Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Крадуть рибу з озера. Як боротись?
Автор Повідомлення
Grizzly Немає
ДОБРЯК
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Sep 2010
Львів
Octavia ІІ 1,8 TSI MG була, VW Golf SportWagen 2.0 TDI DSG6
Повідомлення: #1
06-10-2014 13:10 Крадуть рибу з озера. Як боротись?

У батьків в селі біля хати є невеличкий став, батько в якості хобі розводить рибу. Ще минулого року можна було зачерпнути підсаком і шось зловити, гачки відкушувались, леска рвалась, вудки ламались. Правду кажучи, я навіть у воду побоювався залазити, шоб калакольчики не відкусили.
Цього року влітку почали замічати, що рибка - то не ловиться. Ніяк. Ні на яку наживку. Навить сіткою не ловиться. Плюс пропали дві вудки, які валялись біля озера. Спочатку думали, що якась видра-гідра лазить і підїдає. По периметру озера біля паркана понатягував розтяжки на геркони, підключив до сирени, зе все літо жодного разу не спрацювало.
Тому все ж схиляюсь до думки, що хтось вночі залазить і нагло пиз..ить мою рибку, скоріше за все електровудочкою.
Кругом ставу паркан і такі хащі, що людина фіг пролізе, тому думаю, що заходять десь біля дому. На будинку висять камери, але оскільки висять давно і вже старі - вночі ніх.. не видно, та і територія немаленька, є пару сліпих зон навіть вдень.
А тепер питання до бувалих - як захиститись, а ще краще зловити редіску?
Камери-шмамери не пропонуйте, багато грошей в проект виділити зараз не можу, та і переглядати відео з кожної ночі часу немає..
Шукати всі повідомлення учасника
andrey13 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 286
Приєднався: Mar 2010
Київ
Повідомлення: #2
06-10-2014 13:41 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

А що озеро Ваше власне ?!
Ми малими , також зі ставка в "болото" (інший менший ставок) рибу таскали , тіпо розводити, але ми розуміли, що навіть якщо вона виросте , навряд чи ми докажемо що то наша риба

Свої речі забирайте то й не має проблем. Якщо я на вулиці машину не закриту залишу, думаю там мало , що залишиться Hello!


PS

А паркан біля, ставу це взагалі не законно, якщо не плутаю
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-10-2014 13:43 andrey13.)
Шукати всі повідомлення учасника
Grizzly Немає
ДОБРЯК
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Sep 2010
Львів
Octavia ІІ 1,8 TSI MG була, VW Golf SportWagen 2.0 TDI DSG6
Повідомлення: #3
06-10-2014 13:53 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

ага, рити яму на своїй земельній ділянці, наповнювати її водою і вирощувати рибу дуже-дуже незаконно. дякую за юридичний аналіз ситуації.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-10-2014 13:54 Grizzly.)
Шукати всі повідомлення учасника
Zloy_suslik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 778
Приєднався: Jul 2008
Киев
Opel Insignia
Повідомлення: #4
06-10-2014 13:54 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

На мой взгляд ничего лучше, чем личное присутствие, придумать сложно. Если было такое количество рыбы, как Вы описали, то забирать её должны как минимум мопедом каким-то или вообще автомобилем. Так что нужно подежурить недельку-другую.

[Зображення: 4.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Quatro Немає
skoda driver
*****

Повідомлень: 2 725
Приєднався: Nov 2011

Повідомлення: #5
06-10-2014 13:59 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

вылов рыбы в таком количестве всегда будет связан с сопутствующим мусором: чешуя, окурки, следы колес техники, кострище и прочее.
Начните с обхода берега в поисках мест, если что-то найдете, то уже будет доказан сам факт и от этого можно думать варианты поимки воров. Hello!
Шукати всі повідомлення учасника
PANik Немає
Ронин
****

Повідомлень: 881
Приєднався: Mar 2009
Дніпро
Сузір'я Стожари AWD
Повідомлення: #6
06-10-2014 14:07 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

(06-10-2014 13:54)Zloy_suslik :  На мой взгляд ничего лучше, чем личное присутствие, придумать сложно. Если было такое количество рыбы, как Вы описали, то забирать её должны как минимум мопедом каким-то или вообще автомобилем. Так что нужно подежурить недельку-другую.

+1
Должны быть следы на берегу или на подступах. Посмотри внимательно.
и ещё, держи дробовик заряженным.... Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-10-2014 14:08 PANik.)
Шукати всі повідомлення учасника
Рекрут Немає
Атеист
*****

Повідомлень: 2 752
Приєднався: Aug 2013
Хмельницкий-Киев-Харьков
служебные
Повідомлення: #7
06-10-2014 14:10 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

надо вешать датчики движения... которые бы включали или свет или сирену... кто то один раз уже поработал электро удочкой... рыбы не будет год. если не больше...

Войну нельзя избежать ёё можно лишь отстрочить с выгодой для противника (с) Никколо́ Макиаве́лли 1502г.
Шукати всі повідомлення учасника
Grizzly Немає
ДОБРЯК
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Sep 2010
Львів
Octavia ІІ 1,8 TSI MG була, VW Golf SportWagen 2.0 TDI DSG6
Повідомлення: #8
06-10-2014 14:15 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

слідів тупо нема. озеро не настільки велике, десь 17х7 м, тому обійти все і дослідити проблем нема.
Думаю, що лазили не один раз і брали потрохи, скільки могли в руках винести. Слідів, думаю, нема, бо заходили з боку дому по доріжці. Та і, як вже писав, кругом озера хащі, малина, айва, кущі якісь, трава висока, там без слідів не залізеш..
розумію, що залягти на ніч зі стволом - найкращий варіант, але батькові вже здоровя не дозволить, а мене там просто нема...


(06-10-2014 14:10)Рекрут :  кто то один раз уже поработал электро удочкой... рыбы не будет год. если не больше...
чому так? ніколи не мав справи з електровудкою, тому не знаю..
планую закинути малька грам по двісті, чи не спішити?
(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-10-2014 14:18 Grizzly.)
Шукати всі повідомлення учасника
Рекрут Немає
Атеист
*****

Повідомлень: 2 752
Приєднався: Aug 2013
Хмельницкий-Киев-Харьков
служебные
Повідомлення: #9
06-10-2014 14:26 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

(06-10-2014 14:15)Grizzly :  слідів тупо нема. озеро не настільки велике, десь 17х7 м, тому обійти все і дослідити проблем нема.
Думаю, що лазили не один раз і брали потрохи, скільки могли в руках винести. Слідів, думаю, нема, бо заходили з боку дому по доріжці. Та і, як вже писав, кругом озера хащі, малина, айва, кущі якісь, трава висока, там без слідів не залізеш..
розумію, що залягти на ніч зі стволом - найкращий варіант, але батькові вже здоровя не дозволить, а мене там просто нема...


(06-10-2014 14:10)Рекрут :  кто то один раз уже поработал электро удочкой... рыбы не будет год. если не больше...
чому так? ніколи не мав справи з електровудкою, тому не знаю..
планую закинути малька грам по двісті, чи не спішити?

что бы закупить малька, надо знать что там у вас водится... возможно просто сом или щуки всех перебили...

електроудочка "блокирует" нерест... и рыба уже не может нерестится... и если бы били, много бы мертвой мелкой плавало... может у вас там крысы или другие хищники еще завелись...

Войну нельзя избежать ёё можно лишь отстрочить с выгодой для противника (с) Никколо́ Макиаве́лли 1502г.
Шукати всі повідомлення учасника
andrey13 Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 286
Приєднався: Mar 2010
Київ
Повідомлення: #10
06-10-2014 14:26 RE: Крадуть рибу з озера. Як боротись?

(06-10-2014 13:53)Grizzly :  ага, рити яму на своїй земельній ділянці, наповнювати її водою і вирощувати рибу дуже-дуже незаконно. дякую за юридичний аналіз ситуації.

Я ж запитав , озеро Ваше власне ?? Hello!

А то біля хати , поняття дуже широке, для когось біля це 10км, а для когось 10 метрів, все є відносно
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  голубые озера (30км от киева)-сколько денег??? zimin 10 13 693 25-08-2010 15:30
Останнє: yur4eg

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1