Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Фільтри
Автор Повідомлення
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #11
28-09-2011 12:41 RE: Фільтри

(28-09-2011 12:33)kym56 :  
(27-09-2011 18:01)Schumacher :  ну тут просто слів нема ............... Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь може в курілку ?

Як нема слів то і не треба писати.
Часточки бруду які осідають на фільтруючому елементі у фільтрі зменшують розмір вікна пропуску, а значить збільшують фільтрацію. Виробники забороняють діллерам зменьшувати інтервал заміни фільтрів і можуть відмовити в гарантії ремонту двигуна, якщо були зафіксовані зменьшені інтервали заміни масляного фільтра.

Може ти і правий, але є фільтр міняється з маслом. А масло кращим з часом не стає. От я зменшив той інтервал до 10 тищ але не заради фільтру а заради масла. Бо як мені пояснював один дуже компетентний дядько, оцей пробіг вираховується на пробіг двигуна а не кілометраж. Якщо в основному їзда відбувається по місту, то відносний кілометраж двигуна у 15000 досягається при пробігу 10-12 тисяч. Ви ж не рахуєте скільки стоїте в пробках, навантаження при перегазовках, прогріви ітд.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
oksanka2013 Немає
Фанатка VAGа
***

Повідомлень: 725
Приєднався: Sep 2011
Львів
VW Polo 1.4 2012 + ГБО
Повідомлення: #12
28-09-2011 13:29 RE: Фільтри

Може ти і правий, але є фільтр міняється з маслом. А масло кращим з часом не стає. От я зменшив той інтервал до 10 тищ але не заради фільтру а заради масла. Бо як мені пояснював один дуже компетентний дядько, оцей пробіг вираховується на пробіг двигуна а не кілометраж. Якщо в основному їзда відбувається по місту, то відносний кілометраж двигуна у 15000 досягається при пробігу 10-12 тисяч. Ви ж не рахуєте скільки стоїте в пробках, навантаження при перегазовках, прогріви ітд.
[/quote]

а якщо половина в місті, а половина за містом? різниця є, хоча й не велика

Шукаючи Європу ми знайшли Україну
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #13
28-09-2011 14:19 RE: Фільтри

(28-09-2011 13:29)oksanka2013 :  а якщо половина в місті, а половина за містом? різниця є, хоча й не велика

Ну звичайно що багато факторів впливають на це, але ж це наші машинки і чого самим себе переконувати для того щоб відтягнути час обслуговування. Це справа кожного. Я зменшив період обслуговування - хто не хоче, може залишатися з рекомендованим.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
oksanka2013 Немає
Фанатка VAGа
***

Повідомлень: 725
Приєднався: Sep 2011
Львів
VW Polo 1.4 2012 + ГБО
Повідомлення: #14
28-09-2011 14:27 RE: Фільтри

Ну звичайно що багато факторів впливають на це, але ж це наші машинки і чого самим себе переконувати для того щоб відтягнути час обслуговування. Це справа кожного. Я зменшив період обслуговування - хто не хоче, може залишатися з рекомендованим.
[/quote]

я фільтри зменшую до заміни раз на рік, масло до 10 тис. живу за містом, тому їзда не тільки в пробках. що скажете?

Шукаючи Європу ми знайшли Україну
Шукати всі повідомлення учасника
СЕАТовод Немає
ПРАКТИК
*****

Повідомлень: 2 261
Приєднався: Oct 2010
У К Р А Ї Н А
SEAT ALTEA,Skoda Octavia Tour
Повідомлення: #15
28-09-2011 15:35 RE: Фільтри

(26-09-2011 11:58)oksanka2013 :  шановні шкодоводи, скажіть будь ласка хто якої фірми купляє і строки заміни? особливо цікавить паливний і повітряний? міняю кожні 30 тис, дехто каже задовго. які думки з цього приводу? брала завжди оригінал, тепер хочу взяти фірми кнехт, кажуть шо це єдині фільтри зроблені не в китаї, що скажете на це?

А оригінальні Фольксовські теж виробляються в Китаї,(масляні то точно),то й що? Думаю,що стандарти якості на заводах групи Фольксваген ніхто не відміняв,навіть якщо вони розташовані в Китаї... Але собі,чомусь,я завжди купую КнехтEmbarassed

Многие люди не понимают, почему я перестал с ними разговаривать.
А для меня непонятно, нахрена я когда-то вообще с ними заговорил?
Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #16
28-09-2011 16:02 RE: Фільтри

(28-09-2011 14:27)oksanka2013 :  Ну звичайно що багато факторів впливають на це, але ж це наші машинки і чого самим себе переконувати для того щоб відтягнути час обслуговування. Це справа кожного. Я зменшив період обслуговування - хто не хоче, може залишатися з рекомендованим.

я фільтри зменшую до заміни раз на рік, масло до 10 тис. живу за містом, тому їзда не тільки в пробках. що скажете?
[/quote]

Як на мене то ок

Я масло раз на 10 тищ, повітряний і паливний фільтра - дивлюсь по рівномірності роботи мотора, як набирає оберти і скільки споживає, фільтр салону по тому як дує пічка.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
StE@LtH Немає
Да прибудет с вами сила
*****

Повідомлень: 2 931
Приєднався: Oct 2006
Львів
Skoda Pajero 3.2 DiD
Повідомлення: #17
28-09-2011 16:03 RE: Фільтри

Правда в тебе дизель і там свої нюанси по яким я взагалі не по курсам.

http://www.Skodniki.org.ua
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
Schumacher Немає
Писатель
***

Повідомлень: 258
Приєднався: Apr 2009
Львів
,Skoda Felicia 1.3
Повідомлення: #18
28-09-2011 18:23 RE: Фільтри

Цитата:Чим неновіший фільтр тим він краще фільтрує.Паливний - після заміру тиску палива, якщо тиск відповідає нормі значить і фільтр добрий.
За звичай навіть на нашій бензині паливного вистарчає на 100тис
Цитата:Як нема слів то і не треба писати.
Часточки бруду які осідають на фільтруючому елементі у фільтрі зменшують розмір вікна пропуску, а значить збільшують фільтрацію. Виробники забороняють діллерам зменьшувати інтервал заміни фільтрів і можуть відмовити в гарантії ремонту двигуна, якщо були зафіксовані зменьшені інтервали заміни масляного фільтра.
Здається мова ішла за паливний в даній цитаті,а ви мені про масляний.Читайте уважніше, а потім говоріть що і кому робити Hello!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-09-2011 18:28 Schumacher.)
Шукати всі повідомлення учасника
SVAt Немає
Писатель
***

Повідомлень: 710
Приєднався: Aug 2007
Львів
Skoda Pajero Sport 3.0
Skype IDsvat351
Повідомлення: #19
28-09-2011 18:38 RE: Фільтри

(27-09-2011 18:01)Schumacher :  
Цитата:Чим неновіший фільтр тим він краще фільтрує.Паливний - після заміру тиску палива, якщо тиск відповідає нормі значить і фільтр добрий.
За звичай навіть на нашій бензині паливного вистарчає на 100тис
ну тут просто слів нема ............... Упал и качаюсьУпал и качаюсьУпал и качаюсь може в курілку ?

та чогож нема слів, наскільки я памятаю, то пацан працює в конторі яка робить ремонти двигунів, а клієнти завжди потрібні
сообщения объединены
не буду агітувати просто кажу, як буде нгормально.
Масляний кнехт, або ман при заміні масла, повітряний 10000 пробігу, паливний і салонний кожні 30000, можна і раніше, звісно якщо ви любите свою автівку.

Skoda Pajero Sport 3.0
(Востаннє це повідомлення було змінене: 28-09-2011 18:42 SVAt.)
Шукати всі повідомлення учасника
KingDiamond Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 63
Приєднався: Jul 2008

Octavia Tour 1.6
Повідомлення: #20
19-10-2011 16:05 RE: Фільтри

на бензині міняв 10 ткм. зараз на газі - 15 ткм. виключно кнехт/мале.
повітряний раз в 15 ткм - можна і 2 рази в рік, він дешевий. над маркою не заморочуюсь.
салону 3 рази в рік. перевірено на собі. - пофіг, який.
паливний раз в 30 ткм - шо газ шо бенза. кнехт/мале або чемпіон.

машині 160 - проблем не було
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 2