Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Шулявский мост расширят до 8 полос
Автор Повідомлення
Карен Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 069
Приєднався: Jul 2009
Киев, Троещина :-)
KIA Soul 1.6AT 2011г.в. 126л.с.
Skype IDkaren_vlasenko
Повідомлення: #41
26-11-2010 16:57 RE: Шулявский мост расширят до 8 полос

Я думаю, что надо не только развязку рисовать, а так же и знаки приоритета....ИМХО Hello! Хотя судя по разметке то круговое движение сделано главным...
(Востаннє це повідомлення було змінене: 26-11-2010 16:58 Карен.)
Шукати всі повідомлення учасника
FURA Немає
Эпизодически появляется
***

Повідомлень: 328
Приєднався: Oct 2007
м. Житомирcкая
Superb 1.8 tsi 2012
Повідомлення: #42
26-11-2010 20:18 RE: Шулявский мост расширят до 8 полос

я подъеду в воскресенье на указанную площадку.

Дети растут не благодаря чему то, а вопреки всему, и не смотря ни на чтоSmile.
8050 311 74 47
AA 2445 HH
Шукати всі повідомлення учасника
ABU Немає
пожиратель змей и кузнечикофф
*****

Повідомлень: 6 174
Приєднався: Sep 2005
Киев, Позняки
Octavia 1.6 > Octavia Tour 2.0 > Octavia A5 DSG > PRADO ABU KIEV EDITION
Skype IDabu_berloff
Повідомлення: #43
26-11-2010 21:09 RE: Шулявский мост расширят до 8 полос

Рассмотрел я предложенный вариант.
Я против, как водитель.
Это только усложнит эту развязку, я про круговое движение при уходе на лево и право.
Wave

Андрей
---------------------------------------------------
Ані сала, ні свині - Тільки Ю.. на стіні.
Нема хліба, ні свині - А є Я... на стіні.
Сало й хрін до нього є, Є корова, хліб, земля! І довколо все моє. Й на стіні в портреті - я!
Перейти до сайту учасника Шукати всі повідомлення учасника
AlexGor Немає
SHERIFF
*****

Повідомлень: 7 057
Приєднався: Dec 2007
Киев
Opel Astra H
Повідомлення: #44
27-11-2010 00:10 RE: Шулявский мост расширят до 8 полос

И сколько это счастье строить то?Кудой ездить?Я удивлен
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #45
27-11-2010 00:21 RE: Шулявский мост расширят до 8 полос

Ну, не знаю наскільки я авторитетний в дорожньому будівництві...
Я знаю, що в парашутах я не тяму нічого. Але якщо я сяду на деякий час за креслення, щось я вигадаю. Але чи залишиться в живих В. Петрук після стрибка з парашутом моєї конструкції - не факт.
Спроби авторів, щось вигадати в дорожньому будівництві, ще раз нагадують прислів'я одного з моїх шефів (в минулому) - "В цій країні всі вміють грати у футбол та будувати дороги". Тільки не ті, хто цьому життя присвятив, адже вони крім листа конюшини не знають нічого.

1. Перше, що впадає у вічі - кільце. З "запатентованим" (Упал и качаюсь) авторами рухом по годинниковій стрілці. Є у мене сумніви щодо патентування подібного - інакше, кожного разу проектантам довелось би придумувати, щось нове, після чого вони патентували б свою розв'язку.

2. Ті, хто зібрався взяти участь за 50 грн - рекомендую спочатку спробувати розв'язку на пересіченні пр. Визволителів та Броварського. мапа на яндексі
Якщо Ви рухаєтесь з вулиці Будівельників на Броварське в бік Лівобережної, Ви якраз відчуєте усі принади вибраної авторами "концепції" руху за годинниковою. Там транспорт, що наближається з боку Троєщини ні в яке дзеркало не розглядіти. Щось подібне тут, де ті хто їдуть з аеропорту Бориспіль мають поступатися дорогою руху з міста Бориспіль. Але за рахунок великих ділянок перерозподілення потоків, великої кількості смуг та швидкості руху ситуація там краща.
При примиканні з гострими вуглами, як правило, перевага в рузі не надається транспорту, що наближається праворуч - його не видно в дзеркала!!!!! Цікаво, чи показували автори своє творіння в ДАІ? Хоча навіщо - ДАІшник це апріорі дебіл, вся робота якого в тому щоб бабла зрубити. Що він розуміє в безпеці руху?

3. Автори пропонують рух по розв'язці з швидкістю 20 км/год. Тепер подумайте - ви наближаєтесь до розв'язки на швидкості 60 км/год (ну маєте з такою швидкістю їхати по місту) а тут на розв'язці рухаються машини із швидкістю 20 км/год. Невже кілкькість машин, що наближається до розв'язки не займе весь проспект Перемоги в очікуванні своєї черги проїхати розв'язку? Це проблема всіх колових розв'язок.

4. Зрозуміло, що якщо проектанти дебіли, то й нормативна література в них "по-дебільному написана". І навіщо її дотримуватися, хоча там і погрожують за невиконання якоюсь відповідальністю.
А ще там написано:
Цитата:3.5 Саморегульовані перехрестя з рухом по кільцю слід улаштовувати за порівняно однакової інтен¬сивності руху на вулицях і дорогах, що пересікаються або примикають, - у вигляді площі з центральним острівцем у формі кола; у разі переваги руху транспорту в одному напрямку - з центральним острівцем у формі овалу, витягнутого острівця прямокутної, трикутної або трапецеїдальної форм довжиною ділянок перестроювання не менше 25 м.

Для чого це? Для того, щоб водій,який заїхав на кільцеву розв'язку мав можливість перестроїтися в необхідний ряд. При радіусі кільця 12 м у водія не буде можливості маневрувати! Адже, якщо радіус 12 м, довжина кільця - 2*3,14*12=75,36. Якщо банально поділити кільце на 4 сектора, то залишається 18,84. Начебто не набагато менше, але... Від цих 18,84 відніміть 4 смуги ну навіть по 3 м - це вже залишається 6,84! Якщо я начну маневрувати на такій відстані - місця вже не залишиться. А якщо хоча б "Богдан"? До того ж той, що до цього зупинився для того щоб надати перевагу - швидкості нуль, місця для маневру - нуль.
Саме тому ДБН В.2.3.-5-2001 регламентує для розрахункової швидкості 25 км/год Exclamation внутрішній радіус - 25 м Exclamation, ширину проїзної частини 8,5 м. Це мінімальні параметри. Пропускна здатність при цьому лише 600 авт./год.

6. Ви бачили на трамваях, автобусах, тролейбусах написи типу "Обережно, винос .... м"? Впевнений, автори розв'язки їх теж бачили. Але чи не забули вони про них? А цей винос є навіть у фабії, просто він менший. Тому коли будете брати участь в експерименті будьте обережні - кількість ДТП може бути рекордною - на авто.юа забудуть про шкодівську колону надовго.
І чи будуть брати участь в експерименті автобуси, тролейбуси, ЗІЛи, КамАЗи, КРАЗи, яких на вулицях Києва вистачає і винос в яких більше а маневреність менше? Чи лише Ока, Таврія та Фабія?

7. Ну добре, всі дорожники в Україні дебіли. Але у всьому світі виходить та сама ситуйовіна!!!! Жах!!! Адже і німці, і американці, і хвранцузи, і навіть англійці зі своїм перевернутим рухом досі проектують та будують розв'язки по типу "лист конюшини".
А знаєте чому? Тому що насправді, якщо виконувати ПДР, та при руху по розв'язці перестроюватися не відразу в лівий ряд, а спочатку набрати швидкість поступово на перехідно-швидкісній смузі і поті вже змінювати ряди, "лист конюшини" насправді немає конфліктних точок перехрещення потоків - лише сполучення та розгалудження.
Навмисно спотворюючи схему потоків в розв'язці по типу "листа конюшини", автори альтернативи не бачать, що в запропонованій розв'язці такі точки перехрещення потоків будуть. Наприклад при русі з проспекту Перемоги в сторону Петрівки буде персічення з рухом з Чоколовки в бік Берестейської. Ділянок для перестроювання не залишилось....
На їх схемі той же "богдан", виконуючи вимоги розмітки, відразу має перестроюватися в крайній правий ряд, а потім , для повороту в бік Петрівки знову пересікати ряди (трошки помилився - наш "богдан" їде з центру в бік Севастопольської):
[Зображення: 5_fix1.jpg]

А ось, до речі, сторінки з піндосівського стандарту (можу ще з німецького додати на наступному тижні):
[Зображення: 776a3ab6127e.jpg][Зображення: b9215a27c713.jpg]
[Зображення: 55372f6ff186.jpg]

8. Що нового вигадали автори, крім руху за годинниковою стрілкою:
[Зображення: 4646776311_71acbd834d.jpg]
Цю розв'язку легко найти через google

9. Цікаво було б почитати рецензії.... Особливо з "Дордержбудекспертизи". Один з них - в минулому мій підлеглий....
До речі, якась експертиза всеж таки пропустила проект Київпроекту.

10. Не забувайте, що як водій ви маєте звичку на коловій розв'язці рухатися проти годинникової стрілки. А тут Вам пропонують інший варіант....

11. Це так, лише по картинках. Можливо при більш детальному розгляді більш детальної інформації про розв'язку, помилок і недоліків знайшлося б більше.

12. Я не фанатичний захисник "листа конюшини". Але ....

І на останок:
Скажіть, а чи всі Кияни такі забутьки, що згадавши про праску вдома, розвертаються і чимдуж їдуть назад? Навіщо ці розвороти на кожному напрямку, через які ця схема розв'язки за великим рахунком і з'явилась? Адже навіть якщо не брати до уваги "лист конюшини", який теж дає можливість розвернутися, навіть звичайне кільце не заважає цьому. Це єдине, чим відрізняється "альтернативна" розв'язка від наведеної вище на малюнку
ABU - вмієш ти зачепити.... Я б вже спав, якби не ти з цією розв'язкою


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-11-2010 19:36 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
mxs Немає
observer
*****

Повідомлень: 1 854
Приєднався: Jun 2008
Kiev
Roomster 1,4
Повідомлення: #46
27-11-2010 10:54 RE: Шулявский мост расширят до 8 полос

(27-11-2010 00:21)Чебышев :  ....
АплодисментыАплодисментыАплодисменты
RespectRespectRespect

[Зображення: onIg7.jpg]
If You Can't Find Something To Live For, Then Find Something To Die For
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #47
27-11-2010 12:30 RE: Шулявский мост расширят до 8 полос

(27-11-2010 10:54)mxs :  
(27-11-2010 00:21)Чебышев :  ....
АплодисментыАплодисментыАплодисменты
RespectRespectRespect
Не за чтоНе за чтоНе за что


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
Шукати всі повідомлення учасника
Dimoner Немає
Бугагагашки=)
*****

Повідомлень: 2 135
Приєднався: Dec 2005
столица
Чемодан Аутландер ХL & BMW3 E90 & KIA Koup
Повідомлення: #48
27-11-2010 14:08 RE: Шулявский мост расширят до 8 полос

(27-11-2010 10:54)mxs :  
(27-11-2010 00:21)Чебышев :  ....
АплодисментыАплодисментыАплодисменты
RespectRespectRespect

+ миллиард! Это 5! Смотрел тоже долго на развязку и не мог найти ничего хорошего кроме как экономии места, а тут все факты в студию)))))

Тем более уже давно пытаются убирать круги.....Круг это всегда пробка!

GOT THE LIFE


XL-евод BЭMЭWЭ-вод koup-евод
Шукати всі повідомлення учасника
Карен Немає
Классик
****

Повідомлень: 1 069
Приєднався: Jul 2009
Киев, Троещина :-)
KIA Soul 1.6AT 2011г.в. 126л.с.
Skype IDkaren_vlasenko
Повідомлення: #49
27-11-2010 19:04 RE: Шулявский мост расширят до 8 полос

(27-11-2010 00:21)Чебышев :  ...

RespectАплодисменты
Шукати всі повідомлення учасника
Чебишов Немає
Cipollino
****

Повідомлень: 1 447
Приєднався: May 2007
Київ-Полтава
Nissan X-Trail 2.0 CVT
Повідомлення: #50
27-11-2010 22:33 RE: Шулявский мост расширят до 8 полос

До речі, той самий пам'ятник архітектури:
[Зображення: b3e13042253f.jpg]
[Зображення: 61c7aed14cdb.jpg]
Який до речі вже сам і розвалюється.
http://www.fraza.ua/news/16.02.10/83910.html?nextpage=4

Я не вандал. Я не архітектор, тому мені важко оцінювати архітектурну цінність тієї чи іншої будівлі. Я люблю моє місто - я думаю тут ще пам'ятають мій лист про трамваї. Але як на мене, цінність цього цеху сумнівна. І чому б це не використати навіть для "альтернативного варіанту" транспортної розв'язки?
(17-09-2008 08:25)Rider :  
Ramzi :Мне нравится ситуация на Петровке, сняли асфальт, а канализационные люки над полотном дороги возвышаются на 20 см. И когда едешь там, то не только стараешься не въехать на люк, но и смотришь в оба чтобы кто-то не въехал в тебя обезжая эти люки... Оцтой
А такую фишку они уже опробовали на Московской площади. Из-за этого мой коллега по работе однажды уехал на эвакуаторе - на полной скорости летел в этот люк, да еще и начал тормозить, в итоге люк пропахал вес низ спереди (((

Друзі, інакше просто не може бути, на жаль.
Інша справа, що роботи по укладці нового шару асфальтобетону мають виконуватись якнайшвидше. Але тут вже не все від підрядника залежить, але і від фінансування робіт.
Подібна ситація на Здолбунівській спостерігалась на протязі декількох років.


[Зображення: 5.png][Зображення: Iqisg.gif]
Праці Чебишова носять відбиток геніальності
Буде удача!
(Востаннє це повідомлення було змінене: 27-11-2010 22:48 Чебишов.)
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Дарницкий мост + автомобильное движение Дарницкого района Rider 885 248 955 06-07-2023 19:24
Останнє: SOA
  Пропал человек. Ищем свидетелей/записи регистраторов. 27.12.17 1:40 Южный мост Yaro82 3 1 706 30-12-2017 00:32
Останнє: Yaro82
  Мост с Троещины на Радужный? Andrew_S 56 10 872 07-01-2017 00:29
Останнє: Gonzalez
  Реконструкция пр-та Бажана, красиво мост подсветили на метро Харьковской. Шкодчук 232 60 628 24-02-2016 15:42
Останнє: mvp_kiev
  Выезд с Виноградаря расширят к весне 2015 года Vprave 12 3 864 15-12-2015 09:27
Останнє: manjik
  Русановский мост реконструируют в 2013 г. Rider 8 4 402 01-08-2012 15:40
Останнє: alex_martyn
Information Почтовую площадь расширят в мае Rider 27 9 811 07-10-2011 14:52
Останнє: Rider
  Горел недостроенный мост Giovanni 12 8 192 28-04-2011 16:05
Останнє: Giovanni

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1