Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Відповісти 
Внутренние враги Украины.
Автор Повідомлення
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #921
01-08-2016 16:00 RE: Внутренние враги Украины.

(01-08-2016 15:05)Nemo78 :  Гарно про ЗП пере крутили, але питания в тому що в тариф вкладаеться коррупцийна складова. Мерс за 250 баксів, мабуть персональна дача, з базою відпочинку... Да і тендера відкатів в нафтогазовій отрасллі, дуже високі. Влада в лиці гаранта, за два роки ставила генпрокурорів, один краще іншого. Про Луцика помовчу, йому потрібно дати час себе показати.
Шоколадний Ху@ло дуже гарний політик, але його жадібність... Все на нівець перекреслює.
Да і податки я плачу в своїй державі тим самими наповнюю в малій мірі її бюджет.
Платячи податки в Чехії ви вперше чергу наповнюєте її бюджет. В малій мірі. Але в прислів'я звучить як з світу по нитці і ЗСУ відбудуємо з бюджету.

Я нічого нікуди не перекрутив. Те що я написав - це аксіома, яка повинна бути зрозуміла кожному, хто вчив ази економіки в середній школі.

Щоб ціна реалізації добутого в Україні газу була низькою, треба щоб була низька собівартість = оплата робочої сили українських робітників (з цим розібралися), та був низький прибуток держави з цього самого видобування. А от якраз з прибутку держави, крім того, що повиннен фінансуватися бюджет країни, а ще з цих коштів повинна проводитися модернізація газовидобувної галузі. Якщо прибутку не має, то не має модернізації. І завдяки тому, що вітчизняний патріот має дешеву ціну на газ, вся газовидобувна галузь країни апріорі програє москалям.

Звичайно, наші умніки можуть замість модернізації галузі купувати собі мерси, дачі, та ін., але, вважаю, слідкувати за цим мають відповідні органи, а не наш вітчизняний патріот буде мати дешеву гарячу воду для себе коханого.

А ще треба зважити одне. Що коли вартість газу на світовому ринку складає 250 доларів, а коло наближенних до українського видобутку буде мати можливість купувати газ по 50 долларів, то спокуса купити по 50, а продати по 250 буде так велика, що порівняно з цією корупцією, закупка і десяти броньваних мерсів будуть виглядати дріб'язком. І в цьому випадку треба не цербера гарного ставити, а ліквідовувати саме джерело корупції.

Невже це так тяжко зрозуміти?

П.С. А що стосується того, кому та скільки я плачу податків у чій бюджет, скажу Вам, вітчизняний патріоте, заздалегідь, що сьогодні я маю труси чорної барви.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-08-2016 16:15 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #922
01-08-2016 16:35 RE: Внутренние враги Украины.

(01-08-2016 16:00)m.dreval :  П.С. А що стосується того, кому та скільки я плачу податків у чій бюджет, скажу Вам, вітчизняний патріоте, заздалегідь, що сьогодні я маю труси чорної барви.
А что, по логике некоторых Вы должны ещё и в украинский бюджет платить налоги? Shocked
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #923
01-08-2016 17:19 RE: Внутренние враги Украины.

(01-08-2016 16:00)m.dreval :  П.С. А що стосується того, кому та скільки я плачу податків у чій бюджет, скажу Вам, вітчизняний патріоте, заздалегідь, що сьогодні я маю труси чорної барви.
Какого цвета у вас труселя это трудности вашей жены, или любовницы, может обоих вместе, ваши сексуально-ролевый игры мне пох. Hello!
Куди ви платите податки. то ваші труднсоті, бо за податки, ви получаете якісь пільги. Які саме вони в Чехії мене не турбує. Ваш прихід, та розхід, хай турбує компетентні органи, вони за це зарплату отримують.
(01-08-2016 16:35)Railnolds :  
(01-08-2016 16:00)m.dreval :  П.С. А що стосується того, кому та скільки я плачу податків у чій бюджет, скажу Вам, вітчизняний патріоте, заздалегідь, що сьогодні я маю труси чорної барви.
А что, по логике некоторых Вы должны ещё и в украинский бюджет платить налоги? Shocked

Человек должен платить налоги там где работает. Это вездесущая практика.
(01-08-2016 16:00)m.dreval :  Звичайно, наші умніки можуть замість модернізації галузі купувати собі мерси, дачі, та ін., але, вважаю, слідкувати за цим мають відповідні органи, а не наш вітчизняний патріот буде мати дешеву гарячу воду для себе коханого.
FacepalmFacepalmFacepalmFacepalmFacepalm
І наввіщо майдан було збирати, все й так добре, а Януковича б через рік перебрали.
а То пишуть тут різні ЗРАДНИКИ, в інеті, про якісь страхіття корупції, суд сказав не винний ЗНАЧИТЬ НЕ ВИННИЙ!
знову провокатори повилазили, параша ТВ картинку роблять.Курить
[Зображення: im-photo_2016-08-01_13-49-23.jpg]

25%
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-08-2016 17:38 Nemo78.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
СЕАТовод Немає
ПРАКТИК
*****

Повідомлень: 2 261
Приєднався: Oct 2010
У К Р А Ї Н А
SEAT ALTEA,Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #924
01-08-2016 17:36 RE: Внутренние враги Украины.

(01-08-2016 12:44)Nemo78 :  та отож, а потім Патріот в Єміграціїї буде доводити нам що вісока ціна на ГАЗ то добре, бо немає корупціїї, і ніхто не повинен доплачувати((((

Про "патріотів в еміграції" сказати не можу нічого.
А от наш власний (доморощений) "Президент ассоциации объединения операторов рынка нефтепродуктов"- такий собі пан Косянчук заявляє:

Цитата:За счет того, что "серый" рынок не платит налоги и имеет сверхприбыли от продажи сжиженного газа, 90% легальных заправок практически не зарабатывают на продаже голубого топлива.
С учетом всех налогов справедливая цена на газ должна составлять 10, 83 грн. Эксперт также подчеркнул, что нелегальные заправки за счет неуплаты налогов получают сверхприбыли.
Средняя стоимость этого топлива теперь составляет 10,35 грн. В то же время цена бензина на столичных АЗС остается стабильной. Эксперты уверены, что сжиженный газ в Украине подорожал по объективным экономическим причинам. Однако цена будет расти и дальше.

Ну не скотиняки?Оцтой

Многие люди не понимают, почему я перестал с ними разговаривать.
А для меня непонятно, нахрена я когда-то вообще с ними заговорил?
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #925
01-08-2016 18:06 RE: Внутренние враги Украины.

(01-08-2016 17:19)Nemo78 :  Какого цвета у вас труселя это трудности вашей жены, или любовницы, может обоих вместе, ваши сексуально-ролевый игры мне пох. Hello!
Куди ви платите податки. то ваші труднсоті, бо за податки, ви получаете якісь пільги. Які саме вони в Чехії мене не турбує. Ваш прихід, та розхід, хай турбує компетентні органи, вони за це зарплату отримують.
Турбує, чи не турбує, Вам, як то кажуть, має бути видніше. Але Ваша любов, як справжньої вати, перейти на особистост,і та проявити велику озабоченность персоналіями іншої особи видно неозброєним оком.


(01-08-2016 17:19)Nemo78 :  знову провокатори повилазили, параша ТВ картинку роблять.Курить

Ні, вони разом з Вами працюють на замовлення пана Наришкіна із Госдури:

"При нынешней или подобной власти в Украине решительное улучшение отношений между нашими странами вряд ли возможно. Для радикального изменения ситуации нужно, чтобы народ Украины созрел до такого состояния, чтобы избрать новую власть, которая работает на благо своих граждан и своей страны, а не на собственные узкие внутрипартийные интересы", — сказал Нарышкин.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-08-2016 18:13 Миша Чех.)
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #926
01-08-2016 18:53 RE: Внутренние враги Украины.

(01-08-2016 18:06)m.dreval :  [quote='Nemo78' pid='2492057' dateline='1470064778']
Какого цвета у вас труселя это трудности вашей жены, или любовницы, может обоих вместе, ваши сексуально-ролевый игры мне пох. Hello!
Куди ви платите податки. то ваші труднсоті, бо за податки, ви получаете якісь пільги. Які саме вони в Чехії мене не турбує. Ваш прихід, та розхід, хай турбує компетентні органи, вони за це зарплату отримують.
Турбує, чи не турбує, Вам, як то кажуть, має бути видніше. Але Ваша любов, як справжньої вати, перейти на особистост,і та проявити велику озабоченность персоналіями іншої особи видно неозброєним оком.


Патріот в Єміграції Порохобот, ваша Любов до шоколадного, та ненависть до патріотів, котрі зовсім без оплатно( знаю про що говорю) тратять час на пікетування Суду. просто вказує на ваше велике захоплення Сильними Лідерами Шоколадне ху*ло, та просто ХУ*ЛО.

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Dimon325 Немає
ЧибуражГо

Повідомлень: 12 393
Приєднався: Feb 2007
Kieff, Pizdnuky
Х1 35і - 370 трудолюбивых животных
Повідомлення: #927
01-08-2016 20:14 RE: Внутренние враги Украины.

Nemo прекращайте переходы на личности. Обсуждайте тему, а не оппонентов.
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #928
01-08-2016 20:31 RE: Внутренние враги Украины.

(01-08-2016 18:53)Nemo78 :  Патріот в Єміграції Порохобот, ваша Любов до шоколадного, та ненависть до патріотів, котрі зовсім без оплатно( знаю про що говорю) тратять час на пікетування Суду. просто вказує на ваше велике захоплення Сильними Лідерами Шоколадне ху*ло, та просто ХУ*ЛО.

От знаєте, можу впевнено Вам сказати, що не маю ніякої любові до Порошенка. Президент, та й президент. Держить справний курс на Євросоюз, бореться проти Путіна, та й ладно.

Саме так не маю жодної ненависті до патріотів. Люблять вони Батьківщину, та вважають, що саме у такий спосіб найкраще їй принести користь - добре.

Але от чого я не розумію та не приймаю - це людської тупісті. Бо коли вся та патріотичність обертається на користь ворога, стає дуже сумно.

П. С. Доречі...

Для начала — определения иммиграции и эмиграции.

Оба термина связаны с перемещением людей в другую страну для постоянного в ней проживания.

При этом иммиграция — это въезд в страну, то есть миграция по отношению к стране-цели.

То есть: иммиграция всегда имеет рядом с собой предлог «в», «куда-то»: в Австралию, в Канаду и так далее.

Эмиграция — это выезд из страны, то есть миграция по отношению к государству, в котором человек жил до этого.

Поэтому эмиграция всегда «откуда-то», «из». Неправильно говорить «эмиграция в Европу».

Доречі 2....

Обычное советское образование – высшее, среднее, неполное среднее, включая ремесленные училища и школы фабрично-заводского обучения, – требовало от выпускников не только навыков математиков, физиков, лингвистов, токарей, фрезеровщиков и сантехников, но и элементарных исторических знаний. В частности, необходимо было уметь отличить Гоголя от Гегеля, Гегеля от Бебеля, Бебеля от Бабеля, Бабеля от кабеля, кабеля от кобеля, кобеля от сучки. Это считалось достаточным уровнем политической грамотности.

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Nemo78 Далеко
УКРАЇНЕЦЬ
*****

Повідомлень: 3 648
Приєднався: Sep 2008

2,8 TDi
Повідомлення: #929
01-08-2016 22:20 RE: Внутренние враги Украины.

(01-08-2016 20:31)m.dreval :  Але от чого я не розумію********************
(01-08-2016 20:14)Dimon325 :  Nemo прекращайте переходы на личности. Обсуждайте тему, а не оппонентов.

(01-08-2016 18:06)m.dreval :  Ні, вони разом з Вами працюють на замовлення пана Наришкіна із Госдури:

"При нынешней или подобной власти в Украине решительное улучшение отношений между нашими странами вряд ли возможно. Для радикального изменения ситуации нужно, чтобы народ Украины созрел до такого состояния, чтобы избрать новую власть, которая работает на благо своих граждан и своей страны, а не на собственные узкие внутрипартийные интересы", — сказал Нарышкин.
пікетування суду, праця для параша ТВ. Пікет в Москві--агент госдепа.
всім розвісити ярлики, вата та бендеровець, нового думати нічого не потрібно,Курить

Доречі, про співпрацю з диктаторами, історичні факти.

розумівши перспективність фігури Гітлера, найбільші німецькі концер-ни і компанії почали фінансувати його партію. Вже в 1923 р. власник сталевого тресту Фріц Тіссен виділив для нацистської партії 100 тисяч золотих марок. І це в епоху інфляції! У тому ж 1923 р. окрім Тіссена, Стіннеса і Борзіга, Гітлера фінансували хімічний фабрикант, уповноважений «ЯРЕМ фарбеніндустрі» Пітш, і навіть американський промисловець Генрі Форд!

З 1927 р. в Гітлера і в його партію вкладають кошти крупні банкіри і промисловці, що визначають економічну потужність Німеччини. Еміль Кірдорф — глава Рейнсько-Вестфальського вугільного синдикату, організовує відрахування на користь Гітлера по 5 пфенігів з кожної тонни проданого вугілля.

Альфред Хугенберг — директор заводів Круппа і власник кіно- і газетного концерну, дає Гітлеру по 2 млн марок в рік.

Альберт Феглер — генеральний директор Гельзенкірхенського вуглепромислового товариства і директор Сталевого тресту дає гроші на подолання «партійної кризи» 1932 р.

Яльмар Шахт — президент Рейхсбанку взагалі «відкрив Гітлеру шлях до крупних банків».

Еміль Георг фон Штаусс — директор «Дойчебанка» (найпотужніший приватний банк Німеччини), навіть став членом нацистської партії.

Фрідріх Флік — передавав гроші Гітлеру через підставних осіб. Георг фон Шніцлер — директор «ЯРЕМ Фарбеніндустрі» давав Гітлеру гроші «на розвиток».

Ці стовпи німецької індустрії забезпечували силу нацистської партії.
***************

25%
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Миша Чех Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 14 628
Приєднався: Dec 2010
Praha (ex Киев)
Škoda Octavia IV 2.0TDI
Повідомлення: #930
01-08-2016 23:02 RE: Внутренние враги Украины.

(01-08-2016 22:20)Nemo78 :  пікетування суду, праця для параша ТВ. Пікет в Москві--агент госдепа.
всім розвісити ярлики, вата та бендеровець, нового думати нічого не потрібно,Курить

Шановний вітчизняний патріоте. Скажу відверто, ви мене задовбали. Я чую шелест того гороху, який відлітає від Вас, як від стінки, та відчуваю себе Сізіфом, який займається відвертою куйньою.

Тим більше, я абсолютно стовідсотково певен, що наш тут срач никому не цікавий, та всіх уже добряче притомив.

Тому прошу Вас:
На форумі "Всего зарегистрировано 19 992 участников.
Участники сделали 1 905 795 сообщений в 61 279 темах."

Не треба Ваші пости починати чимось на кшталт:
(01-08-2016 12:44)Nemo78 :  та отож, а потім Патріот в Єміграціїї буде доводити нам що вісока ціна на ГАЗ то добре

Я тут не один єдиний. Прошу, не згадуйте мене постійно в суї. Найдіть собі інший гектар поля.

Заздалегідь дякую!

Черный кот, перебегающий Вам дорогу, означает, что животное просто куда-то идет. Не усложняйте! Hello!
Шукати всі повідомлення учасника Цитувати це повідомлення у відповіді
Відповісти 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  кацапия и кругом адни враги )))) LUPUS 4 372 769 168 16-02-2022 11:46
Останнє: MaksymS

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2