Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Внутренние враги Украины.
Автор Повідомлення
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #5401
23-02-2021 20:39 RE: Внутренние враги Украины.

(23-02-2021 19:17)Миша Чех :  Конечно был )))) . Он в подъезде у Зе писал и подсказыаал.
А я думал он иички сжимал.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Zandercatcher Немає
Роздовбай широкого профілю
*****

Повідомлень: 1 500
Приєднався: Apr 2015
Славетне місто Київ
Skoda Octavia 1,6
Повідомлення: #5402
25-02-2021 15:41 RE: Внутренние враги Украины.

Та ну який же це реванш?

https://m.gazeta.ua/articles/np/_usi-ros...ya/1016957
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5403
26-02-2021 13:21 RE: Внутренние враги Украины.

(21-02-2021 13:03)Railnolds :  Шо там, говорят на Медведчука наложили санкции?
Курить
Три з п'яти чартерних літаків, на офшорних власників яких були накладені санкції через діяльність кума Путіна нардепа Віктора Медведчука, перед засіданням РНБО (в період з 10 по 21 лютого) перегнали у швейцарське містечко Сент-Галле.

КуритьКурить
Цитата:Mason Lemberg
Таким чином, сьогодні минуло 23 (двадцять три) дні з моменту введення санкцій проти Тараса Козака і телеканалів Zik, 112, NewsOne
Таким чином, сьогодні минуло 7 (сім) днів з моменту введення санкцій проти Медведчука і Марченко.
В обох випадках санкції вводили за фінансування тероризму, тяжкого злочину проти держави і суспільства.

Фактично:
- всі 3 підсанкційні канали спокійно вели мовлення в інтернеті
- нікого з "журналістів" чи керівників телеканалів за 23 дні не допитали з приводу фінансування їх каналів терористами
- "журналісти" цих телеканалів від безкарності створили новий телеканал
- "журналісти" цих телеканалів за гроші Медведчука купили телеканал в патріотичного патріота зі Свободи і тепер відновлять мовлення там і будуть забивати баки людям знову і безперешкодно
- зі 100 підприємств зазначених в декларації Медведчука санкції введені проти 2 підприємств, які є резидентами росії і на них санкції ніяк не впливають. На жодне з українських підприємств Медведчука і Марченко санкції не накладені. А отже вони працюють в звичному режимі і далі можуть фінансувати тероризм в повному обємі (за це ж вводили санкції)
- в декларації медведчука не зазначено багато підприємств, якими він володіє і НАЗК в цьому плані абсолютно бездіє. Теж свідомо
- Зеленський підписав рішення РНБО на наступний день після його прийняття, що дало можливість і Медведчуку і Марченко вивести кошти з рахунків. Хоча, напевне, вони було виведені ще до того, бо:
- літаки Медведчука перегнали в Швейцарію до введення санкцій
- за 23 дні жодних обшуків в людей, які фінансують тероризм
- за 23 дні жодних підозр людям, які фінансують тероризм
- за 23 дні жодних арештів людей, які фінансують тероризм

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-02-2021 13:27 Lady.)
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Lady Немає
девочка из администрации
*****

Повідомлень: 22 054
Приєднався: Mar 2007

серебристая :))
Повідомлення: #5404
26-02-2021 14:57 RE: Внутренние враги Украины.

Цитата:Сьогодні стартує перший ефір нового телеканалу Медведчука, який він купив у депутата від Свободи. І досі ні одної кримінальної справи ні на нього, ні на Козака.
Курить
   

Не нужно меня обижать, я девочка ранимая, чуть что-сразу в слезы… а потом с заплаканными глазами так сложно понять кому попадаешь лопатой по голове…
Девушка
Дякую всім. Було весело! (с) Mr. Green
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 619
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #5405
26-02-2021 15:19 RE: Внутренние враги Украины.

(23-02-2021 09:28)Railnolds :  Просто наложили санкции по причине нац обороны и заблокировали активы. Быстро и коротко, потому что причина требует быстрого решения. И отпускать никого не надо.

А шо теперь будут делать создатели гениального метода борьбы с пропагандой??

Юридическое лицо создано трудовым коллективом журналистов в количестве 100 человек. Это юридическое лицо купило действующий канал с лицензией. На кого теперь санкции накладАть будуть? Шоб быстра и коротко! А, Railnolds?

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #5406
26-02-2021 15:47 RE: Внутренние враги Украины.

(26-02-2021 15:19)Миша Чех :  А шо теперь будут делать создатели гениального метода борьбы с пропагандой??

Юридическое лицо создано трудовым коллективом журналистов в количестве 100 человек. Это юридическое лицо купило действующий канал с лицензией. На кого теперь санкции накладАть будуть? Шоб быстра и коротко! А, Railnolds?
А чего Вы меня спрашиваете? Я что ли накладАю.
Если будет воля, найдут как закрыть. На 100 человек найти легче угрозу нац обороны, чем на одного. А раз один из 100 человек входит в состав юр лица, и он представляет угрозу нац обороне - я так понимаю закрывается всё юр лицо. Кроме того можно проверить откуда у простых журналистов деньги на покупку канала. Да мало ли ещё что можно придумать. Было бы желание.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 619
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #5407
26-02-2021 16:17 RE: Внутренние враги Украины.

(26-02-2021 15:47)Railnolds :  А чего Вы меня спрашиваете? Я что ли накладАю.
Если будет воля, найдут как закрыть. На 100 человек найти легче угрозу нац обороны, чем на одного. А раз один из 100 человек входит в состав юр лица, и он представляет угрозу нац обороне - я так понимаю закрывается всё юр лицо. Кроме того можно проверить откуда у простых журналистов деньги на покупку канала. Да мало ли ещё что можно придумать. Было бы желание.

Так а хто тут нам рассказывал о быстроте и эффиктивности действий через санкции? Mr. Green

Не думаю, что так все просто теперь будет. На Марченко вон санкции наложили, а Г+Г работает. Значит нужно искать нацугрозу, наверное, у мажоритарных акционеров.

Опять таки, не хватит 100 человек в учредителях, создадут тысячу, сто тысяч, миллион...

Деньги на покупку завшивленного канала в долгах кладутся на уставной фонд. Тоже не прикопаешься... Короче, походу оборачивается это все большим пшиком!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #5408
26-02-2021 16:31 RE: Внутренние враги Украины.

(26-02-2021 16:17)Миша Чех :  Так а хто тут нам рассказывал о быстроте и эффиктивности действий через санкции? Mr. Green
Не думаю, что так все просто теперь будет. На Марченко вон санкции наложили, а Г+Г работает. Значит нужно искать нацугрозу, наверное, у мажоритарных акционеров.
Опять таки, не хватит 100 человек в учредителях, создадут тысячу, сто тысяч, миллион...
Деньги на покупку завшивленного канала в долгах кладутся на уставной фонд. Тоже не прикопаешься... Короче, походу оборачивается это все большим пшиком!
Значит надо сесть на попу ровно и ничего не делать. Пусть вещают.


(26-02-2021 16:17)Миша Чех :  Так а хто тут нам рассказывал о быстроте и эффиктивности действий через санкции? Mr. Green
Ну не знаю. Было три канала, стал один. Эффективнее в три раза.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-02-2021 16:31 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 619
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #5409
26-02-2021 18:02 RE: Внутренние враги Украины.

(26-02-2021 16:31)Railnolds :  Ну не знаю. Было три канала, стал один. Эффективнее в три раза.

Ну конечно! Они де их одновременно смотрели! Упал и качаюсь
Можно еще один глаз зрителям выколоть. Эффективность еще в два раза увеличится!

(26-02-2021 16:31)Railnolds :  Значит надо сесть на попу ровно и ничего не делать. Пусть вещают.

Я бы посоветовал сначала подумать. С умными людьми посоветоваться. Юристов послушать. Потому что в луже сидеть как-то мокро.

Да и сознание, что тебя, целого преЗЕдента страны, сделали как ребенка, тоже недоросшему самолюбию на пользу не идет.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #5410
26-02-2021 18:32 RE: Внутренние враги Украины.

(26-02-2021 18:02)Миша Чех :  Я бы посоветовал сначала подумать. С умными людьми посоветоваться. Юристов послушать. Потому что в луже сидеть как-то мокро.
Вы же сказали что это Байден яички выкрутил. Или Байден уже не умный?
А в луже сидеть ему не привыкать.


(26-02-2021 18:02)Миша Чех :  Ну конечно! Они де их одновременно смотрели! Упал и качаюсь
Можно еще один глаз зрителям выколоть. Эффективность еще в два раза увеличится!
А можно ничего не делать. В любом случае не похвалят.
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-02-2021 18:34 Railnolds.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  кацапия и кругом адни враги )))) LUPUS 4 372 762 491 16-02-2022 11:46
Останнє: MaksymS

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 3