Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Задоволені роботою поліції?
Стало краще
Стало гірше
[Показати результати]
Увага: Це відкрите голосування, інші учасники матимуть змогу бачити, за що Ви голосували.
Відповісти 
"Моя нова поліція"
Автор Повідомлення
Fox.Mulder Немає
Транспортный цех
****

Повідомлень: 1 445
Приєднався: Apr 2008
Tsarske Selo
Oct.A4.Tour.5+
Skype IDua.tourist
Повідомлення: #4801
08-06-2018 12:13 RE: "Моя нова поліція"

(08-06-2018 10:59)LUPUS :  нова причина зупинки
https://twitter.com/DuncanUA68/status/10...8801570816

Эта причина всегда была. называется неисправность внешних приборов.

The Truth is Out There
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #4802
25-06-2018 21:34 RE: "Моя нова поліція"

КИЇВСЬКИЙ ПОЛІСМЕН У ВІЛЬНИЙ ЧАС ПІДРОБЛЯВ ПРОДАЖЕМ АМФЕТАМІНУ
25 червня 2018 Джерело: vlasno.info

30-річного поліцейського затримали на торгівлі наркотиків в Оболонському районі столиці України. Він намагався продати 100 грамів психотропної речовини, що привіз на своєму автомобілі. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на сторінку у Facebook Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України. Оперативна група затримала полісмена під час передачі амфетаміну своєму клієнту.

За злочин правопорушнику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 9 до 12 років з конфіскацією майна.




Самая красивая полицейская Киева «превратилась» в женщину-кошку: кадры перевоплощения
25 июня 2018

Известная женщина-полицейская Киева — Людмила Милевич, которую считают первой красавицей в украинской полиции, снялась в неожиданной фотосессии

В образе эльфийского патрульного в кожаных малюсеньких шортах Мила снялась для красочного глянцевого издания.
...
Напомним, у девушки-полицейской Милевич была фотосессия с коллегами, в которой они позируют с оружием в розовом тумане.

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 25-06-2018 21:38 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Fox.Mulder Немає
Транспортный цех
****

Повідомлень: 1 445
Приєднався: Apr 2008
Tsarske Selo
Oct.A4.Tour.5+
Skype IDua.tourist
Повідомлення: #4803
27-06-2018 10:06 RE: "Моя нова поліція"

Интересно почитать про достижения в работе этой самой красивой.

The Truth is Out There
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #4804
27-06-2018 12:23 RE: "Моя нова поліція"

Достижения "в розовом тумане" Mr. Green
Я думаю у нее другие достижения...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #4805
23-07-2018 10:10 RE: "Моя нова поліція"

Под Киевом полицейский автомобиль упал в реку во время погони за мопедом Больше читайте тут: http://gordonua.com/news/localnews/pod-k...76322.html
Курить
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Buchanets Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 115
Приєднався: May 2015
Ирпень
Skoda Rapid 2014
Повідомлення: #4806
23-07-2018 15:33 RE: "Моя нова поліція"

Смотреть со звуком, только осторожно - мат
https://www.facebook.com/sergonaumovich/...2826847086
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #4807
23-07-2018 17:33 RE: "Моя нова поліція"

З того відео нічого не зрозуміло за що і як затримали. Скоріш за все порушник заслужив щоб його затримали, а група підтримки скоріш за все його дружки. Крім матюків до поліцейських ніяких зауважень, але зараз і так матюкаються всі без розбору.
А враховуючи те що поліцейський теж людина і від спілкування з таким бидлом можуть здати нерви. Короче з бидлом треба на їхній мові.
Якби людина була адекватна, знала свої права і обовязки то такої ситуації б не склалося. З поліцейськими завжди можна розмовляти культурно і доводити свою точку зору. Завжди можна досягти компромісу, проявивши дипломатію, просто не всі це вміють.


P.S. У мене в житті було 2 конфліктних ситуації, одна ще зі старою міліцією, мене посадили в "бобік" і хотіли везти у відділок. Але я по розумному пояснив ситуацію і мене відпустили прямо з машини.
Ще раз покатався на Пріусі уже з новою поліцією, хотіли відібрати права і відвезти у відділок - в результаті повернули мене на те саме місце звідки забрали і права лишились при мені.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-07-2018 17:39 Salim.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Buchanets Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 115
Приєднався: May 2015
Ирпень
Skoda Rapid 2014
Повідомлення: #4808
23-07-2018 20:09 RE: "Моя нова поліція"

(23-07-2018 17:33)Salim :  З того відео нічого не зрозуміло за що і як затримали. Скоріш за все порушник заслужив щоб його затримали, а група підтримки скоріш за все його дружки. Крім матюків до поліцейських ніяких зауважень, але зараз і так матюкаються всі без розбору.
А враховуючи те що поліцейський теж людина і від спілкування з таким бидлом можуть здати нерви. Короче з бидлом треба на їхній мові.
Якби людина була адекватна, знала свої права і обовязки то такої ситуації б не склалося. З поліцейськими завжди можна розмовляти культурно і доводити свою точку зору. Завжди можна досягти компромісу, проявивши дипломатію, просто не всі це вміють.
К чему эти предположения ?

На фото полицейский при исполнении позволяет себе крыть матом чем сходу нарушает ряд нормативно-правовых актов за исполнением которых обязан следить. Да за такое увольнять нужно, а не выискивать оправдания !

На каком основании записаны в быдло люди которые находятся рядом ? Вы святой ? дАртаньян ?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #4809
23-07-2018 20:55 RE: "Моя нова поліція"

(23-07-2018 17:33)Salim :  З того відео нічого не зрозуміло за що і як затримали. Скоріш за все порушник заслужив щоб його затримали, а група підтримки скоріш за все його дружки. Крім матюків до поліцейських ніяких зауважень, але зараз і так матюкаються всі без розбору.
А враховуючи те що поліцейський теж людина і від спілкування з таким бидлом можуть здати нерви. Короче з бидлом треба на їхній мові.
Якби людина була адекватна, знала свої права і обовязки то такої ситуації б не склалося. З поліцейськими завжди можна розмовляти культурно і доводити свою точку зору. Завжди можна досягти компромісу, проявивши дипломатію, просто не всі це вміють.


P.S. У мене в житті було 2 конфліктних ситуації, одна ще зі старою міліцією, мене посадили в "бобік" і хотіли везти у відділок. Але я по розумному пояснив ситуацію і мене відпустили прямо з машини.
Ще раз покатався на Пріусі уже з новою поліцією, хотіли відібрати права і відвезти у відділок - в результаті повернули мене на те саме місце звідки забрали і права лишились при мені.
Если честно, мне тяжело придумать, как с полицаями общаться. Меня обычно никто никуда не возит и штрафов/взяток никогда не было. Конфликты? Не припоминаю. Я не склонен к ранее и морально устойчив. Но на обычную просьбу соблюдать закон, меня чуть не пристрелили. Это не обычные люди, это отморозки. У меня стойкое ощущение, что реформа затеяна с целью убрать умных ментов и поставить тупых испольнителей. Что-бы когда запахнет жареным, они тупо выполнили приказ.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #4810
23-07-2018 21:43 RE: "Моя нова поліція"

(23-07-2018 20:55)shurken :  с целью убрать умных ментов...
уже б дописали сразу "и честных"... Smile

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1