Оригинальное дополнительное оборудование и запчасти для Volkswagen AG (Volkswagen, Skoda, Seat, Audi)

[-]
Форуми
Пошук
Правила форуму
Тема закрита 
Прошу підтримати петицію
Автор Повідомлення
LUPUS Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 4 064
Приєднався: Oct 2008

Повідомлення: #61
10-02-2018 16:52 RE: Прошу підтримати петицію

а що буде на другий раз?
нащо було писати про законодавчу владу, коли це все в компенетції виконавчої? от просто цікаво?
кабмін вносив зміни після ДТП в Харкові, про гармонізацію законодавства я можу розповісти і 2 томи написати як воно має бути і як робиться на справді... хоча б на прикладі введення тех регламенту по енергомаркуванню непродовольчих товарів (пилососи, холодильники, телевізори і т.п.) і можу розповісти як зам міністра викреслив одну з етикеток бо не помітив різниці між двома (досить різними) і ми так гармонізували ... що далі нікуди Оцтой

тому не треба розповідати
більшисть міст Європи досить не молоді і подудовані без врахування того, що по ним буде рухатись автомобільний транспорт, територія менша за нашу, вуличкі вужчі...

як би влада бажала навести лад то треба було б не робити дурню та міняти цифру 60 на цифру 50 а впроваждувати нормальну фото відео фіксацію порушень ПДР та карати усіх і кожного хто порушив, починаючи з себе!
Шукати всі повідомлення учасника
noto Немає
добрый хам
****

Повідомлень: 1 474
Приєднався: Sep 2011
Киев, Новые Позняки
разные
Повідомлення: #62
12-02-2018 13:05 RE: Прошу підтримати петицію

(10-02-2018 16:52)LUPUS :  як би влада бажала навести лад то треба було б не робити дурню та міняти цифру 60 на цифру 50 а впроваждувати нормальну фото відео фіксацію порушень ПДР та карати усіх і кожного хто порушив, починаючи з себе!
То йдіть у владу і зробіть! Всі тільки кажуть, що винен хтось зробити, влада погана або ніхто нічого не робить... А я такий гарнюня і я не хочу їздити 50, бо зачепили мою зону комфорту.

Жить лучше не значит жить легче © Я
Шукати всі повідомлення учасника
morphius Немає
Классик
****

Повідомлень: 871
Приєднався: Jul 2016
Чернигов
Caddy 2.0 BSX 2012
Повідомлення: #63
12-02-2018 14:21 RE: Прошу підтримати петицію

(10-02-2018 16:18)Kucha :  https://ua.112.ua/suspilstvo/obmezhennia...03060.html
"Просте порівняння: при швидкості 60 км/год гальмівний шлях складає 55 метрів, а ймовірність летального результату при зіткненні з пішоходом - 82%. Зате при швидкості 50 км/год – зупинний шлях складе 40 метрів, а ймовірність летальних наслідків знизиться до 20%",
Интересно, о какой поверхности идет речь?
Если о сухом асфальте, то хотел бы я увидеть автомобиль с тормозным путем 55м при скорости 60км/ч
Шукати всі повідомлення учасника
SOA Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 3 881
Приєднався: Apr 2008
Киев,р-он Харьковский
Фабия, Авео (были), Ford Fusion
Повідомлення: #64
12-02-2018 15:25 RE: Прошу підтримати петицію

(12-02-2018 14:21)morphius :  Если о сухом асфальте, то хотел бы я увидеть автомобиль с тормозным путем 55м при скорости 60км/ч
Из другого источника
"Величина гальмівного шляху залежить від швидкості руху, від стану покриття дороги, від справності гальм і інших чинників. Наприклад, при швидкості легкового автомобіля 30 км/год при різкому гальмуванні автомобіль проходить гальмовий шлях, рівний 10 м. При швидкості 60 км/год гальмівний шлях складе вже 40 м. Тобто при збільшенні швидкості в два рази гальмівний шлях збільшується в чотири рази."
Размерность как -то соблюдена.
Шукати всі повідомлення учасника
Railnolds Немає
Мегаписака
*****

Повідомлень: 6 624
Приєднався: Jun 2015
Одесса, Украина
Skoda Fabia Combi III, CUSB 1.4 TDI, МКПП, 2015
Повідомлення: #65
12-02-2018 15:29 RE: Прошу підтримати петицію

Это если водитель вовремя увидит и на тормоз нажмет.
Шукати всі повідомлення учасника
Kucha Немає
новоиспеченный шкодовод
**

Повідомлень: 156
Приєднався: Mar 2012
Киев, Голосеево
Fabia II Combi 1,4
Повідомлення: #66
12-02-2018 15:48 RE: Прошу підтримати петицію

(12-02-2018 14:21)morphius :  
(10-02-2018 16:18)Kucha :  https://ua.112.ua/suspilstvo/obmezhennia...03060.html
"Просте порівняння: при швидкості 60 км/год гальмівний шлях складає 55 метрів, а ймовірність летального результату при зіткненні з пішоходом - 82%. Зате при швидкості 50 км/год – зупинний шлях складе 40 метрів, а ймовірність летальних наслідків знизиться до 20%",
Интересно, о какой поверхности идет речь?
Если о сухом асфальте, то хотел бы я увидеть автомобиль с тормозным путем 55м при скорости 60км/ч

Процитировал первые, попавшиеся под руку источники. Непрофессионализм журналиста неспециализированного издания привнес элемент хаоса в мозги наших читателей. Embarassed
Прошу прощения. Не судите строго. Hello!

Думаю, что здесь в обоих случаях имелся в виду остановочный путь.
Во всяком случае, если принимать во внимание табличку из этой статьи http://xn--80aimveh.pp.ua/avto-poradu/62...oblya.html , то цифры более-менее похожи.

Полжизни за рулем...

[Зображення: ab216837.gif]
Шукати всі повідомлення учасника
Тема закрита 


Швидкий перехід:


Переглядають: Гості: 1