюйка
*****

Повідомлень: 4 472
Приєднався: Jul 2008
Харьков, Салтовка
Skoda Fabia 1,4 Elegance больше нет :(((, красная Красотка
Skype IDolesya_ua
Повідомлення: #10
25-06-2014 10:37 RE: Поїздка Європою Німеччина-Швейцарія- Франція - Італія ...

в Милане делать нечего, особенно с Вашим бюджетом... Смотреть можно только Дуомо и магазины....Ну и еще фреска с тайной вечерей, на посещение которой надо записываться через интернет. Имхо, лучше в Верону перед Венецией заехать: и дешевле, и смотреть поболее будет: дома Ромео и Джульетты, усыпальница "3 псов", площадь с малым Коллизеем, рынок в самом центре с фруктами и сувенирами,на котором и маски, и стекло муранское дешевле, чем в Венеции Девушка

по Дрездену: если хотите в Дрезденскую галерею, то имеет смысл купить билет сразу во все 3 музея галереи и выделить на это целый день... В январе не все залы картинной галереи работали, как сейчас - не в курсе, можно на сайте посмотреть
по Мюнхену: музей при заводе БМВ посетить обязательно!
по Венеции: с материковой части приедете на пристань недалеко от Сан Марко... Советую пешком пройтись до моста Риальто, купить там сувениры, бутылочку Беллини маленькую и фрукты и сесть на общественный катер, который раньше стоит 4 евро, по-моему, в сторону Сан-Марко... Так Вы за бюджетную стоиомсть посмотрите приличную часть Гранд-канала с дворцами.... Гондолу лучше арендовать не на Сан-Марко, а где-то в глубине улочек искать стоянки и торговаться, торговаться и еще раз торговаться... Начнете где-то со 100 евро за полчаса, а реально уехать можно за 50 Wink

[Зображення: eabe5947be61375028bee064665e65c5.gif]
Я девочка. Я не хочу ничего решать. Я хочу платье
Мое варенье:хочу-ем,хочу-на рожу тебе мажу!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-06-2014 10:44 Олеся.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Поїздка до Канева на авто Lusen 5 2 334 13-09-2019 19:47
Останнє: Lusen
  Зимова поїздка в Татри stal1n 4 1 271 22-11-2017 14:24
Останнє: YURIY-KI
  Поїздка в Умань та Вінницю zumnuj 14 4 070 17-09-2017 11:43
Останнє: Alexandr
  Поїздка в Бухарест VooDoo 9 2 579 11-05-2012 17:46
Останнє: VooDoo
  Поїздка до Таджикістану Rostiq 13 4 087 25-02-2012 11:33
Останнє: vo
  поїздка в Кишінів. всі за і проти? andyvit 6 3 677 20-09-2010 16:33
Останнє: andyvit

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1