Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Внутренние враги Украины.
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4751
07-06-2019 12:29 RE: Внутренние враги Украины.

Ілля Кива склав повноваження голови Соціалістичної партії України та прийняв пропозицію приєднання до Опозиційної платформи "За життя".

https://www.ukrinform.ua/rubric-election...formi.html

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4752
07-06-2019 12:41 RE: Внутренние враги Украины.

Курить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4753
07-06-2019 13:53 RE: Внутренние враги Украины.

СкорбимКурить
Цитата:Блін, народе, я досі не можу зрозуміти ваши посили до зелебобів, на кшталт "вони що, не розуміють, що це капітуляція? Вони зараз прозріють!"

НІ! НЕ ПРОЗРІЮТЬ.

Вони саме цього хочуть, бл@ть!
Зрозуміть це нарешті!
Вони хочуть вконтактік, Кіркорова і Лорак.
Вони хочуть відпочивати в Криму і їздити до Пітєра любоватися фонтанами.
І вони дійсно усталі ат вайньі...
Тому що доки війна - їх за такі бажання можуть відпи@дити...
Тому будь-які ваши доводи їм до пі@ди - вони чітко знають чого вони хочуть.
На жаль, з цієї ситуації є лише один вихід, але ж він протиречить карному кодексу України (((
Тому я не буду давати вам поради, що саме і кому треба ламати...
Думай. Те...

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #4754
13-06-2019 12:50 RE: Внутренние враги Украины.

Справу "стіни Яценюка" віддали в суд
13 червня 2019
Спеціалізована антикорупційна прокуратура скерувала обвинувальний акт в суд щодо розтрати держкоштів, виділених на облаштування стіни на українсько-російському кордоні.
Про це 13 червня повідомляє прес-служба САП.



НАБУ і САП завершили гучне слідство щодо проекту "Стіна"
5 липня 2018


Проект «Стіна» перевірять на корупцію
11 серпня 2016
...
Відзначимо, що раніше народний депутат з фракції «Самопоміч» Олена Сотник спільно з колегами направили депутатське звернення до керівників Національного антикорупційного бюро, Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, Служби безпеки та Міноборони з вимогою провести перевірку будівництва фортифікаційної споруди «Стіна» на кордоні з Росією.




"Беркутівців", які розганяли протестувальників під Гостинним двором у 2013 році, оголосили в розшук, - ГПУ

Facepalm 6 років минуло

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 14-06-2019 08:36 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4755
14-06-2019 21:35 RE: Внутренние враги Украины.

14 июня новым владельцем канала ZIK вместо членов семьи львовского бизнесмена Петра Дыминского стал нардеп от Оппозиционного блока Тарас Козак, которого называют партнером бизнесмена Виктора Медведчука. После этого канал покинул гендиректор холдинга Игорь Туркевич, об уходе заявили журналисты Ольга Мовчан, Вахтанг Кипиани, Татьяна Вергелес и Роман Недзельский.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #4756
14-06-2019 22:11 RE: Внутренние враги Украины.

Мирослав Гай

У мене все горить всередині.

Я злюсь на Порошенко за те, що Медведчук скуповує телеканали, а Зеленський порушує Конституцію.

Це безсилий гнів, що Порошенко не рейдерив ті телевізійні канали та радіо, не закривав беззаконно проросійські змі, не дав команди спецназу перестріляти проросійську наволоч по містах, не націоналізував підприємства олігархів, не ввів воєнний стан на рік, не очолив суди, а почав там недо-реформи, не зосередив увесь силовий блок у своїх руках...

Він вирішив іти по закону, цивілізовано, шляхом довгих, мало зрозумілих для населення реформ. Томос, Безвіз, Лоукости...

А тепер маємо грандіозний реванш, який, навіть із наявністю лібералів у парламенті, закінчиться революцією.

Бо навіть купівля Медвєдчуком чергового каналу, не зробить з України Росію.

Мене розбирає лють. Мене розбирає розуміння, що Україну знову шматуватимуть невігласи та проросійські функціонери з гебні.

Незабаром ми побачимо, як у військах відмінять гасло Слава Україна, бо вже зараз деякі поновлені генерали вимагають замість Пане, звертатися до них Товариш.

Це не проросійський реванш - це реванш низької культури та совка, що б'є своїм прутнем по фортеп'яно української незалежності.

Facepalm

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 623
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #4757
15-06-2019 11:41 RE: Внутренние враги Украины.

Власник збанкрутілого «АероСвіту» відновив позов проти України на понад 695 млн доларів

Нет-нет. Никакой Коломойский тут не причем.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #4758
18-06-2019 13:13 RE: Внутренние враги Украины.

Гройсман пожалівся на ворожу систему, яка гальмувала його роботу в попередні роки

17 ЧЕРВНЯ, 2019

Прем'єр-міністр зазначив, що багато чого йому не вдалося зробити, адже вся система навколо нього була абсолютно ворожою, а змінити її він не мав важелів
Про це Володимир Гройсман заявив в ефірі телеканалу ICTV.

За словами очільника уряду, у попередній системі у нього "не було жодних важелів" і його "розмови закінчувалися просто нічим".

Він пояснив, що для стабілізації економіки, для надходження інвестицій необхідні надходження доходів до бюджету від детінізації економіки, від боротьби з контрабандою.

"Дещо мені вдалося зробити, але багато чого не вдалося зробити, тому що вся система навколо мене була абсолютно ворожа – СБУ, прокуратура, митники... Мені важко було пробитися. А когось поміняти, змінити в цій системі, у мене не було жодних важелів", – зазначив Гройсман.

Він додав, що сподівається, що з приходом нового президента буде "вичищена вся система".

"Сьогодні я маю надію на те, що з приходом нового президента буде вичищена вся правоохоронна система, туди прийдуть нормальні люди, які будуть працювати над тим, щоб створити нормальні умови правоохоронної системи для економіки", – сказав прем'єр.

Як зауважив голова уряду, у попереднього президента такої волі не було і розмови закінчувалися просто нічим. "Зараз я маю шанс", – підсумував прем'єр.

Вічна пам'ять Героям...
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
storm Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 1 879
Приєднався: Feb 2008
Кривбасс
Octavia A5 1.6 MPI
Повідомлення: #4759
18-06-2019 13:27 RE: Внутренние враги Украины.

Не Аваков случайно вычистить?

Тот,кто хочет-находит средство,кто не хочет-находит причину.

80675690114
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Шкодчук Немає
Українець
*****

Повідомлень: 12 132
Приєднався: Oct 2008
Київ, Кинь-Ґрусть урочище
1,6 тур бо ...
Повідомлення: #4760
19-06-2019 11:46 RE: Внутренние враги Украины.

В Багдаді все спокійно. Як для фронту купили браковані БТР

Цей матеріал було підтримано проектом "OPEN Media Hub" за фінансування Європейського Союзу.
Гліб Канєвський, StateWatch, проект "Марлін", для УП
Середа, 19 червня 2019



Шість років тому Україна провалила найбільший контракт на півмільярда доларів за постачання військової техніки в Ірак. Лише нещодавно ГПУ оголосила підозру колишнім керівникам державного концерну "Укрспецекспорт", які разом з екс-міністром оборони Дмитром Саламатіним, за офіційними даними, поцупили в держави 46 мільйонів доларів.

Гроші – лише один бік медалі. Інший – пригоди бронетехніки, яку відмовилися приймати іракці.

Більше року, з березня 2013-го по квітень 2014-го року, 40 вітчизняних БТРів, котрі були визнані бракованими приймаючою стороною, провели у відкритому морі – Ірак відмовився впускати техніку в порт.

На початку 2014 року понівечену корозією техніку довелося повернути на батьківщину. У рідних краях наступникам Саламатіна спало на думку відшкодувати збитки від проваленого контракту грошима з бюджету. Так би мовити, війна з Росією все спише.
...

Вічна пам'ять Героям...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 19-06-2019 11:47 Шкодчук.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  кацапия и кругом адни враги )))) LUPUS 4 372 767 846 16-02-2022 11:46
Останнє: MaksymS

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1