Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Рыбак или не рыбак
Рыбак-маньяк
Рыбак-профи
Рыбак-спец
Рыбак-любитель
Рыбак-слабак
Я ее ем
[Показати результати]
 
Відповісти 
Клуб любителей рыбалки.
Автор Повідомлення
stal1n Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 108
Приєднався: Jul 2016
Рівне
Scout 2.0TDI+DSG
Повідомлення: #6171
30-10-2018 13:56 RE: Клуб любителей рыбалки.

Компаньйони: Станіслав Белощук, Козловець Іван.

Погода: доволі таки прохолодно (особливо вночі), вітер дуже слабенький західний та північно-західний, тиск приблизно біля 758 мм.рт.ст.. Без опадів. На третій день зранку почались заморозки.

Рівень води: значно нижчий норми.

Час ловлі: півтори доби.

Місце: сектор 41.

Вартість рибалки: 100 гривень за кожну палку на добу.

Зловлено: мною одного дзеркального коропа, у хлопців нуль.

Наживка: поп-апи Haldorado, пелетс.

Прикормка: Haldorado синього кольору, червоний VDE Hi-Pro Method Carp mix, Haldorado brutal liver. Одну точку додатково загодовував спомбом: використовував пелетс чотири сезони 14 мм з невеликою кількістю меласи + пелетс кріль 6 мм.

Снасті: метод.

Крайній виїзд на риболовлю в 2018 році по "теплій" воді. Погода два тижні поспіль стояла сонячною, теплої і головне стабільною. Кращого часу для виїзду годі й чекати далі. З роботи вдалось втікти о третій, то ж вудки були закинуті у воду ще за світлового дня.

[Зображення: 4GxLmFg.jpg]

Особливістю саме цієї риболовлі, що на все спортивне озеро Кричевичі ми були ОДНІ на водоймі.

Наші дистанції ловлі були наступними:

       140

             130

                   125

120

                          85

                               50

Першого вечора нічим не годували. Повна тиша як вночі, так і зранку. Почали годуватись згідно попередньо складеної програми. Все чекали, коли відізветься риба бодай на щось. Але та вперто мовчала. Якби хоча б десь клюнуло на якусь насадку, відреагувала на якийсь корм, то я б вже копав  би в тому напрямі. Але ні, режим повної тиші. 

[Зображення: EBB4aQx.jpg]

Вдень було приємно тепленько і навіть нас радувало сонце. Стасік на радощах побіг збирати гриби (знайшов аж 4 польських). Коротше кажучи нам чомусь не везло. Добре, що хоч іноді нам вдавалось зачепитись за тутешній інтернеті і я робив смішні трансляції в наш Інстаграм, це хоч якось покращувало настрій. До речі, хто ще не підписався, ось посилання: https://instagram.com/rivnefish/

Під вечір почало холодати, прилетіло пару десятків лебедів. То тут, то там скидувалась риба, але зовсім не клювала. Охоронці при нас закопали п'ятикілограмового щупака, який мабуть не переніс чийогось виважування. 

Вночі стало не по-дитячому холодно. Пірс вкрився інієм, там стало небезпечно ходити. Підсак прилип до дерев'яних дошок. Наші тенти спітніли тонким шаром льоду. На вудках теж виступила кірка. Навіть недопитий чай в горнятку і той замерз.

І тут сталось те, за чим я сюди їхав з сусідньої області. О шостій сорок п'ять (за рівненським часом) синій сигналізатор почав попікувати. Але робив він це дуже ліниво. Я подумав, що це Ваня вирішив мене кінцево добити і посмикати спозаранку за волосінь. Але вана курив біля намету. Йомайо!! Я вискочив на пірс зі швидкістю гепарда, ще подивився кілька секунд на свінгер, бо не вірив своїм очам, що таки дочекався хоча й слабого, але все ж клювання! Красунчик лаваш за кілька хвилин вже був в моїх руках. Єєє!

[Зображення: hAsDCp8.jpg]

Я був дуже здивований кількістю криги на всіх речах навколо. Озеро дихало парою, небо було всіяне зорями. Коропчука ми пофоткали і випустили коли вже зійшло сонечко.

Прикольно було спостерігати ще за розсипаним попід берегом нашим кормом: пелетс тримався купи, навіть не жирний. Не варені бойли не розчинялись. Та що там говорити, навіть чотирьохміліметровий пелетс лежав думав. От що робить низька температура води. 

https://www.youtube.com/watch?v=cMfF0DuKABs

Як ви вже здогадались, не зважаючи на такий початок третього дня, покльовок ми більше не почули і не побачили. Ось таким видалось закриття сезону 2018 року для мене. Хороше чи погане? Мабуть це не сильно й має значення. Порибалити в таку цікаву пору року ще той челендж Smile

[Зображення: wCklAmx.jpg]

Цей же запис на моєму вебсайті зі всіма фотографіями: Закриття сезону. Кричевичі 19-21.10.2018
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Suzzana Немає
Ученик
*

Повідомлень: 2
Приєднався: Dec 2018

Повідомлення: #6172
11-12-2018 16:45 RE: Клуб любителей рыбалки.

люблю рыбалку
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
logger Немає
Шопопало
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Jan 2008

Oktavia Tour 1,6
Повідомлення: #6173
11-12-2018 16:47 RE: Клуб любителей рыбалки.

(11-12-2018 16:45)Suzzana :  люблю рыбалку

Й ходити в качалку? Курить до 50 повідомлень ще набивати й набивати.

Мы ехали ехали и наконец приехали (с)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
lukas70 Немає
Писатель
***

Повідомлень: 477
Приєднався: Jan 2010
Киев
VW Sport Wagen
Повідомлення: #6174
12-12-2018 08:29 RE: Клуб любителей рыбалки.

Упал и качаюсь всеразвитый барыга
(Востаннє це повідомлення було змінене: 12-12-2018 09:06 lukas70.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Inessa Немає
Ученик
*

Повідомлень: 3
Приєднався: Feb 2019

Повідомлення: #6175
15-02-2019 10:43 RE: Клуб любителей рыбалки.

Какой шикарный улов - это где такая рыба водится???
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
logger Немає
Шопопало
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Jan 2008

Oktavia Tour 1,6
Повідомлення: #6176
15-02-2019 14:04 RE: Клуб любителей рыбалки.

Сюзанна, она же Инесса? Курить В воде она водится, в воде.

Мы ехали ехали и наконец приехали (с)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Максимилиан Немає
географ
*****

Повідомлень: 1 880
Приєднався: Apr 2017
Эльзас
A5 MPI 08
Повідомлення: #6177
17-05-2019 21:49 RE: Клуб любителей рыбалки.

сезон открыл, на рыбы пока не видел. Но это и не важно, ибо сам процесс и есть удовольствие...

[Зображення: 54f79ec009f8.jpg]

[Зображення: 6ad461977ec2.jpg]

[Зображення: 8e678660cc87.jpg]

600 К 3665
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Sergeo Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 163
Приєднався: Jul 2018
Kyiv
Skoda Fabia Combi 1.4 (2012)
Повідомлення: #6178
13-06-2019 10:19 RE: Клуб любителей рыбалки.

Ребят. Подскажите пожалуйста. Дружба
Давно не практиковал это чудесное дело. И к сожалению никаких снастей на текущий момент не имею. Может кто порекомендует место недалеко от Киева где можно было бы выехать с семьей (возможно с ночевкой в домиках) так сказать с пустыми руками и
арендовать все снасти и необходимое порыбачить? И самому вспомнить и сына приобщить и отдохнуть на природе Smile
Видел в партнерах клуба Лиман Ошитки - не знаю актуально это еще или нет, но пока обратной связи от них нет Sad
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-06-2019 10:19 Sergeo.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
stal1n Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 108
Приєднався: Jul 2016
Рівне
Scout 2.0TDI+DSG
Повідомлення: #6179
13-06-2019 14:06 RE: Клуб любителей рыбалки.

Компаньйони: Слава Воронцов, Діма Сафонік, Саня Мельничук, Віталій Поліщук.
Погода: першого дня хвиля на дамбу, збоку була гроза. Другий день повний штиль і дуже спекотно. Третій день стало похмуро, сонечко сховалось. Тиск раптово стрибнув до 770 мм.рт.ст..
Рівень води: можливо трішечки вище норми.
Час ловлі: ловив постійно, але вночі над вудками не сидів.
Місце: сектор номер тридцять дев'ять (торік був тридцятим). Це відразу за непролазними кущами на південно-західній частині ставу
Вартість рибалки: 300 гривень за день.
Зловлено: короп майже не клював, за те багато карасів. Схід якогось монстра після двох годин запеклої боротьби.
Наживка: поп-апи Haldorado.
Прикормка: Haldorado Brutal Liver. Також закидав спомбом пелетс + конопля + кукурудза.
Снасті: фідери.

Вступ

Саме до цієї риболовлі ми з друзями готувались мабуть добрих півроку, мріяли про неї з часів нашого минурічного відвідування озера Прилбичі

Нарешті цей день таки настав і ми поїхали на улюблене місце риболовлі, ура!

Нас зовсім не злякало те, що ми приїхали відразу після завершення на наступний день після Чемпіонату України, адже ми мали ловити в секторах, де ніхто не виступав.
Їхали ми двома машинами, але хлопці на другій могли вирватись з роботи лише під вечір, то ж ми облаштували табір самі.

День перший
Було доволі спекотно, доводилось ховатися в тіньку наших великих парасоль. Ловили ми на тих же дистанціях, що й минулого разу: 85 та 100 метрів. Короп мовчав зовсім, але по-трішки почав клювати карась і робив він це вкрай обережно. Я вирішив відразу годувати свою точку. Білим легким пелетсом, а потім більш жирнішим з крильом і коноплею. Це власне нічого особливого не дало, так само клював карась.

Ввечері приїхали хлопці і до темноти встигли закинутись. Сусіди з сектору через залив почали годувати місце й завозити корабликом свою снасті, акурат перед Діминими палками (він стояв з самого краю) і цим перекрили нам вихід з заливу. Ми запитали в охоронця, що ввечері обходив озеро чи це взагалі законно і він пообіцяв розібратись. Звісно, що це нічого не дало і ми були всі три дня закриті справа.

Карась клював на все, а короп ні на що. Іноді раки гризли попапи.
[Зображення: ZTPpijm.jpg?1]

Вже глибоко вночі у Дімона відбулось клювання гарної риби, яку він виважував 2 (дві) години. Але так і не зміг її побороти, відбувся прикрий схід в 15 метрах від берегу. Нехай щастить)

День другий
За ніч у мене ні одної покльовки. У інших хлопців (крім Діми, де схід) так само.

Було дуже спекотно, кльов значно погіршився. А коли вітер зупинвся, то й клювали геть вимкнулись.

Я прогулявся по водоймі, зустрів Юру Прокоп'юка, який люб'язно поділився зі мною робочою-секретною штукою для загодовування сектору. Він став на місце, де ловила перед цим на ЧУ команда Трініті. Пізніше мені казав, що й там клювали карасі, а короп підходив лише вночі і брав на дуже далекій і недосяжній для мене (поки що) дистанції.

Також я підійшов до наших сусідів, що перекрили нам залив праворуч, і о диво це виявився мій зноймий з Рівного! На жаль конструктивного діалогу не вийшло і кожен лишився при своїй думці як тут потрібно закадати снасті.

Повернувся на базу і загодував місце так, що зробив там штучну бровку для риби, але на кльов це не вплинуло. Хлопці, які взагалі не годували сиділи теж з такими ж показниками по кількості покльовок, тобто майже ніякими.

День третій
Кльов майже припинився повністю, ще такого я тут мабуть і не бачив. Та нічого не вдієш, доведеться знову приїхати і реабілітуватися)

А ще в цей день було моє день народження, тому користуючись нагодою ще разом привітаю себе.
[Зображення: xjcXVlA.jpg]

Далі буде нудне відео, в якому Діма тягне коропчука ніжним фідерком з 30 метрової дистанції (обережно, хлопці не обмежують себе в культурі мовлення):
https://www.youtube.com/watch?v=DQPmpsThL0o
А тут я нарізав всі більш-менш цікаві моменти з риболовлі:
https://www.youtube.com/watch?v=GBmle9V_p4k
Якісь мої висновки:
  • краще після дуже великих заруб на це озеро не соватись хоча б пару днів
  • погода як завжди підвела і тиск стрибнув у космос
  • по карасю можна було відірватись на рік вперед, але ж ми приїхали на коропа
  • наступного разу зроблю важкий корм: різані бойли і ядерна арома

Якби там не було, на цій водоймі завжди чомусь так добре, величезні простори з непередбачуваною погодою, навколо одні друзі. Одна з найулюбленіших точок на мапі України. Дякую, що прочитали стільки писанини. Зустрінемось на водоймах, НХНЛ)

Цей же запис на моєму вебсайті зі всіма фотографіями: Охрана - Отмєна. Прилбичі, риболовля після ЧУ, червень 2019
(Востаннє це повідомлення було змінене: 13-06-2019 14:07 stal1n.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
logger Немає
Шопопало
*****

Повідомлень: 1 701
Приєднався: Jan 2008

Oktavia Tour 1,6
Повідомлення: #6180
18-06-2019 11:33 RE: Клуб любителей рыбалки.

(13-06-2019 10:19)Sergeo :  Ребят. Подскажите пожалуйста. Дружба
Давно не практиковал это чудесное дело. И к сожалению никаких снастей на текущий момент не имею. Может кто порекомендует место недалеко от Киева где можно было бы выехать с семьей (возможно с ночевкой в домиках) так сказать с пустыми руками и
арендовать все снасти и необходимое порыбачить? И самому вспомнить и сына приобщить и отдохнуть на природе Smile
Видел в партнерах клуба Лиман Ошитки - не знаю актуально это еще или нет, но пока обратной связи от них нет Sad

Водоемов хватает, но вот снасти в аренду, Вы вряд ли где-то найдете.
Ощитки - лиман, по сути дикий водоем. Есть еще ставок в Сосновке, там и домики есть тоже в аренду.

Мы ехали ехали и наконец приехали (с)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Клуб любителей горных лыж, бордов, коньков и т.д. Patis 725 193 731 08-01-2024 23:19
Останнє: Porter
  Клуб любителей велосипедов XIKA 3 781 841 360 30-09-2023 21:58
Останнє: Максимилиан
  Клуб любителей настольного тенниса Vladko 12 14 148 30-06-2021 15:51
Останнє: Vladko
  Клуб любителей пулевой стрельбы КОТяра 317 124 582 12-09-2020 20:32
Останнє: Oleksii Pinchuk
  Клуб любителей фотографии MaksimusSkodovec 181 97 939 24-01-2020 23:50
Останнє: Serhij
  Клуб любителей ОХОТЫ! ВиталийХарьков 621 249 882 19-01-2020 22:43
Останнє: Іван Мещер
  Клуб любителей бега Ruslan2018 3 10 408 14-07-2018 16:24
Останнє: Ozzy
  Клуб любителей хоккея KVADRO 178 93 320 11-06-2018 22:11
Останнє: butan
  Клуб любителей плавания Pashka 48 34 586 11-11-2016 14:20
Останнє: Санчо
  Клуб любителей сквоша vbogdan 8 9 772 28-01-2013 19:46
Останнє: WhiteBear

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1