Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Внутренние враги Украины.
Автор Повідомлення
developer Немає
Ребята, давайте жить дружно!
*****

Повідомлень: 4 801
Приєднався: May 2010
Киев Оболонь
Octavia Tour 1.8Ti (была); Toyota Corolla gibryd
Повідомлення: #4741
04-06-2019 08:21 RE: Внутренние враги Украины.

(29-05-2019 09:40)Рокенрольщик :  
(29-05-2019 06:45)daemon-s :  
(29-05-2019 03:27)Railnolds :  
(28-05-2019 15:16)daemon-s :  Тот факт, что жд до сих пор не запустили и является инфой.
Не факт. Причины могут быть разные.

Могут. Спорить нечем. Посмотрим. Надеюсь не долго осталось.
Если там Семен и Генерал Бутусов

Семен разжирел шо капец! А Бутусову что, Порох успел генеральские погоны вручить? Не знал Mr. Green
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Рокенрольщик Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 958
Приєднався: Mar 2011
Киев Obolon
А5FL 1.6 MPI
Повідомлення: #4742
04-06-2019 08:30 RE: Внутренние враги Украины.

(04-06-2019 08:21)developer :  
(29-05-2019 09:40)Рокенрольщик :  
(29-05-2019 06:45)daemon-s :  
(29-05-2019 03:27)Railnolds :  
(28-05-2019 15:16)daemon-s :  Тот факт, что жд до сих пор не запустили и является инфой.
Не факт. Причины могут быть разные.

Могут. Спорить нечем. Посмотрим. Надеюсь не долго осталось.
Если там Семен и Генерал Бутусов

Семен разжирел шо капец! А Бутусову что, Порох успел генеральские погоны вручить? Не знал Mr. Green

Бутусов сам вручил, он все знает как, академии заканчивал.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4743
04-06-2019 10:13 RE: Внутренние враги Украины.

(04-06-2019 00:24)Майстер :  Винні будуть покарані... П‘ятирічний хлопчик помер від кулі п‘яного поліцейського. Добыча мыслей
Керівництво Переяслав-Хмельницького відділення поліції відсторонено від посадових обов‘язків, начальник ГУ НП у Київській області подав рапорт на звільнення з проханням відправити в зону бойових дій (не буду коментувати цей поступок, можливо совісна людина, навіть не знаю що виділити чи «можливо» чи «совісна»). Зачитав рапорт голова нацполіції, Аваков просто відмовчується. Я удивлен
Та останні двоє повинні застрелитись через повішуваня після такого ЧП не те що подати у відставку. Зеленський: винні будуть покарані. Тобто хто вбив дитину отримає десять років, його «напарник» максимум три або й умовних, а хто проводив відбір, хто прийняв на службу, хто брав лаве за посаду в стороні.

Під будівлею Міністерства внутрішніх справ у Києві зібралися обурені активісти з вимогою покарати поліцейських, які застрелили 5-річного хлопчика у Переяславі-Хмельницькому.

Також активісти поклали плакати: "Поліція вбиває". Після хвилини мовчання залунала колискова.

Люди скандувають: "Авакова у відставку", "Рядові вбивають, Аваков покриває".

Слід зазначити, що ніхто з керівництва МВС не вийшов до протестувальників.

Активісти написали червоною фарбою перед будівлею Міністерства внутрішніх справ слово "Вбивці". Правоохоронці намагались завадити цьому, але в них нічого не вийшло.
Учасники протесту також вимагають відставки очільника МВС Арсена Авакова, вони палять фаєри та стукають у вікна.


Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4744
04-06-2019 11:05 RE: Внутренние враги Украины.

Цитата:Голосіївський суд готується взяти під варту на два місяці Івана Приходько. Саме його підозрюють у вбивстві 5-річного малюка.
Також були допитані Петровець та Кривошия, які були на момент пострілу поруч із стрільцем.
В той же час, правоохоронець Приходько свою провину відкидає.

Стало відомо трохи біографії полісменів:
Володимир Петровець - старший сержант, 42 роки. За освітою водій-пасічник. Інспектором ДАІ став у 1999 році, у 2005-2006 працював у «Кобрі» (зараз - взвод супроводження).
У 2015 його звільнили, а потім призначили знову. Тільки тепер вже командиром роти особливого призначення (#ППОП).
У 2017 знову повернувся на дороги, у свою стихію, Київщини поліцейським.
2018 почав працювати у секторі превенціі водної поліції.

Іван Приходько - лейтенант, 31 рік. Після закінчення технікуму (слюсар), пішов працювати у ДАІ.
З 2010 - водій у секторі матеріального забезпечення Голосіівського УП.
У 2011 знову повернувся на службу в ДАІ.
У 2015 став командиром відеолення взводу у 5 роті Київської поліції.
У 2016 звільнено за невідповідність, однак наступного дня поновлено рішенням Окружного адмінсуду Києва. Після цього повертається працювати патрульним у Київську область.

Виявилося, що спочатку поліція намагалася приховати цей інцидент, типу ніякого вогнепального поранення не було. Однак, потім все швиденько почистили (на щастя, на сайті ДБР сліди таки є).

Наразі суд охороняють краще, ніж будь-який спальний район, а під будівлею МВС поприбирали іграшки та квіти, які люди почали приносити вчора у пам`ять про вбиту дитину.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4745
04-06-2019 11:50 RE: Внутренние враги Украины.

Цитата:Суд заарештував на 60 діб поліцейських, які стріляли у 5-річного хлопчика

Голосіївський районний суд Києва заарештував на 60 діб лейтенанта Національної поліції Івана Приходька та сержанта Володимира Петровця, яких підозрюють у вбивстві 5-річного хлопчика у Переяслав-Хмельницькому.

Адвокат підозрюваних просив суд обрати запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Старшому сержанту Володимиру Петровцю і лейтенанту Івану Приходьку, яких підозрюють у вбивстві 5-річного хлопчика у Переяслав-Хмельницькому, загрожує довічне позбавлення волі.

Про це повідомила прес-секретар генпрокурора Лариса Сарган у Facebook.

Дії працівників поліції прокуратура кваліфікувала за п.2, п.12 ч.2 ст.115 ККУ (умисне вбивство малолітньої дитини, вчинене за попередньою змовою групою осіб) та ч.2 ч.4. ст.296 ККУ (хуліганство, вчинене групою осіб, із застосуванням вогнепальної зброї, заздалегідь заготовленої для нанесення тілесних ушкоджень).

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4746
05-06-2019 15:51 RE: Внутренние враги Украины.

Facepalm
Цитата:Я не буду писати заяву про відставку – Аваков

Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков не має наміру йти у відставку через вбивство поліцейськими 5-річного хлопчика у Переяслав-Хмельницькому.

Про це міністр внутрішніх справ заявив під час засідання Кабінету Міністрів України, передає кореспондент "Прямого".

"Я не вважаю, що Сергій Князєв (глава Національної поліції України – ред.) має йти у відставку, я теж не буду писати заяву на відставку", - заявив Аваков.

"Двоє поліцейських вчинили стрільбу через яку загинув хлопчик, їх арештували, зараз справа розслідується. вчора була зустріч з рідними, вони прагнуть того що і я відповідальності і справедливості, ми наполягаємо на тому щоб ця справа була як найшвидше скерована в суд і вині були покарані", - додав міністр.

Він також зазначив, було проведено аналіз подій що відбулись й зняті з посад деякі керівники.

"Політична відповідальність завжди на мені", - наголосив Аваков.

За його словами, відомство має намір переглянути справи усіх співробітників, які поновились на службі через суд.

Він також повідомив деякі подробиці справи про вбивство хлопчика.

"Справа не про зброю, вона не була табельною. Група з чотирьох осіб виїхала постріляти, ми вважаємо що вони були на підпитку.На мою думку, є п’ять підозрюваних – чотири чоловіків, які стріляли, і жінка, яка сховала рушницю і сприяла знищенню доказів", - розповів очільник МВС.

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 378
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #4747
06-06-2019 20:21 RE: Внутренние враги Украины.

Ггггг, крендели который раз читают мои посты. Пора копирайт применять, мне деньги нужны. Упал и качаюсь


(Востаннє це повідомлення було змінене: 06-06-2019 20:32 Dimon325.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4748
07-06-2019 11:03 RE: Внутренние враги Украины.

идиоты проплаченыеFacepalmFacepalm
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dre@m Немає
Harley-Davidson
****

Повідомлень: 1 225
Приєднався: Jul 2007
Киев, Лукьяновка
Skoda Fabia 3 (была), Sportage 3, 4x4, 2.0, CRDi дизель, 4WD, 6AT, TOP
Повідомлення: #4749
07-06-2019 11:27 RE: Внутренние враги Украины.

Ппц, табуретка по полной сдает интересы Украины, а этим все Порох в горле костью. Впрочем как и кремлю...

Саша

אלכסנדר, ולדיסלב אני מבין .... אלכסנדר
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4750
07-06-2019 11:29 RE: Внутренние враги Украины.

Facepalm
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  кацапия и кругом адни враги )))) LUPUS 4 372 767 805 16-02-2022 11:46
Останнє: MaksymS

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1