Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
улучшение тормозов на фабия I
Автор Повідомлення
astrolet Немає
Любитель
*****

Повідомлень: 1 666
Приєднався: Oct 2011

Универсальчег RS 1.9TDI / A5 сарай 1,6
Повідомлення: #81
30-09-2013 15:51 RE: улучшение тормозов на фабия I

SergM ты не ответил на мой первый вопрос.


(29-09-2013 12:22)astrolet :  SergM,я правильно понимаю вашу логику: зачем сзади диски,если и у барабанов хватает мощи заблокировать колесо?

Faba 1.9TDI (ATD)/ no EGR/no MAF/no CAT/GARRETT 2265/4Bar MAP/Pumpe-Düse 0.320/2,00bar boost/Front Cupra R FMIC/Chip Жека К
(Востаннє це повідомлення було змінене: 30-09-2013 15:53 astrolet.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #82
01-10-2013 16:32 RE: улучшение тормозов на фабия I

astrolet :SergM,я правильно понимаю вашу логику: зачем сзади диски,если и у барабанов хватает мощи заблокировать колесо?
Ні. Я розумію, що ЗДГ кращі, але...
(З фізичної точки зору – так, якщо гальма забезпечують потрібні зусилля для блокування колеса, то вони адекватні.)
1) При заміні передніх гальмівних дисків на пристойному пробігу барабани мають ресурс ще близько 50%. – Сенс викидати те що працює?
2) Економічно не має сенсу вкладати гроші у те, що не буде використовуватись (не може бути використаним у повній мірі). ЗДГ у порівнянні з ЗБГ мають дати краще гальмування тільки на невеликих прискореннях гальмування (плавне штатне гальмування). Питання одне – наскільки? (Не думаю, що істотно.) За аварійного гальмування (різкого) задня вісь розвантажується (особливо у авто з малим на неї навантаженням типу переднього приводу + хетчбек) = ефективність задніх гальм різко втрачається, а з нею і сенс кращих ЗДГ.
3) При нормальному русі (ПДР+) важливішою буде вчасна правильна реакція, а від несподіванки щось "краще" не спасе, нажаль. "Літун" же сам провокує щось нештатне та несподіване, заодно зменшуючи собі час на реакцію. Гальмування: аналіз ситуації, виявлення небезпеки, прийняття рішення, виконання рішення – і тільки потім з'являється те саме гальмівне зусилля...

– Це усе варто розуміти відносно (до Фабії 1,2 вимоги відрізняються від вимог до Veyron або просто RS), бо можна пригадати розмір гуми, якість доріг, стан амортизаторів, що неменш істотно впливає на гальмування.
Шукати всі повідомлення учасника
Nospheraty Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 110
Приєднався: Apr 2011
Kiev
Fabia1.2HTP
Повідомлення: #83
01-10-2013 17:06 RE: улучшение тормозов на фабия I

Являюсь счастливым обладателем Фабии 1,2 с ЗБТ, с самого начала эксплуатации авто чувствовал недостаток в тормозах, ситуацию усугубляет малый диаметр передних тормозных дисков всего 239 мм, несколько ситуация улучшилась после замены тормозных колодок которые достались от предыдущего хозяина на Brembo по кругу. Довелось мне проехаться на Фабии с ЗДТ и 256 мм спереди, разницу даже описывать не прилично, после этого я понял что надо что то делать с тормозами, в Киеве с такой тормозной системой ездить просто опасно. Очень хочу хотя бы поменять передние на 256, а барабаны это даже не вчерашний день. Честно не понимаю производителей, которые пытаются удешевить базовую комплектацию в ущерб безопасности.

Я на Drive2.ru
Шукати всі повідомлення учасника
sk_vit Немає
Писатель
***

Повідомлень: 550
Приєднався: Oct 2012

Octavia A5 FL 1.6 tdi, була Fabia Elegans, 1.4, AME
Повідомлення: #84
01-10-2013 17:51 RE: улучшение тормозов на фабия I

(01-10-2013 17:06)Nospheraty :  Являюсь счастливым обладателем Фабии 1,2 с ЗБТ, с самого начала эксплуатации авто чувствовал недостаток в тормозах, ситуацию усугубляет малый диаметр передних тормозных дисков всего 239 мм, несколько ситуация улучшилась после замены тормозных колодок которые достались от предыдущего хозяина на Brembo по кругу. Довелось мне проехаться на Фабии с ЗДТ и 256 мм спереди, разницу даже описывать не прилично, после этого я понял что надо что то делать с тормозами, в Киеве с такой тормозной системой ездить просто опасно. Очень хочу хотя бы поменять передние на 256, а барабаны это даже не вчерашний день. Честно не понимаю производителей, которые пытаются удешевить базовую комплектацию в ущерб безопасности.

Вам придется менять кулаки, супорта с колодами спереди ну и если балка с ушами то все и сзади на 232 от тура или фабии.
Шукати всі повідомлення учасника
Nospheraty Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 110
Приєднався: Apr 2011
Kiev
Fabia1.2HTP
Повідомлення: #85
01-10-2013 21:39 RE: улучшение тормозов на фабия I

(01-10-2013 17:51)sk_vit :  Вам придется менять кулаки, супорта с колодами спереди ну и если балка с ушами то все и сзади на 232 от тура или фабии.

Суппорта уже ждут своего звездного часа, за что отдельное спасибо Вам, кулаки и ступицу придется менять, но это после того как ликвидирую последствие киевских дорог, а на задней балке к сожалению, ушей нет ( начнем хотя бы с передней части.

Я на Drive2.ru
(Востаннє це повідомлення було змінене: 01-10-2013 22:24 Nospheraty.)
Шукати всі повідомлення учасника
SergM Немає
------------
*****

Повідомлень: 5 677
Приєднався: Jan 2006

Повідомлення: #86
03-10-2013 09:56 RE: улучшение тормозов на фабия I

Nospheraty :Являюсь счастливым обладателем Фабии 1,2 с ЗБТ, с самого начала эксплуатации авто чувствовал недостаток в тормозах, ситуацию усугубляет малый диаметр передних тормозных дисков всего 239 мм, несколько ситуация улучшилась после замены тормозных колодок которые достались от предыдущего хозяина на Brembo по кругу. Довелось мне проехаться на Фабии с ЗДТ и 256 мм спереди, разницу даже описывать не прилично, после этого я понял что надо что то делать с тормозами, в Киеве с такой тормозной системой ездить просто опасно. Очень хочу хотя бы поменять передние на 256, а барабаны это даже не вчерашний день. Честно не понимаю производителей, которые пытаются удешевить базовую комплектацию в ущерб безопасности.
У Фабії навіть з 256-ми спереду погані гальма – у сенсі великого навантаження на педаль – треба відчутно давити для отримання гальмування (= м'які гальма або плавна характеристика).

Враховуючи те, що супорта FS-III ставлять і на більші гальмівні диски важчих машин (і там гальма кращі), я думаю, що на Фабії це обумовлено вакумним підсилювачем і двигуном (можливо ще й ГГЦ відрізняється). В принципі якщо без різких рухів то, недостатність штатних 256-х відчувається мало, але у порівнянні дуже помітно.

Причому проблемою 256-х буде звичка – якщо їздити ще й на машинах з гіршими гальмами (а такі є), то проблем вони не створюють, а ось якщо на авто з кращими і частіше, то звичка більш плавно користуватися гальмами призведе до розуміння "з гальмами треба щось робити".

Тому якщо часто їздити на різних авто, то виникає сильний аргумент підтягувати гальма до вищого стандарту.

У Європах обмеження у місті – 50, у шашечки ніхто на дорозі не грає і рядності дотримуються краще, тому ніхто не довів, що ЗБГ = загроза безпеці (а ось про швидкість – є відмінність від наших 60, бо страховим більше виплачувати доводиться).
(Востаннє це повідомлення було змінене: 03-10-2013 10:04 SergM.)
Шукати всі повідомлення учасника
1.2HTP Немає
CAXA
*****

Повідомлень: 9 481
Приєднався: Sep 2006
Днепр
Повідомлення: #87
03-10-2013 11:37 RE: улучшение тормозов на фабия I

В общем + к SergM , в основном недостаток тормозов очень сильно, сразу чувствуется когда пересаживаешься с авто более высокого класса, с лучшими тормозами.
В штатных ситуациях тормозов всегла хватало, а вот в нештатных, тормозные свойства определялись в первую очередь резиной, учитывая что на Фабе с завода стоял отстойный Барум, то и говорить здесь не о чем...
Шукати всі повідомлення учасника
kai Немає
Рассказчик
**

Повідомлень: 136
Приєднався: Jan 2010
Odessa
Golf IV 1.9 tdi
Повідомлення: #88
03-10-2013 19:07 RE: улучшение тормозов на фабия I

Игорь, а винты на машину будут устанавливаться?

Golf mkIV 1.9 TDI ALH- gt2260v/fmic/r520/12mm pump head/70mm full exhaust/Spec clutch/Gaudges/ABT 18' rims/H&R coilovers.
Шукати всі повідомлення учасника
Igorb Немає
Banned

Повідомлень: 264
Приєднався: Apr 2008

golf1 1,8т,golf22.016v o2a, golf4 24v 4 motion, scoda fabia S2000
Повідомлення: #89
03-10-2013 20:04 RE: улучшение тормозов на фабия I

нет.
мне очень нравится енергоемкая подвеска фабии, если и буду менять то на оригинал фабия РС или поло ГТИ.
Шукати всі повідомлення учасника
Misterd Немає
Алексей
*****

Повідомлень: 8 084
Приєднався: Jun 2008
Поділля
Seat Ibiza ST 1.6 TDI Reference+)
Повідомлення: #90
08-10-2013 22:28 RE: улучшение тормозов на фабия I

мои наблюдения после замены барабанов на ЗДТ - машина останавливается четко без раскачивания как на барабанах, с барабанами при торможении зад поднимался и при полной остановке опускался при зажатой педали а на ЗДТ видно что при зажатой педали зад приподнят (как на ручнике на горке) и при отпускании педали опускается, вывод - барабаны не тормозят а дисковые работают как надо Smile

Skoda Fabia Combi
Seat Ibiza ST
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Можливо схожі теми...
Тема: Автор Відповідей: Переглядів: Останнє
  Улучшение звука Болеро (опыт). И помогите сделать параметрию звука. wagcooking 10 4 307 03-12-2019 12:13
Останнє: EGOIST-X
  Прошивка рулевой рейки,убираем задержку педали газа,настройка тормозов и коробки! kirgash 36 28 150 22-11-2019 20:53
Останнє: bost1ng
  Усиление тормозов Octavia Tour 1.8Т arstrong 292 144 209 08-10-2019 05:45
Останнє: yuristkonsult
  Улучшение света для Тура. Shabliy 5 3 659 11-09-2018 19:43
Останнє: StaSok
  Замена тормозов Барабаны -> Диски GuN 82 21 942 22-07-2015 12:40
Останнє: Владимир_
  Усиление тормозов Суперб Нью (тот который ІІ) arstrong 19 7 082 27-02-2014 13:41
Останнє: egorka
  Установка 4-поршневых тормозов на тур GOLANt 1 1 392 14-12-2013 10:11
Останнє: Владислав
  Заказ тормозов: какого цвета брать суппорта?) alex_eze 42 7 558 15-06-2013 09:34
Останнє: mototo987
  Улучшение старта suhar 45 12 006 20-02-2012 11:44
Останнє: Gerzik
  Улучшение звучания штатной аудиосистемы. Очень нужны отзывы практиков о результатах. TDI 8 5 634 13-09-2011 08:13
Останнє: Vlas

Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1