Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Голосування: Задоволені роботою поліції?
Голосування завершено.
Стало краще 48.84% 63 48.84%
Стало гірше 51.16% 66 51.16%
Всього 129 голосів 100%
* Ви голосували за це. [Показати результати]

Тема закрита 
"Моя нова поліція"
Автор Повідомлення
Zloy_suslik Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 778
Приєднався: Jul 2008
Киев
Opel Insignia
Повідомлення: #4811
23-07-2018 21:59 RE: "Моя нова поліція"

(23-07-2018 20:09)Buchanets :  
(23-07-2018 17:33)Salim :  З того відео нічого не зрозуміло за що і як затримали. Скоріш за все порушник заслужив щоб його затримали, а група підтримки скоріш за все його дружки. Крім матюків до поліцейських ніяких зауважень, але зараз і так матюкаються всі без розбору.
А враховуючи те що поліцейський теж людина і від спілкування з таким бидлом можуть здати нерви. Короче з бидлом треба на їхній мові.
Якби людина була адекватна, знала свої права і обовязки то такої ситуації б не склалося. З поліцейськими завжди можна розмовляти культурно і доводити свою точку зору. Завжди можна досягти компромісу, проявивши дипломатію, просто не всі це вміють.
К чему эти предположения ?

На фото полицейский при исполнении позволяет себе крыть матом чем сходу нарушает ряд нормативно-правовых актов за исполнением которых обязан следить. Да за такое увольнять нужно, а не выискивать оправдания !

На каком основании записаны в быдло люди которые находятся рядом ? Вы святой ? дАртаньян ?

І Ви їх зможете назвати ?

[Зображення: 4.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #4812
23-07-2018 22:54 RE: "Моя нова поліція"

(23-07-2018 21:59)Zloy_suslik :  
(23-07-2018 20:09)Buchanets :  На фото полицейский при исполнении позволяет себе крыть матом чем сходу нарушает ряд нормативно-правовых актов за исполнением которых обязан следить. Да за такое увольнять нужно, а не выискивать оправдания !

І Ви їх зможете назвати ?

Кодекс України про адміністративні правопорушення (статті 1 - 212-20)
Глава 14
АДМІНІСТРАТИВНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ, ЩО ПОСЯГАЮТЬ НА ГРОМАДСЬКИЙ ПОРЯДОК І ГРОМАДСЬКУ БЕЗПЕКУ

Стаття 173. Дрібне хуліганство

Дрібне хуліганство, тобто нецензурна лайка в громадських місцях, образливе чіпляння до громадян та інші подібні дії, що порушують громадський порядок і спокій громадян, -

тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п'ятнадцяти діб.

{Стаття 173 із змінами, внесеними згідно із Законами № 55/97-ВР від 07.02.97, № 2744-VI від 02.12.2010}
http://zakon5.rada.gov.ua/laws/show/80731-10/page12

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 23-07-2018 22:56 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника
samvey Немає
Боже бережи Україну
***

Повідомлень: 412
Приєднався: Feb 2010
Berdichev city
FELICIA 1.3K, FABIA 6Y AZE LavaBlue (були), Skoda Fabia NEW
Повідомлення: #4813
24-07-2018 08:18 RE: "Моя нова поліція"

http://youtu.be/hwsbS0A4hj4

"Немає гіршого болю за той, що відчуває людина, яка не досягла бажаного через власну лінь". Уілл Сміт

I choose to be happy
Шукати всі повідомлення учасника
shurken Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 462
Приєднався: Mar 2009
Киев
Roomster Scout 1.6 BTS 2009
Повідомлення: #4814
24-07-2018 13:55 RE: "Моя нова поліція"

(23-07-2018 21:43)Шкодчук :  
(23-07-2018 20:55)shurken :  с целью убрать умных ментов...
уже б дописали сразу "и честных"... Smile

Зачем?
Шукати всі повідомлення учасника
тавровед Немає
Любитель почитать
****

Повідомлень: 1 304
Приєднався: Jan 2010
Днепровщина. IFD
фаба 1.2 BME класик
Повідомлення: #4815
24-07-2018 14:05 RE: "Моя нова поліція"

Админы, в голосовалку добавьте вариант: "Ни хрена не изменилось!!!"

Шукати всі повідомлення учасника
Salim Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 187
Приєднався: Mar 2017
Ірпінь
Octavia A7 2.0 TDI
Повідомлення: #4816
24-07-2018 14:08 RE: "Моя нова поліція"

(23-07-2018 20:09)Buchanets :  
(23-07-2018 17:33)Salim :  З того відео нічого не зрозуміло за що і як затримали. Скоріш за все порушник заслужив щоб його затримали, а група підтримки скоріш за все його дружки. Крім матюків до поліцейських ніяких зауважень, але зараз і так матюкаються всі без розбору.
А враховуючи те що поліцейський теж людина і від спілкування з таким бидлом можуть здати нерви. Короче з бидлом треба на їхній мові.
Якби людина була адекватна, знала свої права і обовязки то такої ситуації б не склалося. З поліцейськими завжди можна розмовляти культурно і доводити свою точку зору. Завжди можна досягти компромісу, проявивши дипломатію, просто не всі це вміють.
К чему эти предположения ?

На фото полицейский при исполнении позволяет себе крыть матом чем сходу нарушает ряд нормативно-правовых актов за исполнением которых обязан следить. Да за такое увольнять нужно, а не выискивать оправдания !

На каком основании записаны в быдло люди которые находятся рядом ? Вы святой ? дАртаньян ?

Ми теж не в Раю живемо, це Україна дєтка Мир Час уже звикнути до наших реалій. Щодо матюків...то я їх чую скрізь де тільки можна, навіть від посадових осіб в державних установах. Начальство собі це дозволяє, то що ви хочете від підлеглих? За матюки ніхто нікого карати і звільняти не буде, максимум якщо буде сильний ажиотаж то винесуть догану.
І я також впевнений що з нормальними адекватними людьми поліція буде поводитися так само, а розпивати алкогольні напої на дитячому майданчику...тут вибачте, за таке варто по шапці надавати...чисто з профілактичною метою. І якщо ви записуєте всіляких порушників і п'яниць в інтелігенти, то до вас також можуть виникнути питання...Mr. Green


А з другого боку в наших поліцейських спостерігається низький професіоналізм, за яким стоїть недостатнє виховання (батьки мало уваги приділяли дитині, бо були такі самі), неякісна або відсутність освіти, менталітет в кінці кінців (без матюків деякі люди не вміють розмовляти, а інші погано без матюків розуміють Mr. Green ) . Це якби набирали в поліцію людей з вищою юридичною освітою + тести на етичне виховання, а не після 2-х місяців підготовки, ситуація була б зовсім іншою. Але розумна людина з вищою юридичною освітою не погодиться працювати на низьку зарплатню. А тут вже питання до держави, яка хоче зекономити і набирає в поліцію низькокваліфікований персонал.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 24-07-2018 14:16 Salim.)
Шукати всі повідомлення учасника
Мавпун Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 389
Приєднався: Jun 2008

Tour 1.9 TDI AGR 66/90,
Повідомлення: #4817
24-07-2018 14:46 RE: "Моя нова поліція"

(23-07-2018 20:55)shurken :  Если честно, мне тяжело придумать, как с полицаями общаться. Меня обычно никто никуда не возит и штрафов/взяток никогда не было. Конфликты? Не припоминаю. Я не склонен к ранее и морально устойчив. Но на обычную просьбу соблюдать закон, меня чуть не пристрелили. Это не обычные люди, это отморозки. У меня стойкое ощущение, что реформа затеяна с целью убрать умных ментов и поставить тупых испольнителей. Что-бы когда запахнет жареным, они тупо выполнили приказ.

+1.

еще нужно понимать, что копы это действительно мусорщики, которые КАЖДЫЙ день выполняя ОЧЕНЬ важную и нужную работу общаются со всяким отродьем, преступниками,БОМЖами и прочей нечистью с различными передающимися болезнями, которые откровенно хамят,обзывают, проклинают и даже бьют... Это вам, не белые воротнички в прокуратуре, НАеБУ,САП, СБУ и других элитных службах..
у них меняется психика, реакция, манера общения и пр. А финансово и социально они никак не защищены в отличие от прокуроров и судейских с их бесплатными квартирами, з/п и пр. Поэтому, нужно с понимаем относиться к такой категории правоохоронцев...
Шукати всі повідомлення учасника
ОМсhik Немає
мы белые и пушистые)))
*****

Повідомлень: 5 828
Приєднався: Feb 2008
Киев
VW Multivan 2,0 tdi; Skoda Superb combi 2.0 tdi
Повідомлення: #4818
24-07-2018 15:22 RE: "Моя нова поліція"

Ну, багато, хто сварить поліцію, а я навпаки хотіла б подякувати)
В суботу пішла в ліс за грибами, тільки зайшла.... і раптом чую постріли, один...два...три.... пауза. Я стою і не рухаюсь.... через декілька хвилин знову постріли.... хватаю телефон і набираю поліцію. Дзвінок прийняли і спробували з кимсь з'єднати, але не вийшло і дзвінок обірвався. Я перенабираю і там знову з'єднують. В цей час по другій лінії разів чотири лунає дзвінок. Я обриваю дзвінок з полііією, бо розумію, що скоріше всього, це вже самі поліцейські телефонують. Так, вони вже мчали до нас на виклик. Що мені робити? Лягти і лежати - була відповідь.... смішно зараз. Я таки втікла з лісу, бо була з краю і дорогу знаю)))) бігом в машину і шукати поліцейських. Знайшла. Весь цей час з паузами лунають постріли. Хлопці кинули машину, вдягли броніки і айда в ліс... а ліс тут такий, що суцільні яри і підйоми, і після дощу. Як побігли вони в ліс ще пролунало 6 пострілів. Не було їх десь хвилин 40-50 прибігає один за машиною, каже що піймали!!!!
В результаті піймали двох горемисливців, що було далі - не знаю. Хай не стріляють голодуючі!!! Тут дачі та повно дітей, а також вихідні дні. Начеб то все!

[Зображення: 6bab5387e99ad2ce1980679d8a3505a8.gif]
Мир прекрасен!.. как это объяснить тем, кто пострадал за этот МИР?!...®
Шукати всі повідомлення учасника
тавровед Немає
Любитель почитать
****

Повідомлень: 1 304
Приєднався: Jan 2010
Днепровщина. IFD
фаба 1.2 BME класик
Повідомлення: #4819
24-07-2018 17:00 RE: "Моя нова поліція"

Катался на питбайке на выходных по любимому яру , который идёт к водокачке(большой пруд) просека 10 на 300 метров внутри яра: акации, дубы, клёны. Вырубка в полном разгаре. Вызвал полицию. Прождал больше часа. Всем похер. Спасибо полиции!

Шукати всі повідомлення учасника
Cossack Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 2 618
Приєднався: Feb 2008
Київ
Skoda Octavia A7 1.4TFSI Ambition+
Повідомлення: #4820
25-07-2018 08:55 RE: "Моя нова поліція"

(24-07-2018 14:46)Мавпун :  еще нужно понимать, что копы это действительно мусорщики, которые КАЖДЫЙ день выполняя ОЧЕНЬ важную и нужную работу общаются со всяким отродьем, преступниками,БОМЖами и прочей нечистью с различными передающимися болезнями, которые откровенно хамят,обзывают, проклинают и даже бьют... Это вам, не белые воротнички в прокуратуре, НАеБУ,САП, СБУ и других элитных службах..
у них меняется психика, реакция, манера общения и пр. А финансово и социально они никак не защищены в отличие от прокуроров и судейских с их бесплатными квартирами, з/п и пр. Поэтому, нужно с понимаем относиться к такой категории правоохоронцев...

но они же понимали, на какую работу они идут и с кем по работе им предстоит общаться. нечего тут их жалеть. не могут работать со всеми вышеперечисленными - велкам в офис и сиди целый день на стульчике и пялься в мониторчик.
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1